Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 11. 2009 11:32

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Tipy na výlet po ČR

Byla jsem nedávno v Jičíně. Bohužel bylo strašné počasí, tak jsme viděli jen náměstí a blízké okolí. Myslím, že za větší výlet by to stálo. Navíc v blízkosti Kost, Prachovské skály ... Asi se tam na jaře vypravíme ...

Není tady

 

#27 3. 11. 2009 12:19

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Tipy na výlet po ČR

sugar,tak kdyby jsi chtěla poradit,tak se ozvy wink,jičín a jeho okolí je krásný a je tu toho dost k vidění... tummenupptummenupptummenupp,kdo má děti-tak druhý týden v září-jičín město pohádky-festival-stojí za to !!!

Není tady

 

#28 3. 11. 2009 12:37

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Tipy na výlet po ČR

sudina napsal(a):

sugar,tak kdyby jsi chtěla poradit,tak se ozvy wink,jičín a jeho okolí je krásný a je tu toho dost k vidění... tummenupptummenupptummenupp,kdo má děti-tak druhý týden v září-jičín město pohádky-festival-stojí za to !!!

tak to už teď taky vím, protože jsme tam byli měsíc po ... sad Ale na jaře si to určitě zopakujeme. Možná, že by to dalo prohlížení i na 2 dny, že?

Není tady

 

#29 3. 11. 2009 12:54

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: Tipy na výlet po ČR

no když budeš chtít i okolí tak určitě.... prachovský skály,kost,trosky,valdštejnská lodžie ke který se jde lipovou alejí,jinolický rybníky,zámek dětenice-to určo znáš,zámek staré hrady tummenupp no máme toho tady dost wink

Není tady

 

#30 3. 11. 2009 15:26

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Tipy na výlet po ČR

Včera dávali Kluky v akci z Jičína a tu lipovou alej tam ukazovali, musí to být hezký.

Není tady

 

#31 3. 11. 2009 21:10

piskutek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jablonec nad Nisou
Registrovaný: 9. 1. 2008
Příspěvky: 2251
Web

Re: Tipy na výlet po ČR

JO Jičín je nádhernej.


Ahoj Natálka
http://lilypie.com/pic/2009/09/24/Qeyu.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Etakp2.png

Není tady

 

#32 25. 5. 2010 9:57

jitkand
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2010
Příspěvky: 3

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, opravdu hezké to je v Českém Švýcarsku, velké množství různých možností na výlet, nejen Pravčická brána, lodičky ve Hřensku, třeba taky Kyjovské údolí, Dolský mlýn, hezké to je také v německé části Saském Švýcarsku, tady jsou zajímavé informace
www.region-ceskesvycarsko.cz

Jituš

Není tady

 

#33 24. 2. 2011 17:00

Guarana
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2011
Příspěvky: 2

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, jako výborné místo na výlet považuji Kroměříž v samém srdci Moravy. Město má nespočet romantických historických míst a je i zapsáno na seznamu UNESCO. Doporučuji navštívit zahrady Podzámeckou a  Květnou a také nakouknout na zámeckou věž a omrknout město z ptačí perspektivy. Na ubytovaní a dobré jídlo u nás zvítězil pivovar nepovolená reklama chutnáte tu výborné kvasnicové pivo, české speciality a hlavu můžete složit v pensionu či hotelu. Opravdu všem co rádi výletují tak jako já po ČR tohle místo si nenechte ujít stojí za návštěvu.

Upravil(a) tina (18. 3. 2011 12:08)

Není tady

 

#34 14. 3. 2011 10:37

Krassomilla
♥------
Registrovaný: 10. 2. 2011
Příspěvky: 11

Re: Tipy na výlet po ČR

jitkand napsal(a):

Ahoj, opravdu hezké to je v Českém Švýcarsku, velké množství různých možností na výlet, nejen Pravčická brána, lodičky ve Hřensku, třeba taky Kyjovské údolí, Dolský mlýn, hezké to je také v německé části Saském Švýcarsku, tady jsou zajímavé informace
www.region-ceskesvycarsko.cz

Jituš

Já určitě také doporučuje České Švýcarsko, je to tam fakt nádherný. Ale je taky třeba nezapomenout, že krásná je tam snad pouze příroda, protože města tam jsou strašně zanedbaná a hlavně plná romské menšiny - například Krásná Lípa není krásná, ale je to jednou z nejošklivějších měst v Čr které jesm kdy viděla

Není tady

 

#35 14. 3. 2011 22:12

petra1spacilova
♥------
Registrovaný: 14. 3. 2011
Příspěvky: 1

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahojda lidičky. Dlouhá zima už nám končí a určitě všichni začínáte přemýšlet o letní dovolené. Už se nemohu dočkat, až bude pořádné teplo a užiji si s rodinou sluníčka u vody. My s rodinou plánujeme opět dovolenou jako minulý rok. Všem doporučuji camp-Frymburk (kemp na Lipně). ڞasné prostředí, kde se nebudete vy a ani Vaše děti nudit. Opravdu nádherná dovolená a ani nemusíte nikam za hranice. Klidně mrkněte určitě  se Vám něco zalíbí reklama .Všem krásnou dovolenou smile

Upravil(a) mala.popelka (17. 3. 2011 13:42)

Není tady

 

#36 5. 4. 2011 13:57

RadkaBlahova
♥------
Registrovaný: 5. 4. 2011
Příspěvky: 2

Re: Tipy na výlet po ČR

Vyražte do kempu Bucek u Prahy, v létě je tam opravdu nádherně, po celý den koupání, navíc pobyt na úrovni za skvělé ceny s pomocí ochotného personálu smile Zkuste nepovolená reklama a snad také najdete, co hledáte smile

Upravil(a) Ronja (5. 4. 2011 14:22)

Není tady

 

#37 7. 4. 2011 13:39

REŇAS
Host

Re: Tipy na výlet po ČR

Přidám pár tipů wink,nám se hooodně moc líbilo na dovolené v Jižních Čechách, Třeboň je pěkná a okolí ,dále bez debat je úžasný Český Krumlov,manželovi se líbil Tábor a mě učaroval Jindřichův Hradec a okolí,projížďka parním vláčkem tak úžasnou krajinou byla paráda. Pak bych třeba doporučila s dětma ZOO Olomouc,hrad Bouzov. Dále třeba se nám také líbí Rožnov pod Radhoštěm -skanzen a určitě kdo má rád hory,výšlapy,tak nevynechat Pustevny. Beskydy máme blízko a určitě je doporučuji. Pak stojí za návštěvu Tatra Kopřivnice,Hukvaldy a nevynechat určitě zajimavé městečko Štramberk..to mám moc ráda. No a Jeseníky nesmím taky opomenout,taková Karlová Studánka,určitě stojí za podívanou nebo Velké Losiny. Jo a ještě jsem si vzpomněla na Luhačovice a ZOO Lešná. Tak přeji hezké jarní dny a samé pěkné výlety,popř.dovolené rock

 

#38 24. 5. 2011 7:19

aLinda
♥------
Registrovaný: 24. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, já mám velice dobrou zkušenost s dovolenou v hotelu Jezerka na Seči - Ústupky, je to u sečské přehrady. Krásný zrekonstruovaný hotel obklopený přírodou. Jsou tam možnosti koupání a procházek, okolí za to opravdu stojí, stejně tak na kole je tam hezky, kola půjčuje hotel, takže je ani nemusíte vozit. Hotel má sám o sobě bohatou nabídku aktivit, takže i když nevyjde počasí, můžete si užívat plnými doušky. Pro více informací přikládám odkaz: http://www.hotel-jezerka.cz/

Není tady

 

#39 25. 5. 2011 10:18

Saarah
♥------
Registrovaný: 25. 5. 2011
Příspěvky: 1

Re: Tipy na výlet po ČR

Už máte tipy na DEN DĚTÍ? Tenhle a příští víkend můžete v Praze vyrazit na spoustu akcí, většina z nich je navíc ZDARMA! wink info zde: nepovolená reklama

Upravil(a) tina (25. 5. 2011 11:11)

Není tady

 

#40 3. 6. 2011 12:27

GituleHolmanova
♥------
Registrovaný: 3. 6. 2011
Příspěvky: 14

Re: Tipy na výlet po ČR

Čauky... Já  a moje rodina máme skvělé zkušenosti s kempem Bucek u Prahy, je to dobře udržované čisté zařízení za slušnou cenu, personál je velmi ochotný a okolní příroda kouzelná! Naše děti toto místo zbožňují smile Nějaké info najdete také na www.topcamping.cz

Není tady

 

#41 17. 4. 2013 11:25

mila123
♥------
Registrovaný: 17. 4. 2013
Příspěvky: 2

Re: Tipy na výlet po ČR

Není tady

 

#42 17. 4. 2013 17:31

Jarka3
♥♥-----
Registrovaný: 15. 1. 2013
Příspěvky: 29

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, já mám dobrý tip na aktivní výlet pro rodiny s dětmi a nebo partu mladých lidí. My jezdíváme do sportovního areálu v Satalicích, který je nedaleko Prahy. Najdete tam skoro vše, co vás jen napadne. Hřiště na veškěré míčové sporty, na petang, cyklostezky, nedaleko projížďky na koních a skydivearénu. Přímo v areálu je možné si dopřát i trošku relaxu na masážích nebo ve whirpoolu. My tam s rodinkou byli už třikrát a děti se tam vždy těší smile

Není tady

 

#43 5. 6. 2013 8:57

tomas.kroupa.397
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2013
Příspěvky: 7

Re: Tipy na výlet po ČR

Není tady

 

#44 14. 8. 2013 16:18

cucoretka
♥------
Registrovaný: 30. 8. 2012
Příspěvky: 24

Re: Tipy na výlet po ČR

Za letadly a dobrým jídlem do Chrudimi

Letiště v Chrudimi bude patřit poslední prázdninovou sobotu milovníkům letectví a gastronomie. Celodenní program je oslavou letecké techniky k 75. výročí založení letiště Chrudim a městských slavností roku gastronomie.
V sobotu 31. 8. 2013 je připraven bohatý letecký a gastronomický program ve vzduchu i na zemi. Od 8.30 až do večerních hodin se návštěvníci mohou těšit na ukázky letecké techniky....
více na
http://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/za-le … o-chrudimi

Není tady

 

#45 22. 6. 2015 21:17

Pudlinka68
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 5

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, chci se zeptat, zda by tu někdo neměl tip na výlet v Praze? Kam zajít s dětmi, aby se také pobavily?
Díky :-)

Není tady

 

#46 23. 6. 2015 7:49

verunasvandova
♥------
Registrovaný: 22. 6. 2015
Příspěvky: 1

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahoj, a jak staré děti máš? Jestli už trochu starší, tak spolu sedněte k internetu a naplánujte trasu spolu - aspoň hned uvidíš, o co by tak mohli mít zájem nebo ne :-)

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat, zda by tu někdo neměl tip na výlet v Praze? Kam zajít s dětmi, aby se také pobavily?
Díky :-)

Není tady

 

#47 23. 6. 2015 8:01

vendula888
♥------
Registrovaný: 23. 6. 2015
Příspěvky: 2

Re: Tipy na výlet po ČR

Ahojky, my pravidelně chodíme na procházky se Strašidelnou Prahou (http://strasidelnapraha.cz/) a já jsem moc spokojená, většinou nás jde celá banda, tak napíšem předem a vždycky nám dají nějakou fajn slevu. A občas se stane že ptořebujem jiný termín a taky nám vždycky vyšli vstříc, teď už ale máme skoro všechny trasy projité, tak čekáme, kdy vypíšou nějaké nové :-D

Pudlinka68 napsal(a):

Ahoj, chci se zeptat, zda by tu někdo neměl tip na výlet v Praze? Kam zajít s dětmi, aby se také pobavily?
Díky :-)

Není tady

 

#48 27. 3. 2017 21:59

stejskalka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2017
Příspěvky: 37

Re: Tipy na výlet po ČR

My jsme si zašli s přáteli do únikových her do The Chamber. Bylo to super, ještě jsem si nikdy žádnou únikovou hru v nějaké místnosti nezahrála. Byl to nezapomenutelný zážitek, akorát příště zvolíme méně náročnější hru, rezervovali napoprvé jednu z nejt잚ích. Ale i tak byla legrace.

Není tady

 

#49 28. 3. 2017 11:03

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Tipy na výlet po ČR

Byl to nezapomenutelný zážitek, akorát příště zvolíme méně náročnější hru, rezervovali napoprvé jednu z nejt잚ích.
"Rezervovali jsme si ji dopředu. Vybrali jsme si pro začátek něco jednoduššího."
Tývoe... a tohle s ní udělala jedna hra... http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png

Upravil(a) helena (28. 3. 2017 11:04)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#50 28. 3. 2017 16:09

TerulaSs
♥------
Registrovaný: 30. 1. 2017
Příspěvky: 16

Re: Tipy na výlet po ČR

Poradíte mi prosím holky, kterou Zoo máte nejraději (nejlépe Morava) smile chtěla bych o víkendu s dětmi vyrazit na výlet smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů