Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 13. 9. 2007 15:47

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Kroužek stolního tenisu v centru Ostravy

Nevím, kam jinam to vložit, když tak to, prosím, moderátoři, přesuňte, děkuji.

Synek má skoro 11 let a hrozně touží hrát stolní tenis. Mittal Ostava je plný, a oběhala jsem domy dětí a mládeže, sportovní kluby...někde pro malý zájem vůbec nazačali, jinde nic takového vůbec nemají.
Maminky, prosím, nevíte, kde bych toho svého hošíka mohla přihlásit? Moc se těší, a já mu to slíbila.
Kdo máte zkušenosti, prosím o radu.
Děkuji!

Není tady

 

#2 14. 9. 2007 13:59

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: Kroužek stolního tenisu v centru Ostravy

Damilo, já vím o kroužku v Ostravě Porubě, to bude asi pro vás daleko, ne?

Není tady

 

#3 25. 10. 2007 11:25

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Kroužek stolního tenisu v centru Ostravy

Darja70 napsal(a):

Damilo, já vím o kroužku v Ostravě Porubě, to bude asi pro vás daleko, ne?

Děkuji,
už jsem v zoufalství taky uvažovala, že budem tu půlhodinu drkocání tramvají absolvovat, když synek tolik chce...

Ale vyplatilo se počkat a děti, co se v září přihlásily do ping-pongu do sportovního klubu, už některé ztratily zajem, a tak jsem hned kluka přihlásila do Mittalu. Jsem hrozně ráda, že jsem mu jeho sen mohla splnit, bylo to pro mně moc důležité. Je nádherné splnit dítěti nějaké přání.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů