Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1001 4. 4. 2009 22:12

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Zvláštní sny

leny.wood napsal(a):

ahoj všichni. můžu se vetřít se svým snem? gloria
už od střední se mi zdávají sny, ve kterých "běhám ve vzduchu". většinou před někým utíkám, nebo i jen tak, abych někde byla rychleji... běžím obyčejně po zemi a pak cíleně běžím do vzduchoprostoru, kde jsou moje kroky daleko delší a jsem taky rychlejší. nemám křídla, nic takového. stejně jako se běhá po pevnině, takhle běhám "na nebi". každé překážce (dráty el. vedení, budovy apod.) se vyhnu. co se týče návratu na zem, je to něco podobného, jako se běží z kopce... abych nezapomněla, příběh není nikdy stejný a asi dvakrát jsem se to někoho pokoušela naučit (bezvýsledně).
nevíte někdo, co můžou takové sny znamenat? smile

tohle mi přijde fakt úžasný!
jediné co mě napadá, je že to souvisí nějak s myšlenkami. Možná s jejich dobrou kontrolou nebo rychlostí v myšlení. Ale vypadá to jednoznačně velmi pozitivně.

Mě se zdávla dost často sen zcela opačný. Že jsem běžela ale byla stále na místě nebo se posunovala velmi pomalu ač jsem do toho dala všechny síly. V životě se to pak dalo přetlumočit jako určitá stagnace v myšlení, konzervativní postupy...atd. vod té doby, co su rebel, už to nemám big_smile

takže to tvoje odhaduji jako něco v opačné polaritě a vzduch = myšlení

Není tady

 

#1002 4. 4. 2009 22:19

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Zvláštní sny

repelka napsal(a):

Ahoj, můžu se taky optat, spíš, jak se zbavit celkově zlých snů? Mívám sny kdy mě někdo vraždí. Pokaždý je sen jiný ale jde o totéž. V tom snu se hrozně bojím, pak už vím že je to sen a chci se probudit ale nejde to. Zdá se mi tojako věčnost. Volám manžela, naříkám ale nic není slyšet. Pak se probudím, oddechnu si a po novém usnutí sen pokračuje. Po druhém, třetím probuzení vzbudím manžela, obejme mě, chytne za ruku a je klid. Tyhle sny mívám docela často a možná už i jako dítě protože si pamatuji že když jsem šla spát, bála jsem se snů a říkala jsem si : prosím at se mi zdá o princeznách.....))

ahoj repelko smile
můj manžel má zase sny že vraždí někoho on (u něj mají poukázat na nízké prožívání emocí(ne citů) v životě)

jak píše hirondel, taky jsem někde četla podobný příběh a při regresi se ten dotyčný dozvěděl, že se jedná o úryvky z min života. mno nevím, je to i možné.
jak z toho ven, to fakt nevím, držím palce

Upravil(a) poletucha (4. 4. 2009 22:21)

Není tady

 

#1003 4. 4. 2009 22:24

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Zvláštní sny

Judyna napsal(a):

Holky, můžu taky jeden sen? Byla jsem uzavřena do místnosti, s tím, že tam musím umřít, ale mám na vybranou jak. Byla jsem úplně rezignovaná, vystrašená,věděla jse, že to je konec a nemám jinou možnost.Na stole ležely injkční stříkačka s drogou, pistole a nůž. Vybrala jsem si stříkačku a ve chvíli, kdy jsem si to vpouštěla do žil, jsem se probrala.
Nejsem teď v situaci, že by mě někdo někam tlačil , ani žádné rozhodnutí před sebou nemám, aspoň o ničem nevím.
Děkuji.

opravdu nemᚠpřed sebou nějaké životní rozhodnutí? výběr směru? to je podivné

Není tady

 

#1004 5. 4. 2009 13:42

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

Lupišu, včera se mi o tobě zdálo ... Byly jsme někde v tropech pod přístřeškem i s tím mým a normálně v pohodě si povídali ... myslím o místní fauně a flóře ... a ty jsi mi najednou řekla, že mᚠpro mě něco v autě. Chystaly jsme se tam dojít, ale začlo vcelku hodně pršet. Moc se mi do toho deště nechtělo, ale když jsem do něj vkročila, byl hrozně příjemný - takové drobné teplé perličky vody, jak někde v masážní sprše. Došly jsme k autu a tys mi nabídla, a s tebou odjedu. Jenže já v tu chvíli cítila, že tam M. nemůžu nechat samotného a zároveň jsem věděla, že bych měla jet ... bylo to těžký rozhodování, ale vrátila jsem se k němu.
Pak jsem se vzbudila a slyšela jsem z předsíně jeho nadávání, bo se mu ňák zaseklo kolo, čico ... tak mě hned napadlo, že jsem přece jen měla odjet, zavřela jsem oči ... ale už se mi nepodařilo do toho snu vrátit.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#1005 5. 4. 2009 13:53

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Dnes se mi zdálo, že jsem adoptovala 2 holčičky, sirotky. Chtěla jsem původně ještě víc dětí, ale nějak jsem došla k závěru, že by mi na to chyběla kapacita i zázemí. Tak jsem si nakonec odvedla domů jen ty dvě holčičky. Tedy, ještě jsem o tom nepřemýšlela... o významu toho snu. Kdyby vás moudré něco napadlo a budete mít inspiraci, tak napište pussa big_smile

 

#1006 5. 4. 2009 16:01

Salvator
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1148

Re: Zvláštní sny

Jency napsal(a):

Ahoj holky,
nedávno jsem objevila tuto diskusi a tak píšu taky svůj sen ze včerejška.
Byla jsem u matky v jejím panelákovém bytě v 11. patře. Byla jsem přivázaná k posteli na volno a v bytě se pohyboval násilník, který mi vyhrožoval, že mi vyřízne srdce skalpelem, tak, jako dvaceti ženským přede mnou.
Přes okno jsem viděla, jak se formuje záchranné komando policistů, a ve chvíli, kdy násilník odešel na záchod, jsem je přivolala, aby mne osvobodili. V tu ránu se ten násilník vrátil a už se chystal, že mně tedy vyndá to srdce. Já se ho snažila ukecávat, ale to nepomáhalo. Pak ti zachránci skočili oknem dovnitř a vyzvali ho, aby zahodil skalpel. On se otočil, ale nechtěl se vzdát, a ještě než ho zastřelili, tak mi stihl rozříznout chodidlo napříč, dost hluboko. V tom jsem se probudila.
Nevíte náhodou někdo, co by to mohlo znamenat? Nějaké tušení mám, ale nedává mi to celý smysl...

Jency,
tvůj sen mi připomíná opravdový duševní komunikát. Informativní sen pro tebe, docela jasný a srozumitelný.
Panelákový byt v 11. patře - to by mohla být úroveň 3.-4. podroviny astrální dimenze, v níž se ukládají emoční vzorce pocházející z rodové linie, které mají tendenci řídit nᚠživot.
Srdce  - to je způsob, jakým tvoříš, jak mᚠráda život a sebe sama zejména. Vyříznutí srdce v poloze přivázané v tom bytě ti signalizuje, že není vhodné držet se vzorců, které souvisejí s nedostatkem sebelásky, by pocházejí od tvé rodové linie, matky, po přeslici. Podobné jednání může snadno skončit sebedestrukcí. Násilník... - to jsi ty, tvé ego, které jedná na základě schématu nelásky k sobě.
Dvacet žen před tebou - to by mohlo znamenat buďto dvacet tvých inkarnací, anebo dvacet tvých ženských předků v rodové linii, kde se tento vzorec nelásky k sobě pěstuje.
Komando ku pomoci... očividně pomoc zvenčí, formou lidí kolem tebe, anebo pomocí zkušeností z tvých jiných inkarnací, anebo z duševní úrovně. Je to dobře, mᚠpomoc a ochranu, která tě na cestě sebedestrukce zastavila a umožnila ti změnit kurs.
Rozřezání nohy... to je varování před egem, které se neusí vzdát jen tak snadno a bude mít tendenci neustále upadávat do podobných modelů sebedestrukce. Ne, že by tě mohly tyto vzorce zničit, ale mohou ti ztížit a znesnadnit tvou cestu životem, za pomoci ega ti bránit jít evidentně nastoupenou cestu sebe-uvědomění a vlastního vývoje.
Zabití násilníka ale zřejmě znamená, že sama jsi udělala opatření pro eliminaci těchto nepříznivých vlivů na tvůj život Hezký sen, opravdu, jeho poselství je veskrze pozitivní a povzbudivé - ale taky varovné a poučné. Přesně tak funguje komunikace s duší.


Kdo mᚠuši proto, abys slyšel, slyš...!

Není tady

 

#1007 5. 4. 2009 20:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Míša Kulička napsal(a):

Lupišu, včera se mi o tobě zdálo ... Byly jsme někde v tropech pod přístřeškem i s tím mým a normálně v pohodě si povídali ... myslím o místní fauně a flóře ... a ty jsi mi najednou řekla, že mᚠpro mě něco v autě. Chystaly jsme se tam dojít, ale začlo vcelku hodně pršet. Moc se mi do toho deště nechtělo, ale když jsem do něj vkročila, byl hrozně příjemný - takové drobné teplé perličky vody, jak někde v masážní sprše. Došly jsme k autu a tys mi nabídla, a s tebou odjedu. Jenže já v tu chvíli cítila, že tam M. nemůžu nechat samotného a zároveň jsem věděla, že bych měla jet ... bylo to těžký rozhodování, ale vrátila jsem se k němu.
Pak jsem se vzbudila a slyšela jsem z předsíně jeho nadávání, bo se mu ňák zaseklo kolo, čico ... tak mě hned napadlo, že jsem přece jen měla odjet, zavřela jsem oči ... ale už se mi nepodařilo do toho snu vrátit.

Kulíšu, včera - kdybych tohle četla - bych ti napsala, nekecaj, nečeka a JEDÉÉÉM graterusch
Dneska to je malinko lepší....jj. Najmem si někoho, kdo nás odvlíkne - co? valol

Som - zjevně jsi "adoptovala" nějakou novou myšlénku, která visela osaměle v informačním poli...no, chvilku to sleduj - schválně, co se z toho vyvine! storstarksmile


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1008 5. 4. 2009 22:36

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Lupíšku, díky...budu  o tom přemýšlet... a pozorovat big_smile

 

#1009 5. 4. 2009 23:39

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

poletucha napsal(a):

Judyna napsal(a):

Holky, můžu taky jeden sen? Byla jsem uzavřena do místnosti, s tím, že tam musím umřít, ale mám na vybranou jak. Byla jsem úplně rezignovaná, vystrašená,věděla jse, že to je konec a nemám jinou možnost.Na stole ležely injkční stříkačka s drogou, pistole a nůž. Vybrala jsem si stříkačku a ve chvíli, kdy jsem si to vpouštěla do žil, jsem se probrala.
Nejsem teď v situaci, že by mě někdo někam tlačil , ani žádné rozhodnutí před sebou nemám, aspoň o ničem nevím.
Děkuji.

opravdu nemᚠpřed sebou nějaké životní rozhodnutí? výběr směru? to je podivné

Ne, opravdu nemám. Ale zhruba v té době, co se mi zdál tento nepříjemný sen, jsem prožila situaci, které bych se raději vyhnula. Byla docela trapná a dostala jsem se do ní vlastním přičiněním. Tak jestli ten sen nebyl reakcí.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#1010 6. 4. 2009 9:48

repelka
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 190

Re: Zvláštní sny

Tak dneska v noci zas. Ale trošku jinak, docela dobře si to pamatuji a něco bylo naruby. Chtěla jsem vraždit já a pak šlo o život mně. Někde venku v přírodě pobíhala po silnici různá domací zvířata, slepice a hlavně ovečky. Začala jsem je zahánět ze silnice pryč aby je nezajelo auto. Pak tam přišla majitelka zvířat a že se o ně nemusím bát, že to je její pozemek a auta tam nejezdí. Ukazovala mně jak ovečky mají "domeček" na stromě a koukaly jsme dolu se srázu na ně. Idylka, krása....najednou jsem zvedala ruku na majitelčina záda že ji shodím se srázu a zabiju. Kde se vzal tu se vzal za mnou manžel a začal mě zezadu škrtit. Dost silně.....Jak jsem začala asi už ztrácet vědomí viděla jsem zelenou barvu, vše bylo zelené. Jinak si vůbec barvy ve snech neuvědomuji. Zase jsem věděla při tom škrcení že je to sen a nemohla se vzbudit........Dnes to bylo takové lehčí a možná si to zasloužila když jsem sama chtěla zabíjet..........
Já bych tak chtěla nějaký krásný sen.......))

Není tady

 

#1011 6. 4. 2009 9:51

repelka
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 190

Re: Zvláštní sny

Ještě mě napadlo, někde jsem četla, myslím od Wahlgrenis že vodnáři nemají spát přímo pod oknem že mají pak těžké sny....A to já tak spím.....

Není tady

 

#1012 6. 4. 2009 10:03

Jency
♥♥-----
Registrovaný: 4. 3. 2009
Příspěvky: 25

Re: Zvláštní sny

Salvatore,
díky za vysvětlení. A propos, nevíš, co je to 3-4. podrovina astrální dimenze? Nějak mi to nedává smysl.

Není tady

 

#1013 7. 4. 2009 8:10

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

lupina montana napsal(a):

Kulíšu, včera - kdybych tohle četla - bych ti napsala, nekecaj, nečeka a JEDÉÉÉM graterusch
Dneska to je malinko lepší....jj. Najmem si někoho, kdo nás odvlíkne - co? valol

Když se to nezlepší pořádně, tak na příštím sletu uspořádáme konkurz na teho odvlíkače, ju?


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#1014 7. 4. 2009 8:37

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

A nemusí byt ani chytry...hlavně, když bude silny, jak byk...... lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1015 7. 4. 2009 11:47

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Zvláštní sny

Přemýšlím teď nad jednou věcí... Jak si mám po probuzení po prožití snu,který si dobře pamatuju, uvědomit, že jde o moji budoucnost nebo o jakousi přípravu pro to, co se stane? Hádám správně, že s tím si musím poradit sama v sobě, někam se posunout, abych si to uvědomila? No jak jinak vlastně lol Jak si ale k tomu pomůžu nebo na tom nemám pracovat?
Když tak pozoruju děje v mém životě za poslední 2 roky, zjišuju, že klíčové události se mi před tím už zdály. Byly to ohromně živé sny, které si pamatuju. A pamatuju si i to probuzení z nich a jak jsem o těch snech chvíli přemýšlela... Někdy to ve snech vypadalo úplně stejně jako potom v realitě, někdy to bylo trošku heslovité, promítaly se různé obrazy...ale myšlenka je jasná va
Teď mě napadá, že by mě mohlo trknout, že to není ledajaký sen, když se děje tohle, co píšu nahoře: "Byly to ohromně živé sny, které si pamatuju. A pamatuju si i to probuzení z nich a jak jsem o těch snech chvíli přemýšlela..."

Poradíte mi někdo? Máte někdo takovou zkušenost? rodna

Upravil(a) Lúthien (7. 4. 2009 11:48)


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#1016 7. 4. 2009 11:56

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Já mám Lúthien krásnou knihu o snech, od nějakého Hillmanna a ten tam prosazuje myšlenku, že sny se ani tak nemusejí vykládat= překládat do řeči racionální, jako spíš zažívat...jako dobrej oběd gloria Že ony tak nějak chtějí, aby si je člověk pamatoval, povyprávěl a pak že stačí nechat je bejt a ony už svoji práci udělají.
Tak to dělají přírodní národy (prý, já to nezkoumala) - a je to fakt.
Asi stačí uvědomit si, že se vůbec něco děje a není až tak nutný vědět přesně, co.... mysl je šíkovná, zařídí si to sama.
Nicméně zvědavost nám leckdy nedá, žejo.... smile
No někdy jsou tak intenzivní! Mně se asi dva, nebo třikrát stalo, že jsem se z toho snu probudila a musela jsem si ho jít zapsat - prostě musela. Asi, abych nezapomněla...


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1017 7. 4. 2009 13:03

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Zvláštní sny

To je zajímavá myšlenka....:-) Ale jakou práci sny vlastně udělají, když se zdají, je klid, pohoda a pak se to stane, aniž bych si to předtím uvědomila, že mi ten sen něco "říkal"? Mezi zdáním snu a pak tou realitou se v takovém případě podle mě nic neděje hmm Nebo možná ano...va


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#1018 7. 4. 2009 14:41

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

No asi něco jo..... va Ovšem, co přesně..... roll


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#1019 7. 4. 2009 15:30

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Zvláštní sny

Zavírám toto vlákno, protože přesáhlo 1000 příspěvků.


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů