Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 2. 10. 2007 9:51

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Máte někdo konkrétní zkušenosti s tím, když  se krátce po sobě  v několika dnech ve snu objevují lidé, kteří už nejsou mezi námi??
Oba sny byly laděny příjemně, oba byly velmi barevné a výpravné. Obě osoby jsem vřele přijala a na konci si vždycky uvědomila, že by se v tom příběhu už fyzicky vyskytovat neměli.

 

#52 2. 10. 2007 13:07

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Zvláštní sny

Somaia napsal(a):

Máte někdo konkrétní zkušenosti s tím, když  se krátce po sobě  v několika dnech ve snu objevují lidé, kteří už nejsou mezi námi??
Oba sny byly laděny příjemně, oba byly velmi barevné a výpravné. Obě osoby jsem vřele přijala a na konci si vždycky uvědomila, že by se v tom příběhu už fyzicky vyskytovat neměli.

Zřejmě Ti přišli pomoct, něco sdělit, utěšit... musel to být někdo blízký. Jak to cítíš? Jaké poselství Ti dali? Možná přišli několikrát, aby sis toho všimla a aby Ti došlo, proč přišli.

Není tady

 

#53 2. 10. 2007 14:09

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Ani jedno z toho co jsi uvedla se netýká těchto snů. Já jsem se učila jak se sny pracovat, ale tady nějak nenalézám souvislosti ani jiný záchytný bod. Jen to, že to bylo 2x v rozmezí několika dnů a že obě osoby nejsou na tomto světě. Sny to byly naprosto rozdílné. V prvním jsem se potkala se svým dědečkem a objímala ho. Ve druhém to byl pouze kamarád, který se v tom příběhu vyskytoval a větší význam to nemělo, ani jsme na sebe nemluvili.
Já měla spíš za to, jestli někdo nemá nějakou obecnou osobní  zkušenost s tímto typem snů. Jestli je to pozitivní nebo spíš upozornění na nějaké zádrhele v životě.... a tak podobně.

 

#54 2. 10. 2007 14:12

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Zvláštní sny

Somaia: zkušenost nemám. Ale lektor z konstelací nám říkal, že můžeme se sny pracovat tak, že se "vcítíme" do té konkrétní osoby, která v tom snu byla, asi tak jako v konstelacích... Jestli znᚠtechniku rod. konstelací, zkus to :-)

Není tady

 

#55 2. 10. 2007 14:22

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

No... asi si budu muset na nějaké to rozuzlení ještě počkat.... zapíšu si je  a vyčkám... někdy musí člověk osvědčit i trochu trpělivosti.
Jen jsem si tak zauvažovala... s vědomím, že nic se neděje náhodně, kdyby to někoho cvrnklo do nosu big_smile

 

#56 3. 10. 2007 10:30

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Zvláštní sny

Martinka1 napsal(a):

Somaia: zkušenost nemám. Ale lektor z konstelací nám říkal, že můžeme se sny pracovat tak, že se "vcítíme" do té konkrétní osoby, která v tom snu byla, asi tak jako v konstelacích... Jestli znᚠtechniku rod. konstelací, zkus to :-)

A co když se mi zdálo jen o velrybě? žádná osoba tam nebyla..to se mám jako vcítit do ní???lol
Ve snáři to značí známost s velkou paní...zatím jsem na ni nenatrefila a jestli na ni natrefím? poznám ji?

Není tady

 

#57 3. 10. 2007 11:44

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

Mně se teď dva dny po sobě zdály zvláštní sny. Podotýkám, že jsem teď v pohodě, ani jsem neskoukla žádné krvavé filmy. Jednu noc to bylo o ženě, která klečela v trávě a prosila, aby jí někdo ual hlavu. Ve chvíli, co se to stalo, jsem byla já ta bezhlavá , honem jsem si hlavu nasadila a jen jsem si říkala, co teď budu dělat, že se to asi nedá vrátit. Cítila jsem paniku, hlavu jsem si pořád držela jak hrnec na krku. Až jsem se z toho probudila. Na dnešek se mi taky zdálo o smrti, po nějaké neznámé ulici a domech mě a hodně dalších lidí honila nějaká šílená ženská, co všechny chtěla zabít. Tak nevím.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#58 4. 10. 2007 1:03

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Zvláštní sny

Lena01 napsal(a):

Martinka1 napsal(a):

Somaia: zkušenost nemám. Ale lektor z konstelací nám říkal, že můžeme se sny pracovat tak, že se "vcítíme" do té konkrétní osoby, která v tom snu byla, asi tak jako v konstelacích... Jestli znᚠtechniku rod. konstelací, zkus to :-)

A co když se mi zdálo jen o velrybě? žádná osoba tam nebyla..to se mám jako vcítit do ní???lol
Ve snáři to značí známost s velkou paní...zatím jsem na ni nenatrefila a jestli na ni natrefím? poznám ji?

No jasně :-) Vcítit se můžeš absolutně do všeho, i do velryby. Klidně i do židle, plotu... :-)

Není tady

 

#59 5. 10. 2007 8:38

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Som, mě připadá, že setkání s  nebožtíky v tom pozitivním směru zamená uzavření a vypořádání, jakobys  ukončila nějakou kapitolu a jdeš s požehnáním dál.


Judyno, osobně  bych se připravila na nějaké změny, které neovlivníš, budou se tě týkat osobně, ale  neviděla bych v tom něco špatného, spíš nějaké nové poznání důležité jen a jen pro tebe.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#60 5. 10. 2007 9:37

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Regina napsal(a):

Som, mě připadá, že setkání s  nebožtíky v tom pozitivním směru zamená uzavření a vypořádání, jakobys  ukončila nějakou kapitolu a jdeš s požehnáním dál.


Judyno, osobně  bych se připravila na nějaké změny, které neovlivníš, budou se tě týkat osobně, ale  neviděla bych v tom něco špatného, spíš nějaké nové poznání důležité jen a jen pro tebe.

Nevím Regi, možná že ano. Důležitou kapitolu v životě jsem teď skutečně ukončila. Vypustila své nejmladší dítě do dospělého života a tímto jsem se ocitla v podstatě bez závazkůbig_smilebig_smile

 

#61 6. 10. 2007 18:10

x256987
Host

Re: Zvláštní sny

Narazila jsem na hodně zajímavou autorku - Jana Heffernanová, čtu knížku Tajemství dvou partnerů, která je o mýtech a snech jako o dvou způsobech, jak k lidem promlouvá "mimovědomí", jak to autorka hezky nazývá. Na netu jsem zjistila, že napsala už tři díly další práce nazvané Cesta na sever, z recenzí jsem pochopila, že jde o příběh - cestu životem, v němž hlavní hrdinku hodně vedou a inspirují sny. Autorka se výkladem snů zabývá hromadu let a z knížky, kterou čtu, se jeví jako mimořádně solidní. Třeba to někoho osloví, já jsem natěšená hodně.

 

#62 6. 10. 2007 18:34

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Zvláštní sny

Regino, děkuji za reakci.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#63 16. 10. 2007 21:54

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Somaio, co to mᚠza vobrázek?? vava
Koukám, že tě ta nově nabytá svoboda bezdětky pěkně inšpiruje........... varodnalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#64 17. 10. 2007 11:19

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Lupi, to není nově nabytou svobodou.. jediný kdo mě inspiroval svou změnou avataru byla Míša II big_smile. Ta tu svou labu měnila tak dlouho a  s takovým mediálním úsilím, že mě na změny naladila taky. Nešlo se tomu vyhnout lol
Jinak svým avatarem jsem se jen veřejně přizala k tomu, co ve  mě léta dříme lol a zbytečnou skromností jsem to tajila před veřejností lol lol
(ono je to trochu na první pohled obtížně rozeznatelné ale v pravo dole je lebka lol !!! )

Upravil(a) Somaia (17. 10. 2007 11:20)

 

#65 17. 10. 2007 11:35

ice
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 94

Re: Zvláštní sny

Pane jo, ze Vam do toho skacu... to me donutilo se zamyslet nad tim co jsem vlastne chtela vyjadrit tim svym avataratkem ;-)

Upravil(a) ice (17. 10. 2007 13:16)

Není tady

 

#66 17. 10. 2007 11:43

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

ice napsal(a):

Panej jo, ze Vam do toho skacu... to me donutilo se zamyslet nad tim co jsem vlastne chtela vyjadrit tim svym avataratkem ;-)

lollollol no to mě taky... s nickem to sice naprosto koresponduje, ale kromě toho, že bys mohla chovat  větší sympatie k polárním cestovatelům a této tématice , mě nic dalšího nenapadá .

 

#67 17. 10. 2007 15:50

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Zvláštní sny

Dnes v noci se mi zdálo, že jsme byli na návštěvě u klausových -  u václava a u Lýdie v tom bytě, kde bydleli v Libni na Praze 8 v 90. letech. Bylo to takové přátelské popovídání u kávy. Strašně se o mě zajímali a tak, jak nějaký hodný strýc a teta.
Příteli se zdálo, že má rakovinu plic, dávají mu radioktivní svinstva nakonec umírá.prý sem s ním chodila na všechny vyšetření a tak. Dokonce mluvil ze spaní - křičel - proboha!
Umíte to vysvětlit? Jinak jsem nemocná a asi mám opravdu něco na plicích - snad ne rakovinu...


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 

#68 17. 10. 2007 22:14

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Somaia napsal(a):

(ono je to trochu na první pohled obtížně rozeznatelné ale v pravo dole je lebka lol !!! )

Vpravo dole, jo???? No tak já myslela, že jako na jedný sedíš a druhou držíš......... vavalol Ale jsem holt starý, poloslepý vlček, co mu notabene Málina dneska rozhryzala brejle....a to byly titanový! gratergrater
Mmch, mně se nedávno zdálo, že mám v rodině holčičku - Dowňačku a že mi je s ní mimořádně dobře. A krááásně jsem se toho dne vyspala....asi bych potřebovala vypnout mozek, či co vava


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#69 18. 10. 2007 0:19

bublinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 1162

Re: Zvláštní sny

Ha,ha a já si celou dobu myslela, že Somaia na tom obrázku sedí na motorce  lol


Vesmír je báječné místo pro život

Není tady

 

#70 18. 10. 2007 10:13

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

Panebože holky, kam jste to oči daly, co vám to nalhaly... lol
To je čarodějka Kirké , polostojící ...v ruce držící křišálovou kouli a vedle ní je pěkně drsný vlk,  který odkrývá dásně ( díky zmenšení už není vidět) a v pravo dole lebka!!!! Howgh

 

#71 18. 10. 2007 14:47

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

dovol, abych se co nejdůrazněji ohradila! To není žádný z našeho rodu, je to nejakej pošahanej bullmastifffff!! dumbom
Jo Kirké.....v kotlině Čech i v širé Rusi, děláš, co někdo dělat musí - zaklínᚠmuže do prasat.........? vavavalol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#72 18. 10. 2007 15:21

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

No bingo Lupi! Jen s těmi prasátky jsem to vzala z opačného konce... pracuji na kutivaci a rekultivaci, ovšem s kolísavými  výsledky lol

 

#73 18. 10. 2007 15:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Jj.......stačí se dotknout jenom pírkem a sami křičí, mocná Kirké - tisíckrát....zaklej nás, zaklej do prasat smile Jenžeže - prase už v chlapa nezměním lollollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#74 18. 10. 2007 16:30

Somaia
Host

Re: Zvláštní sny

lupina montana napsal(a):

Jj.......stačí se dotknout jenom pírkem a sami křičí, mocná Kirké - tisíckrát....zaklej nás, zaklej do prasat smile Jenžeže - prase už v chlapa nezměním lollollol

podívej se na to asi tak: jedno marxistické pojednání se jmenuje : "podíl práce na polidštění opice". No, nebudu se šířit o tom jaké výsledky byly dosaženy v oblasti tohoto bádání, ale soustředím se na jen na to, že možné to  v zásadě je!!! lol

 

#75 22. 10. 2007 22:46

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Zvláštní sny

Somaia napsal(a):

Máte někdo konkrétní zkušenosti s tím, když  se krátce po sobě  v několika dnech ve snu objevují lidé, kteří už nejsou mezi námi??
Oba sny byly laděny příjemně, oba byly velmi barevné a výpravné. Obě osoby jsem vřele přijala a na konci si vždycky uvědomila, že by se v tom příběhu už fyzicky vyskytovat neměli.

Ahoj Som,
ja vim,je to uz starsi zalezitost,kterou tady vytahuju,ale je to prave jedno z temat ktere me nejvic laka.

Zda se mi ze si blizko k tomu cemu se rika lucidni sneni.Pises ze na konci sis vsimla ze by v tom pribehu nemeli byt,ze jsou po smrti.
At je to jak je to, jedine co muzu rict, je zamerit se hlavne na energii ktera ze snu vyvera.
Sama se o to zajimas jak pises a tak chci jen pripomenout ze pokud jsi citila klid pak je Tvuj sen pozitivni.
Nenech se mnou vsak ovlivnit.Rikam co znam a rikam co je overene ,avsak jak vis jen Ty ,jak sama pises, odpoved pijde sama kdyz ji naslochas.
A snad uz Ti prisla.
Moc Te zdravim.


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů