Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 17. 9. 2007 20:53

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Zvláštní sny

sunyata napsal(a):

ahoj keito, necetla jsem vsechny odpovedi. co na mne dychne z tveho prispevku - chybi ti zazemi? zazemi, kde jsi bezpodminecne milovana a muzes se projevit takova jaka opravdu jsi?

Ahoj Sunyata/o - ten tvůj nick se skloňuje, nebo neskloňuje? smile ....Tak jsem se nad tvou otázkou "zamyslela" a mám dojem, že to zázemí  mi fakt asi schází....No, mně toho teda schází podstatně víc wink , ale tohle je jedna z věcí, které tak nějak silně postrádám

Není tady

 

#27 18. 9. 2007 9:53

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Zvláštní sny

Ahoj Keito,
napsala jsem Ti soukromou zprávu.

Není tady

 

#28 18. 9. 2007 19:42

keito
♥♥♥♥♥--
Místo: Unhoš
Registrovaný: 20. 11. 2006
Příspěvky: 963
Web

Re: Zvláštní sny

Martinka1 napsal(a):

Ahoj Keito,
napsala jsem Ti soukromou zprávu.

Martinko, odpověděla jsem ti smile

Není tady

 

#29 19. 9. 2007 8:40

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Keito, malinko se přiživím na tvém toppicu.
Dnes se mi zdálo něco tak šíleného a symbolického, až semi ježí chlupy, brrr.
S manželem jsme se dohodli, že vezmeme moje dvě kamarádky autem domů. Manžel najednou sjel z cesty a vjel do skalnaté oblasti, cesta byla blátivá a označená svítícími neonovými hadicemi, které byly potrhané, ale položené vždy tři vedle sebe, byly různě pokroucené. Vjel na tu cestu, přestože tam byla značka objížďka a slepá ulice jako kráva.
Jeli jsme po skalním masivu (naše Fabinka jela jako džip, kopec nahoru, kopec dolů, nahoru skála, dolů sráz, a najednou konec skály, díra do údolí a na druhé straně dům schovaný v listopadově zbarvených stromech, nebe modré, bílé obláčky, ale černá skála jakoby  něco znamenal nástup nějaké hrůzy.

Podle snové logiky jsem vystoupila,  auto vzala do podpaží, udělala krok- a údolí v pohodě překročila!

To je klidná část snu.
Kamarádky poděkovaly za odvoz a nastoupily na nádraží, které se tam najednou objevilo.
My jsem se zastavili u toho domu, co jsme viděli přes údolí a manžel najednou říká: "Tady tě nechám, dělej si co chceš."
Dupl na plyn a zmizel!!!

Další část je horror.
Vstoupila jsem do domu, který zvenku vypadal tak mile, čistě a přátelsky, a vevnitř byly oprýskané omítky, prach, plíseň a chodili tam lidé v bílých košilích andělíčkách-jak se nosí v nemocnici před operací).Měli šediví strhané tváře a jakoby nevnímali.

Jeden držel v ruce flexu (ruční cirkulárka) a nechal si na ni dopadnou hlavu- a tak ten horor začal.

Vyděšená, proč mě tu manžel nechal. Najednou se tam objevila jedna moje dobrá kamarádka z gymplu a zavedla mě na pokoj plný žen. Já jsem se bránila, říkám, že tu být nechci a pořád jsem musela koukat z okna na ty nádherně zbarvené stromy a modré nebe a chtěla ven!

Najednou jedna pacientka skočila a ukousla mi levé ucho!!! Cítím tu bolest, překvapení a sluším to křupnutí! Viděla jsem se z ptačí perspektivy a strašně jsem se vyděsila, měla jsem úplně černý obličej s ohořelými vlasy a byla jsem vychrtlá jako mrtvola. Krvavé ucho leželo pod postelí.

Vyběhla jsem i s krvácejícím uchem ven na chodbu a křičela, že chci doktora, aby mi ho přišil Už v té chvíli jsem věděla, že se nacházím v nějakém sanatoriu- blázinci, kde se dělají pokusy na lidech.
Ležela jsem v černé místnosti bez oken a doktoři v operačním natoupili k šití mého ucha- měli strašně špinavé ruce.Ucho mi přišili sešívačkou na papíry.
Běs pokračoval.Z pokoje mizeli lidé, pokuď se vrátili, byli zakrvácení, sténali, všude pach a bolest a strašlivý strach. Ale venku byl pořád ten krásný den!

Strašně mě štval manžel, do čeho mě to zavřel? Chtěl se mě zbavit?
Scény se znásilňováním, ponižováním a mučení vynechám, koncentrák hadr.

Finále:schovávám se za plechovými vraty, kolem jsou vysoké zdi, ostnatý drát, autobusy narvané lidmi, kteří umírají a křičí o ukrácení utrpení.
Vidím svoji holou hlavu, své ukrutně zbídačelé tělo a cítím svoji jedinou touhu:utéct a nenechat se týrat. Za vraty je náměstí s autobusovými stanicemi, kolem chodí lidi a nevidí, co se děje za vraty.

Zmizelo nádraží, zmizely stromy, a já vybíhám na náměstí, lidi na mě čumí jako na zjevení. Poslední, co si pamatuju, je ,jak myslím na děti a jak si přeju, abych je aspoň na chvíli mohla vidět a obejmout a abych mohla svého muže  zeptat, proč mi to udělal?

Upravil(a) Regina (19. 9. 2007 8:45)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#30 19. 9. 2007 9:42

x256987
Host

Re: Zvláštní sny

Regi, to je síla. Ta druhá část na mě působí skoro až tak, že se ti provalilo něco z kolektivního nevědomí nebo odněkud, že se to netýká tebe a tvé současné situace, ale že jsi teď nějaká citlivější, otevřenější a že ses na něco napojila...

Jinak - obecně platí, že druhí lidé ve snech málokdy představují sami sebe, ale že jsou to části nás samotných. Auto může být symbolem já a jednotlivé osoby tvé různé stránky. A jedna z těch stránek si evidentně potřebuje pořešit a prožít něco, co se týká hlavně jí. Manžel tě v tom snu nikam nezavřel, do toho domu tě přece zavedla kamarádka z gymplu. Možná to souvisí s něčím, cos prožívala v té době. Role mužů a žen v tom snu jsou ovšem pozoruhodné.

Uf. Zkus se s tím nějak popasovat pussa hjarta

 

#31 19. 9. 2007 10:09

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Zvláštní sny

Regina: to je síla. Nemohlo to být třeba něco z minulého života?

Není tady

 

#32 19. 9. 2007 10:10

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

Regi, myslím, že ten sen je o tvém životě.  Když začnu od konce, viděla bych to asi takto - Miluješ svou rodinu (jako každá z nás), ale tvůj muž ji nějakým způsobem ohrozil ... mᚠstrach, že život bez tvé rodiny by pro tebe byl utrpením, které je zpodobněné tím domem, a které by mohlo nastat, kdyby odešel a nechal tě samotnou ... V tom domě nejsou tvé děti, odešly by s otcem? Připadá mi to, že je to sen o tvém strachu, obavách z rozpadu rodiny ...

Když vycházím z toho, cos tu psala o svém životě, asi ses s tím ještě vnitřně nevypořádala, že se v duchu pořád ptáš, proč ti to udělal ... Drž se
pussa


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#33 19. 9. 2007 10:25

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Taky to tak cítím- dům=já, zvenku pěkné, vevnitř prach a plíseň, utrpení a strach z konce, ohrožování (to ucho byla síla!)- ta kamarádka byla spíš průvodkyně, která mě zaměřila na něco, co bych už konečně měla pochopit....Neměla jsem na ni zlost, spíš mi jí bylo líto.
Paradoxně mi ale z toho snu nejvíc vadí, že jsem byla sama! že tam nebyly děti, že mě manžel nechal (ne, že by utekl, spš to působilo jako :je to na tobě).
Asi to tak mělo být, držím se ale toho, že tam bylo pořád to slunce, že  nade mnou někdo bděl, aby mě to nesežralo úplně. Že mi to přineslo nějaké poselství, aby něco v sobě změnila a na něčem nelpěla(ztráta ucha). Kdybyste viděli toho chlapa, s jakou důvěrou a lehkomyslností pokládal hlavu na cirkulárku!Zbytek jsem neviděla, protože jsem utekla a tam jsem právě potkala tu kamarádku z gymplu, a ta mě zavřela na ten pokoj s těmi ženami.
Pokouším se rozhlížet, jedna mě tam utěšovala, jedna spala, ta agresivní byla strašně vyděšená a nešastná- možná jsem to byla celá já, všechny ty ženy jsem byla já!Kdybyste mě viděly, to černé, začmoudlé, v ubohé špinavé košili, kostra potažená kůží...a přitom deky na tom pokoji byly optimisticky červené a žluté, pokoj byl slunný s výhledem na barevný les a západ slunce....asi to bylo opravdu něco, co mě má posunout jinam.

Že ty hrůzy jsem si  vyvolávala sama, i ten konce, že jsem si tam podsunula- útěk od bolesti do zapomění. Ten autobus napěchovaný umírajícíma byl ale síla usch A něco mě v tom snu nechalo utéct, mělo to tak být, měla jsem se dostat ven, mezi lidi.
Už to pro mě není takový děs.

Upravil(a) Regina (19. 9. 2007 10:30)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#34 19. 9. 2007 13:09

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

No právě, venku je svítí slunce a je krásně a ty jsi zavřená uprostřed svých obav - co by bylo, kdyby ...
A třeba to svítící slunce a to co nad tebou bdělo, byly tvoje děti smile. Třeba ti tvůj sen chtěl říct, že se mᚠpřestat ničit svými obavami a že tvůj život nestojí jen na existenci manžela smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#35 19. 9. 2007 13:35

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Beru to jako ukončovací fázi a počátek něčeho jiného, lepšího. Ten pokoj s ženami, co mě konejší i ohrožují, je moje zmatené já. Už vím, že se nenechám zavřít a nenechám si ublížit.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#36 19. 9. 2007 15:02

x256987
Host

Re: Zvláštní sny

A možná ti ten sen chtěl ukázat i to, že v hubenosti štěstí opravdu nespočívá wink pussa

 

#37 19. 9. 2007 15:44

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Jé, to mě nenapadlo!!!!Já tam byla fakt zombie  usch
Jen doufám, že mi některá v Hrádku nebudete chtít ukousnout ucho cool


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#38 19. 9. 2007 16:12

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Ježíšikriste...... yikesyikes
Regi, já dodám, že muž, zejména vlastní, je typickým symbolem racia, čili rozumu...takže se můžeš klidně jinými slovy zeptat, kam tě to ten rozum dostal vava
Levý ucho....levým uchem se poslouchaj holčenčí řeči........... pussapussapussa
Zas na druhou stranu - tenhle sen jistě jen tak nezapomeneš, což byl patrně jeho účel smile
A POKUD ho nezapomeneš, nezůstane kámen na kameni tummenupp - to je aspoň moje zkušenost


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#39 19. 9. 2007 16:50

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Jo, Lupinko, kdybys věděla, jak bych se v tom před 3 lety plácala, teď jsem rozdejchala takové věci, ze kterých jsem mívala deprese. Fakt platí:co tě nezabije, to tě posílí . Aneb nelez do baráku, do kterého tě nikdo nezval big_smile Nebo přijdeš o ucho.
Vzpomínᚠna film od Davida Lynche , mslím že to byl Blue Moon, Lynch je velký symbolista, v tom filmu byl kluk schovaný ve skříni a někoho šmíroval a pak našel na zemi lidské ucho.Víc si nepamatuju...


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#40 19. 9. 2007 17:01

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Zvláštní sny

Na mě je Lynch moc depresivní a místy nesrozumitelnej. Co miluju, je jeho Duna stolt
ale toho snu bych si velmi považovala, Regi........jestlipak jsi nezapomněla hezky poděkovat?? valollollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#41 19. 9. 2007 17:10

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Zvláštní sny

Regina napsal(a):

Jé, to mě nenapadlo!!!!Já tam byla fakt zombie  usch
Jen doufám, že mi některá v Hrádku nebudete chtít ukousnout ucho cool

Hmmmm, takový ucho, když se vyudí.... jestlipak mají na Hrádku udírnu? Musím to zjistit! lol


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#42 19. 9. 2007 20:00

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Hele, ne že budeš ze mě dělat Van Gogha!Já se mám ráda a nikomu svoje ouško, ani pravé, ani levé, nedám!Až přijde můj čas, předám své zhuntované tělo společnoti přátel žehu, dřív ani uk. big_smile big_smile big_smile


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#43 20. 9. 2007 13:07

Lena01
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 2. 2007
Příspěvky: 526

Re: Zvláštní sny

Regino tak to je teda děs! Mně se mnoho let zdával obdobný sen jako Keitě první sen-je noc, jsem sama doma, podívám se z okna a tam obchází chlap, mám z něj obrovský strach, bojím se, že mně přišel zabít. Rychle utíkám ke dveřím vyzkoušet, jestli je zamčeno-samozřejmě že je odemčeno a tak tak stihnu zamknout. Párkrát jsem měla namále když už měl ruku s nožem strčenou mezi dveřmi a oháněl se nožem, ale vždycky se mi podařilo zamknout. Až jednoho dne je to tak 3 roky zpět jsem to nestihla, dostal se dovnitř, vzala jsem do ruky nůž a věděla, že když ho nezapíchnu já, tak zapíchne on mě. A tak jsem ho zabila, byl to strašný pocit, z toho co jsme udělala, strach že mně zavřou, ale zároveň jsem cítila obrovskou úlevu, od té doby se mi tento sen nezdál.
Zdávalo se mi to v době kdy jsem byla vdaná, pak manželství krachlo a já začala s novým přítelem nový život a tak se mi začaly zdávat i jiné sny, sny o příteli, který mně podvádí… říkala jsem si, že to co se zdává tak se přeci neplní, ale splnilo se, přítel mi byl rok nevěrný…teď je už vše v pohodě. A zrovna včera ráno když jsem ho budila, tak si posteskl, že kdybych ho vzbudila později tak se dozví jak dopadl ve vile Vyvolených, zůstali tam už jen dva. No nemůžou nám se zdát takové sny???  wink

Není tady

 

#44 20. 9. 2007 14:45

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1466
Web

Re: Zvláštní sny

Teda holky, to je téma. Po včerejším přečtení se mi celou noc zdálo o spolužačce, která byla nemocná a asi 5 let po střední škole zemřela. Fakt to bylo nepříjemný, i když teď už si nepamatuju o čem to vlastně bylo.


Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

 

#45 21. 9. 2007 8:02

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

3 sny v jednu noc:

1. sen: Mám navštívit jednu kamarádku za babinetu. Ještě jsem ji neviděla. Jedu za ní autobusem krajinou, která ve skutečnosti neexistuje (ale v mých snech už dlouho ano. Tam je prostě země se stejnými názvy, jako tady, ale úplně jiná než tu a opakuje se skoro v každém snu). Už se stmívá, vystupuju a vydávám se po asfaltové lesní cestě - napravo les, na levo louky a přehrada. Kamarádka mi jde naproti a říká, že to chce odvahu jít zrovna tudy. Rozhlédnu se a všude kolem mě jsou hadi, na cestě jsou sice živí, ale nehybní a někteří mrtví a třeba i  roztržení, louka jenom šustí, vím, že tam je pěkně živo ... z hadů mám hrůzu a oni jsou na cestě tam i zpátky. Tak se rozhoduju, kamarádka mě uklidňuje, že to zvládnu a já nakonec projdu kolem hadů až k ní domů. Ale mám z toho hrůzu a přemýšlím, jestli by nebylo lepší jít radši zpět, abych už tou cestou nikdy nemusela. Když dojdeme k ní, ukazuje mi krátkou a bezpečnou cestu přímo na autobusovou zastávku.

2. sen: Jsem v práci a opět nestíhám (to je realita - většinou jsem puntičkář a hodně věcí za mé lidi předělávám, aby bylo všechno opravdu tip op). Do toho přichází nějaká porada, na které nejsou jen lidi od nás, ale i ze spolupracujících organizací. Všichni se přátelsky usmívají a přejí mi, a se mi v novém životě daří lépe. Najednou se dovídám, že jsem přece dala výpověď a dnes jsem tam naposled. Cítím obrovskou úlevu, že už tam nebudu muset. Vůbec nepřemýšlím o tom, co budu dělat dál, jak splatím hypotéku atd. atd., je mi to fuk. (Mám dost stresovou práci, ale mám ji vcelku ráda. Je to zajímavá, různorodá a tvůrčí práce. Často pracuju i doma, někdy dlouho do noci. Baví mě to, ale je to občas nápor na nervy a mám chu vypadnout. Jenže podobnou práci asi jinde nenajdu.)

3. sen si bohužel nepamatuju.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#46 21. 9. 2007 8:30

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Osobně to vidím na nějakou VELKOU  změnu v tobě, změníš na něco úhel pohledu, něčeho se přestaneš bát(něco, co ti doposud nešlo dořešit, opověď na nějakou otázku)- ta kamarádka je tvůj průvodce, tvůj anděl, co tě hlídá, aby ses nezbláznila.
Mám zkušenost, že vždycky je vedle tebe někdo nebo něco, co tě chrání, aby sny nebyly nebezpečné.
Nic není tak hrozné, jak se zdá.

Ta práce mi připadá, že  ti něco připomíná, že to chce dělat jinak, abys tomu nevěnovala tolik pozornosti, že tě čeká něco lepšího, ale musíš na to sama přijít (třeba  tě čeká podobné zaměstnání ne tak náročné na čas).


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#47 21. 9. 2007 12:42

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Zvláštní sny

Já si oba dva sny právě vysvětlila tak, že bych možná měla změnit zaměstnání. Jenže ono mě opravdu baví a naplňuje a ikdyž občas hodně nadávám, tak o změně nějak neuvažuju.
A pak mě vadí ten třetí sen. Vím že nebyl nijak zvl᚝ přijemný, ale to je tak všechno. Nedokážu si vzpomenout, co se v něm dělo. Možná něco, co by ty dva předchozí upřesnilo.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#48 21. 9. 2007 17:54

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Zvláštní sny

Jestli ti měl něco sdělit, bude se ti zdát znova, měj doslova oči otevřené, mᚠse něco dozvědět, třeba tě někdo  náhodně potká a sdělí ti informaci, která ti zapadne domozaiky a ty budeš vědět, co dál.
Sny jsou velice dobří rádci, ale jsu někdy zbytečně komplikované nebo  moc zašifrované. Dej na POCIT, a z tho se ti začnou odvíjet další asociace. Možná se chystá nějaký podraz neo  ti někdo  snaží dělit, že bys měla něco změnit, zvolnit....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#49 28. 9. 2007 8:47

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Zvláštní sny

Tak se musím přidat, zdálo se mi v nosi na včerejšek o tátovi. Už dlouho není naživu a když se mi o něm zdálo naposledy před 5 lety, potkala mě pak veliká změna, našla jsem si práci v Praze, kde jsem dosud a dost mi to změnilo celý život. Tak jsem zvědavá a jestli mě potká něco zajímavého, tak vám napíšu.

Není tady

 

#50 1. 10. 2007 22:07

Veru
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 1554

Re: Zvláštní sny

Mě se tedy zdají strašné sny většinou když předtím koukám na strašný film.. Třeba horor nebo thriller nebo nějakou depku..
Jinak vím že se mi sny zdají každou noc... Ale nepamatuji si žádný už hooodně dlouho.
Ale vzpomněla jsem si na pár.. O hadech, Na základce jsme byli na táboře a měli jsme nástup a všude byli hadi, vrstvy hadů, ale my se jich nebáli. Víc nevím.
A nedávno se mi zdálo, že jsem podvedla přítele a měla jsem z toho strašný pocit, vím že jsem přemýšlela jak mu to povím a že už to nikdy nebude jako dřív a bylo mi fakt úzko. Naštěstí jsem se probudila.. smile Ale fakt děs.


http://ticker.7910.org/as1cxI20g410010Nzc3Mzl6ZHwwMjc3YmR8S2Fja2EgaXM.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů