Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 12. 9. 2007 19:49

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Jak se naučit usmívat????

Natynka napsal(a):

Oxi napsal(a):

Usmej sa. Je to druhá najkrajšia vec, čo mi môžeš so svojimi perami spravi. lol

A kteráže je ta první??

big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#52 12. 9. 2007 20:44

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Jak se naučit usmívat????

Yellow: neber to tak tragicky, ja se taky tvarim permanentne napruzene, otravene, povysene nebo jako hromadka nestesti...ma to i jednu vyhodu..jen malokdy se me odvazi na ulici zastavit nejaky prodejce, dotazovatel nebo jehovista... big_smile
usmivam se jen pri blizsim kontaktu a na lidi, na kterych mi zalezi...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#53 12. 9. 2007 20:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se naučit usmívat????

Viete, čo je najhoršie? Jehovista predávajúci Herbalife...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#54 12. 9. 2007 21:02

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Jak se naučit usmívat????

Yellow, doporučuji na čelo nalepit cedulku s nápisem: Nejsem naštvaná, tohle je můj normální xicht! A je to wink

Upravil(a) Ladie (12. 9. 2007 21:02)

Není tady

 

#55 12. 9. 2007 21:07

Májajája
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 3756

Re: Jak se naučit usmívat????

no a je tady někdo vodnář? ž by to bylo znamením? kruci, dnes mi muž řekl asi 3x a se nemračím, no a když přemýšlím tak cítím jak se mi přibližuje obočí a hlavně jsem po této stránce absolutně čitelná, jakou koliv nespokojenost nebo lehkou chmuru zvětší ten můj xicht jako lupa.........


Mája

Není tady

 

#56 12. 9. 2007 21:10

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se naučit usmívat????

big_smile Ja som usmievavá Panna, vraj výnimka... neviem. Ale usmievam sa rada a často, to je fakt. Dnes na také krásne bábätko, ktoré mi úsmev okamžite opätovalo... tongue


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#57 12. 9. 2007 22:53

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Jak se naučit usmívat????

Tohle je moc pekny tema. Jsem rada, ze v tom nejsem sama.

Vyzkousim asi radu Lupiny:
TAkže jsem se viděla každou chvíli a taky jsem se zařekla, že se na sebe pokaždý do toho zrcadla usměju. Ze začátku to vůbec nešlo, protože jsem se cítila, jak bych měla na xichtě dva pytle cementu; ale to víš - cvičení dělá mistra a za nějakou dobu to šlo docela dobře

Není tady

 

#58 12. 9. 2007 23:02

host5522
Host

Re: Jak se naučit usmívat????

venuše napsal(a):

Tohle je moc pekny tema. Jsem rada, ze v tom nejsem sama.

Vyzkousim asi radu Lupiny:
TAkže jsem se viděla každou chvíli a taky jsem se zařekla, že se na sebe pokaždý do toho zrcadla usměju. Ze začátku to vůbec nešlo, protože jsem se cítila, jak bych měla na xichtě dva pytle cementu; ale to víš - cvičení dělá mistra a za nějakou dobu to šlo docela dobře

Taky se mi tahle rada líbí.

Děkuju za všechny vaše příspěvky.

Nevím čím to, ale dnes jsem měla vyjímečnej den. Od rána až doteď se usmívám... smile A hned vidím uplně jiné reakce okolí.

 

#59 12. 9. 2007 23:07

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Jak se naučit usmívat????

Jj.....a když si ještě k tomu budeš potichoulinku zpívat Yellow submarine, nebude to mít chybu lollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#60 13. 9. 2007 9:12

Nick3594
Host

Re: Jak se naučit usmívat????

lol lol Když si přečtu Lupinu, tak se musím usmívat a chci nebo ne lol lol. Si představte, že existuje léčba smíchem tzv. gelototerapie. http://www.super.cz/zdravi/16910-smich- … lecit.html No na co ti Američani nepřijdou..... lol.

Takže si dáme hned jedno sezeníčko po ránu  cho cho, cha cha cha cho cho, cha cha cha cho cho, cha cha cha. Uf, už mě bolí svaly, dám si pauzu tongue

Upravil(a) lvice (13. 9. 2007 9:16)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů