Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 7. 9. 2007 0:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Helča napsal(a):

To! je hezké téma!

Tak já osobně jsem si ho nechala přetavit, přidala trošku zlata inýho a nechala udělat nové, k novému partnerovi. Teda - já sama samozřejmě ně. Bylo to půl napůl. Když jde člověk do druhýho vztahu, tak už romantiku převálcuje rozum. A fotky ze svatby ani nemám. Fakt ani jednu jedinou. Bylo to takové jedním šmahem. Bez rodičů a jen se svědky. Ale zatím se držíme. uk,uk!

taky jsme to měli bez rodičů jen se svědky roll

a jakej rozum že válcuje romantiku dumbom co to povídᚠkruci dumbomsadgrater


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#52 7. 9. 2007 0:14

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už si nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

Upravil(a) Helča (7. 9. 2007 0:15)


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#53 7. 9. 2007 0:14

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

Helča napsal(a):

To! je hezké téma!

Tak já osobně jsem si ho nechala přetavit, přidala trošku zlata inýho a nechala udělat nové, k novému partnerovi. Teda - já sama samozřejmě ně. Bylo to půl napůl. Když jde člověk do druhýho vztahu, tak už romantiku převálcuje rozum. A fotky ze svatby ani nemám. Fakt ani jednu jedinou. Bylo to takové jedním šmahem. Bez rodičů a jen se svědky. Ale zatím se držíme. uk,uk!

taky jsme to měli bez rodičů jen se svědky roll

a jakej rozum že válcuje romantiku dumbom co to povídᚠkruci dumbomsadgrater

Souhlasim s Helčou, velkolepá svatba je jen rozhazování peněz (pokud tedy někdo nemá tolik že je mu jedno co to stojí). Ono se né nadarmo říká, že čím honosnější svatba, tím honosnější rozvod wink

Není tady

 

#54 7. 9. 2007 0:16

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

a je vůbec nutné se podruhé ženit/vdávat? hmm

Není tady

 

#55 7. 9. 2007 0:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

šišmarjááá nemyslím svatbu a šílený oslavy dumbomdumbom vás klepnu, dy vám říkám, že jsem u toho měla taky jen dva svědky a rodičům jsme to řekli až po... myslím romantiku jako takovou, nééé že jako tu si odkroutím v předešlém vztahu, tak už jako žádná nikdy nebude, si asi vůůůbec nerozumíme děcka roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#56 7. 9. 2007 0:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už si nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

lol podílela, jako že jsi ho prostě "uhnala" winkbig_smile koupila prstýnky a oznámila mu, že se berete tonguelolwink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#57 7. 9. 2007 0:29

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PetrHl napsal(a):

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

a je vůbec nutné se podruhé ženit/vdávat? hmm

tak to asi není, ale časem třeba sám zjistíš, že partnerka prostě chce a ty nemᚠdůvod nechtít wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 7. 9. 2007 0:39

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už si nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

lol podílela, jako že jsi ho prostě "uhnala" winkbig_smile koupila prstýnky a oznámila mu, že se berete tonguelolwink

reta  jojojojo. Přesně tak to vypráví on.  lol  Ale asi to tak nějak bude...to víš, když jeho rodiče tlačili do moji dcerky, aby mu říkala tati a jim dědo a babi, tož to tak dopadlo. Ale stejně to byla všechno pr.... Naše seznámení, nᚠživot - to teda je pr... pořád. Nenudím se s ním.


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#59 7. 9. 2007 0:42

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PetrHl napsal(a):

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

a je vůbec nutné se podruhé ženit/vdávat? hmm

Tak na tohle neumím odpovědět. Nutné to asi není, ale rozhodně pak je t잚í rozchod, když je na to papír, což by mohlo od svatby odrazovat. Na druhou stranu, si říkám, že když je člověk ve vztahu jednou nahoře a desetkrát dole a kolikrát má chu praštit jak do rozvodu tak do partnera, a člověk to všechno ustojí a překoná, tak to setrvání ve vztahu má pak větší váhu. Tak nějak ty problémy vyšumí a jede se dál.


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#60 7. 9. 2007 8:26

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Prstýnek jsem si za totáče kupovala  z  tradice a s pragmatickým opodstatněním- až bude potřeba zlato na zuby.... není to pro mě důležité, pokuď jste si všimli, nenosím prstýnky, pořád vrážím do dveří a přitahují mě kliky, mám pořád vykloubené prsty.
Takže prstýnek jsme oba po dohodě sundali už týden po svatbě.
Manžel mě šperkem neuctí, to takhle nějaký nový  PC nebo nějakého domácího robůtka....


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#61 7. 9. 2007 8:57

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Já jsem prstýnek po odchodu BM jenom přendala na vedlejší ruku. Nějak jsem na něj byla zvyklá a nechtěla jej dát pryč. Asi po půl roce jsem jej ale sundala, schovala do krabičky a tam leží do dnes. Zatím jsem ani neměla odvahu se na něj podívat.
Fotky jsou uložené v albu ve skříni a dokonce mám i ve vitrínce sušenou svatební kytici. Sice je taková pochroumaná, protože po provalení letěla do koše, ale BM ji tehdá vytáhl a dal na místo. Tak tam je dodnes. Nějak už to patří do mého života a vyhazovat to nehodlám.

Není tady

 

#62 7. 9. 2007 9:12

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Musím přiznat, že jsem původně otázku myslela trochu jinak.
Včera jsem mluvila s kámoškou, velmi dobrou. Je cca 3 roky podruhé vdaná, idylka...Ale teď najednou manžel sundal snubák a k tomu ještě nějaké další drobnosti - nenaložený, unavený, pořád hádky a podobně. No, a protože už oba jedním manželstvím prošli, napadá ji samozřejmě spousta věcí, včetně smutku, že ho odložil.
A mě napadlo, že já jsem sundala snubní prstýnek v momentě, kdy jsem přestala věřit. Manžel ho sundal pár měsíců po svatbě, tam nebylo co řešit.

Znám muže, kteří mají snubák i na záletech a nijak jim nevadí a znám i opačné případy. Takže ta otázka měla být asi položena jinak, ale vlákno je zajímavé i tak :-)

Není tady

 

#63 7. 9. 2007 9:41

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Tak můj BM nosil snubák i když se stýkal s milenkou. Sundal ho v momentě, kdy byl definitivní konec. Ale třeba mí rodiče snubák nenosí ani jeden. Na prstu jim vadí a taky se bojí aby jej neztratili nebo nezničili.

Myslím si ale, že když je někdo na něj zvyklý, tak jej jen tak nesundá  hmm

Není tady

 

#64 7. 9. 2007 9:49

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PetrHl napsal(a):

Helča napsal(a):

Kruci, kruci, si myslím, že když jdeš do druhýho vztahu, tak už nepotrpíš na nějaké klečení u nohou a s prstýnky, které ti tajně připraví tvůj nastávající. Zkrátka jsem se na těch prstýnkách podílela.  lol

a je vůbec nutné se podruhé ženit/vdávat? hmm

Není, my žijem už nějakou dobu v poho i bez papíru ...

Upravil(a) Míša Kulička (7. 9. 2007 10:08)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#65 7. 9. 2007 10:04

dakota
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha,Spojené státy žižkovské
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 5269
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Jéé, já jsem si ze snubního prstenu den  po rozvodu nechala udělat prsten, kterej se mi už dávno líbil a nikdo mad mi ho nechtěl koupit  big_smilebig_smilebig_smile


zdraví, alternativní medicína... jó, na tragickej život já jsem pes...   lol

Není tady

 

#66 7. 9. 2007 10:09

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

dakota napsal(a):

Jéé, já jsem si ze snubního prstenu den  po rozvodu nechala udělat prsten, kterej se mi už dávno líbil a nikdo mad mi ho nechtěl koupit  big_smilebig_smilebig_smile

Daky, ty jsi prostě číslo lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#67 7. 9. 2007 10:13

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

dakota napsal(a):

Jéé, já jsem si ze snubního prstenu den  po rozvodu nechala udělat prsten, kterej se mi už dávno líbil a nikdo mad mi ho nechtěl koupit  big_smilebig_smilebig_smile

Daky, ty jsi prostě číslo lol

není číslo..je ČÍSLO...

Není tady

 

#68 7. 9. 2007 10:26

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Zdravím všechny se kterými jsem dlouho nekomunikovala. Kuki a ostatní, co jste mně psaly na mail, mrkněte, odepsala jsem + nabídka :-)

Já jsem reagovala s prstýnkem zase přesně obráceně než ostatní:-( M sundal prsten dost brzy nebo si málem utrhnul prst o kliku a pak při přestavbě chaloupky nebyl příliš praktický. Já ho nosila déle, téměř ho nesundávala, až jsem pod ním dostala z bazénu nějaký ekzém či co. Tak jsem ho sundala a pak už nenandala. V době krize mně nějak přišlo důležité se identifikovat jako manželka - samozřejmě blbost, v tom to není - ale i tak jak jsem ho ténkrát navlékla, tak jsem ho už od té doby nesundala. Na Vánoce jsem dostala od m. - možná jako symbol navrácení (ale spíš to přeceňuji) další prstýnek.  Pravdou ale je, že při jedné výměně názorů v době krize mi m řekl, že ani snubák už nenosím... asi mu to přišlo důležitější než mně:-((

Není tady

 

#69 7. 9. 2007 10:53

majkafa
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

blankoo moc ráda tě zase čtu. pussa

 

#70 7. 9. 2007 10:55

majkafa
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Kukačko, taky jsem sundala v momentě, když jsem přestala věřit.

 

#71 7. 9. 2007 10:56

blanch2006_1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 205

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Majkafo, nad tebou žasnu. Ohromný posun. Zírám a gratuluju.

Není tady

 

#72 7. 9. 2007 11:09

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

offtopic Blanch! Zdravím!!!! Mluvila s tebou Kukačka, že má stará parta spicha u Mušketýra toto pondělí  kolem 18 hod?????

Upravil(a) Regina (7. 9. 2007 11:10)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#73 7. 9. 2007 11:31

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

jooo, snad se i staví! těším se!

Není tady

 

#74 7. 9. 2007 11:35

kokarda
♥♥-----
Registrovaný: 20. 6. 2007
Příspěvky: 89

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Snubák jsem také odložila do krabičky, kdy jsem přestala věřit a začala se smiřovat s realitou.
manžel měl prstýnek jen první svatební den, poté ho dal do krabičky, že mu zavazí, že na prstýnky není zvyklý.
Já si při stěhování od M vzala s sebou i jeho prstýnek-snad jako památku z nostalgie. Teď tam leží oba. Po nějaké době jsem si i M přejmenovala v mobilu na cicilní křestní jméno namísto "mojí" přezdívky.

Při pohledu na ty artefakty z manželství (fotky, společná místa, písničky, filmy, atp...) mně přepadne melancholie a nostalgie a taky smutek. Myslím že to je normální.Snažím se to nevyhledávat.


Nehovoří slova, ale činy.

Není tady

 

#75 7. 9. 2007 13:13

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Vzhledem k tomu, že jsme byli manželé 23 let, mám od manžela spoustu prstýnků, řetízků, náušnic apod. jako třeba hodinky, mobil atd. Všechno to normálně nosím. Je pravda, že si často připomínám, jak jsem to či ono dostala a jak jsem tehdy byla šastná a nevědomá. Chjo...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů