Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 6. 9. 2007 15:04

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

kamarádky manžel právě sundal snubák. Jen tak, prý mu začal vadit.
To mě inspirovalo k dotazu, co jste kdo udělal se svým snubním prstýnkem?

Já ho vrátila manželovi i s albem svatebních fotek. Zrovna dnes ráno jsem si řekla, že mě to po roce skoro mrzí, že jsem mohla mít památku pro vnoučata.
Ale když jsem cpala do pytle to oblečení, nějak tam v afektu skončilo i toto.

Není tady

 

#2 6. 9. 2007 15:06

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Já jsem snubní prstýnek ztratila 14 dní po svatbě při obracení sena rodna ... aspoň jsem to nemusela řešit smile


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#3 6. 9. 2007 15:08

petra72
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Já  je oba (i prstýnek BM-on ho sundal před 5 lety kvůli posilování - dělal mu mozol) mám v krabičce ve skříni. Fotky mám taky všechny - i svatební. Nedávno se dokonce mladší dcera koukala na maminku-princeznu ve svatebním na videu. Nic to se mnou nedělala. Ani slza, ani sevřený žaludek, ani nenávist. Prostě nic.

Jo a dokonce mám ještě fotku ve svatebním v rámečku ve stěně za sklem. rodna

Nic jsem nevyhodila, nespálila, on si ani sám nic z toho nevzal (nemá kam - k ní by to asi nedonesl, ono by mu to asi neprošlo  lol lol lol )

Upravil(a) petra72 (6. 9. 2007 15:09)

 

#4 6. 9. 2007 15:09

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

kapitulation

Se snubním prstýnkem zkušenosti nemám, páč ještě vdaná nejsem, ale takhle jsem v afektu zahodila hodně fotek kvůli bývalému příteli, který žárlil snad na všechny. Místo do popelnice, jsem to měla odnést na půdu...dumbomgrater


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#5 6. 9. 2007 15:14

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Ja som prsteň ted anikdy nemala, ale fotky dávam na dno zásuvky(keď akútne vec prebolí, fotky pripomenú moju minulos) a macka od posledného ex som predbežne odložila, drží také srdiečko na obrázok, do ktorého si mienim da fotku terajšieho prievozníka, až si ju urobím. S vekom sa stávam sporovlivou a praktickou a NIČ nevyhadzujem.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#6 6. 9. 2007 15:17

Maniše
♥♥♥♥---
Místo: něco jako Hoštice :-)
Registrovaný: 4. 11. 2006
Příspěvky: 284

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

petra72 napsal(a):

Já  je oba (i prstýnek BM-on ho sundal před 5 lety kvůli posilování - dělal mu mozol) mám v krabičce ve skříni. Fotky mám taky všechny - i svatební. Nedávno se dokonce mladší dcera koukala na maminku-princeznu ve svatebním na videu. Nic to se mnou nedělala. Ani slza, ani sevřený žaludek, ani nenávist. Prostě nic.

Jo a dokonce mám ještě fotku ve svatebním v rámečku ve stěně za sklem. rodna

Nic jsem nevyhodila, nespálila, on si ani sám nic z toho nevzal (nemá kam - k ní by to asi nedonesl, ono by mu to asi neprošlo  lol lol lol )

já sice vdaná nejsem, takže žádný snubák nemám. Moc se mi líbí co napsala Petra72. Myslím, že jsi udělala dobře, jsi určitě moc statečná...hjarta Mám od bývalého přítele řetízek a prstýnek a nosím je pořád, protože jsme si slíbili, že dokud to neztratíme tak je nesundáme. On má ode mě řetízek s přívěskem


http://beta.loga.cz/kategorie/loga_melodie/animace2/happytube/550086.gif

Není tady

 

#7 6. 9. 2007 15:26

sisa70
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 5. 2006
Příspěvky: 777

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Můj muž sundal snubní prstýnek, který nosil na krku na řetízku a nechal mně prohledat celý byt, že se mu  ztratil - propadl mu prý zavřeným řetízkem lol Potom ho nááááhodou našel a na řetízek už nedal. Pak se to u nás doma  nějak pokakalo, já ho sundala taky, dala jsem ho na ten jeho řetízek a od té doby jsou ty dva prstýnky pěkně vedle sebe v krabičce. A já už ho teď ani nějak nemám potřebu nosit. Ani můj muž. I bez nich je nám dobře.  Občas na ně mrknu, ale jen mi to připomene moji zcestnou iluzi, se kterou jsem se tehdy vdávala...


Některý ženský jsou strašně dětinský. Nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila mi všechny moje lodičky. Woody Allen

Není tady

 

#8 6. 9. 2007 15:26

petra72
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Maniše, to není statečnost. To je pragmatičnost. Ty věci mi nic neudělaly, tak proč je vyhozovat. To já osobně považuju za nějakou zástěrku nebo nějaký akt - tak a teď je konec, čára a nic nebylo... Takový akt v afektu.

Já se ráda na ty společné fotky koukám, je to kus mého života. Proč to vyhazovat, pálit nebo nějak podobně ničit. Tak jako se ráda dívám na fotky svého dětství. Taky je pryč a nic s tím neudělám....

Ale na druhou stranu vím, že v mnohých knížkách o rozvodech a rozchodech radí, aby se tyto věci uklidily z dohledu, aby nebylo nic připomínáno.... Nějak se s tím neztotožňuju. Věci mi nevadí. Spíš místa společně trávených krásných chvil.... To mě dojímá. To mě vždycky píchne u srdíčka. Nepopírám.

 

#9 6. 9. 2007 15:39

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

petra72 napsal(a):

Ale na druhou stranu vím, že v mnohých knížkách o rozvodech a rozchodech radí, aby se tyto věci uklidily z dohledu, aby nebylo nic připomínáno.... Nějak se s tím neztotožňuju. Věci mi nevadí. Spíš místa společně trávených krásných chvil.... To mě dojímá. To mě vždycky píchne u srdíčka. Nepopírám.

Jo, ty místa...co vyrostly moje děti...všechno, co jsem mu ukázala a kam jsem ho naučila jezdit. Zlatá studna a Churáňov ...
to mi taky nedělá moc dobře

Není tady

 

#10 6. 9. 2007 15:41

Ivana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 1. 2006
Příspěvky: 3806

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Mám ho v krabičce s ostatními prstýnky. Občas se na něj podívám a je mi smutno...

Není tady

 

#11 6. 9. 2007 16:15

dáda.z
♥♥-----
Registrovaný: 11. 9. 2006
Příspěvky: 41

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Ahoj,

prstýnek jsem po 5 měsících od odchodu BM sundala a taky ho mám někde v šuplíku.
Fotky samozřejmě nevyhazuju a když si je teď občas prohlížím, nic už to se mnou naštěstí nedělá. Po odchodu jsem nad nima prolila potoky slz.

Není tady

 

#12 6. 9. 2007 16:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Já ani netuším, kde snubák mám roll
Po provalení milenky jsem ho stáhla z prstu, hodila ho po m. a trefila ho jím do čela - přímo mezi oči - nechtěně teda...  roll a od té doby jsem se nestarala, kde je, už bych si ho na ruku nedala hmm

Upravil(a) PPavlaa (6. 9. 2007 16:19)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 6. 9. 2007 16:21

majkafa
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Oba prstýnky mám v krabičce ve skříni. Svatební fotky mám taky. Je to část mého života.

 

#14 6. 9. 2007 16:23

majkafa
Host

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Kukačka napsal(a):

petra72 napsal(a):

Ale na druhou stranu vím, že v mnohých knížkách o rozvodech a rozchodech radí, aby se tyto věci uklidily z dohledu, aby nebylo nic připomínáno.... Nějak se s tím neztotožňuju. Věci mi nevadí. Spíš místa společně trávených krásných chvil.... To mě dojímá. To mě vždycky píchne u srdíčka. Nepopírám.

Jo, ty místa...co vyrostly moje děti...všechno, co jsem mu ukázala a kam jsem ho naučila jezdit. Zlatá studna a Churáňov ...
to mi taky nedělá moc dobře

Holky, taky to mámpřesně takhle. Místa společně strávených krásných chvil. Jsem střelená, snažím se jezdit, chodit tam, kde jsme byli spolu a "přemazávat" novými vzpomínkami. Stejně se mi všechna místa přemazat nikdy nepodaří. sad

 

#15 6. 9. 2007 16:25

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Je zvláštní, že fotky, prstýnky, všechno tohle mají ženský, chlap k těmhle věcem žádný vztah nemá....

my nemáme fotky, máme jen video, brali jsme se tajně a tak se žádný velký přípravy nekonaly hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 6. 9. 2007 16:46

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Ahoj všem.
Jak to tady postupně čtu, nemám co nového přidat.
Jsme PŘED  rozvodem, ale:
-fotky si chci nějaké před ním schovat-pak  si ale říkám, vždy on nikdy na nic hezkého ani nevzpomíná,zapírá, že jsme  tam a tam prožili pěkné chvíle spolu-tak proč by si je bral
-videa ze společných akcí má k promítnutí jen v kameře a tu má dávno u NÍ..., požádala jsem ho o kopie-pro mně to  MÁ cenu
-prstýnek jsem sundala, když jsem zjistila, že se pan nerozhodný rozhodl definitivně pro lože u té rozvedené křehké, milé kopretiny..

A pravda je, že v knihách píšou, pokud zůstanete v původním bytě vy, že ze společných věcí vyzařuje  energie i toho bývalého a novému partnerovi u Vás nemusí být ažtak dobře... /nemám vyzkoušeno/
Nemíním se ničeho z těch ženských relikvií zbavovat. Ráda jsem si kdysi prohlížela i gratulace k svatbě. opatrovala je, lpěla na nich- dnes jsou i s iluzemi někde v almaře ve sklepě-to je mezisklad-časem poletí do smetí-třeba.
M.prsten nikdy nenosil, aby se při práci  o něj nezranil-takže jsou v krabičce a něco z nich jednou nechám udělat třeba vnučce. :+))

Není tady

 

#17 6. 9. 2007 16:51

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

Je zvláštní, že fotky, prstýnky, všechno tohle mají ženský, chlap k těmhle věcem žádný vztah nemá....

my nemáme fotky, máme jen video, brali jsme se tajně a tak se žádný velký přípravy nekonaly hmm

To mᚠpravdu, že chlapi nemají k takovým věcem vztah:supr:tummenupptummenupptummenupp
To jsem si ověřila mnohokrátkapitulation


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#18 6. 9. 2007 16:53

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Mikulenka napsal(a):

Ahoj všem.
A pravda je, že v knihách píšou, pokud zůstanete v původním bytě vy, že ze společných věcí vyzařuje  energie i toho bývalého a novému partnerovi u Vás nemusí být ažtak dobře... /nemám vyzkoušeno/

nemám ten pocit, že by to u mně někomu vadilo. Byt jsem zařizovala a dotvářela já, je celý o mně.

Není tady

 

#19 6. 9. 2007 16:58

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

majkafa napsal(a):

Kukačka napsal(a):

petra72 napsal(a):

Ale na druhou stranu vím, že v mnohých knížkách o rozvodech a rozchodech radí, aby se tyto věci uklidily z dohledu, aby nebylo nic připomínáno.... Nějak se s tím neztotožňuju. Věci mi nevadí. Spíš místa společně trávených krásných chvil.... To mě dojímá. To mě vždycky píchne u srdíčka. Nepopírám.

Jo, ty místa...co vyrostly moje děti...všechno, co jsem mu ukázala a kam jsem ho naučila jezdit. Zlatá studna a Churáňov ...
to mi taky nedělá moc dobře

Holky, taky to mámpřesně takhle. Místa společně strávených krásných chvil. Jsem střelená, snažím se jezdit, chodit tam, kde jsme byli spolu a "přemazávat" novými vzpomínkami. Stejně se mi všechna místa přemazat nikdy nepodaří. sad

va Prečo "premaza"? Uchova ako peknú spomienku a pritom zažíva ďalšie veci, trebárs na iných meistach... Na svete je tožko krásnych miest, že ani niekožko životov nestačí na to, aby sme ich všetky navštívili(a stačia Čechy a Slovensko, netreba jazdi do Patagónie).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 6. 9. 2007 16:58

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Kukačko, mě by tohle asi vadilo, každý jsme ale jiný.... tak jak bych nespala v posteli jeho ex, tak bych se necítila dobře být obklopena "jejich" věcma ...


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#21 6. 9. 2007 17:35

Mikulenka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 536

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa:

ano, tak to bylo myšleno. Však se těším, až M.odejde, jak vše přestavím, změním barvy, vyměním aspoň dekorace a textilie-pokud splní to, že zůstanu v bytě já.Ale zatím si hraje na Buridanova osla-jezdí mezi 3 domácnostmi a jak má Kokarda v podpisu : Nehovoří slova, ale činy- k odstěhování se nemá. i když slova používá v posledním roce silná: Nechci TAKHLE žít, odejdu a vezmu si jen osobní věci atd. .. a je tu pořád...
Tak proč si lámat hlavu, co s prstýnkem?

Není tady

 

#22 6. 9. 2007 19:31

AlixaZS
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2007
Příspěvky: 1149

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

Já jsem snubní prstýnek sundala a uložila do krabičky v den, kdy jsem se konečně probrala po těch prášcích. Za 14 dní potom BM podal žádost o rozvod. Pak jsem uložila i svatební fotky a video dozadu do skříně. BM si žádné fotky vzít nechtěl a já se na ně dívat už nebudu, tak co. Ale vyhazovat je nemíním. Stejně tak mám uložený i zlatý řetízek, který mi BM koupil k narozeninám před třemi lety, kdy si začal s tou první milenkou, ten řetízek mi tehdy dával se slovy, že budu mít na něj alespoň památku. Tenkrát jsem to ještě nechápala, co tím myslí, pochopila jsem to asi až za 14 dní potom. Jinak já vůbec nevzpomínám na krásné chvilky strávené někde s BM, na nějaká místa atd., nějak si nemůžu vzpomenout. Asi jsem to všechno uložila někde v hlavě do šuplíčku a zamkla. A ani to dolovat nechci. Je mi bez něj fajn. Hmm...jsem si uvědomila, že dneska je to přesně rok, co jsem se probrala po těch prášcích... hmm

Není tady

 

#23 6. 9. 2007 19:39

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

My snubáky nikdy nenosili, jeho jsem mu nechala v ložnici na nočním stolku s klíčema od baráku, můj mám jako rezervu na zuby. Fotky jsem poctivě rozdělila, abychom z každé akce měli oba něco, hlavně kde byl syn.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#24 6. 9. 2007 19:56

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

Je zvláštní, že fotky, prstýnky, všechno tohle mají ženský, chlap k těmhle věcem žádný vztah nemá....

Jak který... wink Sice ještě nejsem rozvedený, žiju sám u svých rodičů (prozatím...), ale fotky ze svatby mám u sebe v albu, skoro-bývalá manželka si ponechala také nějaký ten exemplář a já si navíc vzal nějaké fotky našich dcerek.. Ta starší mne ještě navíc pravidelně zásobuje digi-fotkama z mobilu a tak mám aspoň na PC aktuální podobu svých dětí.. Co se prstýnků týče, nosil jsem jej (a manželka taky) až do poslední chvíle, než se definitivně rozhodlo, že nastal faktický konec a po nějakém čase můj odchod z domova.. Prstýnek od M mám uschovaný ve skříňce jako vzpomínku.. Je mi vždycky tak nějak divně, když ho vidím... hmm


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#25 6. 9. 2007 20:14

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: co jste udělaly/i po rozvodu se snubním prstýnkem

PPavlaa napsal(a):

Je zvláštní, že fotky, prstýnky, všechno tohle mají ženský, chlap k těmhle věcem žádný vztah nemá....

Hmmm, mam oba snubaky odlozene (nechcela ho, aj tak ho nenosila), dam ich dcere nech si z nich necha urobit co chce.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů