Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 3. 9. 2007 20:10

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Frigo, samo že by TO mohlo být častěji,ale kámoš je dost vytížený a nějak nestíhá.

Da, spolužák je velmi sebevědomý a úspěšný muž s krásnou mladou manželkou,ale já jsem prý jeho láska už od školky(MYSLÍM,ŽE NE JEDINÁ)a tak to vytrvale zkouší i když zná mé stanovisko.Tvrdí,že za pokus nic nedá a říkat mu to na rovinu mohu stále.Je to zvláštní,ale bere to vždy s humorem a nikdy se neurazí.My ženské jsme urážlivé a asi bychom to tak dlouho nezkoušely.Jinak na kávičku bych ti v keckách nedorazila a vypadat decentně a přitom sexy také zvládám,jenže je mi to momentálně na pytel.

Kvítko, a co vlastně ta kolegyně chce ?Manžela nebo milence?

Není tady

 

#27 3. 9. 2007 21:21

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Pokud vím, tak rozvádět se nemíní, ale milenec jí nejspíš vyhovuje...komu taky ne big_smile


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#28 3. 9. 2007 22:43

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvítko, ta spolupracovnice se má! lol

DA - tak nějak jsem pochopila, že jsme občas silně nechápavé...   Ale podstatné je a to jsi napsal taky - chlap je lovec..
takže dělat fóry furt a neustále a pak být za chudinku... (svedenou)   usch
Ale stejně nechápu, proč nedokáží někteří říct baj baj a nechávaj si zadní vrátka.  ...jak jsem stará, tak jsem blbá..


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#29 4. 9. 2007 8:20

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvitko : Obratme to naopak. Co kdyz nezadany se chce usadit ? Muze se usadit s vdanou ? Nikdy s ni nepojede na dovolenou, nikdy s ni nebude pripravovat veceri, nikdy nebude delat nic, krome toho sexu, ktereho je na ulici habadej. Proc bych si ja, nezadany mel udrzovat nejaky duverny vztah se zenou, ktera se na vecer bude vracet domu ? ( pokud ji ovsem miluji ! ) Pokud nejsem posahany programator, nebo nedejbuh vedec, budu chtit, aby byla se mnou a ne s nim. Me osobne by spis vyhovoval vztah "vikendy spolu", protoze jsem strasne sobecky a nebavi me, kdyz je zenska porad se mnou ! hmm


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#30 4. 9. 2007 8:38

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Třeba ji miluje, jen jí to neřekl, ani nenaznačil a z vyprávění soudím, že mu dost vadí, že je vdaná, ale scházejí se stále, čili schůzky kvůli jejímu stavu neodmítá...Proč jí to ale neřekne na rovinu...je mi s tebou fajn, ale jsi vdaná a játi třeba nechci rozbíjet rodinu...Proč raději mlčí, sem tam se s ní vyspí a jinak dělá fóry?


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#31 4. 9. 2007 8:39

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Frigo, my se snad taky nemáme špatně, ne? big_smile


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#32 4. 9. 2007 8:48

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvítko napsal(a):

Třeba ji miluje, jen jí to neřekl, ani nenaznačil a z vyprávění soudím, že mu dost vadí, že je vdaná, ale scházejí se stále, čili schůzky kvůli jejímu stavu neodmítá...Proč jí to ale neřekne na rovinu...je mi s tebou fajn, ale jsi vdaná a játi třeba nechci rozbíjet rodinu...Proč raději mlčí, sem tam se s ní vyspí a jinak dělá fóry?

Tak jako jestli je nezadany a potrebuje obcas sex, je mu urcite fuk, zda je vdana nebo ne, ale po vyspani se s ni usoudi, ze s ni chce byt casteji a nejde to, tak dela fory a ma docela divne nalady. Taky bych asi delal fory, kdybych chtel byt s nekym, ktery spi jinde, nez v me posteli hmm Nekdy je pak lepsi to cele ukoncit a zalovit v jinych vodach, mozna o tom premysli, ale nevi jak ji to rict, aby ji neranil ? Nevim...


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#33 4. 9. 2007 8:54

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Frigo : Jeste ze nemam tyto problemy smile Ja na lov nemam cas hmm ..takze svedene chudinky jdou nejak mimo me wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#34 4. 9. 2007 9:04

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

taky nemám na lov čas... vissla lol  ale svéct bych se občas nechala... lol


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#35 4. 9. 2007 10:32

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Já taky big_smile ... ale ne občas big_smile

Darku, myslím, že jsi na to přesně kápl...Její muž jezdí na služebky a ona milence pozvala na přespání, nejdřív že jo a po dvou dnech jí řekl, že to nejde...proč?...prostě nejde... Třeba by se i rozvedla, kdyby se zmínil, ale on nic neřeší, nic neříká, jen sem tam využije její volnou chvíli...
No, jdu do práce, mám odpolední, poreferuju kolegyni a zítra se ozvu... Pa, pa
Mějte krááásnýýý den!!!!!!!!!


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#36 4. 9. 2007 11:20

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvitko, zeby se bal jejiho manzela ? smile I taci jsou, protoze ne kazdy je blazen jako DA, ktery nebezpeci vyhledava big_smile Zajimalo by me, kdo z tech dvou v takovem pripade dostane po hube hmm


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#37 4. 9. 2007 14:57

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

po tlamičce - nejlépe oba...  vissla


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#38 4. 9. 2007 19:30

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Myslím si totéž... vissla


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#39 5. 9. 2007 8:40

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvitko, Frigo : nesouhlasim, protoze 1. je to zena, ktera bali, ne muz. 2. kdyz zena nechce, muz se muze na hlavu stavet a nedostane. 3. Pokud ziju se zenou a investuji do ni nejake city a finance, ocekavam, ze se nebude chovat jako slapka. Takze byt manzelem, tak si s milencem vypiju ve sklepe pivko a probereme, jaka je v posteli a zenu poslu do prcic big_smile Jiste ze prehanim, protoze nevera mi nijak nevadi, ale vetsina muzu to bere mooooc vazne smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#40 5. 9. 2007 8:46

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

DarkAngel napsal(a):

vetsina muzu to bere mooooc vazne smile

to myslíš vážně ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#41 5. 9. 2007 8:58

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Frigo : Myslim to vazne, resp. zatim to vsichni moji kamosi brali vazne. Nevim, mozna je to podle kraje wink Moji kamosi jsou vsichni z Moravy wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#42 5. 9. 2007 10:56

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Chlapi nevěru berou asi moc vážně a ten můj si dokonce tu moji i vymyslel,aby si nějak omluvil,že si bere do postele moji kámošku.Každopádně teď už je z manželem celkem řeč(ohledně dětí) a tak si nestěžuji a jsem v pohodě.Jen prcek bojkotuje školku a chodí tam pouze na hodinku!Sakryš za ty peníze jsem doufala,že tam bude déle.

Není tady

 

#43 5. 9. 2007 13:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

DarkAngel napsal(a):

Frigo : Myslim to vazne, resp. zatim to vsichni moji kamosi brali vazne. Nevim, mozna je to podle kraje wink Moji kamosi jsou vsichni z Moravy wink

Chlapi berú vážne neveru ženy, s tou svojou problémy nemajú... a veselo si š.kajú.... vissla A bol išasntí, až kým nepomreli.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#44 5. 9. 2007 13:49

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

pussa

Selima napsal(a):

DarkAngel napsal(a):

Frigo : Myslim to vazne, resp. zatim to vsichni moji kamosi brali vazne. Nevim, mozna je to podle kraje wink Moji kamosi jsou vsichni z Moravy wink

Chlapi berú vážne neveru ženy, s tou svojou problémy nemajú... a veselo si š.kajú.... vissla A bol išasntí, až kým nepomreli.

lol lol

největší průser vidím v tom, když se člověk bere sám moc vážně

Seli, asi jsem to myslela trošku jinak, než to tu pak pokračovalo. Došlo mi to až tím tvým příspěvkem.

Upravil(a) Frigo (5. 9. 2007 13:49)


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#45 5. 9. 2007 19:44

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Darku, to s tím investováním citů a peněz jsi napsal moooc hezky... Manžel by mi ty prachy při rozbíjení huby jistě připoměl...Vždycky říká, že když mi na něco přijde, tak mi zruší zubní kartu a jak ho znám, není to daleko od pravdy...
Na druhou stranu, když mám odpolední a on jde do práce, tak mi říká, a si dobře za*ukám...
Jestli to nebude tím, že jsme taky z Moravy big_smile

Reni, snad si malý zvykne, ne? Nᚠmalej tam chodí v pohodě a dokonce se těší...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#46 5. 9. 2007 22:42

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

čauky lidičky.... padám na ústa. Teď jsem se dostala domů ze třetí odpolední, jdu si na 5 hodin zdřímnout a zas na ranní. Pak 3 dny volna a zas nanovo. Brrr, je to záhul, ale v nové práci se mi líbí pomalu víc jak tady doma u mé práce. Bohužel tu dělám ve volných chvílích také. S manželem jsem začala vycházet celkem dobře, ale je to asi jen díky tomu, že se skoro nevidíme, nevoláme si. Objevila jsem první klad rozvodu - absolutní volnost a zklidnění nervů. Už mi začínají malinko růst vlásky a prý se to do půl, maximálně do roka zpraví lol
Ahojky a jen co bude čas, ozvu se pussa od M


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#47 6. 9. 2007 8:40

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahoj Maruško,
všechno má své pro a proti a jsem moooc ráda, že je ti líp... hjarta
Já mám nervy v kýblu, manžel chce na jaře stavět a já mám pocit, že jsem hnána někam, kde nechci být...doteď jsem chtěla domek hlavně já, ale teď mám dojem, že mně to bude svazovat...nebudu se moci rozvést a nevím, jestli to chci a co chci...

Jinak ten milenec dal kolegyni kopačky, prý z jistých důvodů...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#48 6. 9. 2007 8:48

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahoj Maruško .... v tom fofru alespoň nemᚠčas na nostalgické vzpomínání. Uštvat si tělo je skvělá terapie. Jen to nepřežeň .....  styrka  styrka


BB

Není tady

 

#49 7. 9. 2007 10:41

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvitko, nechces abych se k Tvemu prispevku vyjadroval, ze ne ? Bo pokud jo, tak me jisto jiste vyhodi z Babinetu smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#50 7. 9. 2007 11:47

Zet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 8. 2006
Příspěvky: 1155

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahojky,
jen Vás pozdravím wink. Jsem nějaká znavená životem dumbom - NE jen v bytě není elektrika, tudíž se ještě nerekonstr - a už mě to dost neba mad... Manžel vzal bez mého vědomí zlatíčko za dokonalicí.....hmm, neřekl mi to, ale 6-tý smysl zafungoval, tak jsem se ho zeptala....a on mi alespoň nelhal. Snažil se omlouvit a žádal o prominutí. Já mu jen odpověděla, že je to jedno, protože já furt ustupuju, a že je to odpočátku nastevený nespravedlivě vůči mě.... a odešla jsem....ani nevím co si o tom mám myslet va. Pak jsem ho jen upozornila, že to automaticky neznamená souhlas...... Kupodivu mi ani tolik nevadilo, že ona viděla zlatíčko, jako ten podraz hmm. Ale jinak se mám fajn a jsem v poho smile.
Maruško jsem ráda, že se Ti v práci libí - určitě lidi a změna prostředí udělají hodně - i když jsi vyflusaná....neboj nebude to večně wink . Drž se pussa.

Všechny moc zdravím a doufám, že nemrznete....a že se s tou nenadálou zimou vyrovnáváte lépe než já vawink

Upravil(a) Zet (7. 9. 2007 11:47)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů