Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 2. 9. 2007 15:14

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

zde můžete volně diskutovat s vědomím, že po dovršení tisícovky příspěvků bude téma uzavřeno a nahrazeno novým s vyšším pořadovým číslem... Činíme tak z důvodu předejití možným technických problémům, děkujeme za pochopení
Hezký den všem


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#2 3. 9. 2007 7:15

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

ahojky

Popelko, Cilka se to bála udělat, abychom jí zas nekamenovali ? smile


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#3 3. 9. 2007 8:20

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

MP : Podle me je to hovadina, ale budiz...jak povolena tisicovka ? Maximalne je to trosku pomalejsi.

All: Jinak dobre ranko fsem smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#4 3. 9. 2007 10:38

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahojky,

Kvítečko,mᚠkrásné kluky a dovča byla určitě skvělá.Nějak jsem nic nestíhala číst.

Zet, zařizování mne děsně bavilo,tak si to také užij.

Maruško, myslím na tebe a vím,jak jsi bojovala o manžela,ale to odloučení bude mít svá pozitiva a neboj,že jemu to jednou nedojde.Já sice stále nejsem rozvedená,ale poslední dobou je můj manžel nějakej komunikativnější ohledně dětí.Také je skoro celé prázdniny neviděl,tak není divu.

Frigo, co mᚠza novinky?

Já dnes dala prcka poprvé do školky a za dvě hoďky už mi volali a si pro něj přijdu.Bulel a už tam nikdy nechce,tak se těším na zítřejší ráno,až ho tam opět povleču.

Není tady

 

#5 3. 9. 2007 11:09

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

DA: viz nová pravidla fora.babinet.cz .... můj výmysl to není, asi tak


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#6 3. 9. 2007 11:51

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Reni, to jsou radosti. Ono ho to přejde, neboj.
U mně nic nového, co mᚠza novinky ty ?


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#7 3. 9. 2007 12:16

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Frigo, také nic.manžel vše při starém a kámoš také.Nějak jsem si na vše zvykla a nic neřeším.Vždy jsem plánovala co bude a nějak se to nedařilo,teď neplánuji a občas jsem i mile překvapená.

Není tady

 

#8 3. 9. 2007 12:17

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Rena koukam, ze vse pri starem smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#9 3. 9. 2007 12:18

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Da, jak jinak?A co nového u tebe?Co dělá kocourek?

Není tady

 

#10 3. 9. 2007 12:18

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

To u me je zmen, habadej, ale radeji tu o tom nepisu hmm To je tak, kdyz se do zivota priplete vdana zena, kurnik ... hmm Na stesti ma DA vsech 5 pohromade a nedela pizdoviny.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#11 3. 9. 2007 12:20

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Da,někdy neškodný flirtík neuškodí,ale je těžké to ukočírovat v určité rovině.

Není tady

 

#12 3. 9. 2007 12:26

Marie N
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2838

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahojky fšem lol posílám pozdrav, myslím na vás, ale absolutně nestíhám..... dnes jsem nastoupila do nové práce, do toho dělám svojí a ještě po nocích makám tady doma. I takto vypadá rozvod.... Jen co bude chvilka, ozvu se. pussa všem


S ženou je to jako s obrazem, hlupák nepozná jakou má cenu dokud nezjistí jak mnoho je za ni ochoten dát druhý.

Není tady

 

#13 3. 9. 2007 12:29

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Rena napsal(a):

Da,někdy neškodný flirtík neuškodí,ale je těžké to ukočírovat v určité rovině.

No prave. Ja si myslim, ze neni dobry ani ten flirtik. Ono, problem vidim v tom, ze nektere zeny nechapou, co je pozvani na kavu a co je uz neco vaznejsiho. Kdyz chci tamtu osobu pozvat na kavu, ona navrhne rovnou veceri - OK, nic proti, ale z vecere se najednou vyklube nespokojenost v manzelstvi a jemne neznaceni, jak by to mohlo pokracovat dal. Jelikoz je hodne tezke z takove situace vycouvat, dostava se DA do trapne situace, kdy se musi vymluvit na X veci, kvuli kterym nemuze zustat na noc. Vypada sice jak pitomec, ale zachovava si cest ale pritom se muze "tesit" na pomstu odmitnute zeny. Jinak kocour je v pohode smile Budi me pravidelne ve 3:30 hmm


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#14 3. 9. 2007 12:36

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Prcek mne také budí,ale ve 2:00.Jinak já bych u neškodné kávy zůstala až do alelůja,protože to je to nejkrásnější.Někdy se sexem vše akorát pokazí a hlavně je to překážka mezi opravdovým přátelství mezi mužem a ženou.Jinak já má opačný problém,ale s muži.Většinou se držím svého šálku s kávou a oni by už raději rozestýlali.

Není tady

 

#15 3. 9. 2007 12:37

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Maruško, ty to zvládneš s přehledem a uvidíš,že ještě potkᚠněkoho zajímavého!

Není tady

 

#16 3. 9. 2007 13:10

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Rena napsal(a):

Prcek mne také budí,ale ve 2:00.Jinak já bych u neškodné kávy zůstala až do alelůja,protože to je to nejkrásnější.Někdy se sexem vše akorát pokazí a hlavně je to překážka mezi opravdovým přátelství mezi mužem a ženou.Jinak já má opačný problém,ale s muži.Většinou se držím svého šálku s kávou a oni by už raději rozestýlali.

Rena : Tak ja u kavicky vydrzim cele hodiny a to bez naznaku, ze se mi zena libi ( i kdyz se mi libi ), ona to za celou dobu nepozna a obcas ma pocit, ze sedi s bezpohlavni bytosti big_smile Mam dlouholetou kamosku, kterou jsem ted videl po 2 letech a zacina to s ni byt dost zajimave, jen se modlim, at mi Pan Buh zachova zdravy rozum, jako do ted smile Nevim cim to je, ale jak my chlapi kdyz jsme s partnerem uz priliz dlouho, zaciname mit pocit, ze nam ten pripadny rozchod ( kvuli jine zene napriklad )az tak moc neublizi. Jenze me zajima jina vec - ze ublizi moji holcine a to ja v zadnem pripade nemohu dopustit. Ona me nicim neurazila, ani mi nijak neublizila a nezaslouzi si takoveto jednani.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#17 3. 9. 2007 13:15

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Rena : Ale je tu jiny problem, moje holka me okrada o cas smile Nicmene je to velmi inteligentni baba a tudiz po prodiskutovani cele veci si nasla konicka od 17:00 do 21:00 a mam od pondeli do patku klid kadty den 4 hodiny coz me bohate staci na uceni. Joooo, kdyby byly vsechny takove, ale vetsinou nejsou...


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#18 3. 9. 2007 13:24

Rena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3145

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Je dobré míti koníčka a nebýt nijak závislá na partnerovi,protože pak jste si vzácnější.Mám letitého kámoše vlastně už od základní školy,ale poslední dobou mi píše záludné sms a pokouší se vybočit z našeho přátelství,ale vím,že sexem bychom vše zazdili a tak nějak nevím,jak slušně unikat a neurazit.Zná mou situaci a ta ho děsně provokuje,protože má pocit,že chlapa nutně potřebuji.Jinak holky to s tím okrádáním umí.Ha,ha

Není tady

 

#19 3. 9. 2007 14:02

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Rena :  Pokud to s nim chces tahnout jen jako kamoska, nikdy ho nicim a nijak neprovokuj smile A take mu "otevrene" rekni, co chces a co ne, muzi si neumi domyslet, oni to musi mit vse jasne. Neboj, ze se kamaradstvi poskodi, pokud je rozumny, bude to OK.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#20 3. 9. 2007 14:30

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Reni a vážně nepotřebuješ ?  cool   se máš....


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#21 3. 9. 2007 15:23

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Ahojky...

Reni, díky, kluci jsou fajn, hlavně když nejsou v sobě big_smile
Dovča super, teplíčko a klid, prostě jak má být...

Frigo, ahoooj, já vůbec nestíhám, snad to bude časem lepší, teď je toho nějak hodně a organizační problémy nového roku...hrůza...

DA, to by mně zajímalo, to vymlouvání a flirt... Až budu mít chvilku, napíšu ti sz a vysvětlíš mi to, jo? big_smile

Upravil(a) Kvítko (3. 9. 2007 15:23)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#22 3. 9. 2007 15:52

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvitko a co Ti na tom neni jasne ? Klidne to sem vlep big_smile


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#23 3. 9. 2007 17:37

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Třeba by mě zajímalo, proč to chlapi neřeknou přímo - nechci tě, nechci s tebou spát ... protože....
A taky proč třeba mění názor... jeden den zní to dobře a druhý nejde to...


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 

#24 3. 9. 2007 18:15

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Kvítko napsal(a):

Třeba by mě zajímalo, proč to chlapi neřeknou přímo - nechci tě, nechci s tebou spát ... protože....
A taky proč třeba mění názor... jeden den zní to dobře a druhý nejde to...

Tak Kvitecko, ja Ti asi neodpovim uplne presne, protoze faktoru, proc s tou, nebo tou nejit do postele muze byt spousta. Bud me sexualne nepritahuje, nebo je vdana a ja poznal, ze si vedle me jen zveda sebevedomi, takovou nechci, nebo je vdana, me chce jen jako kratkodoby ulet, ale je schopna to okamzite rict manzelovi, aby ho nasrala a take mu dokazala, ze jiny muz jeste o ni stoji, nebo je vdana a neni spokojena a dava mi to jasne nejevo a tudiz me pripravuje o uzasny pocit z lovu smile Pokud sedim napriklad se zenou, ktera je oblecena jak z cirkusu, nezlobte se na me, ale s takovou ne-e, vyzeru kavu, podekuji ji za pozvani ( vsimni si, ja podekuji za pozvani ji wink ) a mazu pryc. V pripade, ze vi, jak se ma k posezeni u kavy obleknout, vidim v ni nejen zenu pro pokec, ale obcas i potencionalni milenku, aniz o tom vsak vi smile opravdu, nekecam, zalezi i na tom, jake ma boty smile DA je velmi trpelivy a vytrvaly clovek a pokud se mu zena libi, neda si pokoj, dokud ji nema smile ...treba i 5 let ( moje jedna krasna osobni zkusenost, ktera stala za to ) wink A ted jsem v pr**** pac jsem si na ni opet vzpomel a ja se zarekl, ze na ni navzdy zapomenu gratergratergratergratergrater

A uplne jsem zapomel na podstatu Tve otazky. Proc to nerikame primo, protoze vetsina muzu vi, ze zeny jsou bytosti intuitivni a spoustu veci si domysleji. Videla jsi nekdy reakci zeny, ktere muz rekl : Promin, jako kamoska jsi perfektni ! ale s Tebou spat nebudu, protoze jako sexualni objekt jsi k nicemu...hmm A take co zdvorilost ? Nerika se to primo, Kvitko...Zene se pouze naznacuje, nebo diplomaticky odmita, ale ne okate, zenu tim nesmi urazit.

Upravil(a) DarkAngel (3. 9. 2007 18:19)


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#25 3. 9. 2007 18:40

Kvítko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5998

Re: Nevěra v novém kabátku :) od Marie N -- 2.

Darku, mám dojem, že jsem v tom našla odpověď a hned několik... pussa
Myslíš, že třeba nezadanému vadí být s vdanou? Jsem si vždycky myslela, že jde hlavně o ten sex...To zadaní (ženatí) muži s tím problém nemají...
Nebo záleží na morálním postoji?
Teď to řeší spolupracovnice. Je vdaná, má mladšího svobodného milence, který na jednu stranu jo a na druhou "bere loď.".. Jenže ji to ničí, protože jí k tomu nic neřekne a když se zeptá, je protivný a neodpovídá...
Má ho ráda, manželovi se nemstí, ale on si může myslet opak, o muži mluví hezky, takže problémy v manželství před ním neřeší a jo, jde po něm jak po uzeným...

Upravil(a) Kvítko (3. 9. 2007 18:43)


Jen to je ztraceno, čeho se sami vzdáme...
http://image018.mylivepage.com/chunk18/829831/1478/OD054.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů