Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 5. 10. 2007 13:37

Zrovna tady
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2007
Příspěvky: 383

Re: Jak se v klidu rozejít?

janap napsal(a):

Eleno 007 nikdy jsi nebyla v kůži BM svého partnera,takže těžko můžeš vědět co to všechno obnáší.
     Salen co se týče tvých názorů jsou hodně podobné těm mým.Ono se lehce řekne odpustit,ale copak to jde hned?Možná za čas až člověk bude žít s někým jiným a všechno přebolí,možná to odsunu někam v hlavě dozadu,ale bývalé kamarádce to tedy nevím,jestli jsem schopna odpustit.Ten pocit zrady a hnusného chování bude ve mě hodně dlouho.Proč jenom já mám být ta tolerantní?Já jsem si nikoho nenašla,chovala jsem se k lidem slušně ,děti a manžel byli u mě na 1.místě.Oni se chovali hnusně a to se prostě jen tak má přejít?To mi přijde dost nefér k těm ostatním.

Ano přejdi to.
Protože když se tím budeš pořád zabývat, tak tě to bude ničit.

Teď jde o tebe.
Zkus zapracovat,a by v tobě ten pocit zrady a hnusného chování byl co nejkratší dobu.

Není tady

 

#52 5. 10. 2007 18:50

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Jak se v klidu rozejít?

elena007 napsal(a):

Salen napsal(a):

Elena - no docela způsob uvažování té bejvalky chápu :-)). U mě horší o to, že žádná krize u nás nebyla, ještě měsíc před zamilováním mého ex jsme byli na romantické dovolené.
Tak samozřejmě utápět se v tom deset let je hloupost, to já doufám že do roka mě to přejde. Ale rozumím tomu - projít s mužem období nemajetnosti, šetřit, budovat, vychovávat dítě, zažívat všední starosti a pak, když se konečně daří a najednou si lze dovolit to, o čem se nesnilo a vzápětí o to přijít a dívat se jak si to užívá jiná, která se o to nezasloužila .... no, to je těžké strávit.
Doufej Eleno, že to nepoznáš.

Bych se divila, kdybys nechapala. smile) Chapu to i ja. Zivot se nam casto jevi jako desne nespravedlivy.
Hlavne si neporizuj zadne Zoo, to ubira cas na chlapy. smile)

A pozor, jak nezaslouzila? Ja prece snasim vse, co je spojeno s jeho zodpovednejsi pozici. Kdyz byl predtim nehodny, workaholicky sobec, ktery kasle na zenu i dite, prace je mu vsim a furt je v prachu a jeste je vlaci po celem svete, tak ted to dela dvojnasob. tongue Ta prava hruza prisla az po rozvodu. stolt

[b]Hlavne si neporizuj zadne Zoo, to ubira cas na chlapy. [/b[

  Co se skryva za touto vetou ?

Není tady

 

#53 5. 10. 2007 22:02

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak se v klidu rozejít?

Ivano M - ve svém příspěvku to Elena vysvětluje - bývalá manželka jejího muže si pořídila psy a kočky místo chlapů :-)


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#54 6. 10. 2007 20:52

Zrovna tady
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2007
Příspěvky: 383

Re: Jak se v klidu rozejít?

Salen napsal(a):

Pracuj na sobě .... jak?? Když si vyrýsuju svaly nebo se naučím základy čínštiny, tak mi z hlavy zmizí nebožtík?? :-)
A mistr v sebetrýznění teda fakt asi jsem, zvl᚝ takhle v PMS, to pohřbím celou rodinu, opláču je a prakticky zvážím všechny možnosti vlastní sebevraždy :-)).
Já potřebuju jediný - novýho chlapa! To je můj 100% lék na všechno. Jenže - co vám mám povídat - čím víc chtete, tím míň se daří. Období kdy jsem byla jak smrt = brala jsem všechno, mám už naštěstí za sebou. Ten poslední by mi sice vyhovoval, ale s tím je to tak komplikovaný v souvislosti s jeho předchozími vztahy, že už to taky asi skončilo. A nadšení a elán nějak nikde. Vyhořela jsem. Teda citově.

Nový chlap přijde.
Třeba čím míň budeš tak "moc" chtít, tím víc se zadaří.

Tak třeba zkus být nějakou dobu sama, pak budeš o to víc připravená na nový vztah.
Rána se potřebuje zahojit. Ty náplastě na ni, jak už jsi zjistila, moc nepomáhají.

Chlap není 100% lék na všechno. Ty jsi ten lék.
A až budeš v pohodě, najednou toho muže potkáš. Zaklapne to, půjde to jakoby s lehkostí.
Přirozeně. Pak je to to pravé. :-)

Hezký večer

Upravil(a) Zrovna tady (6. 10. 2007 20:53)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů