Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 2. 10. 2007 8:51

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

Zrovna tady, kde ty jsi se tady vylouplo? Kdo jsi, muž nebo žena? Zírám. Taková invaze komentářů, takové vyhrabávání starých, mnohde již vyřešených témat. Copak tě k nám přivanulo? va

 

#27 2. 10. 2007 8:56

Zrovna tady
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2007
Příspěvky: 383

Re: Jak se v klidu rozejít?

Vítr mě se zavál.
Žena.
Témata se stále opakuji a opakuji. Takže když se vyhrabou, tak nastaví zrcadlo těm jakoby zdánlivě novým tématům.

Vše už bylo řečeno. Resp. napsáno.

Jsem tu vyloupnuté jen na určitou chvíli.
:-)

Není tady

 

#28 2. 10. 2007 9:08

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

I jestli jen na chvíli, díkybohu za to. smile

Upravil(a) majkafa (2. 10. 2007 9:09)

 

#29 2. 10. 2007 10:35

Poly
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2007
Příspěvky: 310

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

mně nevadí, že si užívá, co my jsme nabyli. A se těmi penězi udáví.

Takhle napsáno to skoro vypadá, že ti to trošičku vadí wink

Není tady

 

#30 2. 10. 2007 10:44

Zrovna tady
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 10. 2007
Příspěvky: 383

Re: Jak se v klidu rozejít?

Majkafo
no vidíš, jak jsi se hezky vyventilovala. :-)

Ne že bych tak lpěla na penězích, ale škoda jich k dávení.
Je mu to hezky popřej. Užívej si peněz můj drahý nebožtíku. :-)

A hlavně si začni užívat ty. Odřízni se od exíka-nebožtíka.
Pracuj na sobě. Neživ v sobě negativní energii vůči není, vždy tě to oslabuje
a jeho krmí. Chceš ho krmit? :-)

Ber to jako dobře míněné rady. Samozřejmě jsou pouze mé rady a názory.
Tvé názory ti neberu.


Matku Terezu máme v sobě snad všechny, tak proč jedna druhé nepomoct a nedodat sílu a sebedůvěru.
Buď sobec, mysli na sebe, svoji psychiku, zdraví, život - tam exík už nepatří, prostě  je v jiné dimenzii. Ty jsi v té své

pa

Není tady

 

#31 2. 10. 2007 10:49

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

Poly napsal(a):

majkafa napsal(a):

mně nevadí, že si užívá, co my jsme nabyli. A se těmi penězi udáví.

Takhle napsáno to skoro vypadá, že ti to trošičku vadí wink

I to je možné. Raději bych ty peníze viděla u našich společných dětí, jak jim pomáhám - jednomu při studiích, druhému do začátku osamostatnění já. smile Ale to jsem já a mé rozhodnutí, můj BBM se rozhodl jinak. big_smile

 

#32 2. 10. 2007 10:51

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

Zrovna tady napsal(a):

Majkafo
no vidíš, jak jsi se hezky vyventilovala. :-)
Ne že bych tak lpěla na penězích, ale škoda jich k dávení.
Je mu to hezky popřej. Užívej si peněz můj drahý nebožtíku. :-)
A hlavně si začni užívat ty. Odřízni se od exíka-nebožtíka.
Pracuj na sobě. Neživ v sobě negativní energii vůči není, vždy tě to oslabuje
a jeho krmí. Chceš ho krmit? :-)
Ber to jako dobře míněné rady. Samozřejmě jsou pouze mé rady a názory.
Tvé názory ti neberu.
Matku Terezu máme v sobě snad všechny, tak proč jedna druhé nepomoct a nedodat sílu a sebedůvěru.
Buď sobec, mysli na sebe, svoji psychiku, zdraví, život - tam exík už nepatří, prostě  je v jiné dimenzii. Ty jsi v té své
pa

Nebůůj, už v sobě negativní energii neživím. Ani tu, která byla zaměřena vůči mně samotné a přivedla mě tam, kam mě přivedla.  Jsem dál. Díkybohu a tisícům mých andělíčků. pussa Uff, že to se mnou měli a občas ještě mají těžkou práci. Ještě že JSTE. hjarta

Upravil(a) majkafa (2. 10. 2007 10:53)

 

#33 2. 10. 2007 10:55

Poly
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 8. 2007
Příspěvky: 310

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

Poly napsal(a):

majkafa napsal(a):

mně nevadí, že si užívá, co my jsme nabyli. A se těmi penězi udáví.

Takhle napsáno to skoro vypadá, že ti to trošičku vadí wink

I to je možné. Raději bych ty peníze viděla u našich společných dětí, jak jim pomáhám - jednomu při studiích, druhému do začátku osamostatnění já. smile Ale to jsem já a mé rozhodnutí, můj BBM se rozhodl jinak. big_smile

Jo, to je pravda, ve vztahu k dětem i já občas zalituju. Ale pak si řeknu - jsou to i jeho děti, a pokud on necítí potřebu jim pomáhat, tak je to zase jen o vztahu mezi ním a dětmi a mě se to netýká. Jen ve vztahu k dětem je mi to líto, protože bych jim přála toho nejúžasnějšího tátu pod sluncem, a to BM bohužel není (moje chyba, že jsem jim takového nevybrala, já vím sad  )

Není tady

 

#34 2. 10. 2007 10:59

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

Poly, cítím to stejně. Bohužel jsem svým dětem nevybrala tátu, který je bude bezpodmínečně milovat. Snad jim to aspoň trošku svou láskou vynahradím.

 

#35 2. 10. 2007 10:59

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak se v klidu rozejít?

Pracuj na sobě .... jak?? Když si vyrýsuju svaly nebo se naučím základy čínštiny, tak mi z hlavy zmizí nebožtík?? :-)
A mistr v sebetrýznění teda fakt asi jsem, zvl᚝ takhle v PMS, to pohřbím celou rodinu, opláču je a prakticky zvážím všechny možnosti vlastní sebevraždy :-)).
Já potřebuju jediný - novýho chlapa! To je můj 100% lék na všechno. Jenže - co vám mám povídat - čím víc chtete, tím míň se daří. Období kdy jsem byla jak smrt = brala jsem všechno, mám už naštěstí za sebou. Ten poslední by mi sice vyhovoval, ale s tím je to tak komplikovaný v souvislosti s jeho předchozími vztahy, že už to taky asi skončilo. A nadšení a elán nějak nikde. Vyhořela jsem. Teda citově.


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#36 2. 10. 2007 11:34

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Jak se v klidu rozejít?

Salen, ne teda, že já bych byla ta, která může radit.... Ale čím víc se budeš upínat k tomu, že jedině jiný vztah tě z toho dostane, tím hůř to půjde. Chce to mít vlastní život, nezávislý na někom , mít po ruce okruh nějakých fajn známých, se kterými se dají dělat jiné věci než probírat minulost. Mít své koníčky, radovat se ze života i bez chlapa a potom, když se někdo objeví, tak to brát jako "bonus".
Ale já tady píšu chytrosti a přitom sama jsem za poslední dobu opravdu nepotkala nikoho, o koho bych opravdu moooc stála. Už se snažím nesrovnávat je s BM, ale je to docela těžké.
A nemysli si, hrozně moc ti rozumím, problém je taky v tom, že si vidíš do "starého dvorku" a to je na nervy asi pěkná pakárna. Já bývalého vidím denně v práci a ze začátku to taky nebylo vůbec lehké, když si vzpomenu, kolikrát jsem jela domů autem a slzy mi tekly proudem... Ale přešlo to, je to čím dál lepší, už si neumím představit, že bych s ním chtěla být. Moc bych ti přála, aby tě to už taky přestalo bolet.

Není tady

 

#37 2. 10. 2007 11:39

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se v klidu rozejít?

Salen napsal(a):

Pracuj na sobě .... jak?? Když si vyrýsuju svaly nebo se naučím základy čínštiny, tak mi z hlavy zmizí nebožtík?? :-)A mistr v sebetrýznění teda fakt asi jsem, zvl᚝ takhle v PMS, to pohřbím celou rodinu, opláču je a prakticky zvážím všechny možnosti vlastní sebevraždy :-)).
Já potřebuju jediný - novýho chlapa! To je můj 100% lék na všechno. Jenže - co vám mám povídat - čím víc chtete, tím míň se daří. Období kdy jsem byla jak smrt = brala jsem všechno, mám už naštěstí za sebou. Ten poslední by mi sice vyhovoval, ale s tím je to tak komplikovaný v souvislosti s jeho předchozími vztahy, že už to taky asi skončilo. A nadšení a elán nějak nikde. Vyhořela jsem. Teda citově.

Áno. Budeš ma pekný život, hovorím z vlastnej skúsenosti. Aj ja ho mám pekný. Akurát si stále neviem predstavi, že by som sa ešte niekedy v živote nasahovala do jedného bytu s chlapom, viedla s ním domácnos, žila s ním a verila mu bez toho, aby som dennodenne myslela na zlé konce... sad Toto je žúto mne osobne. Na prachy kašlem, ja som teraz na tom v podstate lepšie ako on - a to sme mali sakra inú štartovaciu čiaru. Jeho smola. A ešte mi je žúto, že na rozchode prakticky "zařval" jeho syn... Má pokazený život už teraz, trúfnem si poveda, a to má 25 rokov...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 2. 10. 2007 11:55

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Jak se v klidu rozejít?

Aeva - no taky to teda mᚠsložitý, když se vidíte denně v práci. Ale já si myslím že vše je o zvyku a třeba když to odvykání máme stížené tím, že jsme si na očích, tak budeme o to silnější, až to zvládneme (já nevím kdo mi v tý hlavě pořád remcá blá, blá, blá ....). :-)
Selima - no to já bych tak nějak ani nechtěla, s někým bydlet a mít ho pořád na očích. Já bych tak někoho na víkendy, dovolené, sváteční volna a tak, to bych mu i uvařila :-)).
A ještě k tomu okruhu známých - já mám snad samé šastně vdané kamarádky, to je fakt neskutečný :-). Jen moje švagrová (od ex) je vdova, tak ta to zná a je ráda když se s ní sejdu a někam spolu vyrazíme. Ale mám dojem, že s tím má problémy, protože ex s ní téměř nemluví a asi i jejich rodiče jí naznačují, že by se mnou neměla .... ale ona na ně naštěstí nedá. A jinak - možná to znáte - kamarádky vás zvou, ale buď jste třetí k páru nebo lichá ve větší partě. Nikdy mi to tak nedošlo, až teď, že kolem sebe nemám rozvedené. Že bych někoho rozvedla??? :-))))))


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#39 2. 10. 2007 12:16

petra72
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

Poly, cítím to stejně. Bohužel jsem svým dětem nevybrala tátu, který je bude bezpodmínečně milovat. Snad jim to aspoň trošku svou láskou vynahradím.

Majko, a jak ty víš, že je tatík nemiluje?  Jak ty víš, co se v něm odehrává a co cítí k dětem?  Vy jste o tom spolu mluvili?

 

#40 2. 10. 2007 12:25

janap
♥♥-----
Registrovaný: 2. 7. 2007
Příspěvky: 46

Re: Jak se v klidu rozejít?

Eleno 007 nikdy jsi nebyla v kůži BM svého partnera,takže těžko můžeš vědět co to všechno obnáší.
     Salen co se týče tvých názorů jsou hodně podobné těm mým.Ono se lehce řekne odpustit,ale copak to jde hned?Možná za čas až člověk bude žít s někým jiným a všechno přebolí,možná to odsunu někam v hlavě dozadu,ale bývalé kamarádce to tedy nevím,jestli jsem schopna odpustit.Ten pocit zrady a hnusného chování bude ve mě hodně dlouho.Proč jenom já mám být ta tolerantní?Já jsem si nikoho nenašla,chovala jsem se k lidem slušně ,děti a manžel byli u mě na 1.místě.Oni se chovali hnusně a to se prostě jen tak má přejít?To mi přijde dost nefér k těm ostatním.


Když jsi se narodila,pršelo...Ale nebyl to obyčejný d隝, to nebe plakalo, že ztratilo jednu z nejkrásnějších hvězd...

Není tady

 

#41 2. 10. 2007 12:53

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

petra72 napsal(a):

majkafa napsal(a):

Poly, cítím to stejně. Bohužel jsem svým dětem nevybrala tátu, který je bude bezpodmínečně milovat. Snad jim to aspoň trošku svou láskou vynahradím.

Majko, a jak ty víš, že je tatík nemiluje?  Jak ty víš, co se v něm odehrává a co cítí k dětem?  Vy jste o tom spolu mluvili?

petro, ano, mluvili jsme o tom. Táta řekl, dokud se mu děti neomluví za to, že na něj byly nepříjemné z důvodu jeho odchodu k milence, nebude s nimi komunikovat. to není bezpodmínečná láska. A taky jim táta ve vzteku řekl, že jsou hrozní, frackové, špatně vychovaní a že on si s milenkou pořídí lepší děti. Tohle není bezpodmínečná láska otce k dětem. Strašně jim ublížil. Asi je miluje, má rád, co já vím, slovíčka. Rozhodně se k nim  tak nechová. Jsou jako kohouti, rvali by se, kdo komu co, kdo se má komu za co omlouvat. Neuvědomuje si, že on je otec, ony jsou děti. Je to daleko složitější, nechce se mi o tom tady teď psát.

 

#42 2. 10. 2007 13:50

petra72
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

petra72 napsal(a):

majkafa napsal(a):

Poly, cítím to stejně. Bohužel jsem svým dětem nevybrala tátu, který je bude bezpodmínečně milovat. Snad jim to aspoň trošku svou láskou vynahradím.

Majko, a jak ty víš, že je tatík nemiluje?  Jak ty víš, co se v něm odehrává a co cítí k dětem?  Vy jste o tom spolu mluvili?

petro, ano, mluvili jsme o tom. Táta řekl, dokud se mu děti neomluví za to, že na něj byly nepříjemné z důvodu jeho odchodu k milence, nebude s nimi komunikovat. to není bezpodmínečná láska. A taky jim táta ve vzteku řekl, že jsou hrozní, frackové, špatně vychovaní a že on si s milenkou pořídí lepší děti. Tohle není bezpodmínečná láska otce k dětem. Strašně jim ublížil. Asi je miluje, má rád, co já vím, slovíčka. Rozhodně se k nim  tak nechová. Jsou jako kohouti, rvali by se, kdo komu co, kdo se má komu za co omlouvat. Neuvědomuje si, že on je otec, ony jsou děti. Je to daleko složitější, nechce se mi o tom tady teď psát.

To, že má tvrdou palici a v určitých chvílích jednal neadekvátně ještě nemusí znamenat, že děti nemiluje. On se k nim takto choval celý život? Nebo jen teď  v době pro vás tak i pro něj dost vypjatý? 
Někdo přece nemůže celý život děti milovat a věnovat se jim, vychovávat je a pak všechno tohle zapomenout. Tomu opravdu nerozumím.

 

#43 2. 10. 2007 14:08

majkafa
Host

Re: Jak se v klidu rozejít?

Už pro nás není vypjatá doba. Je to přes rok za námi. Opravila jsem se. Píšu - Asi je miluje, má rád, co já vím, slovíčka.
Někdo přece nemůže celý život děti milovat a věnovat se jim, vychovávat je a pak všechno tohle zapomenout. Tomu opravdu nerozumím.
Petro, taky nerozumím. Věřím, že nezapomněl, že je to jen chvilková ztráta paměti. Doufám. Protože podle mne byl skvělým tátou. I když děti říkají, že ne. Že si z dětství pamatují jenom mne.  Že bych byla slepá? Neřeším. Mám přání. Aby tatínek mých dětí a mé děti měly spolu hezký vztah. Ale já s tím nic neudělám. Všichni jsou dospělí. Už jim ani neříkám, že je to stále jejich tatínek, že je má rád. Protože už byly na to alergické a nechtěly to poslouchat.
Doufám, že si jednou odpustí, pochopí se vzájemně a že děti zase najdou svého tátu a táta své děti.
Momentální situace - doteď s tatínkem komunikovala jakž-takž aspoň dcerka po netu. Nedávno mi muž napsal, že už nekomunikuje. Ale, když dcerka říká, že tatínek s ní komunikuje tou formou, že ji zařadil do databáze těch, kterým tak rád posílá takové ty kolovací maily, a posílá jí spoustu blbin a to je jeho představa o komunikaci s ní, ani se jí nedivím, že ona komunikovat přestala. Ale nebudu o tom mluvit ani s jedním z nich, jsou dospělí. Pouze jsem manželovo sdělení vzala na vědomí.
Syn - stále přístup - nemám tátu. Včera jsme dávali dohoromady, kolik vstupenek má objednat na svůj maturitní ples. Táta v seznamu není. Vím, co by mi syn řekl, kdybych se zmínila. Jako vždy - o kom to mluvíš? Nemám tátu.

Upravil(a) majkafa (2. 10. 2007 14:16)

 

#44 2. 10. 2007 14:30

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

Už pro nás není vypjatá doba. Je to přes rok za námi. Opravila jsem se. Píšu - Asi je miluje, má rád, co já vím, slovíčka.
Někdo přece nemůže celý život děti milovat a věnovat se jim, vychovávat je a pak všechno tohle zapomenout. Tomu opravdu nerozumím.
Petro, taky nerozumím. Věřím, že nezapomněl, že je to jen chvilková ztráta paměti. Doufám. Protože podle mne byl skvělým tátou. I když děti říkají, že ne. Že si z dětství pamatují jenom mne.  Že bych byla slepá? Neřeším. Mám přání. Aby tatínek mých dětí a mé děti měly spolu hezký vztah. Ale já s tím nic neudělám. Všichni jsou dospělí. Už jim ani neříkám, že je to stále jejich tatínek, že je má rád. Protože už byly na to alergické a nechtěly to poslouchat.
Doufám, že si jednou odpustí, pochopí se vzájemně a že děti zase najdou svého tátu a táta své děti.
Momentální situace - doteď s tatínkem komunikovala jakž-takž aspoň dcerka po netu. Nedávno mi muž napsal, že už nekomunikuje. Ale, když dcerka říká, že tatínek s ní komunikuje tou formou, že ji zařadil do databáze těch, kterým tak rád posílá takové ty kolovací maily, a posílá jí spoustu blbin a to je jeho představa o komunikaci s ní, ani se jí nedivím, že ona komunikovat přestala. Ale nebudu o tom mluvit ani s jedním z nich, jsou dospělí. Pouze jsem manželovo sdělení vzala na vědomí.
Syn - stále přístup - nemám tátu. Včera jsme dávali dohoromady, kolik vstupenek má objednat na svůj maturitní ples. Táta v seznamu není. Vím, co by mi syn řekl, kdybych se zmínila. Jako vždy - o kom to mluvíš? Nemám tátu.

hjarta je škoda, když dojde k takovému narušení vztahů mezi otcem a synem. Jestliže byl táta dříve skvělý táta a měl s dětmi hezký vztah, tak takové zamilování do jiné partnerky samozřejmě může vyvolat žárlivost třeba u dětí. Nebo také otec může opravdu špatně a emotivně nést veškerá opovrhování jeho milovanou novou partnerkou. Stále si myslím, že v případě, že se lidé měli rádi a fungovali dobře jako rodinka, tak je šance, že se vše postupně časem urovná a každý se přizpůsobí novému životu a novým vztahům. Nemusí to být pro každého ideální, ale je to stále lepší, než nějaká nenávist a užírání se.           J.

Není tady

 

#45 2. 10. 2007 14:34

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Jak se v klidu rozejít?

Selima napsal(a):

Zrovna tady napsal(a):

Jak se v klidu rozejít? Představit si, že tento den může být nᚠposlední. Odpustit si. Člověk nikdy neví, když mu vyprší čas. Třeba zítra tu už také nemusí být. Tak proč si kazit třeba poslední den života. :-) A nezlobte se na mě, ale proč pořád - ti zlí muži. Oni nejsou zlí. Stejně tak jako, že ženy nejsou jen dobré, věrné, čestné a spravedlivé. Když se žena pokusí chovat se k muži ohleduplně a opravdu slušně a s úctou - třeba i při rozchodu/rozvodu, on jí to mnohonásobně vrátí. Třeba ne hned - ale později určitě. Vše je boj o energii - viz Celestýnské proroctví - zastrašovatel/trpitel, tazatel/pozorovatel.
Vše je jedno. A jak se člověk chová k druhému, tak by i na podvědomé úrovni se ten druhý chová k němu. Jsme spojené nádoby. Stačí hodit pozitivní energii a ta proudí dál a nabaluje se. Když vyšlu negativní energii, vrátí se mi jako bumerang a zabolí mě to.

Keci, keci... Bola som slušná - vždy - a bývalý na to hrešil a pri rozchode ma obral o prachy, bez diskusie si nechal úplne všetko, syna hodil k babke(bol to JEHo syn, ale ja som mu 10 rokov pomáhala vychováva ho) a urážal ma ako sovjho najväčšieho nepriateža. Ale aspoň tým zadusil akékožvek pokušenie vráti s ak nemu(čo po čase a rozchode s ňou opatrne skúšal). Akurát sovjmu synovi zbabral život už nenávratne a neodvolatežne... mad

Nedá se asi vše vypsat dopodrobna, nezastávám se rozhodně Tvého  BM, ale takové výroky, že jeho syn má zbabraný život mi připadají hodně razantní. Beru to tak, že každý má možnost volby, jeho syn, jestli nebyl týrán atd., tak proč by měl zbabraný život, naopak má život před sebou, každý máme v životě určité etapy..........J.

Není tady

 

#46 2. 10. 2007 14:36

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Jak se v klidu rozejít?

majkafa napsal(a):

elena007 napsal(a):

...........Jsem o sedum let mladsi nez ona a hezci. ................
...................A jeste jedna vec,  muz s ni taky nekamaradi.............................

dumbomdumbomdumbomdumbomdumbomsad

Píšu tady svůj názor, eleno, tvé myšlení kulhá za tvým věkem, když si čtu tvé příspěvky. Ale - tvůj muž má, co chtěl. lol Jsem manželka, ještě ne bývalá. Mému muži už taky dochází. Ale je pozdě. big_smile
Cítím to jako Salen. Halt je pálí dobré bidlo po všech těch peripetiích, které spolu ustáli. Bohužel na tohle doplatí ti nevinní, děti. sad Akorát, mně nevadí, že si užívá, co my jsme nabyli. A se těmi penězi udáví. Já vím, co je v životě důležité, prachy to nejsou. lol

majkafa, to, ze jsem mladsi a hezci, jsou fakta wink Neprekvapuje me, ze specielne ty nechapes, proc jsem to napsala, Salen doufam ano. Reknu ti to teda po lopate: je zbytecne a sebedestruktivni se zabyvat tim, jaka je ta druha, je to jedno.

A ano, muj muz ma to, co si vybral a hodne chtel.

Není tady

 

#47 2. 10. 2007 14:49

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Jak se v klidu rozejít?

1jana napsal(a):

majkafa napsal(a):

Už pro nás není vypjatá doba. Je to přes rok za námi. Opravila jsem se. Píšu - Asi je miluje, má rád, co já vím, slovíčka.
Někdo přece nemůže celý život děti milovat a věnovat se jim, vychovávat je a pak všechno tohle zapomenout. Tomu opravdu nerozumím.

je škoda, když dojde k takovému narušení vztahů mezi otcem a synem. Jestliže byl táta dříve skvělý táta a měl s dětmi hezký vztah, tak takové zamilování do jiné partnerky samozřejmě může vyvolat žárlivost třeba u dětí. Nebo také otec může opravdu špatně a emotivně nést veškerá opovrhování jeho milovanou novou partnerkou. Stále si myslím, že v případě, že se lidé měli rádi a fungovali dobře jako rodinka, tak je šance, že se vše postupně časem urovná a každý se přizpůsobí novému životu a novým vztahům. Nemusí to být pro každého ideální, ale je to stále lepší, než nějaká nenávist a užírání se.           J.

Nepochybuju, že moje (naše) 17letá dcera žárlí na jeho 22letou partnerku. Přesto, že ji nijak neponoukám a nemluvím před ní špatně o otci, ona se s radikálností svých let ohání prohlášeními typu : už není můj tatínek, už je jen otec, stává se cizím , nějakým "pánem". Třeba za pět let bude mluvit jinak.
Maturitní ples nás čeká až příští rok, tak uvidíme.
A rodiče mého muže jeho novou partnerku neznají a znát nechtějí. Taktéž dcera odmítá být někde, kde je ona. Syn (21) s tím zas větší problémy nemá, klidně tam přespí.

Není tady

 

#48 2. 10. 2007 14:52

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Jak se v klidu rozejít?

Salen napsal(a):

Elena - no docela způsob uvažování té bejvalky chápu :-)). U mě horší o to, že žádná krize u nás nebyla, ještě měsíc před zamilováním mého ex jsme byli na romantické dovolené.
Tak samozřejmě utápět se v tom deset let je hloupost, to já doufám že do roka mě to přejde. Ale rozumím tomu - projít s mužem období nemajetnosti, šetřit, budovat, vychovávat dítě, zažívat všední starosti a pak, když se konečně daří a najednou si lze dovolit to, o čem se nesnilo a vzápětí o to přijít a dívat se jak si to užívá jiná, která se o to nezasloužila .... no, to je těžké strávit.
Doufej Eleno, že to nepoznáš.

Bych se divila, kdybys nechapala. smile) Chapu to i ja. Zivot se nam casto jevi jako desne nespravedlivy.
Hlavne si neporizuj zadne Zoo, to ubira cas na chlapy. smile)

A pozor, jak nezaslouzila? Ja prece snasim vse, co je spojeno s jeho zodpovednejsi pozici. Kdyz byl predtim nehodny, workaholicky sobec, ktery kasle na zenu i dite, prace je mu vsim a furt je v prachu a jeste je vlaci po celem svete, tak ted to dela dvojnasob. tongue Ta prava hruza prisla az po rozvodu. stolt

Není tady

 

#49 2. 10. 2007 15:11

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Jak se v klidu rozejít?

Salen napsal(a):

Pracuj na sobě .... jak?? Když si vyrýsuju svaly nebo se naučím základy čínštiny, tak mi z hlavy zmizí nebožtík?? :-)
A mistr v sebetrýznění teda fakt asi jsem, zvl᚝ takhle v PMS, to pohřbím celou rodinu, opláču je a prakticky zvážím všechny možnosti vlastní sebevraždy :-)).
Já potřebuju jediný - novýho chlapa! To je můj 100% lék na všechno. Jenže - co vám mám povídat - čím víc chtete, tím míň se daří. Období kdy jsem byla jak smrt = brala jsem všechno, mám už naštěstí za sebou. Ten poslední by mi sice vyhovoval, ale s tím je to tak komplikovaný v souvislosti s jeho předchozími vztahy, že už to taky asi skončilo. A nadšení a elán nějak nikde. Vyhořela jsem. Teda citově.

Ano, bude tam neco jineho. A ze jsi stara na nove konicky, je pekna blbost dumbom

Upravil(a) elena007 (2. 10. 2007 15:18)

Není tady

 

#50 2. 10. 2007 15:19

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak se v klidu rozejít?

1jana napsal(a):

Nedá se asi vše vypsat dopodrobna, nezastávám se rozhodně Tvého  BM, ale takové výroky, že jeho syn má zbabraný život mi připadají hodně razantní. Beru to tak, že každý má možnost volby, jeho syn, jestli nebyl týrán atd., tak proč by měl zbabraný život, naopak má život před sebou, každý máme v životě určité etapy..........J.

No, povedzme to tak, že jeho syn nemá matku od svojich 7 mesiacov, a keď bol v puberte, vykašžal sa naňho aj otec a "odložil" ho k babke. Predtým chlapec chodil do týždenných jaslí, týždennej škôlky a keby to bolo jednoduché, asi by ho najradšej dal aj do internátnej školy. Niekožkokrát mu vyhadzoval na oči, že mu pokazil život... dumbom To už som nevydržala a povedala mu, že ak niekto niekomu, tak on svojmu synovi pokazil život, už tým, akú mamičku mu vybral, tým, že sa vždy spožahol na inštitúcie, že ho vychovajú, a vôbec už tým, že ho priviedol za týchto okolností na svet.
No a zbabraný život.... Chlapec nie je vyučený, nevie si nájs trvalé zamestnanie, a má len brigády, ak pravda, práve nesedí v base. Má štvorročného syna, ktorého vída sporadicky a ktorý bohužiaž asi bude nasledova jeho osud... Jasné, život si zbabre každý sám, ale niekde to ani nedá veža práce.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů