Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 8. 2007 22:08

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

tak jak je to s krupicovou kaší???????

včera jsem si koupila dětskou krupičku,a všimla jsem si na obalu receptu na kaši a to pro děti do 1 roku a od 1 roku...do toho jednoho roku tam píšou něco o namačení a tak...Já myslela že dneska už se krupicová kaše dětem nedává...

Není tady

 

#2 1. 9. 2007 10:48

Sambinka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: tak jak je to s krupicovou kaší???????

Ahojky, já si koupila kaši a tam bylo napsáno až od 3 let. Jiný výrobce, jiné doporučení. Existuje i instantní krupicová kaše a ta se namáčet nemusí. Ta normální by se dětem měla namáčet. Já to taky nevěděla, až moje mamina mi to řekla. Ale taky existuje Sunarka kaše na dobrou noc - Krupicová s medem. Takže se dětem normálně dává.



http://www.diteroku.eu/hodnoceni/4798/cerny-matej.html

Není tady

 

#3 1. 9. 2007 15:13

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: tak jak je to s krupicovou kaší???????

právě že tu od sunarky krupicovou s medem jsme už taky měli,tak mi to příjde stejný ne?

opíšu to přesně jak je to na tom obalui:
Návod na přípravu krupičné kaše pro děti od 8do 12 měsíců podle lékařských doporučení:200g kaše připravíme  namočením 1zarovnané polévkové lžíce krupičky do 200ml pitné vody na 15min. Za stálého míchání na mírném ohni povaříme 10 minut. v 50ml vody rozmícháme 26g sunaru ,tuto směs přimícháme do uvařené krupičky, dále přidáme 2 velké kostky cukru a 1/2 až lžičku másla a za stálého míchání necháme přejít var.

tak to mi příjde stejný i chuové jako ta kaše od sunarky ne???

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů