|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

Já jsem sem tam sledovala ty první Vyvolené, s tou šílenou Reginou, ale druhé jsem neviděla vůbec, Big Brother taky ne a na třetí řadu Vyvolených se dívat nebudu. Na televizi se dívám minimálně, jen tak na zprávy, na dokumenty, cestopisy a nebo když je opravdu dobrý film. Tyhle reality show mě nebaví. I když, ještě jsem viděla pár kousků Výměny manželek, taky skvělé. Pro mě to ale byl ztracený čas. To je nesrovnatelně lepší ta knížka.
Není tady

Mně někdy připadá, že se lidé předhánějí v tom, aby sepsuli něco, co je obecně považováno za pokleslé.
VV nebo třeba "stupidní seriály" v TV.
Každý, kdo se k takovému názoru přidá, cítí se "lepší" nebo sečtělejší, nebo aspoň chce, aby tak vypadal.
Přitom nikdo z nich doma nečte hlubokou filozofickou lietratu v originálech, ne?
Chodí normálně do hospody, řvou tam při fotbale a hokeji v TV, případně se zaujetím sledují válečné či akční filmy, kochají se bulvárními drby, sledují drastické TV noviny...to jim jako pokleslé nepřipadne.
Jakoby se člověk dal hodnotit podle toho, co ho zaujme či baví.
Myslím, že jsme si v tomto všichni rovni.
protože kdyby někdo byl na takové duchovní úromni, jak se snaží působit na ostatní(to mluvím obecně, ne nikoho konkrétního, stejně tak to může pasovat na mě), pak by jistě neměl potřebu tady diskutovat a přesvědčovat ostatní o tom, že zrona on ne, on by se nikdy na takové :-X nedíval.
Člověk nad věcí nad tím prostě mávne rukou, tak jako dospělý se shovívavě pousměje nad malicharnými půtkami předškolních dětí.
Není tady

Dami, myslíš ty seriály z dob minulých nebo to, co se točí dnes. Jako třeba Pojišťovna štěstí nebo Ordinace? Vidíš, tak na ro jsem se teda, musím přiznat, dívala. Když jsem měla čas. To je stejně všechno mimo realitu. Že by se mnou doktor probíral kde co, jedině můj gynekolog rád vykládá, ale to hopřijde utnout sestra, že je tam halda pacientek. Jinak ať se každý dívá na to, co ho baví. Mně tyhle reálky nebaví ani trochu, ale líbí se mi reality show z našeho parlamentu, to je super, na to nemají ani Vyvolení. Kdysi, když ji vysílali porvé, se mi docela líbila Hospoda, ale teď už se mi to taky nelíbí. Jestli ale ono to nebude tím, že jsme rozmlsaní. Když za totáče dávali hovadiny, dívali jsme se na to, i na ty nablblé, své době poplatné seriály. Třicet případů majora Zemana, to bylo, dívali se na to všichni, i ti, co na to teď nadávají. Já jsem to už teď nesledovala, jen ten díl, jak se tam kývá ten děda s tou sekyrou, jsem si nenechala ujít. Fuj, to bylo morbidní. Ale já nemám čas se na televizi moc dívat a je fakt, že jsem fakt rozmlsaná, takže si už vybírám, na co se budu dívat. Ale i tak, na Big Brother jsem se nadívala a přesto vím, komu říkali Shrek a kdo je Tonda od Kajdžas.
Jo a kde skončil ten Vladko? Že o něm není nic slyšet, nebo mi to uniklo? Byl z těch prvních, když vyhrál, že jo?
Upravil(a) Modroočka (1. 9. 2007 7:51)
Není tady
Damila: Ano, urcite existuje sorta lidi, kteri se takto chovaji, je to bezny stadni pud - 3 lidi zacnou psat, ze se nedivaji, a ze je to strasna koko.tina, a dalsi 3 se pridaji, protoze maji nutkani se pridat.
U me je to jinak - nedivam se na TV de facto vubec. TV je nejvetsi ztrata casu, jaka existuje. Kdyz je zena pryc, TV je trvale vypnuta.
A za uplne nejdementnejsi povazuji, s podivem nikoli VV ani serialy, ale prachobycejne zpravy. Zpravy v TV jsou neco jako ZUMPA. Plne problemu cizich lidi, ze kterych pro vas konkretne neplyne jedinna pozitivni vec. Nejvic negativne pusobi na cloveka skutecne soucasne zpravy.
Vsimete si, jak jsou emocne zabarveny pokazde do negativa. Jak jsou stvave, a zamyslete se, jak se citite po vecernich zpravach - vsadim se, ze na 80% uplne na hov.no. Tak na to nekoukam.
Upravil(a) sexynet (1. 9. 2007 9:27)
Není tady

Já se u těch zpráv někdy i pobavím. Už si to nepřipouštím, jde mi spíš o zprávy jiného charakteru. Ty z politiky a už mě nerozhodí. Proto říkám, že nějací vyvolení nemají na to přebít naše politiky. Ale bylo by to kino, zavřít do vily tu naši politickou elitku a sledovat je tam......to bych sledovala opravdu pravidelně a poctivě.
Není tady
Minuly tyden jsem omylem zahledl cast zprav na TV H@vn@ - 5 minut tam investigativni reporter Tuna licil pocity stare baby, ktere lijak vyplavil z jejiho dvorku jedno zeli a 3 mrkve. Jestli je tohle standard hlavni zpravodajske relace, tak se divim, ze se divaci jeste po tech letech vubec dokazou najist priborem, protoze tohle musi z normalniho mysliciho tvora udelat slintajici hova.do s IQ 30
Není tady

No jo, zprávy z N@..., tak ty mě baví jen proto, že jsou opravdu zábavné. Kdo to dokáže, takhle srdceryvně podávat zprávu o tom, že se narodilo 20 štěnat, a jak byl ten porod dramatický, že se pokakala malá žirafka, že hříbátko se postavilo na nožky, že ....já nevím, co ještě. Tam jsou samé důležité zprávy. Já sleduju hlavně normální zprávy a Večerník z našeho regionu.
Není tady
sexynet napsal(a):
Minuly tyden jsem omylem zahledl cast zprav na TV H@vn@ - 5 minut tam investigativni reporter Tuna licil pocity stare baby, ktere lijak vyplavil z jejiho dvorku jedno zeli a 3 mrkve. Jestli je tohle standard hlavni zpravodajske relace, tak se divim, ze se divaci jeste po tech letech vubec dokazou najist priborem, protoze tohle musi z normalniho mysliciho tvora udelat slintajici hova.do s IQ 30
Hele to so nemohl, bo Tunu dávno vyhodili 

Není tady

sudina napsal(a):
jestli můžu můj názor k reality show......Podle mě pěkná kravina bude ta kravina o hledání nevěsty pro milionáře...
...z prominutím ty holky jsou podle mě dě..y...
Taky mi to tak připadá, ale on ten ženich asi taky bude něco v podobném stylu....................
Není tady

Modroočka napsal(a):
sudina napsal(a):
jestli můžu můj názor k reality show......Podle mě pěkná kravina bude ta kravina o hledání nevěsty pro milionáře...
...z prominutím ty holky jsou podle mě dě..y...
Taky mi to tak připadá, ale on ten ženich asi taky bude něco v podobném stylu....................
Tak to si budu muset doplnit "bulvární vzdělání", neboť nevím, o čem je řeč.
Ale tohle se vyřeší samo. Žádná manželství založená na čemkoliv jiném, než lásce, nebo kamarádství, pochopení...nemůže přetrvat a hlavně naplnit, splnit účel, nasytit duši hladovou po lásce...
Sami(-y) se vytrestají, toho bych se nebála, v tomto případě přece jen Boží mlýny melou, samy se napálí.
Není tady
To o tom "milionáři" jsem viděla (bylo to z Ameriky nebo odkud). Holky se snažily... nakonec zbyla jedna... ON ji požádat o ruku a řekl, že nemá ani korunu... Řekla bych, že to samé bude u nás.
Není tady
Hehehe, neljepsi je, ze nas mistni investigativni bulvar prozradil dopredu, ze nebude mit ani korunu 
Demence 
Není tady
Žádné reality nevěřím,proto ani na žádnou nekoukám.Podle mě mají účastníci určitý scénář.To si raději opravdu přečtu knížku,ale jsem dost knihomol,tak je to asi jasný.
Není tady
Reality show - hovadina a demence na kvadrát. Občas jsem chvíli na to mrkla, abych věděla vo co go, někdy i 10-15 minut, jestli je tohle vůbec možný ...Ty mladý z VV ještě jakž, takž pochopím, jsou mladý a blbí, ostatně inteligentní by se tam ani nerekrutovali... Ale co nechápu tak tu Výměnu manželek, Za 50 táců nervovat děti ... ale, možná, že na druhou stranu to bylo pro některé páry přínosné a začaly si i více vážit toho, co mají doma....
Není tady
No já jsem na VV1 koukala na VV2 ne a přiznám se, že teď se občas kouknu. Ráda bych si přečetla nějakou knížku ale ani nevím co mám jít do knihkupectví koupit, aby to nebyl nějaký blábol. A taky pak nemám přehled. Kámošky (nebo kolegyně) se o tom baví a všichni věděj který je kterej a já nic! A nezdá se mi že z vás tolik lidí neví kdo je kdo, myslím si že člověk se za to stydí, když na to kouká.Kdyby náhodou někdo věděl o nějaký četbě klidně to za vyvolený výměním ale musí to přeci stát za to!
Není tady
Damila napsal(a):
Mně někdy připadá, že se lidé předhánějí v tom, aby sepsuli něco, co je obecně považováno za pokleslé.
VV nebo třeba "stupidní seriály" v TV.
Každý, kdo se k takovému názoru přidá, cítí se "lepší" nebo sečtělejší, nebo aspoň chce, aby tak vypadal.
Přitom nikdo z nich doma nečte hlubokou filozofickou lietratu v originálech, ne?
Chodí normálně do hospody, řvou tam při fotbale a hokeji v TV, případně se zaujetím sledují válečné či akční filmy, kochají se bulvárními drby, sledují drastické TV noviny...to jim jako pokleslé nepřipadne.hjarta:
Tak to je moje řeč! Vidím to naprosto stejně.
Fakt mi nepřijde inteligentní řvát u tv na fotbal, dívat se na Teletele, šípoviny, Zlatou mříž....
A proč se rozhořčovat, že se to někomu líbí? A s takovou vervou? Nechápu.
Dokonce znám pár lidí, kteří se nad takovými " primitivními" pořady rozčilují, jak je někdo může sledovat, ale přitom sami jsou celkem hloupí.
Není tady
Décima napsal(a):
Reality show - hovadina a demence na kvadrát. Občas jsem chvíli na to mrkla, abych věděla vo co go, někdy i 10-15 minut, jestli je tohle vůbec možný ...Ty mladý z VV ještě jakž, takž pochopím, jsou mladý a blbí, ostatně inteligentní by se tam ani nerekrutovali... Ale co nechápu tak tu Výměnu manželek, Za 50 táců nervovat děti ... ale, možná, že na druhou stranu to bylo pro některé páry přínosné a začaly si i více vážit toho, co mají doma....


no a jinak všeobecně se zase já podivuju nad tím proč člověk furt musí NECO nebo NEKOHO kritizovat 
vždyt každý si může vybrat na co se bude nebo nebude dívat....miluju život a jeho pestrobarevnost 

Upravil(a) adra (4. 9. 2007 14:11)
Není tady