Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 8. 2007 15:14

Maya.82
Host

Práce??

Ahoj lidi chtěla jsem se zeptat máte taky podobné zkušenosti jako já z hledáním práce.     Nejdřív zavolají na pohovor tam vyslechnou někdy hůř jak policajti, pak šoupnou na zkušební den kde vás drží od 5- 12hodin jak kdo to vám ani nezaplatí(takže práce na černo) už se mi stalo, že po mě chtěli jako na zkoušky tři dny po 13hodinách. Nakonec řeknou zavoláme vam a nic. To nemůžou říct rovnou?? Mě už tento postup začíná dost štvát. Člověk čeká jak pako třeba tři dny a nic. A co vy jak jste na tom??

 

#2 29. 8. 2007 16:46

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Za svuj kratky zivot jsem mel cca. 16 zamestnani. Vetsinou jsem si lepsi mista hledal sam, nekolikrat jsem dostal lepsi nabidku, a asi jednou me vykopli smile

A nikdy po me v zadnem zamestnani nechteli nejaky "zkousky". Na to bych se jim asi vy..l
Pohovor - ozvali se - ANO / NE.

To mam spise spatne zkusenosti s tim, ze clovek posle CV a ani nedostane zadnou odpoved...

Není tady

 

#3 29. 8. 2007 16:53

Maya.82
Host

Re: Práce??

Já Jsem byla na hafo pohovorech a pokaždé chtěli at odpracuju zkušební den a jen v jednom mi ho chtěli zaplatit.

 

#4 29. 8. 2007 19:47

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Práce??

Zažila jsem to, ale na štěstí to bylo placené. Jen jednou jsem pracovala "zadarmo", ale předem jsem věděla, že je to zkouška z mé strany a věnovala jsem jim to! Přišla jsem i o víc. Spíše jsem zažila testování, třeba taky den a pak nic. Musela jsem volat sama, zda mne vybrali....a NE. A že jsem jela daleko na pohovor...platila si vše ze svého.
Sexynete, nejsi ženská, tak toto asi nezažiješ.... Až bys byl natolik neštastný, žebys bral JAKOUKOLIV práci, jen at ji mᚠa dostal bys si víc, než jako podporu anebo už byl bez podpory, tak bys prostě přistoupil i na tento požadavek.... v domnění, že tě zaměstnají...
Spíše jsem v minulosti zažila to, že mne nechtěla firma zaměstnat, ale nutila mne pracovat jako OSVC.

Není tady

 

#5 29. 8. 2007 20:05

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Evelin: Az bych na tom byl tak spatne, ze bych bral jakoukouli praci, vzdy by se jakakoli prace nasla. Pokud bych dokazal precist psany text a zvednout balik, vzdy muzu delat pridavace na stavbe, kopat vykopy, vzdy muzu videt dalsi moznost.

A byt zenska? Vzdy muzu vzit telefon, a vzdychat do nej chlapum, volajicim na erotickou linku, na to nemusim mit ani zakladni vzdelani a byt klidne na voziku. Klidne se za praci prestehuju do jinyho mesta... Takze at mi nikdo nerika, ze zkusil VSE. Je to jen o tom chteni... Nejaky "NEJDE / NELZE / NEMUZU" fakt neuznavam...

Není tady

 

#6 29. 8. 2007 20:22

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Práce??

Až nato, že já se fakt přestěhovala kvůli práci o x-set km od svého domova a rodiny....Víme?!
Aby se někdo pak nedivil, že zrovna jeho manželka tuto práci vykonává....ale když jsou mužský blbí, tak proč je neobrat o peníze tímto způsobem, že?
No, jak vidím, ani žaludek se dnes nenosí....

Není tady

 

#7 29. 8. 2007 20:28

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Evelin: To, ze jsi se prestehovala za praci, je OK, nevedeli jsme, nyni vime!

Nekdo nenosi zaludek a ma praci, a nekdo umi jen "nemuzu / neudelam / nechci a praci nema. A o tom to je. Jeho problem
Ja bych sel klidne nosit mrtvoly do pece, kdybych nemel praci... Ale nekdo na to proste nema zaludek. Hm, co s takovym nazorem?

Nekde jsem tu cetl, ze je 80% prace pro VS podradna. OK, at neji, jejich problem. A vubec, co to tady zase resim, stejne se lidem pracovat chtit nezacne...  Viz dale:

Dneska jsem byl na poste. Jako kazdy den. U vedlejsiho okna stal cikan, znackovy hadry, zlaty retez na krku, proste - driv to byli vekslaci, co jsou dneska, nevim... Nicmene - prisel mu nejaky doporuceny dopis, a na to potreboval obcanku. Ale mel jen nejaky nahradni papir od policie, takze mu postacka nic nedala. Tak se aspon zeptal, kdo to posila - postacka mu rekla, ze pry z pracaku, "Hm, to ani nechci" odpovedel cigos a odkracel stredem.

Není tady

 

#8 29. 8. 2007 20:53

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Práce??

Ale ten žaludek nesouvisel s prací, nýbrž s tou čistě s tou prací sex po telefonu, jak navrhuješ ženským.... další překvapení dne.
Jo, kdybych byla cigoš, tak bych se taky měla....
Proč já nechodím každý den na poštu?

Není tady

 

#9 29. 8. 2007 21:24

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Evelin: Jo, to mi doslo, ze myslis sexy telefon. A kdyz nebudes mit na najem, a jidlo pro deti, tak takovou praci nevezmes? Hm, to jsi frajerka... tvrdak, vetsi, jak ja... Klobouk dolu.

Není tady

 

#10 29. 8. 2007 21:41

po
♥♥-----
Registrovaný: 10. 8. 2007
Příspěvky: 41

Re: Práce??

Já už mám takové chuovky ,že mě pozvou na pohovor tam jsou nadšeni, že mi dají vědět např. do týdne a neozve se nikdo ani ano ani ne. jJž jsem naspala 2x že chci vyjádření a oni prý zapomněli.va

Není tady

 

#11 29. 8. 2007 21:43

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

po: Jo jo, slabosi, kteri neumeji ani zavolat, ze te nechteji sad
Drzim palce, a verim, ze se nakonec vzdy podari.

Není tady

 

#12 29. 8. 2007 21:52

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Práce??

Jo, řeknu ti, že tam jsem nikdy neskončila, ale zrovna před 2dny jsem nato myslela, že asi budu první státní prostitutka, resp. mne k tomu asi dožene poprvé v životě tento superreformní balík, co byl schválen.

Není tady

 

#13 30. 8. 2007 21:32

Maya.82
Host

Re: Práce??

Tak ted se mi stalo, že mi zavolala paní s určité firmy, že má pro mě nabídku práce. Tak jsem za ní přijela se vším jsem souhlasila tak mi řekla, že v pondělí mi zavolá co a jak kdy mám nastoupit atd. Bylo pondělí zavolala mi o půl osme, že ještě nejsou přesně na podmínkách domluveni, že zavolá v uterý dnes je čtvrtek psala jsem ji i sms, ale už se neozvala a na sms neodpovídá.
Tak tohle chování mě vytáčí do běla. Asi si už nemají s koho dělat srandu nebo co.

 

#14 30. 8. 2007 22:03

agy
♥------
Registrovaný: 21. 8. 2007
Příspěvky: 9

Re: Práce??

Tak to taky znám, zrovinka hledám a hledám práci. S takovým chováním, jako že napřed se můžou přetrhnout abychom přišli co nejdříve na pohovor a pak je času.....a pak se ani neozvou. Bohužel už jsem se s takovým chováním setkala i v personální agentuře. Jela jsem 30 km tam a 30km zpátky do agentury na smluvenou schůzku, aby mi silně nesympatická paní oznámila, že je místo obsazené a že mi už nestačila zavolat. To skutečně potěší a nakopává do další činnosti:mad:

Není tady

 

#15 31. 8. 2007 12:29

Maya.82
Host

Re: Práce??

Je to od nich sprosté oni snad myslí, že jsou něco víc nebo co. Mnohdy mi to tak připada.

 

#16 31. 8. 2007 12:33

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Neni nad to si takto jednajici firmy sepsat, a zverejnit na www strankach...

Není tady

 

#17 31. 8. 2007 12:35

Maya.82
Host

Re: Práce??

sexynet napsal(a):

Neni nad to si takto jednajici firmy sepsat, a zverejnit na www strankach...

Jé to se dá?? Existujou už nějaké takové stránky?? Že bych se mrkla at vím kam nemám chodit.

 

#18 31. 8. 2007 12:38

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Zatim o zadnych takovych nevim. Ale dle meho staci udelat na nejakem foru - treba i tady - specialni thread, do ktereho bude zapisovano.
Co prispevek, to jedna zkusenost. Ovsem, chce to myslet take na druhou stranu, protoze jsem si jisty, ze jsou i pripady, kdy by to mohlo tu firmu poskodit nepravem.

Není tady

 

#19 31. 8. 2007 12:40

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Ja mam na svem foru thread REFERENCE, do ktereho lidi pisi zkusenosti s vyrobky, firmami, sluzbami...
Ale protoze sve forum nikde zatim nepropaguju, chodi tam jen par mych kamosu...

Není tady

 

#20 31. 8. 2007 17:12

Maya.82
Host

Re: Práce??

Něco takovýho by tu mělo fungovat aby tam lidi mohli dávat svoje zážitky s těma nebo těma firmama ono by se to docela hodilo.

 

#21 31. 8. 2007 18:49

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

OLMA - dnes zakoupeno třetí ZKAŽENÝ mlíko v rozmezí 1 roku. Trvanlivost do 4.9.2007 Trikrat a dost. Timto s produkty fy. OLMA koncim.

Není tady

 

#22 31. 8. 2007 18:50

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Tak nekdo z Adminu zalozte novou kategorii "Reference". Muzete ji rozdelit jeste na negativni / pozitivni

Není tady

 

#23 1. 9. 2007 12:06

Maya.82
Host

Re: Práce??

Že by jsme jim to zkusili navrhnout??

 

#24 1. 9. 2007 12:10

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Práce??

Hledal jsem se vcera v noci na netu, a zadny takovy projekt jsem nenasel. Bohuzel. Zrejme je to neproveditelne - nevymyslel jsem, jak zaridit, aby se vzajemne neposkozovala konkurence, coz, jak zname lidi, bude prvni vec, co udelaji.

Není tady

 

#25 1. 9. 2007 13:47

x56325
Host

Re: Práce??

Prima nápad!  Hned bych si na takovým fóru postěžovala na firmu, co nám včera přivezla nábytek do dětského pokoje.
Lidi, já jsem tak nas....á, že mě snad klepne. KDyby byla aspoň zima, a na zahradě závěje, že bych tam vrazila palici a trochu se zchladila. Zkoušela jsem studenou sprchu a je málo studená...  dumbomdumbom
Čekáme na ten nábytek jak kreténi tři měsíce (namísto slíbeného měsíce jednoho), a teď když to nakonec milostivě dodají, tak ze sedmi kusů pouze pět, a z těch pěti je jenom jeden takový, co jsme objednali.

Omlouvám se, že jsem se vám s tím nacpala do tématu, ale potřebovala jsem někde odpustit páru...  grater

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů