Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 2. 9. 2007 13:35

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Vanilka: Rozumím. Nevěděl jsem, že Ti stačí tak málo. Kvalitativně to mᚠvlastně stejně, jako tady ta chudinka, která vyhrožuje starému, že ho připraví o děti, když nebude vztah vypadat podle ní. Tomu lehkému srdci určitě nevěříš ani sama, to je jenom póza. Já jsem hodně nezávislý, ale s lehkým srdcem by se mi rozhodně neodcházelo. Ani kdyby to bylo s dětmi. Zdravím.

Upravil(a) Axi (2. 9. 2007 13:37)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#152 2. 9. 2007 14:19

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Axi napsal(a):

Vanilka: Rozumím. Nevěděl jsem, že Ti stačí tak málo. Kvalitativně to mᚠvlastně stejně, jako tady ta chudinka, která vyhrožuje starému, že ho připraví o děti, když nebude vztah vypadat podle ní. Tomu lehkému srdci určitě nevěříš ani sama, to je jenom póza. Já jsem hodně nezávislý, ale s lehkým srdcem by se mi rozhodně neodcházelo. Ani kdyby to bylo s dětmi. Zdravím.

jé,Axi, trochu nadhledu, ne?


Víš Axi, tady to je dobrá škola psychologie. Moc se mi líbí názor Pandorry, který se pokusím parafrázovat:

Když na někoho ukazuješ prstem, zároveň na sebe ukazuješ třema ...

Mysli si o mě co chceš, hodno můj vztah s manželem jak chceš, piš si tady co uznᚠza vhodné. Jenom nezapomeň, že se přitom odhaluješ sám víc než tušíš. big_smile

Já jen všem přeji, aby byli ve vztahu tak šastní, jako jsem teď já.

A když se dočtu, že někdo se ocitl ve stejné situaci jako jsem byla já, napíšu své zkušenosti. To vše. Nemám patent na život a netvrdím, že moje cesta je jediná správná.

Marně pátrám v paměti, kde jsem psala, že kdybych přišla o takové štěstí, brala bych to s lehkým srdcem. Nejsem stroj bez citů. Já jen že bych v takové situaci hlavně viděla to pozitivní, a to nový začátek. A pak taky že to teď neřeším, že žiji přítomností.

A i kdyby to byla jen póza, díky Bohu za ní, umožnila mě v životě se netrápit věcmi, které nemůžu změnit.

Začala jsem život nebrat tak vážně a být nad věcí a fakt si v tom lebedím.

Upravil(a) Vanilka69 (2. 9. 2007 14:29)

Není tady

 

#153 2. 9. 2007 15:17

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Tak tohle je super nápad!!Škoda,že mě to nikdy nenapadlo.Dokonce k tomu mám i vlohy,které jsem objevila nedávno. tummenupp

http://www.perun.cz/zajimavosti/zahyba_ … lenku.html

Upravil(a) Ivča K. (2. 9. 2007 15:17)

Není tady

 

#154 2. 9. 2007 15:21

petra72
Host

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Axi napsal(a):

Vanilka: Rozumím. Nevěděl jsem, že Ti stačí tak málo. Kvalitativně to mᚠvlastně stejně, jako tady ta chudinka, která vyhrožuje starému, že ho připraví o děti, když nebude vztah vypadat podle ní. .

Tím že někoho  nazývᚠchudinkou, sám sebe vpasovávᚠdo role - toho jedinečného, který vše zváládá s nadhledem, přehledem, nikdy nepřestřelí....ani kdyby trakaře padaly....

No tak, v čem je problém?  Není to třeba v nutnosti - být za každou cenu dokonalý, protože kdybys náhodou udělal chybu..... atd, to si můžeš dosadit sám. Jen proto, že někdo na nějakou akci zareaguje "nějak", nemusí být hned chudinka..... Zavání mi to pozicí pana dokonalého, bezchybného.

Ale jestli ty jsi opravdu takový, jaký se tu prezentuješ, co?

 

#155 2. 9. 2007 17:02

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Tak promiň, Vanilko, jenom jsem si tak na chvíli představil, že napíšu o své partnerce: moje žena má ke změně velkou motivaci, protože ví, že když nebudu ve vztahu spokojen, tak že jí s lehkým srdcem opustím. Hmm, hmm.


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 

#156 2. 9. 2007 18:22

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Axi napsal(a):

Tak promiň, Vanilko, jenom jsem si tak na chvíli představil, že napíšu o své partnerce: moje žena má ke změně velkou motivaci, protože ví, že když nebudu ve vztahu spokojen, tak že jí s lehkým srdcem opustím. Hmm, hmm.

jasně Axi, omluvu beru. Já dovedu pochopit že to pro Tebe těžko představitelné, protože Ty žiješ jiný level vztahů než já. 

Dokázal sis vybrat svoji životní partnerku tak, že máte dokonalý vztah po celou dobu jeho trvání, že se spojily dvě svobodné bytosti.

Já ještě na takové úrovni jako Ty nejsem. Hodně dlouho jsem byla na vztahu se svým mužen hodně závislá, tak že on si mě vůbec nevážil a byl si mnou tak jistý, že se choval jak se choval.

Takže pro mě už ten fakt, že si mnou teď jistý není a přitom je  mu se mnou jak slyším dnes a denně tak krásně, je veliký pokrok. I když pro Tebe by tohle byl krok zpátky. Ale jak říkám, nemůžeš srovnávat nesrovnatelné ....

Není tady

 

#157 3. 9. 2007 17:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

No, ja považujem výrok o úteku s cudzincom za nešastný, ale v danej situácii pochopitežný. Ibaže sa mi žiada doda: Nie je to celkom to pravé orechové. Keď si človek uvedmí, že trebárs povedal v afekte niečo, čo myslel vážne, ale čo po vychladnutí hlavy už neznie tak autenticky - ba navyše, ak je schopný/á prizna to aj partnerovi/rke, je to cesta k vyriešeniu. Mňa osobne teda vežmi mrzievali veci, ktoré MNE bývalý povedal v afekte, ale ešte viac ma mrzelo, že ani neskôr nepriznal, že z neho hovorila len zlos, a že to tak nemyslel. Priam ma to ubíjalo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#158 4. 9. 2007 20:15

VABI
♥------
Registrovaný: 27. 8. 2007
Příspěvky: 21

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Dlouho jsem se neozvala a musím přiznat,že mě zaskočilo,jaké "pobouření "u některých lidí vyvolala moje "slavná" věta.
Takže, chtěla bych to uvést ještě jednou na pravou míru. Věta byla vyřčena až po důlažitám a zásadním rozhovoru,kdy se vše snad vyjasnilo. Byla vyřčena s úsměvem na rtech a ačkoli snad měla nějaký podtext,byla přijmuta v pohodě.
Já bych se ale chtěla vrátit k tomu,co napsala Vanilka. O tom čekání na partnera o tom,že se na něj nemůže spolehnout, že spoustu věcí dělá a zařizuje sama. Ptám se proč to snáší?


Všechno špatný je pro něco dobrý.

Není tady

 

#159 5. 9. 2007 7:55

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

VABI -toohle všechno mi partner dělal v době, kdy jsem byla na něm citově závislá, byla jsem ta závislejší ve vztahu. Proč jsem to snášela? No já byla ve vztahu nespokojená, ale pořád nějak převládaly plusy nad mínusy. Taky když už to bylo neúnosné, tak jsem chtěla od manžela odejít, ale on mě vždy uprosil a na čas se zlepšil. Taky jsem si tak nějak myslela, že všude je něco a že to do dlouhodobého vztahu patří. A proč jsem všechno zařizovala? Protože všechno dělám nejlíp!

Jinak to je výborná otázka, taky se dnes divím, jak jsem žila, fakt to nechápu co jsem si nechala líbit, ale jaksi jsem neměla páku jak to změnit, muž si byl mnou tak jistý, že si to mohl dovolit.

Teď je vše úplně jinak. Až tomu nemůžu věřit. Konečně po letech mám vztah, na který si nemusím stěžovat, jsem naprosto spokojená v téhle oblasti, konečně po letech vztah neřeším ... Změnila jsem se já i on ... Ale provalení nevěry té změně hodně pomohlo ...

A co Ty, jak to jde?

Není tady

 

#160 5. 9. 2007 12:56

diana1
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 13

Re: Jak poznám,že mi je nevěrný?

Nevěru nikdy nevyloučíš. Můj muž se ke mně choval hezky, jen jak už psali jiní začal si zamykat mobil, chodil s nim všude i na záchod. Když jsem je viděla ve společnosti (to jsem ještě nevěděla oficiálně) hned sjem poznala, že mají pro sebe slabost. Ona odešla od manžela, našla si byt a můj muž za ní docházel. Vždy když jsem měla podezření tvrdil, že to není pravda, nebo že ho ona jen využívá. Vím, že se to nemá, ale občas zampomněl zamknout mobil tak jsem si početla. Vždy to ublížilo jenom mne. Protože on tu sms vymazal a řekl, že tam nic není buhví co jsme četla.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů