Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 8. 2007 15:28

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

dokopu už se???

ahoj, ahoj..tak se zase, jako ostatně každý rok, přemlouvám, abych se přihlásila na angličtinu a zároveň zas hledám výmluvy, proč to odložit...vím, že bych měla, ale děsně se mi nechce...je na tom někdo podobně?? Hezký, krásný den Vám všem....  vissla

Není tady

 

#2 28. 8. 2007 15:30

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: dokopu už se???

Ja si v breznu koupil plavky, ze budu chodit plavat. Jeste jsem nebyl ani jednou. Dokopu se? big_smile

Není tady

 

#3 28. 8. 2007 15:35

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

Re: dokopu už se???

no v tom Ti nepomůžu, plavat neumím vůbec...další můj nedostatek...to je den, to je den...

Není tady

 

#4 28. 8. 2007 15:36

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: dokopu už se???

Pokud se ti na angličtinu nechce, tak nemᚠtu pravou motivaci k učení. Asi nemᚠtaké takovou potřebu se AJ učit. Pokud nebudeš mít motivaci, která tě bude tlačit, tak nemá smysl se do toho pouštět, protože podle toho to  učení bude vypadat.  Budou to zbytečně vyhozené peníze za kurz a budeš mezi prvními odpadlíky.

Není tady

 

#5 28. 8. 2007 15:40

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

Re: dokopu už se???

odpadlík jistě nebudu, už z principu, zásadně se nevzdávám, jsem tvrdohlavá, jak mi káže moje znamení, takže toho se nebojím, spíš ta motivace mi chybí, abych začala, pak to bude good...

Není tady

 

#6 28. 8. 2007 15:42

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: dokopu už se???

Já bych zase plavat chodila, jenže mi ještě plavky nepřišly.A už se těším.

sexynet napsal(a):

Ja si v breznu koupil plavky, ze budu chodit plavat. Jeste jsem nebyl ani jednou. Dokopu se? big_smile

Není tady

 

#7 28. 8. 2007 16:41

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

Re: dokopu už se???

tak jo, přemýšlím mezi Park a Lingua Centrum... nemáte s nima někdo zkušenost??dík

Není tady

 

#8 30. 8. 2007 22:32

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: dokopu už se???

Když šla starší dcera do 4.třídy, říkala jsem si,že se s ní budu učit AJ ( maturovala jsem z RJ ),dnes je jí 19.let a ona sama raději maturovala z MA.Když šel syn do 4. třídy, měla jsem to samé předsevzetí ( jde do 5.třídy ). No a mladší dcera půjde do 3.třídy ( výuka AJ začíná již u třeáčků ) za 9.let ?! Tak co myslíte? Ještě,že mám program na překlad AJ,když něco potřebuji přeložit     dumbom      dumbom      dumbom


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#9 5. 9. 2007 12:19

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

Re: dokopu už se???

fuckyou  no já už jsem jsem se přihlásila a dokonce si už začala opakovat, bych nebyla za úplnýho blázna...takže do toho!!!!

Není tady

 

#10 5. 9. 2007 12:32

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: dokopu už se???

Tak já se taky dnes přihlásila. Pro větší motivaci jsme šly  tři holky z práce, to abychom to nevzdaly, vzájemně se budeme hecovat. Pro mne je to taky lepší v tom, že se budu více učit, abych nebyla za úplného  blbce.  Takže přihlášku jsem slavnostně odevzdala, horší bude, až  to budu muset příští týden zaplatit.lol


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#11 5. 9. 2007 15:46

tygřík...
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 52

Re: dokopu už se???

smile  taku by mi pomohlo, kdybych přiměla někoho jít se mnou, ale asi jsou na tom ještě hůř než já, a už s časem, penězma nebo motivací....nemůžu nikoho dokopat....  stolt

Není tady

 

#12 5. 9. 2007 15:51

Ela..
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1393

Re: dokopu už se???

Nela napsal(a):

Takže přihlášku jsem slavnostně odevzdala, horší bude, až  to budu muset příští týden zaplatit.lol

Jojo, řeším stejný problém. Klasický kurz jednou týdně za takřka 4tis. mi nesedne, potřebuju mluvit a né že co se jeden den naučím, za týden zase zapomenu a na intenzivní kurz minimálně 3x v týdnu výuka prostě nemám.
Chjooo, to jsou starosti !!

Helčo, tak tohle jsem si plánovala před dvěma lety taky, že se AJ budu učit s dcerou (tehdy se s AJ ještě začínalo od 4. třídy). Skutečnost je taková, že dcera teď nastoupila na víceletý gympl, kde za další dva roky bude mít výuku vybraných předmětů v angličtině a já jsem skončila u třetí lekce .. dumbom

Není tady

 

#13 30. 11. 2007 22:47

airgosh
♥♥♥♥---
Místo: Praha
Registrovaný: 24. 1. 2007
Příspěvky: 297

Re: dokopu už se???

tygřík... napsal(a):

ahoj, ahoj..tak se zase, jako ostatně každý rok, přemlouvám, abych se přihlásila na angličtinu a zároveň zas hledám výmluvy, proč to odložit...vím, že bych měla, ale děsně se mi nechce...je na tom někdo podobně?? Hezký, krásný den Vám všem....  vissla

Hmm ja si zas slibuji, ze zahodim svuj obrovsky odpor a konecne se tu anglictinu naucim,ale porad ji jen ctu, ale nevnimam...na to, ze  zni mam maturovat?!?!??!?!?!?!?!?!


Co se ma stat stane se a vse je jak ma byt...

Není tady

 

#14 1. 12. 2007 0:20

Sirius
Host

Re: dokopu už se???

airgosh napsal(a):

tygřík... napsal(a):

ahoj, ahoj..tak se zase, jako ostatně každý rok, přemlouvám, abych se přihlásila na angličtinu a zároveň zas hledám výmluvy, proč to odložit...vím, že bych měla, ale děsně se mi nechce...je na tom někdo podobně?? Hezký, krásný den Vám všem....  vissla

Hmm ja si zas slibuji, ze zahodim svuj obrovsky odpor a konecne se tu anglictinu naucim,ale porad ji jen ctu, ale nevnimam...na to, ze  zni mam maturovat?!?!??!?!?!?!?!?!

Tak na to se já těším také, učím neučím se jí již několik desetiletí, nyní jsem se dal na školu a matura mě také čeká, potěš bůh.tonguestolt

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů