Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 13. 7. 2011 18:45

kacka033
♥------
Registrovaný: 13. 7. 2011
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

Ahojky
Tak nevím jak vy ale u každýho je to individůální.
Já si nechala píchnout piercing do jazyku v neděli večer,to jsem ještě normálně mluvila.Potom mi přes noc do rána troch natekl ale to nemění nic na tom že celou dobu mluvím normálně.Jediný co mi nejde je písmenko Č.
To když vyslovím tak je to takový směšný.Jinak jak tady píše asi každej,první dva dny jsem strávila na jogurtech ale v úterý už jsem si dala normální oběd.Samozřejmě že nejím úplně vše jako předtím,ale asi patřím do té skupiny jak říkala slečna v tattoo studiu že jim to ani moc neoteče.
Co se týče zubů,tak existuje piercing z plastu co zuby nepoškodí a to včetně tyčinek.
Celkem mě udivuje jak v tom spousta lidí vidí problém,ježiši co zuby,to musí bolet,týden jsem nemluvila.Prostě lidi toho namluví.Nejlepší je si to zkusit sama osobně a nakonec to ani není tak jak se o tom mluví.

Není tady

 

#77 12. 5. 2012 1:48

Angelina148
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2012
Příspěvky: 2

Re: piercing do jazyka

Všem vám vřele doporučuji e-shop  reklama, z vlastní zkušenosti. Můžete si zakoupit jednotlivé komponenty, takže si snadno vytvoříte piercing dle vlastních představ. Navíc vás to vyjde levněji. smile

Upravil(a) AndreaP. (12. 5. 2012 20:50)

Není tady

 

#78 13. 5. 2012 22:32

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: piercing do jazyka

Jen hodím svou zkušenost - měla jsem ho asi dvanáct let, zubařka pořád lamentovala, že si zničím zuby, já byla v pohodě. Vyndala jsem ho asi před dvěma lety a před půl rokem se mi začala drolit dolní jednička.. :-(  Těžko říct, jestli to bylo tím, ale vzhledem k celkovýmu stavu svých zubů bych to asi podruhý neriskovala. (I když být mi znova dvacet-něco, tak by mě nějaký zuby nejspíš opět nerozházely.. big_smile)

Není tady

 

#79 17. 5. 2012 16:49

Angelina148
♥------
Registrovaný: 12. 5. 2012
Příspěvky: 2

Re: piercing do jazyka

Já mám piercing v jazyku už 4 roky a i píchnutí bylo tak nějak bez problémůsmile. Otok obvykle zmizí do týdne a bolest je minimální jak při píchnutí, tak potom. Nos je podle mě horší. I fámy o rychlém zničení skloviny bych ráda popřela, stačí si koupit akrylový šperk. Všem vám vřele doporučuji e-shop piercing.huu.cz , z vlastní zkušenosti. Můžete si zakoupit jednotlivé komponenty, takže si snadno vytvoříte piercing dle vlastních představ. Navíc vás to vyjde levněji. smile
btw. není reklama, jen zkušenost!

Upravil(a) Angelina148 (17. 5. 2012 16:50)

Není tady

 

#80 11. 6. 2012 15:58

Ing. Iva Veselá
Partner Babinet.cz
Registrovaný: 31. 3. 2008
Příspěvky: 128

Re: piercing do jazyka

upřímná napsal(a):

Moje dcera má kamarádku, nechala si to udělat, týden šišlala, nemohla jíst ani pít, hrozně jí to bolelo, nespala a po týdnu si to vyndala.... celkem dobrá investice smile

Já tyhle piercingy vůbec nechápu, zasvěte me prosím do toho, proč to lidi dělají? Díky smile

Není tady

 

#81 1. 8. 2013 1:19

pokerface
♥------
Registrovaný: 1. 8. 2013
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

Já osobně mám piercing v jazyku, vpich nebolel, nervy z toho ze to bude bolet byly mnohem vetsi nez bolest, v den vpichu me to nebolelo vubec, druhe den to zaclo trosku bolet, 2 dny jsme jedla kasovitá jídla a 3 den to bylo v poradku. mam to 2 tydny a nemuzu si stezovat. Nesislala jsem vubec, nenapuchlo mi to a nemam stim ani zadne jine problemy. Rodice mi to taky nedovolili, sla jsem na tajno, ale uz jsme jim to ukazala a v pohode. Predtim jsem se jich ptala a nedovolili mi to, rvaly big_smile pak to bylo ok.. Pokud mas strach z bolesti, tak to se opravu bat nemusis, ovsem to pak uznas sama jestli pujdes smile Chlapik ktery mi to pichal rikal ze piercing do jazyka boli nejmin a opravdu verim ze ano, bolest byla temer nulova smile

Není tady

 

#82 27. 8. 2013 18:09

orela
Zablokovaný
Registrovaný: 27. 7. 2013
Příspěvky: 78

Re: piercing do jazyka

Piercing do konecniku ,mate nekdo s tim zkusenosti?

Není tady

 

#83 30. 9. 2013 10:19

Radkasil
♥------
Místo: UnO
Registrovaný: 30. 9. 2013
Příspěvky: 10

Re: piercing do jazyka

V první řadě je to zbytečnost a jsou i jiné a lepší způsoby, jak se zkrášlit. Navíc se budeš divit, ale hodně klukům se to nelíbí, veř mi. Jinak si dost lidí stěžuje, že si tím otloukají zuby


Pravda si nedá poroučet ani všeobecně přijímanou tradicí, ani souhlasem všech. B. Pierre

Není tady

 

#84 10. 2. 2018 18:27

IMraz
♥♥-----
Registrovaný: 16. 1. 2017
Příspěvky: 47

Re: piercing do jazyka

Propíchnutí zas tak nebolí, je to rychlá akce, spíš to hojení je nepříjemné, ale taky nic, co by se nedalo zvládnout. Trhání mandlí bylo podstatně horší big_smile Už ho mám 5 let a bez problému, akorát nosím pružné piercingy vyrobené z plastu, abych předešla případným problémům se zuby. smile

Upravil(a) AndreaP. (16. 2. 2018 18:22)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů