Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 8. 2007 15:37

BeachGirl
♥------
Registrovaný: 20. 1. 2007
Příspěvky: 10

piercing do jazyka

Nazdar všichni;)
Už dlouho sem přemýšlela že bych si dala pierc do jazyka:P...hrozně se mi to líbí a výhoda je že když se mi to nebude líbit tak si ho můžu vyndat a dírka mi zaroste.Jenže mamka o tom nechce ani slyšet,co si o tom myslíte vy?máte s tim nekdo zkušenosti?klady a protiklady?Díky moc za cokoli:D

Upravil(a) BeachGirl (29. 8. 2007 12:29)

Není tady

 

#2 27. 8. 2007 15:41

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: piercing do jazyka

To ze mamka o tom nechce slyset, to je jeste OK lol
Ja bych te serezal jak psa, byt tvym otcem, a kdybys mi s tim prisla domu...

Není tady

 

#3 27. 8. 2007 15:44

nexxi
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 4. 2006
Příspěvky: 607

Re: piercing do jazyka

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=4720
sem se mrkni

a za druhý.. prej to šíleně obouchá zuby, sklovinu, pak se kazí.. mě se to líbí šíleně ale představa například toho že pokaždý než jdeš k zubaři, na rentgen atd to musíš ještě vyndat.. než se to zhojí..


" Je lepší litovat, že jsme něco udělali, než toho co ne."

Není tady

 

#4 27. 8. 2007 16:04

upřímná
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2006
Příspěvky: 100

Re: piercing do jazyka

Moje dcera má kamarádku, nechala si to udělat, týden šišlala, nemohla jíst ani pít, hrozně jí to bolelo, nespala a po týdnu si to vyndala.... celkem dobrá investice smile

Upravil(a) upřímná (27. 8. 2007 16:04)

Není tady

 

#5 29. 8. 2007 12:29

BeachGirl
♥------
Registrovaný: 20. 1. 2007
Příspěvky: 10

Re: piercing do jazyka

Děkuju moc za názory ale ráda bych slyšela i něco od koho kdo třeba pierc v jazyku máwink

Není tady

 

#6 29. 8. 2007 12:58

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

Ahoj můj manžel má pirsing v jazyku a já nad ním taky uvažuju.
Co tu holky píšou je fakt při píchnutí se týden nenajedl, nenapil měl oteklou celou pusu. Taky to opravdu dost ničí zuby, žeje to opravdu obouchá, ale stačí to na měsíc vyndat a je to o.k.  Vypadá to možná hezky, ale dost si protrpíš ze začátku. Poud se přece jen rozhodneš, že si ho nechᚠdát tak používej Ibalgin. Jo a taky nesmíš dost dlouho kouřit a pít nic bublinkového.

 

#7 29. 8. 2007 13:03

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

Jo a to co někdo psal v tédiskuzi na, kterou tu mᚠodkaz, že se v pirsingu zachytavá jídlo tak to není pravda. Mám minimálně 10 známých co mají pirsing v jazyku a nikomu se za něj jídlo nezachytává.

 

#8 29. 8. 2007 13:29

BeachGirl
♥------
Registrovaný: 20. 1. 2007
Příspěvky: 10

Re: piercing do jazyka

Super díky moc..no slyšela sem že píchnutí vůbec nebolí ale pak to opuchne a bolí to ale za 14 dní by to mělo být zahojenébig_smile

Není tady

 

#9 29. 8. 2007 14:44

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

NO TAK TO POČÍTEJ ROZHODNĚ VÍC JAK 14 DNI. Někdo s tím třeba problémy nemá tak by se to mohlo za těch 14 dní upravit, ale většinou ten měsíc.

 

#10 30. 8. 2007 18:40

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: piercing do jazyka

Kamarádce se za piercing jídlo opravdu zachytávalo, měla asi dva týdny nateklou pusu, pořád to čistila jako blázen.Nakomec šla k zubaři a ten jí řekla a to okamžitě sudná,že má zničenou sklovinu a zničí si ji ještě víc.No ona si to ještě chvíli nechala,ale pak ji to nadšení z piercingu přešlo a sama si ho vyndala.Byla to spíš otázka mody a přešlo ji to.

Není tady

 

#11 31. 8. 2007 12:26

Teresa55
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: piercing do jazyka

Čauky můj bratránek(exot rodiny) má piersing v jazyku a 14 dní jedl jen jogurty...teď je to už O.K.,mluví O.K.,papá O.K....tak když přetrpíš počáteční bolesti....

Není tady

 

#12 31. 8. 2007 12:33

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

No ono je to s tou sklovinou taky o tom jestli si člověk s tím pirsingem hraje v puse pokud ho furt vyndávᚠnatahuješ dlubeš do něj tak se ti sklovina ničí, ale pokud si ho nevšímᚠtak ne. Chlap ho má už 4 roky a sklovinu měl jen ze začátku zničenou protože si s tím furt hrál, ale ted už ne.

 

#13 31. 8. 2007 16:25

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: piercing do jazyka

To s tím hraním je pravda,ale ona je to taková malá závislost.Prostě si na to hraní s piercingem zvykneš a pak to dělᚠbezděčně, aniž si to uvědomíš.A je těžký s etoho zbavit, teda aspoń kamarádka to nezvládla, tak ho vyndala.

Není tady

 

#14 31. 8. 2007 17:14

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

To mᚠpravdu hodně lidi si to neuvědomuje jako muj chlap ze zaátku, ale po čase ho to samo přešlo. Já ted taky uvažuju nad pirsinge do jazyka ono k něčemu to je dobrý.  gloria

 

#15 31. 8. 2007 17:29

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: piercing do jazyka

No tak to pozor jestli máte oba piercing, tak prý nejčastější úraz je, když se piercingem navzájem zapletete.Kámošce se to stalo, no a hrůza.

Není tady

 

#16 31. 8. 2007 17:39

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

Ne ještě ho nemám. Taky jsem to už slyšela a taky jsme už nad tím uvažovali jak se pak budem rozmotávat. Nejvíc jsem se pobavila nad představou jeden pirsing v jazyku druhy tam dole a ted to rozmotej. smile

 

#17 5. 9. 2007 15:05

Pollly
♥------
Registrovaný: 5. 9. 2007
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

Já bych si do jazyka piersing nedala. Určo bych si vycinkala všechny zuby. smile Znám školu kde to maj zakázaný a musí si to na vyučování vyndavat aby si s tim nehráli.

Není tady

 

#18 8. 9. 2007 15:14

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

Tak to je pěkně blbá škola tak jim asi svoboda a lidská práva nic neříkaji.

 

#19 22. 11. 2007 12:08

andy313
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2007
Příspěvky: 1

Re: piercing do jazyka

tag to wubec pierc do jazyka je pecka wec,mam ho 4dny:D...noO jako už 4den jim jenom zmrzlinu a presnidawky,zařezawaj se mi do jazyka zuby jak ho mam nateklej,nemužu mluwit,na líbani mužu taky zapomenout....ale stojí mi to za to.Líbí se mi to!!!Jinak propíchnutí je strašně rychlí,ale mě to trochu bolelo.A stou skolowinou,to je dalsí blbost.Mám příjít za 3týdny,aby mi piercing wymenila a rekla mí,že pokud si nechci znicit zuby da mi tam plastowy kulicky ci co...takže bez obaw!!!!reta...Ja sem pak napisu kdy mi jazyk splasknul...jo a jedna rada nejwíc mi pomaha slana woda:cool:

Není tady

 

#20 22. 11. 2007 12:19

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

No tak blbost jo. Plastovou kuličku překousneš a brzo zničíš hraním. Muj manžel má pircing jazyka už několik a let a ted má uplně v háji dásna. A to si s tím nehrál jako každý přiblblý puberták. Povíme si za pár let.
Jo a nauč se psát. Frajeřinky to jo, ale ani to neumí pořádně česky. smile

 

#21 7. 12. 2007 15:37

luka
♥------
Registrovaný: 7. 12. 2007
Příspěvky: 4

Re: piercing do jazyka

ahojky všem, já mám piercing v jazyku taky už několik let. Vždycky se mi to líbilo, původně jsem šla do toho salonu jen s kamarádkou, která si nechávala píchnout pupík a já si pak nechala píchnout jazyk, ani mě nemuseli přemlouvat, byla jsem na to sama zvědavá, ale jak už jsem psala hlavně se mi to líbilo. Celý to proběhlo rychle, bolelo mě  jen to zcvaknutí jazyka, vpich a našroubování jsem už  ani necítila. Ani pak mi nepřišlo, že to bolí. Cestou domů jsem si v lékárně koupila nějáký roztoky na vyplachování a pár zmrzlin. Večer už mě to opravdu začalo dost bolet, začala jsem šišlat a taková dost velká bolest trvala ještě tak 2 dni. Pak se to postupně zlepšovalo, ale normálně jsem jedla a pila po celou tu dobu, za 2 týdny a  i v průběhu těchto 2 týdnů to už pak moc nebolelo,lepšilo se to,  dokonce jsem si na piercing zvykla. Myslím, že takový ty frajírci, jak říkají nic to není, nebolí to a další blbosti, tak se jenom vytahují a podle mě to možný neni. Ale nic tak hroznýho to neni, dá se to vydržet a to se mi vždycky všechno hojí špatně, takže vím o čem mluvím,ale tady v pohodě.  Jsem si na ten piercing tak zvykla, že kolikrát něco jím a přijde mi jak kdybych ho v jazyce neměla,ani ho nevnímám. Naopak když ho občas sundám třeba když jsem nemocná (angína, zubař )  tak je mi to nepříjemné a je to nezvyk. Navíc v jazyku je jen na tobě komu to ukážeš a komu ne, já když nechci tak to někteří ani nevědí. Jo a s tou sklovinou to taky neni tak horký, já ji nemám zničenou vůbec, zubařka mi nenadává ví o tom, ale já si ho ze slušnosti sundavám, abych jí při vyšetření neházela prasátka do obličeje. Jen vtip big_smile Takže nikomu to nenutim , všem co jste rozhodnutí a líbí se vám to tak doporučuji - nic zásadního to opravdu není, protože za pár dní to zaroste,nedávno jsem ho vyndala na 4 dni a měla jsem sakra problém dát ho zpět. Tak páček všem a odvahu wink

Není tady

 

#22 7. 12. 2007 15:47

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

Luko a jak dlouho ho máš??
Protože s tou sklovinou a dasnama to teprv člověk pozná, ale je to fakt.

 

#23 7. 12. 2007 16:11

Bellagambi
♥♥♥♥♥--
Místo: Morava
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 628

Re: piercing do jazyka

A jak je to pak s orálním sexem? U děvčat je to teď dost rozšířené, nepoškodí tím chlapovi okrasu...rodna

Upravil(a) Bellagambi (7. 12. 2007 16:12)


Super mašina: http://www.achtungpanzer.com/pz6.htm
Silná, výkonná, dobře chráněná! Bohužel i ten nejlepší pancíř může vyřadit obyčejný pěšák!  Která hrdinka si troufne a přežije to? Zatím se to žádné nepovedlo....

Není tady

 

#24 7. 12. 2007 16:32

Maya.82
Host

Re: piercing do jazyka

No myslím si, že nepoškodí. Podle mě ani není jak. lol

 

#25 10. 12. 2007 0:28

Marika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 2482

Re: piercing do jazyka

AHojky :-)

Tak já ho měla od 15 gloria Táta to nevěděl / ten by mě asi zabil / a mamka to zjistila, protože jsem šišlala - musím říct, že vpich samotný nebolel, ale týden po, to byla muka dumbom Nemůžeš mluvit, jíst, prostě nic big_smile Kloktala  jsem slivovici.. Pak jsem ještě kloktala Tantum Verde.. NOsila jsem ho asi pět let, je mi 23  a normálně dírka je tam pořád, sice s trochou síly, ale i teď když chci, tak si tam tyčku dám... Takže mi to prostě nezarostlo, přitom když jsem měla piercing v dolním rtu, tak to zarostlo ihned smile

No dřív se mi to strašně líbilo, musím říct že i některým chlapům - teď nemluvím tedy o tamtom...  lol , ale prostě tak, někomu to přijde zvláštní, lákavý, dost chlapů si se mnou o tom povídalo a tak spekulovalo i o tom, jaký to asi může být big_smile ... Spekulovalo vissla big_smile

Každopádně já jsem měla pořád trochu problém s výslovností, tedy rozumět mi bylo, ale já si s tím musela dát občas sakra velkou práci, aby mi bylo  pořádně rozumět smile ALe bylo smile

Jo a k zubákovi jsem chodila normálně, mám super zubařku,ale je pravda, že mě nechválila, ale ani mi to nevymlouvala, prostě mi řekla svůj názor... Jde o to, že když mᚠtu tyčku delší, tak se občas bouchneš tou kuličkou do zubu a to není moc příjemné..no ale já měla ráda delší tyčku, protože jsem si s ní ráda hrála a cucala ji, tak jsem se bouchala často, ale zuby se mi tím nezničily godlike

No pak si jen dej pozor - já si s tím hrála neustále, takže jsem se potom už nekontrolovala a na pár fotkách z imatrikulace vypadám jak dement co se tváří jak ještě větší dement a ještě k tomu žere nějakou ocel lol Prostě jsem si  s tím pořád hrála a občas to vypadalo nevkusně... dumbom

takže tak godlike

Upravil(a) Marika (10. 12. 2007 0:30)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů