Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 27. 8. 2007 10:56

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

co dneska vaříte-DĚTEM

Já už fakt nevím....příjde mi to že malému vařím pořád jedno a to samé....A to se snažím.!!!!Moc se mi nechce mu dávat "ze společného hrnce" s námi...no zrovna dneska chci dělat šunkofleky s uzeným...to bych malému fakt nedala...takže stále vařím zvlášť.(až na vyjímky polévky).
Proto bych byla ráda kdyby jste sem občas písly nějakou mňaminu kterou děláte svým dětem.Dekuju:godlike:godlike

Není tady

#2 27. 8. 2007 11:28

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Re: co dneska vaříte-DĚTEM

Zeleninové rizoto ze včerejškas kuřecím masem + sterilovaná červená řepa

Upravil(a) Gia (27. 8. 2007 11:29)

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

#3 27. 8. 2007 12:13

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

tak jsem nakonec uděla dušenou mrkev s bramborem a masem.dokonce i pro sebe...myslíte že mu tam  můžu dát i malinko smetany????

Není tady

#4 27. 8. 2007 12:51

Nicollete20
♥------

Mrkev, petržel a celer vaříme do měkka v nesolené vodě. Potom zeleninu rozmixujeme do hladka a přidáme cca 3 lžíce bílého jogurtu. Podáváme s bezvaječnými těstovinami a vařeným či dušeným masem.  Pokud nemáme maso připravené předem, můžeme ho vařit spolu se zeleninou a před mixováním vyjmout a nadrobno nakrájet.

Recept mám z nějaké webové stránky. Mému 14 - měsíčnímu miminku opravdu chutná.

Není tady

#5 27. 8. 2007 20:16

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Nicollete20 napsal(a):

Mrkev, petržel a celer vaříme do měkka v nesolené vodě. Potom zeleninu rozmixujeme do hladka a přidáme cca 3 lžíce bílého jogurtu. Podáváme s bezvaječnými těstovinami a vařeným či dušeným masem.  Pokud nemáme maso připravené předem, můžeme ho vařit spolu se zeleninou a před mixováním vyjmout a nadrobno nakrájet.

Recept mám z nějaké webové stránky. Mému 14 - měsíčnímu miminku opravdu chutná.

jojo-známe- tomu se říká dětská svíčková ne??

Není tady

#6 28. 8. 2007 8:16

x56325
Host

Taky by mě zajímalo, co svému broučkovi uvařit. Jenže on kromě bramboračky, rizota bez masa, topinek a těstovin s kečupem odmítá cokoliv pozřít. A když  má hodně dobrou náladu, tak kuře s nádivkou a brambor...
dumbom
OD září jde do školky, co bude obědvat tam, to fakt nevím...

#7 28. 8. 2007 10:42

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

dneska bude asi krupicová polévka-ještě jsem mu jí nikdy nedávala,tak jsem zvědavá...

Není tady

#8 28. 8. 2007 10:45

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Těstoviny s kuřecím masem, špenátem a Lučinou

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

bezvaječné těstoviny (hrst), kuřecí (krůtí) maso (15-20g), listový špenát (já použila listový BIO špenát z Plusu - cca 4 kostičky), lžička Lučiny, olivový olej

POSTUP PŘÍPRAVY

Uvaříme těstoviny a maso ve vodě. Kuřecí maso rozdělíme na kousíčky, hodíme do rendlíku na lžičku olivového oleje společně se špenátem (dala jsem ještě zmrazený, i tak to bylo během chviličky), pak přidám rozmačkané těstoviny a lžičku lučiny, prohřejeme a podáváme.

Hodí se od cca 9-10 měsíců.

Starším dětem možno ochutit (našla jsem ochucovadlo bez glutamátu, ale vzhledem k chuti Lučiny to není nutné

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
to jsem našla na mimibazaru a vypadá to dobře,taky musím vyzkoušet,ale musím koupit špenát..

Není tady

#9 26. 11. 2007 16:02

pupicek
♥♥♥♥♥♥-

králík s jahlemi a mrkví

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí