Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#176 28. 8. 2007 15:51

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Re: Kdy mi chybí muž

Hergot, to je fofr!
Račice- já zas pro změnu vařila to kyselo, chodila pro pivo rodna (to však velmi krátce), jezdila pro něj do hospy.....a doufala v kapičku toho obdivu loldumbom ....jj.....
a slyšela, že nevařím a v hospodě se nechovám dostatečně roztomile.....

Mno...člověk nakonec jen čumí, z čeho všeho je schopnej se vyhrabat, co?

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#177 28. 8. 2007 16:10

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Jojo Lupino, koukám, z čeho všeho je se možné vyhrabat.....ale kdybych na tom "trvat si na svém" (hlavně ve smyslu sebe sama, sebedůvěry a úctky k sobě), ne omezování svobody někoho jiného, začala pracovat už dříve....ušetřila bych si 6 LET takového vztahu, no o ostatním ani nemluvě (je toho podstatně víc...ale ušla jsem už kus cesty a šinu se snad dál:-))

Ale už tedy chápu, proč se Tě to mírně dotklo.....ale mᚠpravdu, já taky moc obdiv neuměla přijímat, v tom si se nespeltla.....dnes už je to o 200% lepší:-))

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#178 28. 8. 2007 16:23

avalonka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Angie napsal(a):

1. všechny potřebujeme MUŽE, 2. lpění na věcech a majetku je nám v určitých situacích koulí na noze, která nás zpomaluje na cestě...

Jsi jedinečná!

http://lilypie.com/pic/080125/ivPB.jpghttp://b1.lilypie.com/33HPp1/.png

Není tady

#179 28. 8. 2007 16:36

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Račice dračice napsal(a):

Jojo Lupino, koukám, z čeho všeho je se možné vyhrabat.....ale kdybych na tom..... začala pracovat už dříve....ušetřila bych si 6 LET takového vztahu....

"Kdybych byl tehdy věděl, to, co vím dnes....Jenže, jak stárnete zjišujete, že vy dnes nejste vy tenkrát. Vy tenkrát jste byli blbeček. Tenkrát jste prostě byli to, co jste museli být, abyste mohli vykročit po cestě k tomu, co jste dnes a jedním z počátečních kamenitých kusů té cesty bylo býti blbečkem........"

Tak schválně, milé děti, jestlipak někdo uhodne, koho to tu cituji? rodnalol

Není tady

#180 28. 8. 2007 16:38

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

lupina montana napsal(a):

Račice dračice napsal(a):

Jojo Lupino, koukám, z čeho všeho je se možné vyhrabat.....ale kdybych na tom..... začala pracovat už dříve....ušetřila bych si 6 LET takového vztahu....

"Kdybych byl tehdy věděl, to, co vím dnes....Jenže, jak stárnete zjišujete, že vy dnes nejste vy tenkrát. Vy tenkrát jste byli blbeček. Tenkrát jste prostě byli to, co jste museli být, abyste mohli vykročit po cestě k tomu, co jste dnes a jedním z počátečních kamenitých kusů té cesty bylo býti blbečkem........"

Tak schválně, milé děti, jestlipak někdo uhodne, koho to tu cituji? rodnalol

Nevím přesně, něco mi to říká, ale je to přesný, vím to:supr:rodna

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#181 28. 8. 2007 16:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Werich...? Neviemmm grater kapitulation

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#182 28. 8. 2007 16:58

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Mm.......... vissla

Není tady

#183 28. 8. 2007 17:00

poletucha
♥♥♥♥♥♥-

Terryho

Není tady

#184 28. 8. 2007 17:03

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

jakého Terryho? va Prosím, spresni, Poletuška...

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#185 28. 8. 2007 17:06

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥

Nemože...iba dvihla oči od knihy na monitor lollol
Tušímže je práve doňho ponorená...........

Teda Poletucho.........ty už to mᚠtakhle zmáklý?!? vava

Jo...Terry Prattchet tummenupp

Není tady

#186 28. 8. 2007 19:16

VABI
♥------

No, pěkný téma! Takz jsem se zamyslela, kdy mi chybí a přišla jsem spíš na to, kdy mi nechybí! Rozhodně mi nechybí,jeho bezohlednost,sobeckost a zahledění sam do sebe. Nechápu, kde ti chlapi to sebevědomí berou, páni tvorstva. A víte co, holky? Přišla jsem na to, že jim ho dodáváme my. Od malinka slyší,jak jsou krásní,pak jak jsou šikovní,pak jak jsou dokonalí, pak jak jsou  bezvadní, to nejlepší,co nás v životě potkalo. Zkusme tu pozornost,aktivitu a úsilí věnovat sami sobě! A nám to říkají oni. Můj m mi to nikdy neřekne, a co já husa? Snažím se ještě víc, pro pár slov.

Všechno špatný je pro něco dobrý.

Není tady

#187 28. 8. 2007 19:21

baba
♥♥♥♥♥--

VABI napsal(a):

No, pěkný téma! Takz jsem se zamyslela, kdy mi chybí a přišla jsem spíš na to, kdy mi nechybí! Rozhodně mi nechybí,jeho bezohlednost,sobeckost a zahledění sam do sebe. Nechápu, kde ti chlapi to sebevědomí berou, páni tvorstva. A víte co, holky? Přišla jsem na to, že jim ho dodáváme my. Od malinka slyší,jak jsou krásní,pak jak jsou šikovní,pak jak jsou dokonalí, pak jak jsou  bezvadní, to nejlepší,co nás v životě potkalo. Zkusme tu pozornost,aktivitu a úsilí věnovat sami sobě! A nám to říkají oni. Můj m mi to nikdy neřekne, a co já husa? Snažím se ještě víc, pro pár slov.

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Není tady

#188 28. 8. 2007 19:24

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Ježiši Lupi, nenapínej big_smile
Fakt jsem zvědavá jako stará bába Blažková, protože ač jsem toho za život přečetla spoustu, NEVÍÍÍÍM...

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#189 28. 8. 2007 19:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

Hmm...asi nečtu pozorně. Sorry big_smile
Terry Pratchett mi fakt unikl, panč se přiznám, že v poslední době louskám pouze literaturu, potřebnou k výkonu svého povolání a poslední knížka, kterou jsem kromě odborné literatury přečetla byla biografie Iron Maiden lol což je hooodně, hooodně dávno.
Manžel mě namlsal mým oblíbeným Johannem Mario Simmelem, kdy se mu do rukou dostaly tituly, které jsem ještě nečetla. Na rovinu jsem mu řekla, že si knížky zamluvím a ráda si je přečtu, ale až tak o Vánocích, panč dřív to na lelkování u knížky rozhodně nevidím.

Není tady

#190 28. 8. 2007 19:46

poletucha
♥♥♥♥♥♥-

Selima napsal(a):

jakého Terryho? va Prosím, spresni, Poletuška...

tak su tu, musela jsem si zabruslit, jsem poslední dny nějaká unavená
Sel, pussa
ty jsi si ještě nevšimla, že Lupinus montanus cituje stále jen Terryho Pratchetta? big_smile

...a velmi hezky cituje stolt

Upravil(a) poletucha (28. 8. 2007 19:46)

Není tady

#191 28. 8. 2007 22:53

x21365
Host

Tak jsem to přelouskala ..... a je to zajímavé. Regino, my pokecáme v pátek pussa
Lupino - blbeček , to je přesný tummenuppgodlike. A každý k tomu musí dojít sám.
ještě mě zaujala jedna věc, jo , možná je to fakt výchovou. Muž přece nepláče, nedává své pocity najevo, nosí těžké věci blblbla ...... když jsem synátorovi poprvé řekla pojd vařit se mnou tak čučel a povídá , to je práce ženskejch. stolt Ted co je BM pryč mi s hrdostí krájí zeleninu a vaří rád / pomáhá / , je mu 10.  Víte jak to myslím, no , snad jednou bude své holce skutečným " partnerem " .

#192 28. 8. 2007 23:21

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥

Regi ked ti chyba chlap zahraj si aspon pexeso

http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

#193 28. 8. 2007 23:41

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

Oxi lol pexeso se vždycky hraje ve dvou lol obzvl᚝ takový, na jaký jsi sem dal odkaz tongue

Není tady

#194 29. 8. 2007 15:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Myslela som, že Prathcett, toho mi minule odporúčal jeden kamoš, ale v tomto druhu literatúry mám nie medzery, ale rovno Macochu - a času tiež pomálu... Ale požičiam si niečo na dovolenku, to je jediné obdobie, keď vládzem súvisle číta iné ako literatúru faktu.

Brita

Není tady

#195 29. 8. 2007 19:06

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-

Kdy mi chybí muž? Zrovna teď!

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí