Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 8. 2007 14:12

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Kdy mi chybí muž

Jééé, já nečetla - co napsala faf a napsala jsem něco v tom stejném smyslu smile

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#52 27. 8. 2007 14:13

Somaia
Host

Regi?? proč na ten "pokec" nutně potřebuješ jen muže? Copak inteligentní a empatická kamarádka, která umí poslouchat , by nebyla stejně dobrá nebo lepší??. Ono je to někdy posedět ve dvou .... jako dráždit hada bosou nohou... to je můj názor, podložený zkušenostmi. Často, přečasto se stává ( a v tomto případě to platí dvojnásob), že cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly lol

Upravil(a) Somaia (27. 8. 2007 14:16)

#53 27. 8. 2007 14:14

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

faf napsal(a):

Račice, ale je rozdiel pokec a pokec....

Ja napriklad potrebujem muza, s ktorym si naozaj budem blizka... a k tej blizkosti patri "pokec"..nie pokec o tom, s kym sexuje moja naj kamoska a aku farbu na vlasy si zasa dala, a tak podobne.

To sa tazko definuje, no... ale podla mna, ak zijem s niekym, s kym sa neviem rozpravat, tek nezijem s nim, ale vedla neho. Bez ohladu na to, ako skvele klape sex, domacnost, vychova deti.

A to, ako Regi pise, ze sa jej nedostane ziadneho ocenenia..no neviem, to sa mi ok nezda.

Já Ti rozumím, jsem taky ženskálol
Kdysi jsem to brala přesně jak ty, a nic jsem tím nedocílila. Přítel to bral jako má očekávání, vyžadování, potvrzování.....byl někam tlačen a nebylo to z jeho dobrovolnosti, jestli mi rozumíš. Dnes po ukázání toho, o čem jsem tu psala, začal být přítel sdílnější, přítulnější, něžnější, víc vnímající mé potřeby...protože zjistil, že by mě mohl jinak ztratit.... (a že mi to dalo ale zabrat, nebýt tak citově závislá na té blízkosti s ním....). Měl sám k tomu prostor, mohl si sám uvědomit, co mi nedává, co by mi mohlo chybět, kam by to mohlo vést, a protože mě nechtěl ztratit, tak se musel začít snažit......nevím, jak jinak to napsat....

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#54 27. 8. 2007 14:14

baba
♥♥♥♥♥--

Fe, s tou karou je to trefa.ale jak donutit nekoho stridat se, kdyz proste z ty kary ne a ne dolu na zem.

Není tady

#55 27. 8. 2007 14:14

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Podle mě Regi nechybí jen ten pokec - ale takové to souznění a pocit, že je důležitá a žádoucí - pro muže ! ... zatím toho svého vissla

Není tady

#56 27. 8. 2007 14:16

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

baba napsal(a):

Fe, s tou karou je to trefa.ale jak donutit nekoho stridat se, kdyz proste z ty kary ne a ne dolu na zem.

Račice to za mě už napsala .... Jinak donutit někoho k něčemu - není cesta !

Není tady

#57 27. 8. 2007 14:18

Somaia
Host

Feuria napsal(a):

Podle mě Regi nechybí jen ten pokec - ale takové to souznění a pocit, že je důležitá a žádoucí - pro muže ! ... zatím toho svého vissla

Jestli je to tak, tak moje slova platí dvojnásob..... a trvám na tom, že to není rozumný nápad, pokud si Regi nechce zkomplikovat stávající partnerství... jak říkám: člověk míní a pánbůh mění....

#58 27. 8. 2007 14:20

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Feuria napsal(a):

Jo, jo Račice - ale někdy pak jen ti dva žijou vedle sebe a nijak jim to nedocvakne - ani když jsou naprosto samostatní ....
Ono je to dost individuální sad
Nakonec - kolikrát právě slýchávám rady, že žena má být trochu na oko nesamostatná, aby měl chlap pocit, že je důležitý a žena se bez něj neobejde ! Takže nevím, jak to namíchat - aby to bylo tak akorát ?

No já myslím "nesamostatná" být v tom, že ho obdivuješ, co dělá (třeba v práci, doma) pro vás oba (sežene byt, opraví auto, kohoutek), pomůže ti s něčím, na co jako ženská sama nemᚠ(ikdyž máš, ale to můžeš zatajit:supr: třeba práce v domácnosti - vrtání, malování....s pochvalou a oceněním, jak je fajn, že ho mᚠprávě takového jaký se teď ukázal, že takhle hezky bys to určitě sama nezvládla)...Prostě mu připisovat důležitost ve věcech, v kterých se chlapi cítí fajn (kdy cítí, že by to bez nich nefungovalo)- v tomhle tu nesamostatnost.....

Ale naprostou samostatnost ukázat v tom, že když on nemá náladu povídat si, chce se dívat na fotbal, nesrší komplimenty, že se svět nezboří, ani vaše manželství, že si nebudeš hned hledat milence, ale vystačíš si i sama.....pak Tě začne zahrnovat tím, o co se tady tak Regina snaží!! Moje zkušenost, k nezaplacenítummenupp

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#59 27. 8. 2007 14:20

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Nicolas napsal(a):

A přestan se zajímat, jak myslí muži a jasně řekni, jak myslíš ty a co chceš. To funguje mnohem, mnohem lépe! :-))

Regi....
lepší radu ti nikdo nedá....
Nicolasi - tummenuppgodlikelol
Akorát zbývá to zapeklitý JAK, žejo?
Když jsou ti chlapi selektivně hluchý, jak polena...... dumbomsmile

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#60 27. 8. 2007 14:21

baba
♥♥♥♥♥--

Feuria napsal(a):

baba napsal(a):

Donutit k dobrovolnemu kroku, asi tak.

Není tady

#61 27. 8. 2007 14:21

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

big_smile big_smile big_smile POmsta? Za co? Já jsem ráda, že jsem se probudila, že jsem začala něco dělat pro sebe....ale o tom novém vítru OPRAVDU spekuluju, jste mě odhalili rodna :rodna rodna Ne, nenudím se, na to jsme oba doma příliš temperamentní, jako oheň a voda.
Jedná se jen o dílčí věc.

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#62 27. 8. 2007 14:25

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

baba napsal(a):

Střídat můžeš jen tím, že přestaneš tlačit káru sámlol (kdo ví, že dává víc, musí ubrat - vyrovnat energii)a pokud nechce ten druhý, aby jej sama převálcovala a stojí o to, aby dál jela vpřed, tak převezme otěžetummenupp Nic jiného mu totiž nezbývá.....viz. to co jsem napsala.....když chceš, aby druhý přidal, tak uber, změň dosavadní chování - nedávej tomu tolik páry a zkus se jen vézt....druhý si povšimne, že se něco děje....zas se opakuju...

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#63 27. 8. 2007 14:27

faf
♥♥♥♥♥♥-

Feuria napsal(a):

Jééé, já nečetla - co napsala faf a napsala jsem něco v tom stejném smyslu smile

Feuri storstark

Racice,

to chapem. smile Tiez som mala taky problem a naucila som sa, ze nikoho k nicomu nedotlacim, ak sam nechce a cim viac nutim, tym viac sa vzpiera. Ibaze u mna toto poznanie vyustilo v rozchod. A som rada, pretoze napriek tomu, ze dotycneho mam stale velmi rada a ked od neho teraz uz nic nevyzadujem, skvele si rozumieme, tak viem, ze by to nebolo ono.

Ja akosi totiz uz do vztahu nepojdem s niekym, s kym to suznenie nebudem citit. Co sa stane, ak to suznenie casom vyprcha...neviem..uvidim. :-)

Upravil(a) faf (27. 8. 2007 14:28)

I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

#64 27. 8. 2007 14:28

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Regino, můj názor je ten, že to, co chceš, by ti měl dávat tvůj manžel a ne nějaký kamarád ...

Není tady

#65 27. 8. 2007 14:30

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, jo přesně tak Račice - tak takhle ano - s tím naprosto souhlasím .... no a mám za to, že Regine se jen odhodlává k takovéhle "samostatnosti" zatím je ještě svázaná předsudky !
Regi - pus tu kárku a to hned big_smile

Není tady

#66 27. 8. 2007 14:32

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

faf napsal(a):

Feuria napsal(a):

Feuri storstark

Racice,

to chapem. smile Tiez som mala taky problem a naucila som sa, ze nikoho k nicomu nedotlacim, ak sam nechce a cim viac nutim, tym viac sa vzpiera. Ibaze u mna toto poznanie vyustilo v rozchod. A som rada, pretoze napriek tomu, ze dotycneho mam stale velmi rada a ked od neho teraz uz nic nevyzadujem, skvele si rozumieme, tak viem, ze by to nebolo ono.

Ja akosi totiz uz do vztahu nepojdem s niekym, s kym to suznenie nebudem citit. Co sa stane, ak to suznenie casom vyprcha...neviem..uvidim. :-)

Samozřejmě,
že je možné, že dojde k rozchodu, protože ten druhý nebude mít zájem na tom pracovat ani tak. Ale pak by ten vztah za nic nestál.... a sama píšeš, že by to nebylo ani ono....takže taky plus:supr:   Ale pokud zájem má, tak tu káru začne tlačit, nikdo si nenechá jen tak ujít něco, o co doopravdy stojí..

A s tím vyprcháním, vždycky část vyprchá, ale zato přijde něco hodnotnějšího.....ale bez práce nejsou koláčedumbom

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#67 27. 8. 2007 14:32

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Ivana napsal(a):

Regino, můj názor je ten, že to, co chceš, by ti měl dávat tvůj manžel a ne nějaký kamarád ...

Ivano - To, že tě někdo nemiluje tak jak ty chceš ještě neznamená, že tě nemiluje, jak nejlépe (nejvíce) umí ... hmm.

Není tady

#68 27. 8. 2007 14:57

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Ivana napsal(a):

já nehledám lásku, tu , troufám si tvrdit, mám, mluvím opravdu celou dobu jen o dílčím problému-- té nekomunikaci a zpětné vazbě. Můj muž má problémy vyjadřovat své city, ale není  žádný cormagnonec.  Dokáže mluvit o spoustě věcí. Je technik, stropjař, já zas neumím vzít do ruky šroubovák.Já zas jsem vysloveně verbální typ (co chcete, knihovnice ).

JInak souhlasím, občas z té káry je potřeba slézt, což se  mi snad daří.

O ničem jiném, než o tom, že se doma zapomíná mluvit o něčem jiném, nežli o financích, budování, zahrádce, vaření....prostě  hledám jen nějaký doplněk toho, co mi doma chybí-ale to už asi fakt zavání něčím, jako že se nudím, a hledám si chlapa.
Nehledám, jen přemýšlím, proč mi to chybí. Třeba až si to sesumíruju, zjistím, že takhle, jak je to teď, je to nejlepší.
A fakt se nemám důvod rozvádět, odcházet nebo se litovat.

Jinak ten transparent by stál za úvahu, taková průhlednější noční košilka  a na ní písmenka, co by musel manža večer poskládat  do nějakého text  na mém těle, hmmm...že bych tu verbální komunikaci převedla do řeči těla....aby u toho neusnul.

Není tady

#69 27. 8. 2007 14:58

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

baba napsal(a):

Feuria napsal(a):

baba napsal(a):

Donutit k dobrovolnemu kroku, asi tak.

ANO tummenupp  ale s tím, že si ten druhý vlastně rozmyslí, jestli má či nemá zájem a o co vlastně stojí..... Takže nejde ani tak o donucení, spíř o prostor pro dobrovolnou volbu (protože vždy je možné, že to vyjde z 50% a z 50% ne ...) V obou případech budeš mít ale jasno a nestojíš na místě.

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#70 27. 8. 2007 15:04

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Regina napsal(a):

Ivana napsal(a):

já nehledám lásku, tu , troufám si tvrdit, mám, mluvím opravdu celou dobu jen o dílčím problému-- té nekomunikaci a zpětné vazbě. Můj muž má problémy vyjadřovat své city, ale není  žádný cormagnonec.  Dokáže mluvit o spoustě věcí. Je technik, stropjař, já zas neumím vzít do ruky šroubovák.Já zas jsem vysloveně verbální typ (co chcete, knihovnice ).

JInak souhlasím, občas z té káry je potřeba slézt, což se  mi snad daří.

O ničem jiném, než o tom, že se doma zapomíná mluvit o něčem jiném, nežli o financích, budování, zahrádce, vaření....prostě  hledám jen nějaký doplněk toho, co mi doma chybí-ale to už asi fakt zavání něčím, jako že se nudím, a hledám si chlapa.
Nehledám, jen přemýšlím, proč mi to chybí. Třeba až si to sesumíruju, zjistím, že takhle, jak je to teď, je to nejlepší.
A fakt se nemám důvod rozvádět, odcházet nebo se litovat.

Jinak ten transparent by stál za úvahu, taková průhlednější noční košilka  a na ní písmenka, co by musel manža večer poskládat  do nějakého text  na mém těle, hmmm...že bych tu verbální komunikaci převedla do řeči těla....aby u toho neusnul.

Tak nechápu, ale podle mého bys měla být tedy šastná žena.....wink  že by tě pálilo dobrý bydlo či byl  problém jen v tom, že není Tvůj muž ze 100% "ideál" podle Tvých představ, ale splňuje to je z 90%?wink
Myslím,že kdyby měl tu stovku, pak by se Ti možná nelíbilo, že je tak dokonalej:dumbom:
Ne, neber to jako popichování, ale podle Tvého příspěvyku vidím problém je v tom, že se nerovná dokonale Tvé představě a to je tak celé.....ono kdo komu jo, neznám ani jednoho člověka, který by druhému vyhovoval se vším všudy, to snad ani nejde....teda já se s tím ještě nesetkala...
Možná mᚠpotřebu být ve všem dokonalá, tak to vyžaduješ u něj, jinak potom nevím, to Ti asi pak nerozumím....

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#71 27. 8. 2007 15:16

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Račice, nehledej problém, kde není!
Chtlěa bych prostě být víc  ve společnosti mužů, páč se pohybuju pořád mezi ženami, pak bych chtěla, aby se se mnou můj muž dokázal bavit  také i o jiných věcech, než je domácnost a rodina, a pak bych ocenila, že by mi semtam řekl, že mám hezké oči. A to samé mu jsem schopná dát i já, a není to o touze po dokonalosti, nudě, náročnosti, stereotypu a nic víc! Nemá smysl rozebírat do slova, když je to jen  pocit. Třeba dneska bude ukecanej a já budu chtít spát a nebudu ho poslouchat.
Třeba zítra   k nám do práce napochoduje fotbalová jedenáctka a budu si moc pokecat do halelúja.
Fakt si nestěžuju, jen hledám, co mi chybí. A snažím se to pochopit a vyřešit.

Upravil(a) Regina (27. 8. 2007 15:17)

Není tady

#72 27. 8. 2007 15:27

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Regino,
nehledám problém, kde není....jen reaguju na to, jak to na mě působí a co se jeví mě.
Snad tu člověk chodí pro různorodost názorů...tak tady mᚠmůj, čti nebo ne....jak chceš.
Jak píšeš, když chceš být ve společnosti mužů, tak do ní prostě choď (taky mi to vyhovuje, ženský kolektiv a už v práci, nebo kdekoliv jinde, třeba konkrétně mě, nikdy moc neseděl).
Když chceš, aby Ti manžel říkal, že mᚠhezké oči, tak mu říkej často lichotky tohoto typu, ale neočekávej zpětnou vazbu hned, ta totiž hned nepřijde, ani tak často jako od Tebe (chlap je fakt jinej) a když chceš komunikaci o něčem jiném, tak s ním uber v komunikaci rodiny, zahrádky a s nohami na stole se nad něčím zasnij, neuvař večeři a jdi za zábavou. Věř, že se Tě zeptá na to, kde jsi byla, s kým jsi byla a jak ses tam měla....

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#73 27. 8. 2007 15:30

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Jsem ráda  za vaše názory, tak se omlouvám, jestli to vyznělo nějak ostřeji.

Není tady

#74 27. 8. 2007 15:47

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Ne, mě konkrétně se to tak nejevilo,sama jsem se možná ostřeji (či důrazněji) vyjádřila, takže mě konkrétně Tvá reakce ani nepřekvapila, nebrala jsem to tak....

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#75 27. 8. 2007 16:12

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Regino a proč chceš tu komunikaci ausgerechnet od nějakýho kámoše? Nestačila by kamarádka?

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí