Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 8. 2007 13:16

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Re: Kdy mi chybí muž

Voilá! Takže to z tebe nakonec vylezlo!
Gratuluji.

Není tady

#27 27. 8. 2007 13:23

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Není k čemu, ujasnila jsem si další hřebíček do rakve manželství.
Je tu nějaká cesta kromě halasného křiku  a upoutávek: jsem tady, hej, já jsem tvoje žena, poslouchej mě, vypni tu televizi, pohlaď mě, usměj se na mě, věnuj mi vlídné slovo...
se lituju, že jo... kapitulation

Upravil(a) Regina (27. 8. 2007 13:27)

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#28 27. 8. 2007 13:24

faf
♥♥♥♥♥♥-

Regiii a co ta potom pri nom este drzi? sad

I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

#29 27. 8. 2007 13:30

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Regina napsal(a):

Není k čemu, ujasnila jsem si další hřebíček do rakve manželství.
Je tu nějaká cesta kromě halasného křiku  a upoutávek: jsem tady, hej, já jsem tvoje řena, poslouchej mě, vypni tu televizi, pohlaď mě, usměj se na mě, věnuj mi vlídné slovo...

NO neznám sice manželství, ale v partnerství u mě fungoval přesný opak - ve smyslu upoutávek, hele jakou ženskou mᚠdoma - jak nepotřebuje s ničím pomoct, poradit, vystačí si sama, když mᚠzapnutou televizi, jde třeba sama do kina, a nebo s úsměvem si ráda vezme knížku do postele, když nemá chu usmívat se, usměje se na něj a vlídně naznačí, že ho nechá v klidu a odkráčíš sama za zábavou, když Ti nevěnuje vlídné slovo, tak to stejné.....když budeš chtít probrat co se přihodilo za den....tak o tom vůbec nemluv...on sám přijde s tím, co se dělo, co je nového...protože mu začne vrtat v hlavě změna chování....a na to je nejlepší krátká odpověď. V práci nic nového, potkala jsem tu a tu, nic konkrétního....nic co by ti stálo o tom rozpovídávát se.....
Chlap zpozorní, protože dokud má pozornost ženy, nemá o co bojovat. A o to tu jde - o pozornost, pokud ji nebudeš vyžadovat, "znejistí" a bude ji naopak vyžadovat on, pak se role obrátí. Aspoň u nás to tak zafungovalo....

18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#30 27. 8. 2007 13:32

majkafa
Host

Regi, nechtěla jsem být první. Alee když už je to venku, připojuju se k dotazu faf. Jo, to materiálno, to nám dává zabrat, strach, abychom se kvůli svému nitru, kvůli své podstatě neoctli pod mostem. A tak zrazujeme své já kvůli teplému bydílku, dětem, které o to vůbec nebudou stát, kvůli, kvůli, kvůli čemu vlastně?
I když jsme měli krásné manželství, mockrát jsem si v duchu říkala, že když bude mladšímu 18, odejdu, protože se s mým m. cítím tak strašně osamělá. No, rozsekl to první on a já se rvala, když mi brali to, co "bylo moje" , až jsem spadla na totální dno. Dnes vím, že vše tak, jak bylo, bylo správně, je ze mne úplně jiný člověk. A hodně i fyzicky, nejenom totálně psychicky. Dnes mi to opět v práci řeklo nezávisle na sobě několik lidí. big_smile
CO TĚ U NĚJ JEŠTĚ DRŽÍ?
Mám u vás nejmíň rok, co ses vrátila z první školičky, pocit, že vše půjde do háje. Čteš si Marii N.?

Upravil(a) majkafa (27. 8. 2007 13:34)

#31 27. 8. 2007 13:36

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Tohle není Babinet, ale Rozvodnet.... :-) :-(

Regino,

ano, nekdy jsme tupí a nereflektujeme na ženské potřeby. Takže jako zastance techto mužů jsem za to, at vyvesis transparent. Opravdu.
Rekni svemu nejblizsimu cloveku, co si doopravdy myslis (nenechavej to na sezeni na lavicce, az budete rozvedeni: vis, ja jsem myslela, že ti to dojde...byla jsem plná domněnek a očekávání ..nevyslovených).
Rekni mu, co potřebuješ a co chceš.
Nemysli si, že on sleduje ty samé romantické filmy jako ty (sleduje fotbal, po*no a krváky) a že se dokáže vcítit tak jako ty. Je to jiný živočišný druh a je to tvůj milovaný partner a takového jsi si brala za muže. Což neznamená, že musíš jako neštastnice žít takhle do smrti.

Ale pokud jsi mu tohle nikdy neřekla, je ted ta pravá chvíle (neb každá chvíle je "ta pravá")....
A přestan se zajímat, jak myslí muži a jasně řekni, jak myslíš ty a co chceš. To funguje mnohem, mnohem lépe! :-))

Není tady

#32 27. 8. 2007 13:40

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

souhlas !

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#33 27. 8. 2007 13:42

baba
♥♥♥♥♥--

Regi, tak sis vlastne odpovedela, resp. vis,co to chybi, ne jen chlapsky pokec a vrba s pindourem.A mozna je to jen to,a ne co ti tu dalsi napsali.Jestli te ten tvuj uz nudi, nevzrusuje,nesklada poklony, damy prominou, nemusi to byt jen jeho chyba a neni to duvod ho kopnut do zadku, i kdyz to je tvoje vec.Podivej se na vas dva z treti strany, jak zijete a tak.Co treba jak radi Racice dracice, kdyz chces, neudelej to a ono, pak uvidis, jestli je jeste zajem nebo nezajem.

Není tady

#34 27. 8. 2007 13:44

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Majki, faf, je tam toho víc, co mě u něj drží, jen poslední dobou  máme  komplikace snad všude, já i manžel, ale to by patřilo jinam.
Není důvod odcházet, ale už není důvod , proč pořád opakovat, co  mi schází. Tak to hledám jinde. Mám kamarádky, mám prima děti...

Není tady

#35 27. 8. 2007 13:47

baba
♥♥♥♥♥--

Stereotyp, malo vzruseni, teseni se, splneni ocekavani...pletu se? Budu rad, kdyz jo.

Není tady

#36 27. 8. 2007 13:47

faf
♥♥♥♥♥♥-

aha Regi, takze si vlastne asi uz viackrat pouzila postup podla Nicovho vysie uvedeneho navodu, hm?

Tak ak nechces riesit radikalne, teda odchodom, vazne skus ten chat....  Mohlo by to pomoct....

I see hell in your eyes
Taken in by surprise

Není tady

#37 27. 8. 2007 13:47

majkafa
Host

Regina, nalej si skutečně čistého vína. Není to pomsta za jeho nevěru? Pocit, že jsi výš, dál, že ti nestačí a teď mu TY ukážeš, zač je toho loket?
Podvědomá pomsta, nemyslím tvá vědomá. Koukni tam dovnitř, k té mršce podvědomí, co se tam vlastně děje.

Upravil(a) majkafa (27. 8. 2007 13:49)

#38 27. 8. 2007 13:49

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Také si myslím, že by to chtělo nějaký nový svěží vítr smile ...

Není tady

#39 27. 8. 2007 13:50

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

baba napsal(a):

Regi, tak sis vlastne odpovedela, resp. vis,co to chybi, ne jen chlapsky pokec a vrba s pindourem.A mozna je to jen to,a ne co ti tu dalsi napsali.Jestli te ten tvuj uz nudi, nevzrusuje,nesklada poklony, damy prominou, nemusi to byt jen jeho chyba a neni to duvod ho kopnut do zadku, i kdyz to je tvoje vec.Podivej se na vas dva z treti strany, jak zijete a tak.Co treba jak radi Racice dracice, kdyz chces, neudelej to a ono, pak uvidis, jestli je jeste zajem nebo nezajem.

To mᚠpravdu,ale nikde jsem neřekla, že mě můj muž nudí, a to jaké je to mezi námi, by měli měnit oba, ne jen já....víš, opravdu mi hodně  schází to banální pokecání....nemohu se otočit o 180 stupňů a začít dělat něco jinak.On mě zná, a bude mu to připadat jako trpaný tyátr.
Víc bych z toho nedělala, jinak fungujeme, jak máme, jen ta pitomá komunikace s někým, o koho stále moc stojím.

Není tady

#40 27. 8. 2007 13:52

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Nemyslím si, že je potřeba se rozvádět ! .... občas v každém vztahu zavládne "?" tohle.
Ale stejně si myslím, že to záleží hlavně na nás samotných v jakém se nacházíme rozpoležení ....

Co takhle vyrazit někam na víkend ? Jen tak - třeba za kámoškou nebo sama - někam k vodě, do lesa, do hor ?
Prostě na vzduch smile

Není tady

#41 27. 8. 2007 13:54

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

... ach ta komunikace.

Není tady

#42 27. 8. 2007 13:55

baba
♥♥♥♥♥--

Regina napsal(a):

baba napsal(a):

To mᚠpravdu,ale nikde jsem neřekla, že mě můj muž nudí, a to jaké je to mezi námi, by měli měnit oba, ne jen já....víš, opravdu mi hodně  schází to banální pokecání....nemohu se otočit o 180 stupňů a začít dělat něco jinak.On mě zná, a bude mu to připadat jako trpaný tyátr.
Víc bych z toho nedělala, jinak fungujeme, jak máme, jen ta pitomá komunikace s někým, o koho stále moc stojím.

Regi, ja vim ze si to nepsala, to mi tak napadlo, jstli to tak treba neni, no takhle, pokud te nenudi, vzrusuje, sklada poklony atd. pak je vse ok, co se tyka komunikace.A ostatni je taky OK, zijete spokojene,tak treba ti opravdu chybi jen ten nezavazny pokec.Asi teda s tebou nechce jen tak klabosit, nic vic, tudiz, kdyz sis ho takoveho brala, neni co resit.

Není tady

#43 27. 8. 2007 13:57

faf
♥♥♥♥♥♥-

problem je, ze ten "pokec" moze byt pre niekoho hooodne dolezity.... hmm

I see hell in your eyes
Taken in by surprise

Není tady

#44 27. 8. 2007 14:00

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

Regina napsal(a):

baba napsal(a):

Nevím, co je na ukázání, že jsi schopná žít i bez potřeby někomu se vypovídávat a svěřovat se trapný tyátr.  Jemu tím jen řekneš: já jsem schopná žít a mít radost ze života, ikdyž by jsi u toho nebyl, ikdyž by nebylo s kým si doma povídat a svěřovat se (ukážeš samostatnost v tom že by jsi se uměla radovat ze života i třea singl)....to Tě dělá víc nezávislou na komkoliv....a chlap sám o sobě miluje nezávislost, takže v jeho očích stoupneš v ceně...
Ale  pokud to nedokážeš a byl by to opravdu tyátr a nepřesvědčila bys ani sebe, pak to opravdu podle mého tak lehce něco změnit nepůjde, a ty prostě tak trochu závislá na jiných (něm,,,nemyslím materiálně, ale citově) jsi.... Pak není problém v něm, ale také v Tobě....tak se mi to aspoň jeví.

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#45 27. 8. 2007 14:02

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Myslím, že když si ho brala - tak ho milovala a nebylo co řešit..... teď řeší při nejmenším to, že není takový, jaký byl, když si ho brala, že jo big_smile
Ale to není nikdo - lide se mění ..... Nebojím se, že by se manželovi nerozvázal jazyk s novou ženskou a o to jde, když to jde mimo domov, proč už to nejde doma? ... Tohle je problém - tam vzniká spoustu "strašáků" ! ... Lidé si přestanou být jaksi vzácní! ...
Většinou se snaží jeden - tlačí pomyslnou káru a druhej se veze.
Jenže buď by jí měli tlačit spolu nebo se alespoň střídat ... jinak se stává, že je jeden unavený a druhý otrávený sad

Upravil(a) Feuria (27. 8. 2007 14:03)

Není tady

#46 27. 8. 2007 14:04

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

faf napsal(a):

problem je, ze ten "pokec" moze byt pre niekoho hooodne dolezity.... hmm

Samozřejmě souhlas, ale pokud je tak hoooodně důležitý, že se tím někomu může pomalu bortit manželství a je ve své podstatě tak nespokojený, jak mu to chybí a nenalézá možné varianty ve vypovídání si u kamarádek atd.......tak nejde o důležitost, ale neúměrnou potřebu....

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#47 27. 8. 2007 14:05

Ivana
♥♥♥♥♥♥-

Vím, kdy mi chybí muž. Muž mi chybí, abych ho mohla držet za ruku, svěřit se mu se svými úspěchy i neúspěchy, na hezké popovídání, na ježdění na výlety a na dovolenou, na to, abych se na něj mohla spolehnout.
Nechybí mi jako spolupracovník ani jako kámoš ( nikdy jsem chlapa jako kámoše neměla a ani po tom netoužím), nechbí mi jako lichotník ani jako objekt flirtu ( flirtovat neumím).

Není tady

#48 27. 8. 2007 14:07

faf
♥♥♥♥♥♥-

Račice, ale je rozdiel pokec a pokec....

Ja napriklad potrebujem muza, s ktorym si naozaj budem blizka... a k tej blizkosti patri "pokec"..nie pokec o tom, s kym sexuje moja naj kamoska a aku farbu na vlasy si zasa dala, a tak podobne.

To sa tazko definuje, no... ale podla mna, ak zijem s niekym, s kym sa neviem rozpravat, tek nezijem s nim, ale vedla neho. Bez ohladu na to, ako skvele klape sex, domacnost, vychova deti.

A to, ako Regi pise, ze sa jej nedostane ziadneho ocenenia..no neviem, to sa mi ok nezda.

I see hell in your eyes
Taken in by surprise

Není tady

#49 27. 8. 2007 14:07

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-

FE, podle mého BINGO

"Lidé si přestanou být jaksi vzácní! ..."

a vzácnost se vrátí samostatností, myslím emoční.....kdy už nemᚠtoho druhého tak jistého a on si umí (citově) vystačit i sám, bez toho druhého....

o pochopení"   MAUROIS

Není tady

#50 27. 8. 2007 14:11

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, jo Račice - ale někdy pak jen ti dva žijou vedle sebe a nijak jim to nedocvakne - ani když jsou naprosto samostatní ....
Ono je to dost individuální sad
Nakonec - kolikrát právě slýchávám rady, že žena má být trochu na oko nesamostatná, aby měl chlap pocit, že je důležitý a žena se bez něj neobejde ! Takže nevím, jak to namíchat - aby to bylo tak akorát ?

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí