Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 8. 2007 10:31

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Leilo, koukám, že hledᚠkde dá nějaké rady. Dám ti další: každý jsme jiný, každá jsme jiná, každý manželský vztah je jiný.  NIKDE nenajdeš odpověď.

Záleží na strašně moc okolnostech, které s tebou může rozebrat jen manželský psycholog. Jemu řekneš, jak jste žili, jaké jste na sebe měli vazby, jak reagoval on a na určité podněty, jak jsi určité věci vnímala ty.... Prostě, u vás už je tak silná krize, která jak si sama říkala , trvá už od minulého podzimu, že MY tady už vám dle mého nemůžeme pomoci. Jen odborník znalý všech možností vám z vaší krize může pomoci.

U vás je hluboká dlouhodobá krize - není to jen nějaká nevěra. Krizi ty vůbec nedokážeš připustit a to je taky dost velký problém. Potlačování skutečností.

Leilo, možná ti trochu napoví kniha: Patneři a rochody - p.Klimeš.  Nebo tak nějak se jmenuje. Tam najdeš hodně variant krize, fáze rozchodů, jejich pomoc při řešení,....

Není už jiné řešení. Máte hlubokou krizi, ze které vám pomůže už jen odborník. Není to lecjaká nevěra, není to úlet.

A ještě jedna věc mě napadla. Ptᚠse, jak to dopadlo u jiných, když žili ve 3. TY SAMA  víš, že ty takového života nejsi schopna. Tím tě nijak nechci urazit. Já jsem toho taky schopna nebyla. Dělᚠscény, hledᚠřešení, vyhlašuješ ultimáta. Je to přirozené.... je to proto, že ty NEJSI SCHOPNA žít takový život. Málokdo to dokáže! Přemýšl횠 o tom, co není v tvých silách zvládnout, co negativně ovlivní život tvůj a HLAVNĚ život vašich dětí. Nespokojenost, dlouhodobé dusno se odrazí na vašem životě, na tvém zdraví a na vnímání dětství vašich dětí.

Opravdu, jestli chceš pomoci, zajdi za odborníkem. Vše ostatní už zklamalo.

 

#52 27. 8. 2007 10:37

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Helča napsal(a):

Míšo - je to obdivuhodné, jak jsi se dá se říct chtěla obětovat.

Obdivuhodné? To byla ta největší zhovadilost, co jsem kdy udělala. Kdybych ho kopla do zadku hned, ušetřila bych si spoustu pozdějšího trápení.hmm

Helča napsal(a):

Ale proč je to tak, že když podvádí žena....tak je to ku.va  .
Když podvádí muž, tak je to kanec, borec, sexmašina....pašák.

Protože ženská a mužská sexualita jsou každá o něčem jiném.

Obecný pohled:
Muž je lovec, chce dobývat a užít si ... lásku do toho zas tak často neplete (ikdyž milenky si myslí něco jiného - zamilovaná slůvka, to je pouhá strategie, jak by ti vysvětlil můj BM)
Žena, pokud se touto činností neživí profesionálně, potřebuje muže skutečně milovat, aby se s ním mohla milovat.
Z toho plyne - zamilovaná žena znamená pro rodinu větší ohrožení než chlap, který čas od času smočí jinde.

Netvrdím, že to tak vždycky skutečně je, jenže většina lidí to tak bere.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#53 27. 8. 2007 10:47

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Helčo, já chápu, že se může stát, že se nějaká žena "zaplete" s ženáčem. Prostě se to někdy stane. Ovšem ta žena by si měla od začátku uvědomit, že muž je zadaný. Má svou rodinu a ona je s největší pravděpodobností jen rozptýlení. A podle toho by se měla chovat. Pokud chce víc než být milenkou, tak do toho nejít. A pokud jde, měla by se chovat co nejvíce diskrétně.
Neodsuzuji milenky (nevím co mě v životě ještě všechno může potkat)....ale odsuzuji to schválně mazání límečku rtěnkou a zanechávání všemožných stop. Jen proto aby někomu ublížila. Tohle pro mne svědčí o nízkém charakteru té osoby.

Není tady

 

#54 27. 8. 2007 10:55

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Helča napsal(a):

Míšo - je to obdivuhodné, jak jsi se dá se říct chtěla obětovat. Opravdu nevím, jak bych regovala já. Je to asi velikej problém, když jednoho mužského milují dvě.

Ale proč je to tak, že když podvádí žena....tak je to ku.va  hmm.
Když podvádí muž, tak je to kanec, borec, sexmašina....pašák.

Nějak mi uniká logika



Žena v očích okolí klesá, ale muž v očích ostatních ne. Muži tiše závidí a jsou schopni s ním oné nevěry probírat a ještě se tím hromadně bavit. A v tom nejhorším ppřípadě na něj ještě ženy letí.

Tak to já znám muže, který své přítelkyni (mají již spolu 3 leté dítě) zahýbá po celou dobu jejich vztahu. Samozřejmě, že se tím chlubí. Ale to, že je borec si asi myslí jenom on sám. Jeho okolí (a to převážně muži) o něm říkají, že je to blbec a jednou na to dojede a bude se divit.

Není tady

 

#55 27. 8. 2007 11:03

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Kuřátko napsal(a):

Tak to já znám muže, který své přítelkyni (mají již spolu 3 leté dítě) zahýbá po celou dobu jejich vztahu. Samozřejmě, že se tím chlubí. Ale to, že je borec si asi myslí jenom on sám. Jeho okolí (a to převážně muži) o něm říkají, že je to blbec a jednou na to dojede a bude se divit.

Vidíš a já to tehdy opravdu viděla tak, že ho všichni obdivně poplácávaj po rameni, jak si to dovedl dobře zařídit ... a možná jsem měla jen klapky na očích ... a zcela určitě to svědčí o mé pitomosti big_smile. Dneska vůbec nechápu, jak jsem si něco takového mohla myslet.

Upravil(a) Míša Kulička (27. 8. 2007 11:06)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#56 27. 8. 2007 12:00

siska
♥♥-----
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 39

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Nikdo z nás neví, co se mu během života přihodí. Nedovolila bych si Helču odsuzovat za to, co se jí stalo.  Proč jsme ochotny se s nevěrou našich manžílků smířit a žít s něma dál a milenkám to odpustit nedokážem? Sama jsem milenku svýho M ze začátku odsuzovala, častovala jsem ji různými jmény, ale pak mi došlo, že na všechno museli být dva. Mám kamarádku, odsuzovala mimomanželský vztah, jí by se něco takovýho nemohlo stát, dala by za to ruku do ohně a jak to dopadlo? Zamilovala se do ženatýho. Brečela mi, že neví co má dělat. Vztah ukončila, ale on ji tak bombardoval, že ve  vztahu pokračovali. Trápila se, zhubla, nevěděla co má sama ze sebou dělat. byla prostě zamilovaná. A za to bych ji měla nenávidět? Milenky si prostě šáhly na naše manžely, ale oni jim to dovolili!
Pokud se budu někomu chtít mstít, budu mu přát jen to nejhorší, šeredně se mi to vrátí.

Není tady

 

#57 27. 8. 2007 12:06

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Holky víte jaký je problém?  NEEXISTUJE rozlišení -muž ženatý - muž svobodný. JE TO PROSTĚ MUŽ. A když je jakákoliv  ŽENA (ne svobodná, né vdaná) , tak proč by se nespojila s MUŽEM.

Nebo rozlišuju - nakažený muž .... zdravý muž.

Jsem žena a když mě inponuje muž, tak jen zvažuju - stojí mi ten románek za to? Neublíží to nějak dalšímu vývoji mého života?  Neuvažuju - co jeho chudák žena.....

Zkuste se na to podívat z jiného úhlu pohledu.

 

#58 27. 8. 2007 12:07

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Sisko, kamarádka se nezamilovala do ŽENATÉHO, ona se zamilovala do muže, do osoby, do osobnosti..... A to je velký rozdíl.

 

#59 27. 8. 2007 12:14

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Taky odsuzuju milenky, který si uvědomují závazek svých ženáčů ke svým rodinám a ZÁMĚRNĚ dělají vše pro to, aby toho muže vmanipulovali do rozpadu toho manželství. Ten chlap jim věnuje "pouze cit"  jen jako k ženám (nezávazný, vzrušující, obohacující jejich nudný manželský život), ALE nechce nic měnit. Milenky to svou nedozrálostí neunesou a dělají vše pro to, aby to tedy změnily.

Existují však i takové milenky, které ten muž přitahuje, ale MÁVAT jeho životem nechtějí. Rozhodnutí nechávají na něm....buď chce udělat čáru za manželství sám, nebo si jen "užívají" (myšleno né hanlivě) těch chvil, kdy se cítí krásně. Navozují si pocit krásna, aniž by měly potřebu manipulovat tím druhým a vmanévrovat ho do situací, které on sám ve skrytu duše nechce.

 

#60 27. 8. 2007 12:20

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Kuřátko napsal(a):

Helčo, já chápu, že se může stát, že se nějaká žena "zaplete" s ženáčem. Prostě se to někdy stane. Ovšem ta žena by si měla od začátku uvědomit, že muž je zadaný. Má svou rodinu a ona je s největší pravděpodobností jen rozptýlení. A podle toho by se měla chovat. Pokud chce víc než být milenkou, tak do toho nejít. A pokud jde, měla by se chovat co nejvíce diskrétně.
Neodsuzuji milenky (nevím co mě v životě ještě všechno může potkat)....ale odsuzuji to schválně mazání límečku rtěnkou a zanechávání všemožných stop. Jen proto aby někomu ublížila. Tohle pro mne svědčí o nízkém charakteru té osoby.

Myslíš, že mladá naivní holka...22 let, které muž, i když ženatý vyznává permanentně lásku, uvažuje nad tím, že ON má rodinu? V přestávkách jistě, ale není to prioritou.

A schválně namazat límeček rtěnkou...po dvouletém vztahu, po neustálém  pendlování onoho idola mezi mnou a svou paní, to byl pokus o to tenhle vztah vyřešit. Myslela jsem....nebo spíš všeobecně nemyslela, že to kvůli tomu jeho paní rozstřihne, v můj prospěch, protože ona si byla hodně jistá, že ON nᚠvztah ukončil. Tak jsem si řekla, že mu to už nedokáže odpustit. Až později mi došlo, že on ji o své věrnosti  každodenním milovaním jen utvrzoval. Zkrátka to byl zmeteček, kterej nás obě vodil za nos. Možná by dokázal žít i v bigamii. Chtěl nás obě, jedinej on totiž nevěděl co chce. Já ho chtěla napořád a jen pro sebe. jeho paní zjevně dělala vše možné i nemožné ze stejných důvodů. Jak jsem již několikrát napsala, je to záležitost stará více než 20 let a dnes mám na celou tuhle dlouhou historii z mého života úplně jiný pohled. Je to zkušenost. Zkušenost, kterou se v tomto fóru snažím předat dál.....jsem varování pro mladá děvčátka, která se poblázní do ženatého. Pro mne jsou to nyní děvčátka, bláhová, zamilovaná, naivní. Třeba s takovým zralým mužem prožijí ten nejkrásnější sex. Úpřimně můžu napsat, že ačkoliv jsem sex poznala poprvé v 18 letech, tento muž mi v mých 22 letech ukázal, co to je mít orgasmus. A když vám k tomu všemu dělá žárlivé scény, utvrzuje vás ve své lásce, to se pak velmi lehce věří všemu, co vám napovídá. Nedej bože, když je to mistr slova.


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#61 27. 8. 2007 12:26

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Mám za to, že rtěnky a podobné nevkusné žertíky jsou strašnou manipulací a majetnickým symbolem milenek. "Chci tě jen pro sebe a když pro to ty nic neuděláš, tak se do toho vložím já sama a uvidíme, kdo vyhraje".  Sama milenka s postupem času dozraje a chápe, jak nevhodné to bylo. A stejně nevyhrála. Byla to promyšlená manipulace, která v mnoha případech nevychází. Jak tu bylo už psaný.

Z mého života:  mého  BM také stále ta vazba k naší rodině táhne domů. Mohla bych si říct, že když on chce u nás spát, tak já ho tedy budu nechávat a tím se potutelně smát a mít radost z toho, že jeho současná partnerka (která byla jedním z důvodů našeho rozvodu) doma brečí, že je sama. Mohla bych navrhovat různé situace, při kterých by byl s námi a ona by ostrouhala.  JENŽE, pochopila jsem, že to nemá cenu. Pro mě to nemá cenu. Byla by to manipulace, která by mi ho nevrátila. Vrátila fyzicky, ale néé citově.  On je citem teď úplně někde jinde, já jsem ta "hybrida", která neudělá nic dobře, nemá žádné dobré vlastnosti. On je teď v 1 stádiu rozchodu, proti kterému nemá cenu bojovat.

Manipulace je prostě špatná volba.

 

#62 27. 8. 2007 12:28

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Helčo, já než to dopsala, tak si to napsala i ty.

 

#63 27. 8. 2007 12:29

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Leila napsal(a):

Ahoj všem.
Všichni znáte určitě "můj příběh".

Chci se zeptat těch, kdo žily ve třech, jak to nakonec dopadlo, jak jste to "rozsekly", nebo to ukončila milenka, jak dlouho to trvalo, jestli jste měly v té době sex, co udělalo s vaším manželem, když jste řekly- já končím...

Prostě cokoli o životě ve třech. Jak to proběhlo u vás..

Dík a hezkou neděli.  rock

keď som ja bola podvádzaná, tak to trvalo cca pol roka, ja som vedela, že je zle, ešte skôr než sa s ňou vyspal - začal sa správa úplne inak a cítila som, že sa zamiloval inde....
Správal sa ako hovado. Kašlala na syna(vtedy asi 14 rokov, končil ZŠ, problémy s pubertou, atď.), na domácnos, na mňa ani nehovorím... Sex fungoval dos dlho, potom som prestala ma orgazmus a po čase som ho už odmietala. Po niekožkých mesiacoch "boja" o partnera som to vzdala... Povedala som si, že ja som už bojovala dos(menila som výzor, snažila sa ho vytiahnu na spoločné akcie, varila obžúbnené jedlá) a teraz nech ukáže chlapec, či aj on má záujem... Nemal. Keď som kládla nepríjmené ptázky v nádeji, že prizná farbu a aspoň sa zachová ako chlap, odpovedal mi: "Nikdy si sa nestaral, čo sa starᚠteraz...! dumbom Mmch, najprv "ju" vodil k nám postele, keď som sa vzbúrila, chodil on preč a keď už po niečo prišiel, nechal ju stᝠna chodbe roll . Toto správanie celkovo zmenilo moje city voči nemu. Keď po polroku odchádzal, bolo mi hrozne, ale vedela som, že spä už je cesta nemožná.
Ja keď som to ahala so ženáčom(sprvu som ani nevedela, že je ženatý - bol odsahovaný od ženy a tvrdil, že je rozvedený mad ),  tak myslím, že jeho manželstvo to nijako neovplyvnilo. Ja som ho od rodiny neahala - jednak bývam s rodičmi a teda domov som si ho pochopitežne nasahova nemohla - a keď som zistila, že mi veselo klamal, vedela som, že takéhoto týpka by som natrvalo do života nechcela hmm . Mám tmené podozrenie, že oni stále žijú s niekým "do trojky", len tá tretia je premenná a žena možno nie vždy tuší, že žije v mnohouholníku... Ale možno aj tuší. To naozaj neviem a ani ma to nezaujíma. Jej problém jej totiž stále ostáva na krku...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#64 27. 8. 2007 12:31

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

petra72 napsal(a):

Jsem žena a když mě inponuje muž, tak jen zvažuju - stojí mi ten románek za to? Neublíží to nějak dalšímu vývoji mého života?  Neuvažuju - co jeho chudák žena.....

Neuvažuju - co jeho chudák žena, ale zvažuju - co chudák já ... 

Víš co, manželka "mého bývalého ženáče" smile je stále jen tou podváděnou manželkou. Oni si prostě nikdy navyříkali, co je v jejich vztahu špatně a řeší to pořád dokola stejným způsobem: nevěra - hysterie - demonstrativní sebevražda - antidepresiva - dočasný smír - nevěra ... co vím, tak jsou v současnosti v půlce třetího kola ... hmm
Ale já už s jejich trápením nemám nic společného a jsem ráda, že se toho neúčastním, protože bych z toho brzy byla na psychinu taky. Prostě jsem neměla a asi nikdy nebudu mít bůhvíjaký pocit štěstí a lásky ve vztahu, díky kterému je někdo jiný zoufalý.


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#65 27. 8. 2007 12:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Tercila napsal(a):

V momentě, kdy bych zjistila nevěru, případně kdy by mi ji manžel potvrdil a - že nemíní s milenkou skončit, bych nᚠsex ukončila. V takovém případě to totiž beru jako ponižování své osoby.
Připadalo by mi nelogické, jak může manžel chtít sex se mnou, když má zároveň sex jinde. A vím, že normální chlap si moc dobře uvědomuje, že dělá chybu, že "tohle" se nedělá.  Akorát že se mu ten dvojí vztah nechce řešit a spoléhá se na "měkkost" jedné nebo druhé ženy.
Různí "odborníci" sice radí sex neukončovat, ale mně to připadá, jako bychom chytnutého zloděje ještě měli pohladit, aby se napravil.
Jinak se domnívám, že život ve třech žijeme všichni v podstatě od svatby. Pouze je nějaká náklonnost k osobě opačného pohlaví víc zvládnutá a doma nepřiznaná, nebo je nezvládnutá a přiznaná.
Holky, držím palce, abyste si doma situace vyřešily k vaší spokojenosti a klidu.

teric, alôe to je stále BY... id eo to, čo ženy urobia reálne. Všetky si hovoríme, ččo BY SME  urobili - a potom to nastane a my zírame, ako vežmi sa to líši od toho, čo sme si predstavovali...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#66 27. 8. 2007 12:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

jeannne napsal(a):

Ahoj Leila,
už niekožko dní čítam Tvoj príbeh na pokračovanie.
Podža toho čo čítam, je to vežmi podobné tomu, čo sa stalo mojej dcére. Inak krásnej mladej žene, po ktorej zatúži každý chlap na ulici ktorý ju stretne. S manželom sa vzali po  6 ročnej známosti a ich manžetvo mohlo by príkladom pre mnohých.Mali spolu dve deti a počas druhej materskej sa mladému pánovi, inak vežmi žiarlivému, zdalo, že manželku má istú a on by si chcel vyskúša niečo nové. Zabudol. že sa to môže vymknú nielen rúk. ale hlavne z hlavy. Keď mozog zahltia endorfíny a serotoníny, je neskoro. Zažúbenie je krásne a zároveň niekedy tragédia.
Zrazu si mladý pán našiel priatežku ,po 2 mesiacoch mu na to prišla manželka, po 5 mesačnej známosti splodil diea a po ďalších pár mesiacoch vytriezvel. Celá aféra trvala 8 - 9 mesiacov a další rok možno aj viac trvalo, kým k sebe opä s mnželkou našli cestu. Teraz je opä všetko v pohode. Teraz je bývalá milenka tou najhoršou zrudou, ktorá mu takmer zničila život. Ak mám niečo doporuči. Tvár sa že si OK spokojná a že sa  budúcnosti bez neho nebojíš.

Z tvojho zaa je mi teda skutočne na blitie... Urobí diea so "zrúdou" a nehanbí sa hodi všekto na ňu - štipku chlapskej guráže a sebakritky nemá... roll Fuj, to asi radšej fakt by sama, ako s takýmto "pokrivencom", pri ktorom môžem len čaka, že pri najbližšej kríze sa zohne a povolí; nie je to žiadna opora. hmm Jedna vec je urobi chybu(sme žudia), ale niečo iné je prizna si ju a snaži sa napravi následky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#67 27. 8. 2007 12:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Kiara napsal(a):

Helča: tohle je velice silný příběh - a doufám, že i poučný pro všechny strany, které ho právě čtou stolt

Bol poučný pre TEBA??? Prečo stále riešiš nejaké "strany", Kiara, keď najlepšie a najspožahlivejšie je zača sama od seba?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 27. 8. 2007 12:45

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Existují však i takové milenky, které ten muž přitahuje, ale MÁVAT jeho životem nechtějí. Rozhodnutí nechávají na něm....buď chce udělat čáru za manželství sám, nebo si jen "užívají" (myšleno né hanlivě) těch chvil, kdy se cítí krásně. Navozují si pocit krásna, aniž by měly potřebu manipulovat tím druhým a vmanévrovat ho do situací, které on sám ve skrytu duše nechce.

Konečně! Petro, díky za rozumný názor. Jen bych malinko doplnila - některé nenechávají rozhodnutí na chlapovi, nečekají, jestli něco udělá, ale jsou samy rozhodnuté, že se nic měnit nebude, protože jim to vyhovuje zrovna takhle. Pokud to ten chlap akceptuje (a většinou ano, protože velmi brzy zjistí, že "nebezpečí" nehrozí), dělají oba všechno pro to, aby nikomu dalšímu neublížili.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#69 27. 8. 2007 12:48

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Selima napsal(a):

jeannne napsal(a):

Ahoj Leila,
už niekožko dní čítam Tvoj príbeh na pokračovanie.
Podža toho čo čítam, je to vežmi podobné tomu, čo sa stalo mojej dcére. Inak krásnej mladej žene, po ktorej zatúži každý chlap na ulici ktorý ju stretne. S manželom sa vzali po  6 ročnej známosti a ich manžetvo mohlo by príkladom pre mnohých.Mali spolu dve deti a počas druhej materskej sa mladému pánovi, inak vežmi žiarlivému, zdalo, že manželku má istú a on by si chcel vyskúša niečo nové. Zabudol. že sa to môže vymknú nielen rúk. ale hlavne z hlavy. Keď mozog zahltia endorfíny a serotoníny, je neskoro. Zažúbenie je krásne a zároveň niekedy tragédia.
Zrazu si mladý pán našiel priatežku ,po 2 mesiacoch mu na to prišla manželka, po 5 mesačnej známosti splodil diea a po ďalších pár mesiacoch vytriezvel. Celá aféra trvala 8 - 9 mesiacov a další rok možno aj viac trvalo, kým k sebe opä s mnželkou našli cestu. Teraz je opä všetko v pohode. Teraz je bývalá milenka tou najhoršou zrudou, ktorá mu takmer zničila život. Ak mám niečo doporuči. Tvár sa že si OK spokojná a že sa  budúcnosti bez neho nebojíš.

Z tvojho zaa je mi teda skutočne na blitie... Urobí diea so "zrúdou" a nehanbí sa hodi všekto na ňu - štipku chlapskej guráže a sebakritky nemá... roll Fuj, to asi radšej fakt by sama, ako s takýmto "pokrivencom", pri ktorom môžem len čaka, že pri najbližšej kríze sa zohne a povolí; nie je to žiadna opora. hmm Jedna vec je urobi chybu(sme žudia), ale niečo iné je prizna si ju a snaži sa napravi následky.

Selimko, jak ty mi mluvíš z duše! Třeba se v názorech můžeme lišit, ale tohle, co jsi sem napsala sedí, jak hrnec na pr....

Taky si myslím, že když jsem byla v situaci té těhotné (myslím celé tři roky spoléhal na mou neplodnost), on se pak rozhodl pro svou ženu a dítě, tak k sakru, proč se k tomu nepostavit rovně?! Pochopila bych a chápu popření otcovtsví, třeba si chtěl být jist, že nebude platit na cízí dítě, ale já stále vyřizuju neplacení výživného přes policii a paní otce mé dcery mi ještě vzkazuje takové různé nesmysly. No - já udělala chybu, ale čeho se dopustilo to dítě? A jsem zase na tom začátku....kdy mi Modroočka napsala, že jsem dostala to, oč jsem si koledovala, takže - dobře mi tak.


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#70 27. 8. 2007 12:50

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

jeannne napsal(a):

Pre Helču
samozrejme, že muž, ktorý zrádza svoju rodinu je najväčší darebák. V tom Ti dávam za pravdu. Ale tiež som žila v prostredí
kde sa pohybovalo veža zaujímavých mužov, ktorí mi nadbiehali,
a hovorili o tom ako si s manželkami nerozumejú a aká som úžasná. Ale svedomie je svedomie. Mala si  si zisti medzi ich priatežmi, ake sú ich vzahy. Každé manželstvo máva chcíle Keď prechádza nejakými krízami a dôležité je aby ho v tom období niekto zvonku ešte viac nenaštrbil. Mne sa zdá, že táto doba práve dáva viac práv pre mnželky č. 2 . A to podža mňa nie je ani správne ani spravodlivé.

Muž je darebák, ale nosí peniaze ... "a je predsa otec detí"... takže sa radšej naštveme na žneu, tá predsa prachy nenosí, deti neživí, tak oč. To ona mu určite pobosorovala! Kristepane, keby som mala pä korún za každé klamstvo, ktoré mi povedal ženatý chlap, nemusela by som sedie v robote... A keby som mala aspoň korunu za každú ženu, ktorá namiesto aby si priznala, čo za zázraka má doma, nenávidí tú druhú a preklína nevinné diea, ktoré si predsa nič zo svojho osudu nevybralo... Tak som tiež bohatá. Ženy si nielen robia navzájom svinstvá, ale ženy hlavne chcú by klamané a samy si klamú do rukáva, to je celý problém. Tie, čo najviac vykrikujú, že chcú pozna pravdu, si nakoniec najviac vytvárajú milosrdné lži najrôznejšieho druhu, aby vôbec mohly ži ďalej... hmm
A život z nášho jednoduchého pohžadu predsa nie je "spravodlivý". Čo je spravodlivého už na tom, že niekto sa narodí do cigánskej osady a niekto do paláca??? Prečo by teda čokožvek iné v živote malo by "spravodlivé"???!!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 27. 8. 2007 12:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Evka napsal(a):

...na každou svini se voda vaří, víc bych strkání čumaku do nečího manželství nekomentovala. SOUHLAS!!
Já taky měla možnost v mezidobí, než se to u nás "urovnalo" ( možná někdo četl ) si užít. Šlo by evidentně "jen" o sex, ale právě ta cizí manželka, kterou ani neznám, se stala brzdou. PROSTĚ NE!! Samozřejmě, že chlapi, kteří do toho jdou, jsou zmetci a sviňáci a kdovíco ještě, ale my stejně budeme mít vždycky největší vztek na ty milenky, to je zkrátka marný nám vymlouvat. Mlýny melou!! Nikdy nebudu souhlasit s milenkama, nikdy se jich nebudu zastávat a nikdy mě nikdo nepřesvědčí o opaku. A jsem jenom ráda, že to jsou většinou ony, které zůstanou samy a zírají doma do zdi, zatímco jejich "vysněný" už je zpátky doma u rodiny a seká latinu. Moc jim to přeju!

Nikdy nehovor NIKDY... to akoby si provokovala osud... wink Radšej vož opatrnejšie formulácie, dobre?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#72 27. 8. 2007 12:55

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

tummenupptummenupptummenupp


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#73 27. 8. 2007 13:02

petra72
Host

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

No - já udělala chybu, ale čeho se dopustilo to dítě? ... Helčo, ono se nedopustilo ničeho a právě proto je to o to smutnější.  Takový život jsi mu (promiň)  připravila ty svou mladičkou nevyzrálostí a ten nezodpovědný nevyzrálý chlap!  Dítě se má právo narodit spokojeným rodičům. Dospělí lidé se poznají tím, že svá rozhodnutí činí po zralé úvaze. Jestliže jste měli nechráněný styk - vím že vám to dlouho nešlo,ale to není omluva - tak jste si měli být vědomi toho, jak to může dopadnou. Vaše dítě je s prominutím plodem dvou nezodpovědných lidí, kteří se tenkrát sešli. A tak byste mu to měli jako dva dospělí lidé nějak nahradit - péčí.  A protože "chlap-otec" dodnes nedospěl, nedozrál, srab utíká před problémy, tak jsi na to ty sama.

Tvrdá zkušenost, co víc chceš slyšet.

 

#74 27. 8. 2007 13:07

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

petra72 napsal(a):

No - já udělala chybu, ale čeho se dopustilo to dítě? ... Helčo, ono se nedopustilo ničeho a právě proto je to o to smutnější.  Takový život jsi mu (promiň)  připravila ty svou mladičkou nevyzrálostí a ten nezodpovědný nevyzrálý chlap!  Dítě se má právo narodit spokojeným rodičům. Dospělí lidé se poznají tím, že svá rozhodnutí činí po zralé úvaze. Jestliže jste měli nechráněný styk - vím že vám to dlouho nešlo,ale to není omluva - tak jste si měli být vědomi toho, jak to může dopadnou. Vaše dítě je s prominutím plodem dvou nezodpovědných lidí, kteří se tenkrát sešli. A tak byste mu to měli jako dva dospělí lidé nějak nahradit - péčí.  A protože "chlap-otec" dodnes nedospěl, nedozrál, srab utíká před problémy, tak jsi na to ty sama.

Tvrdá zkušenost, co víc chceš slyšet.

Sama nejsem a dítě jde studovat VŠ, to jen tak na okraj.

Spokojeným rodičům se doufám děti rodí nejčastěji, ale otázkou pak je jak dlouho ti rodiče jsou spokojeni. A promiň, pro mne není rozdílu mezi svobodnou matkou a rozvedenou matkou. Ve finále je to pro dítě úplně jedno. Ta zodpovědnost už je neodiskutovatelná. Ovšem nezapomeň, že jsem tu psala, že On věděl, že se léčím a dokonce šel sám na vyšetření spermatu, abych já vůbec mohla v léčbě pokračovat. Bez partnera to totiž nebylo možné. Takže je to celý nějaký divný, že jo. Chtěl to dítě se mnou, či nechtěl?

Upravil(a) Helča (27. 8. 2007 13:09)


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#75 27. 8. 2007 13:19

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Jak dlouho jste žily "ve třech" a jak to dopadlo...

Selima napsal(a):

Muž je darebák, ale nosí peniaze ... "a je predsa otec detí"... takže sa radšej naštveme na žneu, tá predsa prachy nenosí, deti neživí, tak oč. To ona mu určite pobosorovala!

A na koho by ses naštvala ty, Sel?

1.: BM mi tvrdil, že to je jen taková chvilková záležitost, že vydržet víc jak půl roku bez sexu pro něj bylo šílené, že teď už to chce jen nějak slušně ukončit, že mě a malou strááášně miluje a nechce o nás přijít .... Leilo, není ti to povědomé?

2.: Tehdejší křepelka na mě řvala, jestli nevidím, že on miluje ji, že mě rád nemá, ba co víc, nesnáší mě, vyjmenovala kupu jeho špatných vlastností a celé to uzavřela tím, jak jsem blbá, že trvám na soužití s někým takovým ... A logika tehdy plakala někde v koutě, protože slečna už si samozřejmě plánovala svůj život po jeho boku smile

Správná odpověď by asi byla - na oba. Já vyhodila z mýho baráku jen ji. Prostě jsem mu uvěřila. A co udělal on? Křepelku hodil přes palubu a sbalil její mladší sestru hmm.

helena napsal(a):

... některé nenechávají rozhodnutí na chlapovi, nečekají, jestli něco udělá, ale jsou samy rozhodnuté, že se nic měnit nebude, protože jim to vyhovuje zrovna takhle. Pokud to ten chlap akceptuje (a většinou ano, protože velmi brzy zjistí, že "nebezpečí" nehrozí), dělají oba všechno pro to, aby nikomu dalšímu neublížili.

Souhlas - jen se někdy nepodaří všechno zajistit tak, aby nikomu dalšímu nebylo ublíženo. A za sebe můžu říct - než toto riskovat, tak radši nic roll

Upravil(a) Míša Kulička (27. 8. 2007 13:28)


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů