Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 25. 8. 2007 14:41

soptík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 526

kdy můžu nosit stahovací pás po porodu

ráda bych nosila stahovací pás po porodu - ale nevím od se smí nosit - můžu už druhý den? můžu v něm i spát? budu se snažit spát i na břichu,ale jde mi o ten pás - když bych ho nosila "non stop" zda můžu, a od kdy?


http://www.rodice.cz/metrik/3255.png
http://bd.lilypie.com/950op2/.png

Není tady

 

#2 27. 8. 2007 15:00

oskárka25
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tišnov a okolí
Registrovaný: 21. 6. 2006
Příspěvky: 3039
Web

Re: kdy můžu nosit stahovací pás po porodu

já myslím že můžeš, mě ho nasadili hned v porodnici kvůli rozestupu břišních svalů. Bylo to fajn, bříško tolik neplandalo.


Jakub 16.2.2007
Lucinka 10.6.2010

Není tady

 

#3 25. 10. 2007 14:18

Magdalena Mikulandová
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 183

Re: kdy můžu nosit stahovací pás po porodu

Ano,
celodenní nošení břišního pásu je vhodné, zvláště při námaze - nošení a zvedání miminka, cvičení apod.

Hezký podzim Magdalena Mikulandová soukromá porodní asistentka www.studioprozeny.cz


Magdalena Mikulandová
soukromá porodní asistentka
Studio pro ženy,
www.studioprozeny

Není tady

 

#4 7. 11. 2007 17:40

Čekanka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 6. 2006
Příspěvky: 9378

Re: kdy můžu nosit stahovací pás po porodu

Soptí stahovací pás jsem nasadila už v porodce a bříško už teď mám jako před otěhu, nosím ho celý dopoledne a odpoledne, na noc ne (i když by to asi mělo větší efekt). Je to ale taky možná tím, že kojím, to cítím tlak v bříšku, jakože se děloha asi stahuje. Váhově jsem na tom tři kila míň než před otěhu a to se cpu jak nedovřená, nějak to jde samo dolů, takže neboj, taky kila shodíš. Kolik jsi přibrala?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů