Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#51 26. 8. 2007 15:04

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: pánské spodní prádlo

A plátěné trencle by u nás fakt neuspěly, oběma záleží na tom, co mají na sobě, i když mají naprosto rozdílný vkus.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#52 26. 8. 2007 15:06

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

geisha napsal(a):

no, Ari....ja snesu i ty slipy, nicmene nekoupila bych je a kdyby mel pritel slipu plnou skrin, tak bych tak nekecala a obcas mu nejaky slusivy boxerky na zpestreni koupila...jenze tohle je fakt extrem, fakt ty trenky jsou antikoncepce... sad
naostro by asi nesel big_smile

Tak ho musíš pomalu, nenásilnou formou převést na moderní prádlo. To, že plátěný trenýrky působí jako dokonalá antikoncepce, ti věřím. To je fakt antisexy.

Není tady

#53 26. 8. 2007 15:10

geisha
♥♥♥♥---

a to pritom pritel neni zadny "vesnicky zabednenec" obrazne receno, dela celkem narocnou praci v reklame, jedna s klienty, k tomu dodelava VS a spolupracuje s modelingovyma agenturama jako fotograf...ja nevim, jak to pradlo snasely jeho expritelkyne, nekdy se decentne zeptam

Není tady

#54 26. 8. 2007 15:14

geisha
♥♥♥♥---

vicemene kdyz to tak vezmu, tak je solidni paradox, ze se pohybuje kolem mody, oblekani a dokonalych modelek a sam nosi takovy pradlo, ze kdyby to ty holky vedely, padnou smichy sad

Není tady

#55 26. 8. 2007 15:17

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No jo, no - kovářova kobyla chodí bosa, to mi tak připadá, že se to sem hodí.

Není tady

#56 26. 8. 2007 15:19

geisha
♥♥♥♥---

vidim v tom jediny pozitivum big_smile ze me s tema modelkama nepodvede, protoze kdyby zjistily, co ma na sobe, vzaly by roha big_smile

Není tady

#57 26. 8. 2007 15:34

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jasně, ještěže to bereš s humorem. Ale jinak se neboj, pomalu si ho převychovávej, v tom oblíkání, ono se to poddá, fakt. Bývalého přítele jsem taky naučila se oblíkat moderně, ve dvaačtyřiceti chodil jako šedesátník, prý je mu jedno, co má na sobě a že si sám nic koupit neumí. A pak si začal kupovat hezký věci sám, moderní a slušivý. Takže se to dá naučit, jen to chce trochu času a trpělivosti

Není tady

#58 26. 8. 2007 15:36

geisha
♥♥♥♥---

mam se kvuli tomu utrapit? musim to nejak zmaknout wink

Není tady

#59 26. 8. 2007 15:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Netrap se, to zmákneš. Klidně mu, ale diplomaticky, abys ho neurazila, řekni, že to prádlo je opravdu dost antisexy. A že mu opravdu víc sluší hezký prádlo a zaútoč na jeho ješitnost. Chlapi jsou ješitní, všichni, i když tvrdí, že ne.

Není tady

#60 26. 8. 2007 15:45

geisha
♥♥♥♥---

hehe, jsem mu to rekla i nediplomaticky a nekolikrat, ze ma priserny pradlo, uz jsem nemohla sad ale nic se nedeje, trenky porad existujou sad budu muset rozsirovat zasobu peknych, aby byla takova, aby ty stary nemusel vubec nosit = minimalne 10ks peknych...ted jich tolik jeste porad nema, je nosi asi v tydnu do prace a na vikend ke mne mu zbydou hrozny sad

Není tady

#61 26. 8. 2007 15:50

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak pak mu řekni rovnou, a tu plátěnou katastrofu vyhodí a koupí si něco slušnýho, nebo že tě to jinak odpuzuje.

Není tady

#62 26. 8. 2007 15:52

geisha
♥♥♥♥---

no, to bych mohla zkusit....hned pote, co me uvidi v nejake hruze po babicce big_smile

Není tady

#63 26. 8. 2007 15:54

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak to vyzkoušej a uvidíš, třeba to zafunguje. A hlavně dej vědět, jsem děsně zvědavá.

Není tady

#64 26. 8. 2007 16:07

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

V devatenácti, byla jsem rychlá jako smrš, mám ještě patnáctiletýho. Ale jsem ráda, že už mám kluky velký, mám volnost.

já taky v devatenácti roll

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#65 26. 8. 2007 16:09

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jsme holky šikovný, ne?

Není tady

#66 26. 8. 2007 16:10

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

geisha napsal(a):

no, Ari....ja snesu i ty slipy, nicmene nekoupila bych je a kdyby mel pritel slipu plnou skrin, tak bych tak nekecala a obcas mu nejaky slusivy boxerky na zpestreni koupila...jenze tohle je fakt extrem, fakt ty trenky jsou antikoncepce... sad
naostro by asi nesel big_smile

Tak ho musíš pomalu, nenásilnou formou převést na moderní prádlo. To, že plátěný trenýrky působí jako dokonalá antikoncepce, ti věřím. To je fakt antisexy.

já myslím, že nenásilnou formu už zkusila, co naběhnout, vyházet mu to všechno ze skříně, vyhodit a prostě mu tam narvat to nový hmm
maminka a si s prominutím škubne, ona na něj koukat nemusí, když se pak vyslíkne a má přijít sex dumbom

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#67 26. 8. 2007 16:13

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak to mᚠteda pravdu, to je ten nejrychlejší způsob, jak to z něj sundat. Jen aby mu maminka pohotově nenakoupila další skvělý kousky.

Není tady

#68 26. 8. 2007 16:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Jsme holky šikovný, ne?

big_smile no jo, brzo jsme začaly a brzo taky skončily usch doufám, že to synáček nevezme stejným fofrem a neudělá ze mě babičku, to bych nerozdýchala sad

Není tady

#69 26. 8. 2007 16:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

Tak to mᚠteda pravdu, to je ten nejrychlejší způsob, jak to z něj sundat. Jen aby mu maminka pohotově nenakoupila další skvělý kousky.

Tak já nevím, přece má snad hoch taky pusu, aby ji řekl, a mu to už nekupuje, že to prostě nosit nebude... nevím proč mám pocit, že je to mamincin mazánek roll
Když nemá rozum ani vkus matka, má se ozvat, není už malej a jestli mu takhle maminka rozhoduje o všem, tak potěš koště hmmtongue

Není tady

#70 26. 8. 2007 16:17

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Já taky ne, ale oba svorně tvrdí, že děti ne-é. Jestli budou jako můj brácha, tak se ještě minimálně 15 let nemusím obávat, že budu babička. Bráchovi je 34 a nechce se ani ženit, natoř aby chtěl děti. Prý ho přešla na děti chu, když viděl ty moje. Ale prádlo nosí můj brácha sexy, i když je macíček.

Není tady

#71 26. 8. 2007 16:19

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Tak já nevím, přece má snad hoch taky pusu, aby ji řekl, a mu to už nekupuje, že to prostě nosit nebude... nevím proč mám pocit, že je to mamincin mazánek roll
Když nemá rozum ani vkus matka, má se ozvat, není už malej a jestli mu takhle maminka rozhoduje o všem, tak potěš koště hmmtongue

Možná se maminky bojí, co já vím, moji kluci by mě ale poslali do háje nemilosrdně.

Není tady

#72 26. 8. 2007 16:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Tak u nás to snad taky nehrozí, na holky je ještě malej a já mu říkala, že mu nějákou sama vyberu tonguelol

Není tady

#73 26. 8. 2007 16:21

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

PPavlaa napsal(a):

Tak u nás to snad taky nehrozí, na holky je ještě malej a já mu říkala, že mu nějákou sama vyberu tonguelol

No, tak to jsem zvědavá, jestli má vkus stejný jako ty. Kolik mu je?

Není tady

#74 26. 8. 2007 16:21

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

Modroočka napsal(a):

Možná se maminky bojí, co já vím, moji kluci by mě ale poslali do háje nemilosrdně.

jj mladej na sebe taky odmítá navlíct všechno a to je mu 11 va a to si myslím, že bych mu nic příšernýho nekoupila grater

Není tady

#75 26. 8. 2007 16:23

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

No, tak to jsem zvědavá, jestli má vkus stejný jako ty. Kolik mu je?

11, na holky zatím kašle, on jen fotbal atd..... ale puberta už na něj leze....
No jo, jenže když jemu se líbí takový ty hrozný, potetovaný, s kroužkem v nose a všude možně a to je teda hrůza... ale je na bloncky jsem zjistila big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí