Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 25. 8. 2007 18:58

geisha
♥♥♥♥---

Re: pánské spodní prádlo

ale jeho maminka tvrdi, ze mam na nej dobry vliv, ze kouka, ze rano nachystal snidani a i sedmikrasky do vazicky byl natrhat gloria

Není tady

#27 25. 8. 2007 19:17

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

tak hlavně, aby se chlapec vymanil z maminčina vlivu, bacha na maminku

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#28 25. 8. 2007 19:28

geisha
♥♥♥♥---

no, to by mel a doufam, ze se tak stane smile Ale mamince jsem na rovinu rekla, ze nebudu u sporaku a ze jsem pro vzajemne vareni atd big_smile Sice neco namitala, ale asi to vzala, ted ho klidne necha doma varit, at se teda hoch snazi...akorat neni moc povzbuzujici, ze to nikdy nechce ochutnat, je na typicka ceska kaloricka jidla a my si varime cinu, testovinovy salaty, zeleninovy salaty a tak smile

Není tady

#29 25. 8. 2007 22:13

dzahila
♥♥♥♥---

Měla bych poznámku k dotazu proč maminka kupuje 24 letému synovi oblečení?Můj muž si mě bral ve 30 a do té doby mu kupovala veškeré oblečení maminka.Takže u nás byl zase problém v asexuálním spodním prádle takový,že nosil jen slipy.Ale potom,co jsme se k sobě sestěhovali si kupuje a nechává kupovat moderní a hezké oblečení.Myslím,že u něj je štěstí,že je dost tvárný.Jen měl dost zvláštní názory,např.,že je moc starý na mikinu s kapucou,prý je pro mladší lol,ikdyž teď je nosí nejradši.

Upravil(a) dzahila (26. 8. 2007 20:20)

Není tady

#30 25. 8. 2007 22:16

geisha
♥♥♥♥---

no, co bych dala aspon za ty slipy big_smile

Není tady

#31 25. 8. 2007 22:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

slipy jsou taky hrozný usch i když proti tomu, co jsi tady popsala usch

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#32 26. 8. 2007 8:20

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Slipy se mi na chlapech taky nelíbí, ale v případě Geishina přítele by i slipy byly úúúúúúžasné.

Není tady

#33 26. 8. 2007 12:47

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

PPavlaa napsal(a):

slipy jsou taky hrozný usch i když proti tomu, co jsi tady popsala usch

Tak jak to tady tak pročítám tak jsme mi chlapi úplně neschopný nemehla kteří si neumí ani koupit spodní prádlo.No budiž s tím umím žít ač to není můj případ,ale co by podle Vás měl ten chlap nosit když i slipy jsou taky hrozný PPavlaa napsala Trenky se Vám také nelíbí boxerky no ty se zase nelíbí mě ale v podstatě jsou to o něco lepší trenky co mě ještě chybí ne výčtu pánského spodního prádla tak už zbývají jenom tanga no ale v těch zase bude vypadat jako buzík aspoň podle názoru žen na některých jiných serverech no a nebo že by dámské kalhotky??????:offtopickapitulationkapitulationkapitulation

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#34 26. 8. 2007 13:03

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Ari, neber si to osobně. Někdo nosí trenýrky, někdo boxerky a někdo slipy. Když je to prádlo hezký, tak je to v podstatě jedno. Ono opravdu záleží na tom, jak to prádlo vypadá. Plátěný trenky jsou ale fakt asi na starý chlapy. Ty moderní, co se dnes prodávají, jsou hezký, mně se nejvíc líbí boxerky, ale není podmínka, aby chlap nosil to, co se mu nelíbí jen proto, že já to tak chci. A uznej sám, že čtyřiadvacetiletý kluk už by si mohl umět koupit prádlo sám, nebo přinejmenším, když se mu nelíbí, co mu maminka kupuje, jí to aspoň říct.
Jo a chlap, co nosí tanga...nekomentuju, to je pro holky, chlap v tom asi vypadá směšně. Jenže já ještě žádnýho v tangách neviděla.

Není tady

#35 26. 8. 2007 13:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

lol taky jsem ještě neviděla chlapa v tangách lolusch
Hele Ari, co řešíš.... nosit můžeš co chceš, když to vyhovuje tobě roll Můj ex nosil boxerky, prostě se mi v tom chlap líbí wink Cokoliv jiného by prostě letělo a jemu to bylo fuk, tak vo co gou dumbom
A promiň, ale to co tady popisovala, jak vypadá prádlo jejího přítele, ty vzory, ještě nastavovaný....  usch a to je mladej kluk roll sorry, ale v tomhle nechodí ani můj otec, ten sice nenosí boxerky, ale taky ne tu plátěnou hrůzu, prostě ty hezký, moderní, bavlněný....
Hele a vůbec, co kdybys zkusil chodit na ostro big_smile já tak chodím občas taky a supr tummenuppvissla

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#36 26. 8. 2007 13:25

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Jo, naostro je to super, taky tak chodím a nedělá mi to problém, však se na veřejnosti nesvlíkám. Do práce ale prádlo nosím.

Není tady

#37 26. 8. 2007 13:30

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna

No vidíš tak tato varianta mě nenapadla ale soudím že by to bylo přece jenom nehygienické pokud mᚠsukni tak to chápu že jdeš na ostro,ale ke kalhotám to ne.A prát každý den kalhoty to je dost přepych ne??Ale k těm trenkám tak s tím souhlasím,ale někomu na tom nezáleží co oblékne pod oblečení.A je pravda,že by měl 24 lety mládenec umět vybrat spodní prádlo a oblečení vůbec. Měly by o sebe víc dbát,někteří dnešní mladíci vypadají opravdu hrozně s jejich oblékáním.

Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

#38 26. 8. 2007 13:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

stoltwink jj super... já se taky nikde nesvlíkám smile
A co to dělá s chlapama, když zjistí, že jsi naostro big_smilewinkgloria

Hele Ari a kolik ti je ???

Upravil(a) PPavlaa (26. 8. 2007 13:32)

Není tady

#39 26. 8. 2007 13:40

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No, bývalému příteli to strašně vadilo. Ale v podstatě je to tak, co vím od kamaráda, že když tak chodí jeho žena, vadí mu to, ale když tak chodí cizí, dost se mu to líbí.

Není tady

#40 26. 8. 2007 13:43

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Modroočka napsal(a):

No, bývalému příteli to strašně vadilo. Ale v podstatě je to tak, co vím od kamaráda, že když tak chodí jeho žena, vadí mu to, ale když tak chodí cizí, dost se mu to líbí.

Já když byla někde s ex a zjistil, že nemám prádlo, mínil se zbláznit gloriagloriawink
Ale myslím, že kdyby věděl, že tak někam jdu i bez něj, asi by vyletěl z kůže usch

Není tady

#41 26. 8. 2007 13:46

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Tak, tak, přítel z toho byl, když zjistil, že tak chodím, těžce na mrtvici.

Není tady

#42 26. 8. 2007 13:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile musíš ho nechat při tom, že tak chodíš jen když jsi s ním, že tak chodíš i jinak mu neříkej vissla

Není tady

#43 26. 8. 2007 13:58

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

To je minulost, dávno spolu nejsme, byl to žárlivec, nešlo jen o to prádlo. Ale teď tak chodím a nikomu to nevadí.

Není tady

#44 26. 8. 2007 14:01

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile já měla doma taky žárlivce roll neměl k tomu důvod, žárlil i na vlastního bráchu, ale sám měl milenku usch pak se v těch chlapech vyznej hmm

Není tady

#45 26. 8. 2007 14:04

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No, nevyznám. A pak se má Geisha vyznat v tom, proč její kluk nosí úděsný prádlo od maminky, že jo?

Není tady

#46 26. 8. 2007 14:16

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

lol

Není tady

#47 26. 8. 2007 14:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

No jo, ale ono to moc k smíchu není, ještěže já jsem ten typ matky, co učí ty svoje dva poklady se o sebe postarat, včetně toho, že si koupí oblečení sami, bez mojí asistence. Navíc jim sama ani nic kupovat nemám, nechtějí to, taky ten můj 19iletý synek má specifický vkus, takže a se při nákupech vyřádí sám.

Není tady

#48 26. 8. 2007 14:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile tak u vás asi plátěné a nastavované nehrozí tongue
Ty už mᚠtak velkého syna vava brďo, v kolika jsi ho měla va na to nevypadáš

Není tady

#49 26. 8. 2007 15:00

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

V devatenácti, byla jsem rychlá jako smrš, mám ještě patnáctiletýho. Ale jsem ráda, že už mám kluky velký, mám volnost.

Není tady

#50 26. 8. 2007 15:01

geisha
♥♥♥♥---

no, Ari....ja snesu i ty slipy, nicmene nekoupila bych je a kdyby mel pritel slipu plnou skrin, tak bych tak nekecala a obcas mu nejaky slusivy boxerky na zpestreni koupila...jenze tohle je fakt extrem, fakt ty trenky jsou antikoncepce... sad
naostro by asi nesel big_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí