Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#1 24. 8. 2007 23:28

geisha
♥♥♥♥---

pánské spodní prádlo

Ahoj, pochlubte se, jaké prádlo nosíte, nebo nosí vᚠpřítel či manžel:) pokud se to tu už probíralo, tak se omlouvám, ale víc jak rok jsem tu nebyla a teď mě ta otázka fakt zajímá...
...skoro půl roku mám přítele, klape nám to, máme společné zájmy, víceméně jsme i spolupracovníci, i když na dálku, jen tohle mě šííííleně děsí:-O
Je baculatější, doma má se sestrou a rodiči takový dost úzký vztah, maminka celý den vaří, bydlí na vesnici....no a maminka mu kupuje i spodní prádlo:(
Aby se nepotil a že je to zdravý, tak plátěný trenky s kapsičkou, stejný, jaký nosí i tatínek a dědeček:usch:
jsou naprosto asexuální, jak se nahrnou v gumě a pak mu lezou z kalhot, fuj....jak je příležitost, tak mu koupím slušivější prádlo, jenže pokaždé, když jsme spolu(jsme daleko od sebe), tak přijede a na sobě zase ty odpudivý trenýrky....a nový má s sebou na druhý den, jenže to zase odjede, takže si ho večer nesvlíknu....a ty další nový jsou permanentně v prádle, protože maminka pere jednou týdně:-(
co byste dělali?

Není tady

#2 25. 8. 2007 6:28

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Re: pánské spodní prádlo

Tak mu kup prádlo sama, jako dárek, pokud chce nosit klasické trenýrky, pak z bavlněného úpletu, jsou sice dražší, než ty plátěné, ale vypadají daleko líp. Syn (19) nechce nosit boxerky, tak mu tyhle trenýrky kupuju, stojí od 150,- Kč výš, ale jsou hezké na pohled a na tělě vypadají taky dobře. Kup mu jedny, na zkoušku, to finančně uneseš a uvidíš, hlavně mu takticky říkej, jak mu zrovna tyhle sluší, že jsou sexy a tak... Chlapi jsou ješitní a uvidíš, že ho naučíš nosit hezčí prádlo.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#3 25. 8. 2007 7:03

HB
♥♥♥♥♥--

uff...jsem pomerne odolny jedinec, ale tohle by me taky vadilo...myslim, ze nejlepsi bude mu to ohleduplne, ale durazne vysvetlit...zrovna me nejak nenapada, jak...hmm treba, az mu budes nejaky novy kousek davat, tak mu rict, ze se tesis, az to z nej budes svlekat...s trochou stesti se dovtipi...

The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

#4 25. 8. 2007 8:20

annemarie
♥♥♥♥---

Pokud už jsi mu nejaký koupila... a určitě jsi mu to dala nějak najevo, že ty jeho trencle nejsou zrovna sexy.... tak mu to náznaky nedojde.
Někteří muži jsou v tomhle zabednění. Nejhorší na tom je, že o toho tvýho se zrovna tak "perfektně" stará maminka. Tak na tohle pozor...zavání to maminčiným mazánkem. Nemohu to sice takle soudit, ale sama víš....

Já bych mu narovinu, ale hezky řekla, že ty trencle nejsou zrovna to pravý ořechový, že je mladej kluk, a že když ho v nich vidíš, tak si představíš svýho otce ještě za dob socíku, když nic jinýho nebylo v obchodě a je po chuti lol.......

A pokud potřebuje větrání a upnutý boxerky mu nejsou příjemný, tak jak už tady někdo psal, tak bavlněný trenky jsou hezký a příjemný.

Manželovi taky na začátku našeho vztahu přišlo normální, že stále byla zásoba pasty... toaletního papíru....kdepak se doma asi bral...lol
On to přece někdo musel kupovat.... lol.... ale já jsem holka zapomětlivá... a najednou to nebyla  domácí samozřejmost.
Nikdy jsme nešli do práce s nevyčištěnou pusou a neotřeným zadkem lol... něco se vždycky vymyslelo ... lol

Není tady

#5 25. 8. 2007 8:25

geisha
♥♥♥♥---

No, ja mu ty boxerky kupuju, jak to jde, jedny si i koupil sam. Ale porad je tech platenych prevaha a on je nevyhodi nebo neprestane nosit. jsou osklivy, vselijak pruhovany a dost jich je na boku nastavenych jinou latkou, protoze bud pribral a nebo byla spatne koupena velikost:(
Kdyz o neco jde, nekam jedeme, tak si stejne bere ty hrozny. Maminka ho pri oblikani varovala, ze se poti a ze se zapari a ze to je umely a sup, byl v tech platenych:( A to jsem umyslne kupovala DIM bezesvy, prodysny za nezanedbatelny penize, prave z toho duvodu:(

jinak uz jsem mu to xkrat naznacila a uz jsem mu to i nekolikrat rekla primo, ze ma hrozny asexualni trenky a ze se mi vic libi v tech novych, ze je vic sexy. Smeje se tomu, obcas se jen na to svliknuti prevlece do novych, kdyz to rekl, mamce, zasmala se cela rodina, ale nic vic:(

Není tady

#6 25. 8. 2007 9:43

x256987
Host

Tak se mi vybavilo, jak se moje mám a s bratrovou přítelkou (v době, kdy brácha bydlel ještě doma, ale na víkendy jezdil víceméně pravidelně k ní) jeden čas doslova rvaly o to, která mu vypere zašmírované montérky... Není to jen věc vkusu, ale taky lehký boj o "sféry vlivu", nezanedbatelý je i faktor zvyku u přítele, skoro až jakési povinnosti vůči předkům lol

Dokud spolu nebudete bydlet, asi nemᚠjinou možnost než občas vyjádřit svůj názor a ve volných chvílích přemýšlet, do jaké míry je pro tebe přítelova silná vazba na výchozí rodinu přijatelná. Pokud jde o jeho soubor prádla, nejdřív bych se snažila eliminovat vyspravované a nevzhledné kusy, ono i plátno jistě existuje v přijatelnějších dekorech a padnoucí střih je určitě ze všeho nejpohodlnější. Ale pokud má zrovna k těm nejrozedranějším citový vztah, ustoupila bych. Přítel má jedny takové kraasy, už se je ani nepokouším zašívat, protože se rozpadnou hned vedle, občas v nich půl dne chodí a je spokojený. A já vím, že až se jednou rozpadnou na nitě, nehodíme je do kamen ani do popelnice, ale převážeme je zlatou stuhou a podržíme za ně dvě minuty ticha.

#7 25. 8. 2007 10:28

geisha
♥♥♥♥---

no jo, ja vim, ze ten vliv je moc silny a ze to pujde tezko:(
jinak i sam pritel kolikrat prijede a hlasi, ze ma zase ty asexualni trenky, s litosti v hlase, jako by si to rano neuvedomil:(

no, kdyby ty trenky byly treba cerveny s bilyma puntikama, snesu to urcite lip, jak tyhle vselijaky pavzory...jenze to nedelaji, kdyz jsem mu shanela slusivy boxerky, tak jsem obesla dost obchodu a vsimla jsem si, ze vetsinu dekoru techhle vystavenych hruz az moc dobre znam...

Take jsem spolehala na to, ze pritel hubne a dela neco se svoji postavou....ty trenky nejsou elasticky, tak jsem doufala, ze jak zhubne, trenky budou velky a poleti pryc, nebo k tatinkovi do skrine....10kg dole, novy dziny, ale trenky stary a jeste z nich lezou, jak jsou velky...jenze se obavam, ze spis nez obmena satniku projde zmenseni:(

ted bude mit narozky, tudiz jsem mu koupila mimo jine nejaka tricka(plus boxerky), protoze nosi porad kosile a jednou me malem kleplo, ze na cyklovylet jel v kosili jak nemecky turista, jen slamak chybel...a to bylo nejakych 40km:)

obecne - vsechno je mezi nami super, jen to obleceni:( pricemz svrsky jdou, celkem rad nakupuje obleceni, nakupuje si i sam, jen bych vyeliminovala par starych modelu, ale to se podda, na tom se pracuje, sam usoudil, ze potrebuje novy...ale trencle nic...

Není tady

#8 25. 8. 2007 10:39

smou
♥------

Já jsem na to šla razantně. Ne že by přítel nosil nějaké asexuální prádlo, ale to v jakém bylo stavu mě někdy opravdu udivovalo. Prostě díra tady, díra tam. Nejvíce mě udivila odpověď, že se to zašije. Tak jsem jednoduše přišla a vyhodila. Nakonec mu nezbylo nic jiného, než jít a koupit si nové (samozřejmě hezčí) smile. Takže teď je radost oboustranná.

Není tady

#9 25. 8. 2007 10:59

geisha
♥♥♥♥---

no, to ja se trochu bojim to povyhazovat, nechci si maminku znepratelit a u nich to proste chodi tak, ze se to nevyhazuje, ale spravuje do posledni nite:( Viceneme ty trenky nejsou ani nejaky zniceny, jen proste nastaveny na boku:(

Mimo jine, me by ani trochu nebavilo je zehlit, stejne, jako latkovy kapesniky....zbytecny pridelavani prace, nejlepe se toho zbavit:-) ja nezehlim ani rucniky a uterky(-ty by to obcas chtelo), natoz tohle:-)))

Není tady

#10 25. 8. 2007 11:18

smou
♥------

Tak snad potom možná mu ukázat jaké to je. U nás doma, když někdy nezabírají slova, tak se snažím chovat obdobně. Většinou mu to pak dojde rychleji smile. Takže na Tvém místě, bych se někdy oblékla do spodního prádla nejlépe po babičce a uvidíš. Třeba to na něj bude mít stejné účinky jako na Tebe.
Ale z vlastní zkušenosti vím, že maminky mají někdy mnohem větší vliv, než my smile

Není tady

#11 25. 8. 2007 11:24

geisha
♥♥♥♥---

tyjo, to je dobry napad big_smile jdu shanet vhodny bombardaky a podprsenkostan po babicce big_smile jezkovy oci, to budu nervozni, nikdy jsem nemela nic podobneho na sobe.....no ale bude to mit smysl i proto, ze pritel mi koupil krasnou luxusni soupravu pradla a ja ho nosim, abych se mu libila, ja mu koupim trenky a on je nenosi:-) Diky za tip, zkusim

Není tady

#12 25. 8. 2007 11:28

smou
♥------

smile Tak pak napiš, jak jsi dopadla. No počítám, že pěkně vykulenej bude v každém případě big_smile. A když to na něj nezabere, tak se alespoň pobavíte wink

Není tady

#13 25. 8. 2007 13:37

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Mne sa páčia také tie modernejšie mäkké bavlnené trencle, trebárs kockované alebo tmavomodré... tongue Alebo vtipné slipy... teda tangáče a tie obtiahnuté hrôzy nemusím. Ale klasické červené trenky á la "sovietska zástava" sú dokonale antikoncepčné. To keby si dal na seba aj Johnny Depp, tak nič nebude... usch

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#14 25. 8. 2007 13:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Tá pointa sa mi páči, potom písni, ako dopadly bombarďáky, oK?

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#15 25. 8. 2007 14:16

Majla
♥♥♥♥---

Tenhle problém jsem v menší míře měla taky.Já jsem první holka svého přítele a než jsme solu začali spát,tak taky nosil takový ty látkový trenýrky.Sice nebyly zas tak starý, ale ty ¨vzory byly děsný a když jsem ho v tom viděla, tak mě to rozesmávalo.No měl i hezčí kousky,ale samozřejmě ty látkový mu přišly pohodlnější.Ale když jsme došli k milování začal nosit ty hezčí.U jeho maminky to bylo naopak.Ona sama mu ty staré vyhodila a koupila nové.Taky mu kupuje spodní prádlo,ale musím říct, že má vkus.To jsem fakt ráda.Já mu taky občas prádlo koupím.Jinak jít proti němu jeho vlastní zbraní je vážně super nápad.Napiš jak jsi uspěla.

Není tady

#16 25. 8. 2007 14:49

geisha
♥♥♥♥---

Majlo, mas vyhodu, ze maminka je moderni wink Tady prave maminka modu neresi, na stejnou uroven da vedle sebe treba novou sustakovou bundu a bundu Biwang dole do gumy, x let stary model z trznic nasich asijskych spoluobcanu sad Proste bunda jako bunda.
No prave, ty vzory jsou desny a hlavne vecer to platno vypada jak vytazeny "krave z huby", cely den pod oblecenim, a jak mu jsou velky, tak se svlikne a me popadaji stridave zachvaty smichu a zoufalstvi, protoze tam stoji s tim svym briskem a dole ma jakysi zmuchany hadr silene barevnosti....fakt dokonala antikoncepce...pokud mam chut na sex a on ma na sobe tohle, tak jedina moznost je ty trenky stahnout dolu rovnou i s kalhotama, aby me to nepreslo, jen je uvidim smile
Jsem mu kolikrat rikala, at se koukne do zrcadla na sebe v trenkach od maminky a v cernych boxerkach, kdy se sobe vic libi...
Ok, dam vedet, jen to nebude jen tak hned, tento vikend mam ja uceni, pristi vikend pritel a pak se uvidime smile

Není tady

#17 25. 8. 2007 14:59

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

geisha napsal(a):

Jsem mu kolikrat rikala, at se koukne do zrcadla na sebe v trenkach od maminky a v cernych boxerkach, kdy se sobe vic libi...

A co ti odpověděl, když se na sebe do toho špíglu podíval? Sám přeci musí vidět, že to moderní prádlo je hezčí. I chlap s bříškem může být sexy v pěkném prádle, naopak i chlap se super figurou bude v plátěných trenkách vypadat, no, řekněme vesele.
Geisho, a co nosí jinak na sobě, jak se oblíká? Taky nemožně?

Není tady

#18 25. 8. 2007 15:43

geisha
♥♥♥♥---

No, nemohl to asi realizovat, protoze doma nevedou zrcadlo, kde by bylo videt vic, jak oblicej a tak mlcel a jen pokyvoval, protoze mozna i bez zrcadla znal odpoved. Vsichni jsou baculati, nejvic maminka a sestra a asi se do zrcadla radsi nedivaji, nevim smile Kazdopadne to zkusim znovu, az bude u nas, to se totiz jednou zhrozil, ze kdyz vylezl z vany, tak se hned videl nahy v cele sve krase big_smile

No, normalni obleceni je takovy promenlivy...to co jsme byli nakupovat spolu, tak je super, na kosilich, co si kupuje hlavne do prace, tak se asi neda co zkazit, svetr od maminky viz bunda, dziny byly priserny a hlavne rozdrbany a seprany, ale to jsme sehnali novy padnouci, takze ted ok, a kdyz jsme se videli poprve, tak mel na sobe sandaly(bez fusakli big_smile ), bezovy kratasy s kapsama a takovou normal kosili v prirodni barve, takovy trochu safari styl ala Bushman = celkem normal.
Paradoxem je, ze se mi z jeho puvodnich veci asi nejvic libi triko na doma, takova pruhovana polokosile big_smile

Není tady

#19 25. 8. 2007 15:48

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Kolik je mu let? Já jen, že na mladýho chlapa je to teda dost běs, protože většinou mladí chlapi chtějí vypadat dobře a taky se dobře oblíkat. Styl Bushman je super, tam si kupuju taky. Ale asi na něm budeš muset zapracovat a hlavně přebít maminku. Co sestra, ta se oblíká jak? Na prádlo se raději ani neptám, :-)

Není tady

#20 25. 8. 2007 16:00

geisha
♥♥♥♥---

24
Jo jo, uz se pracuje...hlavne to chce jeste neco shodit, on je takovy, ze co na nem neni uplne volny, tak mu je pry maly a je dost vysoky, takze kolikrat mu jsou i ty nejvetsi velikosti maly(napr. NewYorker, MarksSpencer). Pak bude vyber jeste sirsi. Jenze u nich doma je to proste takovy, ze ani kousek latky neprijde nazmar a tak odmita to stary vyhodit. Sestra je o 2 roky mladsi jak ja a pry vypada jak o 10 let starsi jak ja(od osoby nezasvecene, i kdyz ja nenalicena vypadam pry na 14 yikes ) sad Nosi takove volnejsi halenky, dlouhe sukne a vubec se nelici, protoze je alergicka(ani doma vubec nepouzivaji pletove kremy yikes ) To zase pritel celi posmechu ze strany maminky a sestry, protoze chodi pravidelne na kosmetiku a ke kadernikovi, doma se matle spoustou vodicek a cisticich gelu, ze to ani ja nepouzivam a ted jsem mu doporucila i pedikuru, protoze s nadvahou nohy dost trpi big_smile

Není tady

#21 25. 8. 2007 18:03

Daniela S.
♥♥♥♥♥--

S vyhazováním jejich prádla OPATRNĚ! Velmi vhodné na "ztrátu" nejcennějších kousků je malování, stěhování a podobné příležitosti. Pozor - milovaný kousek nebo jeho fragment se nesmí později objevit jako hadra!

Není tady

#22 25. 8. 2007 18:26

geisha
♥♥♥♥---

ja vim, hlavne me to desi kvuli mamince, on ty trenky nema oblibeny, ma jich plnou skrin a nevi, proc maminka kupuje tyhle desny modely(to rekl)
yikes

Není tady

#23 25. 8. 2007 18:39

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

Propána, kolik let jé té jeho mamince? Mojí je 58 let a je moderní, nikdy by takový trenágle bráchovi nekoupila.  No, holka, to ti nezávídím. A on, když se mu to nelíbí, proč to neřekne? Bojí se maminky? A vůbec nechápu, když je dospělý, proč si oblečení a prádlo nekupuje sám.

Není tady

#24 25. 8. 2007 18:39

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

A naznačil mamince, aby mu takové "hrůzy" už nekupovala? A proč vlastně maminka kupuje oblečení 24-letému chlapovi???!!

Není tady

#25 25. 8. 2007 18:54

geisha
♥♥♥♥---

ja ani nevim, kolik ji je sad Moji mamce je 43, stihla vysoka dlouhonoha, nosi bily 3/4 kalhoty na telo, obepnuta trika, kabelcicku do ruky, cerveny lodicky, tanga, krajkovy pradlo a vypada na 35...a jen vyjimecne mi koupi neco bez meho souhlasu a kdyz uz jo, musi byt presvedcena, ze se mi to bude libit, coz se vetsinou trefi, zastava nazor, ze uvareno musi byt i s uklidem do hodiny a kdyz ma moznost, klidne misto obeda vyrazi na kolo........jeho maminka v sobotu v 9 rano smazi rizky a do obeda porad neco kuchti, kouka na me vselijak, ze vstavam neskutecne pozde(pred 9)....proc mu kupuje obleceni nevim, netroufam se ji zeptat....
zkusim se zeptat pritele.......jestli si neumi nakoupit sam.....a doufam, ze uz jsme vyresili, ze kdyz jel za mnou, se sbalenim veci mu pomahala maminka....asi pomohlo to, ze jsem mu primo rekla, ze je neschopny a nesamostatny, ze si to neumi sbalit sam...takze si uz sam bali......ufff, bude to cesta na dlouhou trat.....ted ho ucim trochu varit, at si nemysli, ze ze me bude putka u sporaku jako jeho maminka.....se vzdycky vsadime o veceri a samozrejme tak, abych mela vetsi sanci vyhry a on musel varit big_smile ale uz mu to jde smile cinu zvladl, jen jeste vyresit uklid, aby v kuchyni nebylo jak po vybuchu smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí