Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 8. 2007 12:23

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

Macex: přiznám se, že tvému příspěku nerozumím.  Jinak se dívat se na co??? Přisprostlý, obhrblý vtipálek byl pro mě vždycky tím čím JE, a mi bylo 15 nebo 35 let a pádila jsem pryč mílovými kroky jak z dikotéty tak i z Fit centra.

 

#52 29. 8. 2007 12:23

merunka
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 200

Re: Holky a co z toho ..

Moc zajímavé téma.Mě osobně připadá,že stále jen řešíš své Já,Já zaujmout,Já hledet,Já JáJáreta Nezlob se,ale zaujme tě taky nějaká dívka?Jestli ano,tak se snaž né oslňovat až tak svou osobou,ale spíš se zajímat o tu dívku,vyptávat se co má ráda,co jí zajímá,co se jí líbí,jaký má koníčky a hned pak zjistíš co máte společné a jaké konverzace se držet.Dívky mají rády když někoho zajímají.Připadá mi,že chceš aby hned věděly jak jsi výjmečný a jaký mᚠpřehled a třeba i jsi,nechci ti křivdit,ale můžeš tím dost odrazovat.Já bych radila zaměřit se spíš na oběkt tvého zájmu,zajímej se o NI a poslouchej. :hjarta:Držim palce.

Není tady

 

#53 29. 8. 2007 12:30

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Holky a co z toho ..

Lávský, buď přirozený, buď sám sebou a tu ženskou si sám sobě dovol. Proč mᚠpotřebu být zaujatý a odtažitý? Když jseš odtažitý ty, tak se špatně hledá partnerka, které by to vyhovovalo. Zkus si představit situaci, že by se tak k tobě chovala ženská tak jako ty k ní. Vyhovovalo by ti to?


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#54 29. 8. 2007 12:31

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Holky a co z toho ..

No, nošení kamínků a namlouvání natřásáním peří je hezká věc, ale v praxi to opravdu mnohdy nefunguje...
Dám příklad.... včera jsem jukla na kousek dílů seriálu na Primě (kdo zná, bude přesně chápat, co myslím)...
Doktor Wágner  může být milionovej, něžnej, tokavej, vrkavej atd... ale ženský před ním zdrhaj...
Doktor Strnad je sexuální mašina a svůdce od pohledu a má nemravné vtípky i na smeták v kumbále a ženský se míní strhat....
Doktor Kratochvíl nebo jak se jmenuje, takovej tichošlápek v koutě, jen tak občas něco pronese, je decentní, žádné okaté flirty atd.... a doma šílené peklo a na druhou stranu určité typy ženských po něm hupsají, jak vosa na bonbón.
Přesně takhle to znám i v reálném životě.... Jsou opravdu skupiny lidí, kterým příjde normální se "namlouvat" způsobem erotických vtipů, narážek, poplácávání atd..... Nebo někomu imponuje někdo, kdo umí během 5 minut na sebe strhnout pozornost celé společnosti a udělat si kolem sebe hlouček nadšených posluchačů, a už vypráví sprosté vtipy, zábavné historky z hospody nebo černý humor ze silnic a dálnic.

Není tady

 

#55 29. 8. 2007 12:35

merunka
♥♥♥----
Registrovaný: 4. 5. 2007
Příspěvky: 200

Re: Holky a co z toho ..

Macex napsal(a):

No, nošení kamínků a namlouvání natřásáním peří je hezká věc, ale v praxi to opravdu mnohdy nefunguje...
Dám příklad.... včera jsem jukla na kousek dílů seriálu na Primě (kdo zná, bude přesně chápat, co myslím)...
Doktor Wágner  může být milionovej, něžnej, tokavej, vrkavej atd... ale ženský před ním zdrhaj...
Doktor Strnad je sexuální mašina a svůdce od pohledu a má nemravné vtípky i na smeták v kumbále a ženský se míní strhat....
Doktor Kratochvíl nebo jak se jmenuje, takovej tichošlápek v koutě, jen tak občas něco pronese, je decentní, žádné okaté flirty atd.... a doma šílené peklo a na druhou stranu určité typy ženských po něm hupsají, jak vosa na bonbón.
Přesně takhle to znám i v reálném životě.... Jsou opravdu skupiny lidí, kterým příjde normální se "namlouvat" způsobem erotických vtipů, narážek, poplácávání atd..... Nebo někomu imponuje někdo, kdo umí během 5 minut na sebe strhnout pozornost celé společnosti a udělat si kolem sebe hlouček nadšených posluchačů, a už vypráví sprosté vtipy, zábavné historky z hospody nebo černý humor ze silnic a dálnic.

K tomu bych se přidala.Každý jsme jiný a každého upoutává něco jiného.Buď prostě sám sebou.tummenupp

Není tady

 

#56 29. 8. 2007 12:38

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Holky a co z toho ..

Somaia- no to je právě ono. Tobě příjde takto, jiné příjde jako úžasný bavič a sympaák, protože mám bradavici na nose a on se mnou laškuje.... Té ženské už třeba nedojde, že má každý den jinou a že je to jen lovec žen, ale zkrátka jsem chtěla naznačit, že každému příjde zajímavé něco jiného....  /přiběhne do šatny a huláká, ten krásnej skladník se mnou teď flirtoval na rampě a pozval mne večer na víno.... a přitom on jí řekl dva sprosté vtipy a zeptal se, zda bude mít večer čas..../
Tak proto jsem se zastala Zephyra  neb věřím, že nejen on a já máme kolem sebe všechny sorty lidí....
Jak se říká - jiný kraj, jiný mrav.....

Není tady

 

#57 29. 8. 2007 12:45

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Holky a co z toho ..

Nojo, Macíku, jenže Zefýr někde prones, že v zásadě jsou všechny baby slepice a takovou že on nechce - no tak to fakt nemá moc šancí, uznej (nehledě k tomu, že tenhle jeho roztomilej názor čiší skoro ze všeho, co napíše )


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#58 29. 8. 2007 12:48

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

.

Upravil(a) Somaia (29. 8. 2007 12:51)

 

#59 29. 8. 2007 12:50

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

Somaia napsal(a):

Macex: ...... dobře, ujednotily jsme se  v názoru, že jako živočišný druh jsme velmi rozmanití a co dál??
Ty se sice zastávᚠZefíra jak to vidí on, to chápu, ale já se ptám PROČ a v čem se ho zastáváš??!!! Proč nevnímá  on tu rozmanitost a ještě k tomu tak trestuhodně zevšeobecňuje na jednom jediném příkladu. To mě tedy malinko nadzvedlo ze židle a dovolila jsem se postavit do opozice, protože mě zahrnul pod všeobecný pojem "ženská" a přisoudil sklony, které prostě a jednoduše nemám.

 

#60 29. 8. 2007 12:51

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Holky a co z toho ..

Macex - na někoho působí natřásání peříček, na jiného sprostý vtip, ale o to nejde. Snažím se říct (možná špatným způsobem), že prvotní je to "namlouvání", ten zájem o samičku. Jasně, že každá samička chce toho největšího (z jejího hlediska) borce, ale pokud se on nepředvádí tak, jak to vyhovuje, nemá u ní šanci, kdežto jiná by si kvůli němu paty ušoupala. Takže opravdu jsme lidé různé :-)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#61 29. 8. 2007 12:55

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Holky a co z toho ..

Jistě kolem sebe vidíš spoustu párů, kde mužem je samolibý, jednoduché vtípky házející, leckdy i nepříjemně vlezlý či obhroublý chlap. A jistě se ptáš, co na něm ty ženské vidí. Tak tedy: Neptej se. Vezmi na vědomí, že sebechytřejší ženu sbalíš spíše na laciné prepubertální vtípky (budeš pro ni "zábavný týpek"), často hraničící se sexuálním obtěžováním, než že jim budeš předvádět svoje znalosti něčeho, v čem se vyznají asi tak jako já ve výrobě kokosové moučky. To pro ně budeš jen nudný páprda... Napřed musíš zaujmout - jestli jsi nebo nejsi dobrý a pozorný partner, na tom v téhle primární fázi vůbec nezáleží, to není žádné plus.

Já se zastala pouze tohoto jeho názoru... pokud se někde angažoval jinak a jiným a např. "slepičím směrem", to nevím a tudíž nemohu soudit.... Ale já jsem přikývla na jeho názor, že "spíše" se balí ženská na to, než na ono....
Je možné, že na jiných vlákneš své názory barvitě rozvíjí jiným směrem, ale tady v tomto příspěvku naprosto přesně vystihnul, co na některé ženy perfektně funguje... On píše většinu, já osobně bych třeba řekla, že ca. polovinu, ale to je detail.... Chtěl poradit chlapovi, poradil.....

Upravil(a) Macex (29. 8. 2007 12:57)

Není tady

 

#62 29. 8. 2007 13:02

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Holky a co z toho ..

No, to musí sameček ale potkat sakra "samici", kvůli které by se vzdal svého přirozeného chování. A stejně by to dlouho nevydržel. Většinou je to tak, že sameček dělá co umí (tudíž, jeden frká hambatý fóry, druhý vypráví o neskutečném horolezeckém zážitku) a čeká, která s potenciálně přípustných samiček se chytí.... Pokud se chytí ta, kterou nezařadil do užšího výběru,... prchá.... Pokud se chytí ta, která prošla prvotním předvýběrovým sítem, pokračuje dál a pokud je alespoň trošku chytrý, začne sondovat na jaké pole dál se může pustit, když už ví, že prvotní oboustraný zájem byl potvrzen.... big_smile

Není tady

 

#63 29. 8. 2007 13:02

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

Ano, jistě, omlouvám se, přehlédla jsem to SP͊E, ale i tak se nad tím musím pousmát.... asi mám to štěstí, že se pohybuji mezi lidmi, kteří mají vztahovou empatii spíše dostatečně vyvinutou a  podobným typem "namlouvání" se nezabývají a to oboustraně, muži i ženy....

Upravil(a) Somaia (29. 8. 2007 13:03)

 

#64 29. 8. 2007 13:09

Macex
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 6970

Re: Holky a co z toho ..

Chápu, že Tě to urazilo.... nebo spíš ses cítila dotčena, že radí chlap chlapovi, jak vlítnout do kurníku a obrhoublým způsobem tam všechny slepice to..... big_smile
Ale to u chlapů je vcelku běžný, takové trošku drsnější rady....

Buď ráda, že se vyskytuješ ve společnosti, která je ti blízká a příjemná a nemusíš řešit přítomnost dotěrných lidí, kteří ti nevyhovují.... Já se snažím také obklopovat svými oblíbenými, ale občas se zkrátka nezadaří a i ten nejoblíbenější si sebou může přivést naprosto šílenou ženu či muže..... Tomu se fakt nedá ubránit....

Upravil(a) Macex (29. 8. 2007 13:10)

Není tady

 

#65 29. 8. 2007 13:15

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

Macex: neurazilo, k tomu mám hodně daleko i při reálné komunikaci, natož ve virtuální... big_smile ... napsala jsem jen, že mě to (jinými slovy) vyprovokovalo k opoziční reakci. Keep smiling. lol

 

#66 29. 8. 2007 14:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Holky a co z toho ..

To je pravda, taky jsem si všimla...Somaia se fakt neuráží pussa
To, co tak vypadá, je tlumené a prozatím mírně rozčilené býčí funění lol
Popravdě - v Zefýrově případě by asi i sebehloupější žena dala přednost prepubertálním vtípkům před jeho dlouhými (a jistě neuvěřitelně zábavnými ) přednáškami z oboru kosmologie -nebo čeho.
Promiň -jsem trochu zaujatá, ale já ho četla na tom jeho vlákně......dala bych přednost jakýmkoli vtípkům, včetně těch prepubertálních lol
Ještěže je mi ochranou můj věk lollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#67 29. 8. 2007 14:46

Somaia
Host

Re: Holky a co z toho ..

Jo to je přesně ono, Lupi, funím, ale nezuřím lol Není důvod.. lol

 

#68 29. 8. 2007 19:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Holky a co z toho ..

Somaia napsal(a):

Macex: přiznám se, že tvému příspěku nerozumím.  Jinak se dívat se na co??? Přisprostlý, obhrblý vtipálek byl pro mě vždycky tím čím JE, a mi bylo 15 nebo 35 let a pádila jsem pryč mílovými kroky jak z dikotéty tak i z Fit centra.

No vidíš, a pre mňa nie... wink Môj vkus sa, vďakabohu, vyvíja - a mám pocit, že v poslednom čase priam revolučne(oproti doterajšej vláčnej evolúcii)...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů