Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 8. 2007 17:16

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Holky a co z toho ..

ahoj, jen bych rád, kdybyste mi něco napsali na můj příspěvek. nevěděl jsem, kam to dát, toto mi přišlo jako vhodné.
Ahoj, rád bych tímto poprosil o radu nebo názor. Předem bych byl moc rád, kdyby mi nikdo nenadával typu (tak dkyž jsi dělal blbosti ..), toho jsem si už užil.
Pořád jsem chtěl najít nějakou holku, ale byl jsem dost odtažitý a nikdy jsem moc se s nikým nebavil, byl jsem sám sebou, jen s těmi, co jsme znal a tak ... nevím už ani proč, je to dávno. Vždy jsem nějak uknul, třeba pohledem, na tu holku, ona třeba taky koukla .. ale nic z toho nebylo .. já kouknu opět, ona nic .. chtěla být asi dobývaná .. Nebo narovinu jsem řekl holce napůl v žertu, že co kdybychom to spolu zkusili a tak, a ona "že nejsem její typ", přitom jsem cítil, že jsem jí zaujal. Jinak to se týkalo práce, nikdy jsem nikam nechodil .. jen tam, kde jsem lidi znal a tak. Takže práce nákup domů. Občas na diskotéku, ale s lidmi z práce a většinou s těmi jsem se bavil ..
vždy jsem šel na diskotéku ne se uvolněně bavit, ale "někoho sehnat".
// no a pak už jsem nevěděl, co s těmi holkami, tak jsem udělal to, že jsem přemýšlel, zda je neodrazuji tím, že jsem v práci schopný (spousta holek na mě i koukalo závistivě, místo aby se kluka snažily získat), a tak jestli nejsem moc sebevědomý a tak. Taky mě zajímalo strašně moc věcí, všechno, hvězdy, příroda, focení, auta, mobily, pc, a o všem jsem četl, miloval jsem neustálé rozšiřování obzorů, spoustě lidí jsem vybíral elektroniku a tak. A tak jsem měl přehled, a nechápal jsem, jak se můžou bavit tak povrchně, aniž by je zajímalo, co a jak funguje, neustále sje chtěl jít dopředu, pořád jsem nebyl na hranicích možností. A čekal jsem, že holky poletí na mě za to, co znám. A ono já jsem skutečně holky třeba zaujal, ale bohužel ... nic mco nevyšlo. byl jsem zaujatý a odtažitý. tak jsem se snažil říct si, že znát a učit se je špatné, že to je k ničemu, a zjistit, čeho si na sobě vážím a proč. A snížit to, abych nebyl tak sebejistý a nešel dopředu (přitom mě údajně lidi kolem měli rádi - prý). že je to stejně jedno, že prostě je to fuk, co znám, že stejně holku nesbalím, že je jim to jedno (určitě říkáte, proč jsem nežil, ale proč jsem tak usilovně hledal). A tak jsem se snažil, abych neměl pocit jako dobrý, nebo vážit si sebe, když se něco naučím nebo se mi něco povede. A tak jsem nad tím přemýšlel, až se něco po..... A opravdu. když se mi něco povedlo, tak mi to bylo víc jedno .. také jsem se hůř učil. neměl jsem třeba z některých věcí radost. Nebyl jsem si někdy jistý, jako kdybych neměl své názory. Přestával jsem si pamatovat ..
nevíte, jak z toho ven? díky

Není tady

 

#2 23. 8. 2007 18:32

KůžeLíná
♥------
Registrovaný: 15. 7. 2007
Příspěvky: 24

Re: Holky a co z toho ..

Z Tvého slohu a stylistiky předpokládám, že jsi cizinec. Nebyl spíše problém v tom, že Ti nerozumněli/y?

Není tady

 

#3 23. 8. 2007 18:44

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Holky a co z toho ..

Děkuji za odpověď ..
nejsem cizinec, jen jsem to sem zkopíroval, protože jsem to dal ještě na jednu diskuzi, co mi poradí, proto možná tak krkolomné ...

Není tady

 

#4 23. 8. 2007 19:09

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Holky a co z toho ..

Kolik je ti let? Tipnul bych tak kolem 25. Podle me jsi proste jen "standardni produkt" dnesni doby - sama technika, a "clovek" pomalu prestava umet komunikovat s jinymi lidmi.

Jak pises, ze jsi prestal brat vazne to, co umis, ze jsi se prestal ucit, ze te prastalo hodne veci bavit - to je podle me zbytecne rozhodnuti - v tom smyslu, ze na tom vysledek nijak nezavisi. Spise se dal zajimej o to vse, o co jsi se zajimal drive, a jeste si naloz na zada vic - zacni se zajimat o zeny. Jak mysli, jak sechovaji, jake veci a jaci muzi se jim libi, co maji rady v sexu, co je vzrusuje a co ne. A myslim, ze se dovis HAFO krasnych a zajimavych veci, ktere ti rozhodne v navazovani vztahu se zenami pomohou vice, nez znalost zapojeni cipove sady zakladni desky.

Jednu vec ti prozraditm hned - zeny maji rady intelektualni morotkare - ve dne partner do divadla, inteligentni spolecik, v noci vousaty drsny motorkar lol

Není tady

 

#5 23. 8. 2007 19:31

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Holky a co z toho ..

No, sexynete, trefil jsi opětovně hřebíček na hlavičku lol
Ovšem bez těch vousů wink tak nějak jsem si představila ZZ-Top a podobnej extrém raději nebrat tongue
Že by mě partner na noc místo peřinkou přikryl plnovousem, to spadá spíš do představ na pomezí horroru tongue
Raději všeho s mírou tongue


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#6 23. 8. 2007 19:43

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Holky a co z toho ..

Kiara: To melo jen evokovat predstavu drsneho muze, hehe, kazda si jiste predstavi toho sveho drsone smile Nektera horala z Francouzskych Alp, nektera stylu Van Damme, jina culikare Segala, jina treba trolla ze Svedkych jeskyni lol

Není tady

 

#7 23. 8. 2007 20:25

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Holky a co z toho ..

Hm... a já už mám vybráno smile Po pravici mi sedí kočka, po levici sinek, houkající jak sůva, takže tuto diskusi pro tento den uzavírám stolt
Kočka by mi ani tak nevadila, sinek mi vadí velmi.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#8 23. 8. 2007 20:28

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Holky a co z toho ..

díky za všechny reakce. naopak, hodně holek sjem uměl zaujmout. nejsem hloupý. to ví každý, že holku nezaujmete tím, co znáte o základních deskách, ale principiálně; jste schopní, zároveň přátelští a zároveň máte šarm. co víc si přát? možná to, jít někam ven a nesedět zavřený doma. Pak jste odkázáni na lidi jen z práce. Nikoho jiného jsem neznal !!!!!!!!!!!!!!!!!
a když jsem vyšel ven, prostě mě začalo štvát, že nikoho nemám, jen jsem nějakou viděl ... a přitom jsem hodně kolegyň v práci dokázal zaujmout ....

Není tady

 

#9 23. 8. 2007 20:47

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 5. 2007
Příspěvky: 1296

Re: Holky a co z toho ..

tywe, mne jeden zaujal, kdyz mi mimo jine o zakladnich deskach vykladal.

Není tady

 

#10 23. 8. 2007 23:49

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Holky a co z toho ..

hlavně mi šlo ale o to poslední, co jsem psal !!!

Není tady

 

#11 24. 8. 2007 6:44

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Holky a co z toho ..

vlcice, a byly ty desky kompatibilní s Ubuntu? lol

lavský, není třeba se tak přemáhat. Chce to méně upjatosti a víc uvolněnosti a jak říkal Sexýk, trošku se o ženských něco dozvi, třeba tady na Babinetě je studnice vědění o ženách wink


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#12 24. 8. 2007 7:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Holky a co z toho ..

"Žena je jako stín - běž za ní, utíká před tebou, jdi před ní, bude ti v patách."

Není to možná přesné znění, ale na tom nezáleží. Na diskotéky se nechodíš bavit, ale "nějakou sbalit", čekáš, že "holky na tebe poletí za to, co znáš". Co takhle trochu polevit v tom úsilí, nějakou sehnat za každou cenu a zkusit se "povrchně bavit" bez předvádění svého "širokého rozhledu"?
Ty fakt nemᚠjiné kamarády, než "lidi z práce"? Tak to změň - mᚠkoníčky, najdi si stejně "postižené" a přidej se k nim, možností je spousta. To tvoje "práce, nákup, domů" je spíš styl zaměstnané matky od rodiny (a ještě ne každé).


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#13 24. 8. 2007 7:13

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Holky a co z toho ..

lavsky, zhusta zvolni, nechod balit zensky,ale jen se bavit,a ona se casem ukaze nejaka, s kterou postavite treba novy raketovy motor.

Není tady

 

#14 24. 8. 2007 7:51

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Holky a co z toho ..

Njn, holt ona je ta vysoka inteligence a sectelost v navazovani vztahu spis na skodu.
Inteligent bude analyzovat problem, a "IQ 80" suka - protoze neprimysli, ale DELA smile

Navic, laska je vec ciste pudova - bud to pude a nebo nepude lol

Není tady

 

#15 24. 8. 2007 7:53

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Holky a co z toho ..

sexynet napsal(a):

Njn, holt ona je ta vysoka inteligence a sectelost v navazovani vztahu spis na skodu.
Inteligent bude analyzovat problem, a "IQ 80" suka - protoze neprimysli, ale DELA smile

Navic, laska je vec ciste pudova - bud to pude a nebo nepude lol

k tomu neni co dodat, je to tak.

Není tady

 

#16 24. 8. 2007 9:08

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Holky a co z toho ..

iq 80 šuká a iq 125 taky šuká, jen myslí i na jiné věci a třeba prožívá i něco jiného ..

Není tady

 

#17 24. 8. 2007 9:12

lavský
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 23. 8. 2007
Příspěvky: 747

Re: Holky a co z toho ..

Jo a ještě něco; nemusíte se bavit o deskách a tak, to stačí tak názorně, aby věděla, čemu všemu rozumíte, dál se můžet e bavit o jídle, filmech, sexu, o čemkoliv ...

Není tady

 

#18 24. 8. 2007 9:33

baba
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 906

Re: Holky a co z toho ..

lavský napsal(a):

Jo a ještě něco; nemusíte se bavit o deskách a tak, to stačí tak názorně, aby věděla, čemu všemu rozumíte, dál se můžet e bavit o jídle, filmech, sexu, o čemkoliv ...

no, tak kdyz mas jasno, pak neni co resit lol

Není tady

 

#19 24. 8. 2007 9:34

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Holky a co z toho ..

Chlapče můj naivní s IQ 125 - ta slečna nechce, abys jí názorně předvedl, čemu všemu rozumíš. Nejdřív se baví o čemkoliv a teprve potom se oslňuje znalostmi a rozhledem. Jestli začínᚠtakhle, tak se potom nediv - buď slečna získá dojem, že na tvoje znalosti nemá, nebo ji docela obyčejně nudíš.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#20 24. 8. 2007 9:42

qwassa
♥♥♥----
Registrovaný: 16. 4. 2007
Příspěvky: 125

Re: Holky a co z toho ..

Ahoj lavský. Vrátila bych se na Tvým místě k rozšiřování obzorů. To jsi psal, že Tě bavilo, i to bylo napsaný v tvým příspěvku celkem srozumitelně a jasně a hezky. Co se týká holek, tak prostě s rozšířením obzorů v jiných oblastech dojde i k rozšíření obzorů v oblasti "holky a co z toho". To co dělᚠteď nedělej, dělej to, co Tě bavilo předtím. Jen jakoby se kousek vra a pak trochu jinudy a pořád někam dopředu.


Pracuj na vlastním kameni.. jiné jen obdivuj.

Není tady

 

#21 24. 8. 2007 10:13

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Holky a co z toho ..

Lavsky, na mě ten tvůj příspěvek působí moc zmateně...se přiznámtongue
Je chválihodné, že se snažíš si rozšířit obzory, ale myslím si , že 99% žen bude povídání o " základní desce " velice nudit.....usch Mě třeba můj partner se se mnou dokázal bavit o všem néé o tom co všechno zná a umí, ale i o věcech , které se líbily mě ´...Některá má ráda přírodu,výlety, jiná třeba motorky nebo tanec...Každá je jiná, ale na to bych vsázela... Skoro každá žena hledá podvědomě partnera pro život a otce svých dětí, tak taky zaboduješ, jestli mᚠrád děti....Můj partner tím hodně zabodoval rodna


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#22 24. 8. 2007 10:22

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Holky a co z toho ..

Jdeš na to přes hlavu,  jako když pitvᚠžábu, než abys ji radši nechal kvákat u rybníka.
Be happy, uvolnit se, nekontrolovat se tolik. Hlavně mám pocit, že si moc nevěříš a jsi nasratý, že si tě holky nevšímaj.
Spíš najdeš tu správnou v nějaké partě než náhodou.  Přitáhneš k sobě podobný lidi, jaké hodnocení mᚠo sobě. Je na tobě, jestli to je looser nebo queen of the night. Pardon za tu angličtinu,  tak nějak to vystihuje lépe.


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#23 24. 8. 2007 10:24

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Holky a co z toho ..

lavský napsal(a):

iq 80 šuká a iq 125 taky šuká, jen myslí i na jiné věci a třeba prožívá i něco jiného ..

Tak to je skvelé a není co řešit :-)

Není tady

 

#24 24. 8. 2007 10:47

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Holky a co z toho ..

Já bych řekla, že se na to zbytečně koncentruješ, nech to plavat.  BTW mě kdyby někdo povídal o základní desce, sice bych se tvářila, že zaujatě poslouchám, protože jsem slušně vychovaná, ale ve skutečnosti by mě to šíleně nudilo, není tohle třeba ten problém ? Že ty slečny absolutně nezajímá jakej, že ten procesor je nejlepší a tak ?

Není tady

 

#25 24. 8. 2007 11:04

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Holky a co z toho ..

Programátori majú pánsku jazdu. Vypili sii a kecajú. Jeden sa chváli:
- Minule som bol na diskotéke, zbalil som tam super babu. Peknú aj inteligentnú. Zobral som ju domov. Pokecali sme, dali sme si vínka, som ju objal, ona sa ku ma pekne pritúlila. Pobozkal som ju, ona mňa. Potom som ju posadil na klávesnicu nového notebooku, vyhrnul sukňu a...
- Ty vole, ty mᚠnový notebook? No, davaj, rýchlo hovor, aký?!


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů