Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 6. 9. 2007 16:57

Helča
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 229

Re: Frigidní chlap

Selimko, já vím...on reagoval před tím, že není ze sPlzně  atd.  lol


Pravá cesta je ta nejt잚í.

Není tady

 

#52 6. 9. 2007 18:14

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Frigidní chlap

Ivana napsal(a):

balonku, no vidíš a já bych si zrovna přála chlapa, kterej by sex už nechtěl, ale měl mě rád. Nechceš mi ho přenechat - intelektuály já můžu!

Neblazni! Ja rikala pred lety to same a dokonce se mi to splnilo... Jenze ten chlap me tak rajcoval, ze jsem tomu zase prisla na chut... ale s nim to opravdu ani nehlo. A rad me taky asi nemel... to s tim nema nic spolecnyho.
Nevim, jestli existujou normalni chlapi, ja mela vzdycky sexualni maniaky a ted toho frigidu. kapitulation

Není tady

 

#53 7. 9. 2007 8:08

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Frigidní chlap

Čau Venuše smile takže ty už mᚠchlapa ? Zrovna jsem tě chtěla dát dohromady se Zephyrem - náramně by jste spolu notovali ...
Jste na stejné vlně. Pus frigida k vodě a zkuste to spolu :-)


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#54 7. 9. 2007 9:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Frigidní chlap

lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#55 7. 9. 2007 9:33

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Frigidní chlap

Ivana napsal(a):

balonku, no vidíš a já bych si zrovna přála chlapa, kterej by sex už nechtěl, ale měl mě rád. Nechceš mi ho přenechat - intelektuály já můžu!

Ivanko klidně, chápu, že to někomu může vyhovovat. Podle Murphyho zákonů se bohužel dají dohromady lidi s opačnými přáními v této i jiných oblastech dumbom . Nějakého erotomana na výměnu bys neměla wink

Není tady

 

#56 7. 9. 2007 9:41

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Frigidní chlap

Kdybych aspoň mohla mít klidnmě sex i bez vztahu, tak to budu řešit bokovkou, ale když to není ono pussa Ach jo, takže řešení: jedině zase výměna partnera, ale kde brát (normální) chlapy a nekrást va ?!?
Já prostě neumím vedle chlapa ležet dlouhé měsíce a nic..poslouchat, že je unavenej a poslouchat jeho starosti a vést intelektuálské rozhovory a chodit na procházky a do kina...to je sakra KAMARÁD a ne partner usch

Není tady

 

#57 7. 9. 2007 9:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Frigidní chlap

balonek napsal(a):

Kdybych aspoň mohla mít klidnmě sex i bez vztahu, tak to budu řešit bokovkou, ale když to není ono pussa Ach jo, takže řešení: jedině zase výměna partnera, ale kde brát (normální) chlapy a nekrást va ?!?
Já prostě neumím vedle chlapa ležet dlouhé měsíce a nic..poslouchat, že je unavenej a poslouchat jeho starosti a vést intelektuálské rozhovory a chodit na procházky a do kina...to je sakra KAMARÁD a ne partner usch

No já nevím, tak prostě vedle něj nelež, to se nedá vydržet vava prostě se ho neptej a skoč na něj uschlol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#58 7. 9. 2007 10:17

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Frigidní chlap

PPavlaa napsal(a):

balonek napsal(a):

Kdybych aspoň mohla mít klidnmě sex i bez vztahu, tak to budu řešit bokovkou, ale když to není ono pussa Ach jo, takže řešení: jedině zase výměna partnera, ale kde brát (normální) chlapy a nekrást va ?!?
Já prostě neumím vedle chlapa ležet dlouhé měsíce a nic..poslouchat, že je unavenej a poslouchat jeho starosti a vést intelektuálské rozhovory a chodit na procházky a do kina...to je sakra KAMARÁD a ne partner usch

No já nevím, tak prostě vedle něj nelež, to se nedá vydržet vava prostě se ho neptej a skoč na něj uschlol

Presne tak! Balonku, co ti brani? Ten muj frigid taky nikdy sam od sebe nechtel, ale potom se mu to libilo. I kdyz na druhou stranu uznavam, ze si pak clovek pripada jak sexualni loudil...

Není tady

 

#59 7. 9. 2007 10:20

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Frigidní chlap

Feuria napsal(a):

Čau Venuše smile takže ty už mᚠchlapa ? Zrovna jsem tě chtěla dát dohromady se Zephyrem - náramně by jste spolu notovali ...
Jste na stejné vlně. Pus frigida k vodě a zkuste to spolu :-)

Nee... to nejde. Frigid je muj nejlepsi kamos. Jinak bych byla uplne sama... jako Zephyr. Skoda, ze je Zephyr tak mladej... pochazim z Plzne a jsem tam docela casto lol.

Není tady

 

#60 7. 9. 2007 10:20

balonek
♥♥♥♥---
Registrovaný: 3. 5. 2007
Příspěvky: 482

Re: Frigidní chlap

Tak jo, skočím.....a když se to nepovede, k pinďourovi mu přivážu dlahu, aby se dalo usch Nemaj to ti chlapi jednodušší, když ženská vpodstatě může kdykoliv? dumbom

Není tady

 

#61 7. 9. 2007 10:22

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Frigidní chlap

venuše napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

balonek napsal(a):

Kdybych aspoň mohla mít klidnmě sex i bez vztahu, tak to budu řešit bokovkou, ale když to není ono pussa Ach jo, takže řešení: jedině zase výměna partnera, ale kde brát (normální) chlapy a nekrást va ?!?
Já prostě neumím vedle chlapa ležet dlouhé měsíce a nic..poslouchat, že je unavenej a poslouchat jeho starosti a vést intelektuálské rozhovory a chodit na procházky a do kina...to je sakra KAMARÁD a ne partner usch

No já nevím, tak prostě vedle něj nelež, to se nedá vydržet vava prostě se ho neptej a skoč na něj uschlol

Presne tak! Balonku, co ti brani? Ten muj frigid taky nikdy sam od sebe nechtel, ale potom se mu to libilo. I kdyz na druhou stranu uznavam, ze si pak clovek pripada jak sexualni loudil...

hmm loudil neloudil, hlavně, že z toho něco mám rollwinklol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#62 7. 9. 2007 10:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Frigidní chlap

balonek napsal(a):

Tak jo, skočím.....a když se to nepovede, k pinďourovi mu přivážu dlahu, aby se dalo usch Nemaj to ti chlapi jednodušší, když ženská vpodstatě může kdykoliv? dumbom

balonku, úrčo jsi šikovná a schopná a dlahy bude netřeba wink
skákat jsi měla už dávno, místo toho psaní a stěžování si tady roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#63 7. 9. 2007 10:28

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Frigidní chlap

tak jsem se balonku prokousala tímto vláknem....a jdu mrknout na to tvoje druhé...tonguetongue


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#64 7. 9. 2007 10:52

venuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 2. 2007
Příspěvky: 2116

Re: Frigidní chlap

balonek napsal(a):

Tak jo, skočím.....a když se to nepovede, k pinďourovi mu přivážu dlahu, aby se dalo usch Nemaj to ti chlapi jednodušší, když ženská vpodstatě může kdykoliv? dumbom

Takze ten problem bude asi jinde? Nema on treba strach, ze se mu nepostavi nebo se neudela? Ten muj mel taky porad strach, ze se to nepovede a tak to radsi porad oddaloval.... dumbom

Není tady

 

#65 7. 9. 2007 10:54

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Frigidní chlap

teda holky va kde hledáte takové poklady va


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů