Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 8. 2007 9:07

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 2768
Web

Neinvazivní liposukce-laser

Máte někdo vlastní zkušenosti? Nevím co si pod tím mám představit, ale docela o tom vážně přemýšlím, cenově celkem přijatelné,bezbolestné,časově nenáročené...Jsem sice celkem krátce po porodu, ale to břicho nevypadalo nejlépe ani před těhot../následkem již prvního těhot. yikes/
Díky za případně ohlasy smile

Není tady

 

#2 24. 8. 2007 22:11

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Neinvazivní liposukce-laser

podívej se na tuto stránku...
Na tomto místě byl odkaz čistě reklamního charakteru, odporující pravidlům Babinet, proto byl odstraněn ! Děkujeme za pochopení mala.popelka
pokud mᚠmožnost u Vás podstoupit tuto metodu a za přijatelnou cenu,neváhej.u nás to na rehabilitaci mají.
Držím pěsti.Marta

Pro Maharatu: Milá Maharato, odkaz na vlastní stránky je znovu skrytou reklamou, na kterou jsi již byla v minulosti upozorněna. Máš-li zájem o inzerci na Babinet.cz, kontaktuj majitele a jistě se domluvíme. Při dalším podobném prohřešku bychom museli přistoupit již k zabanování (záíkazu vstupu na fora.babinet.cz)


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#3 25. 8. 2007 11:43

Stranpa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 2768
Web

Re: Neinvazivní liposukce-laser

Díky za info, jsem z většího města,kde toto právě provádějí,prohlédla jsem si na netu jejich stránky, kde mají i fotodokumentaci,cena od 5-7tis,
ale nevím za kolik procedur a bližšího nic..napíšu tam dotaz a uvidíme..spíš by mě zajímalo,zda má nekdo osobní zkušenost,aby mě utvrdil v tom,zda do toho jít či nejít va

Není tady

 

#4 14. 9. 2007 21:32

Marjan
♥------
Registrovaný: 9. 9. 2007
Příspěvky: 7

Re: Neinvazivní liposukce-laser

Nepovolená reklama.

Upravil(a) Maya.82 (1. 10. 2007 15:53)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů