Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 8. 2007 18:42

winzby
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 6

jak si v sexu začít...

Ahojky lidičky.

Můj problém se týká toho, že si nedokážu v sexu začít. Mého manžela to štve. Známe se skoro dva roky a čekáme miminko.dudlik Myslele jsem si že se mi můj vztah k sexu zlepší. A ono nic sad
Pokaždé když si chci začít a jsem k tomu odhodlaná tak se něco stane (samozřejmě ne SEX) a já zařadím místo jedničky zpátečku. Je to pořád to samý. On leží na postely s rukama za hlavou a čeká jestli se něco začne dít. Lehnu si k němu a na jediný na co se zmohnu je že si hraju s jeho ....big_smile. Pak mi řekne jestli bych mu ho nepocumlala.  A to je pro mě konec. Jako by mě tímhle chováním odradil.

V těhotenství potřebuju i delší dobu na to abych dosáhla orgazmu. Nemám ho vůbec. Je hotový za pár (2) minuty. A jediný co mi na to řekne je PROMIŇ. grater.Přemýšlela jsem nad tím už hodně dlouho, ale nepřišla jsem na to jak uspokojit sebe i jeho. Neumím o sexu mluvit. Je to možná jeden z hlavních důvodů proč se stydím.

Poraďte mi jak mám nebo bych měla o sexu mluvit s někým kdo je tak suchej jako můj manžel. Protože pokaždý když s ním začnu mluvit o Sexu a o problémech. Řekne "je to tvoje chyba že si nezačínáš, že se o něj nazjímáš...bla bla bla.

Jsem zoufalá. Ten můj strach a stud ze sexu mě totálně schazuje na zem. Hlep

Není tady

 

#2 22. 8. 2007 18:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak si v sexu začít...

No, ani mňa by v takom prípade sex nebavil(mala som jedného takého frajera - a našastie len krátko) - ty ho mᚠobslúži, vzruši najprv seba, potom jeho, odbavi vás oboch - načo ho vlastne potrebuješ? Aby si mala komu slúži? S vibrátorom by si si užila viac...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 22. 8. 2007 18:54

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: jak si v sexu začít...

On leží na postely s rukama za hlavou a čeká jestli se něco začne dít.

yikes
No to se nedivím, že se ti do toho nechce.


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#4 22. 8. 2007 19:50

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: jak si v sexu začít...

Tezka rada, no... S parezem se hybe tezko.
Navic, presto, ze zde hodne lidi dokaze perfektne poradit, mam pocit, ze zustane jen u tech rad, a ze se v realu nikdy nic u nikoho nezmeni. (doufam, ze se mylim).

Pises, ze chce ty v sexu zacit - a jak je to normalne? Zacina on? Jak?

Není tady

 

#5 23. 8. 2007 6:36

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: jak si v sexu začít...

Na některé chlapi působí ženino začínání spíš antikoncepčně, páč si potřebujou připadat jako pořádní samci, ale myslím si, že většina má ráda, když žena občas projeví iniciativu a začne ho svádět a dráždit sama. A takový "znásilnění" od ženský... gloria


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#6 23. 8. 2007 7:42

adnad
♥♥-----
Místo: plzeň
Registrovaný: 15. 8. 2007
Příspěvky: 81
Web

Re: jak si v sexu začít...

winzby napsal(a):

Ahojky lidičky.

Můj problém se týká toho, že si nedokážu v sexu začít. Mého manžela to štve. Známe se skoro dva roky a čekáme miminko.dudlik Myslele jsem si že se mi můj vztah k sexu zlepší. A ono nic sad
Pokaždé když si chci začít a jsem k tomu odhodlaná tak se něco stane (samozřejmě ne SEX) a já zařadím místo jedničky zpátečku. Je to pořád to samý. On leží na postely s rukama za hlavou a čeká jestli se něco začne dít. Lehnu si k němu a na jediný na co se zmohnu je že si hraju s jeho ....big_smile. Pak mi řekne jestli bych mu ho nepocumlala.  A to je pro mě konec. Jako by mě tímhle chováním odradil.

V těhotenství potřebuju i delší dobu na to abych dosáhla orgazmu. Nemám ho vůbec. Je hotový za pár (2) minuty. A jediný co mi na to řekne je PROMIŇ. grater.Přemýšlela jsem nad tím už hodně dlouho, ale nepřišla jsem na to jak uspokojit sebe i jeho. Neumím o sexu mluvit. Je to možná jeden z hlavních důvodů proč se stydím.

Poraďte mi jak mám nebo bych měla o sexu mluvit s někým kdo je tak suchej jako můj manžel. Protože pokaždý když s ním začnu mluvit o Sexu a o problémech. Řekne "je to tvoje chyba že si nezačínáš, že se o něj nazjímáš...bla bla bla.

Jsem zoufalá. Ten můj strach a stud ze sexu mě totálně schazuje na zem. Hlep

Tak mu ho pocumlej, nejdříve se však sama nastartuj, třeba i v jiné místnosti. A dělej si to i před ním a zároveň i jemu. Strach a stud ze sexu nám vštěpuje tato patriarchární společnost již 6000 let. Není divu, že to v nás je. zkus to překonat a uvolnit se.


V oblastech poznání o rození miminek už "svítá", ale v přístupu k dalšímu rozvoji a výchově dětí je stále "zhasnuto". Neznamená to ale, že by se do toho mělo montovat náboženství.

Není tady

 

#7 23. 8. 2007 8:26

x256987
Host

Re: jak si v sexu začít...

Vůbec se ti nedivím, že se ti do sexu chce čím dál míň. Asi bych osobně vsadila na dvě karty - za prvé naučit se s manželem mluvit o svých potřebách a přáních a o nepříjemných věcech, zpočátku nejlépe bez jakékoli souvislosti se sexem (tedy nemluvit o sexu a neřešit nic v posteli). Vysvětlit mu, že nehledáme viníka, ale řešení - pokud on má sklon hrát hru "kdo za to může", nepřistoupit na ni za žádných okolností. Říct si, co chceš, co potřebuješ, co by tě potěšilo, třeba si večer u televize řekni o namasírování chodidel, pak mu poděkuj a později se o tom ještě zmiň, přiviň se k němu, hoď po něm očkem a řekni, jak to bylo příjemné, když tě hladil. Nebo si řekni o opravu kapajícího kohoutku, o cokoli - rozhodně si ale dej záležet na fázi poděkování, pochvaly a obdivu.

Staň se jednak čitelnější - aby věděl, co potřebuješ, jednak přitažlivější tím, že oceníš každý zájem a snahu.

Zároveň (to je ta druhá karta) bych se snažila narušit stereotyp v sexuálním chování. Pokud přesně víš, co bude následovat, a nelíbí se ti ta představa, tak prostě udělej něco jiného. Zatím jste bez dětí, užívej si to, že si můžete začít kdykoli a kdekoli. Pokud vyšleš nějaký signál (to kafe je vynikající, ale já mám teď chu na něco úplně jiného, víš.. - nebo se k němu zezadu přiviň, obejmi ho a sklouzni rukama trochu níž - i kdyby on zrovna chu na sex neměl, rozhodně ho to nenaštvě wink ) a on se chytne, řekni mu, že ho chceš, ale že by ses ráda chvilku jenom objímala. Na mně tedy takové pevné objetí ve chvíli, kdy začínám být vzrušená, působí spolehlivěji než prvoplánová snaha. Prostě chci cítít jeho blízkost, jeho teplo a tlukot jeho srdce, chci se naladit na stejnou vlnu. Chvilku spolu dýchejte a potom postupuj dál. Naveď ho (gestem nebo slovy) , co by sis přála, aby ti dělal, a zpomal ho, když to bude moc rychlé.

Vlezte spolu pod peřinu třeba v neděli po obědě, oba si schrupněte nebo se jenom tulte, a pak se uvidí. Dělejte si navzájem i každý sám dobře po tělíčku - chutě, vůně, dotyk zajímavého materiálu, barvy... Nauč se užívat si smyslových potěšení. A nemuč se strachem, je to především zábava a hra...

 

#8 23. 8. 2007 8:34

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: jak si v sexu začít...

U nás je největší vražda, když jdem v novci utahaný do postele a něco by mělo být-po 20 letech tam tolik vášně není, ale přitom na to máme oba chu, jen jsme oba tak líní si začínat....Někdy pomůžou ruce, někdy se spolu vykoupeme, k čemuž patří hezký konec, že. Někdy (mě se to tuze líbí), když jsou dětičky pryč a tchyně jinde(přes den k nám do bytu vchází bez klepání, to je mor na sex), tak manžel vymýšlí kuchařské kreace, tak si ho postrojím jen do zástěry a různě ho při vaření obtěžuju a pak očekávám, že  to dokončí, se mnou, samozřejmě .
Nebo obráceně cool
Miluju také milování kdekoliv mimo ložnici, tam je to jen už takové dokončování.
Nebo když se manža vykoupe a dá si kolem boků forté bílý ručník, to je tak sexy, jak je voňavý, teploučký ...hmmmm...tak si  ho posadím do křesla a....rodna .  máme z toho oba požitek. Já miluju masáže olejíčkem, hudba v pozadí, šáňo , svíčky....sakra, kde je nějakej chlap???????

Upravil(a) Regina (23. 8. 2007 8:36)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#9 23. 8. 2007 10:14

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: jak si v sexu začít...

Se ti nedivím, když dá ruce za hlavu, lehne si a řekne něco ve smyslu"Udělej mi to" hmm. Já jsem taková, že mě přítel musí první  naladit, dotyky, líbáním atd.,a po nějaké době se většinou tak rozvášním, že na něj sama skočím - a z toho je on nadšen. hjarta. Ale bez té předehry mi to také moc nejde ...

A myslím, že by to byl i rozumný kompromis ve vašem vztahu - on tě pěkně naladí, a ty ho potom klidně znásilníš wink Ale nevím, jestli to mᚠnastavené jako já, třeba jsi opravdu úplně pasivní typ, a nebo pokud se hodně stydíš, je to těžké...ale to by mohl ,pomoct sexuolog, ne?

Není tady

 

#10 23. 8. 2007 11:06

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: jak si v sexu začít...

Ani já se nedivím, že se Ti do toho nechce, když to tak blbě řekne:dumbom: Zajímalo by mě, jak by se tvářil on, kdyby sis lehla na postel a řekla to stejnýbig_smile
Asi bude dost bezohlednej, když ti žekne Promiň a dál se o to nestará !
Když se stydíš mluvit, tak mu to napiš , všechno co ti vadí a naopak tvé představy co bys chtěla ...rodna


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#11 23. 8. 2007 12:30

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak si v sexu začít...

adnad napsal(a):

Tak mu ho pocumlej, nejdříve se však sama nastartuj, třeba i v jiné místnosti. A dělej si to i před ním a zároveň i jemu. Strach a stud ze sexu nám vštěpuje tato patriarchární společnost již 6000 let. Není divu, že to v nás je. zkus to překonat a uvolnit se.

No, mne keby sa chlap vyložil ako do výkladu, uvelebil sa a žiadal odo mňa "obsluhu" bez vlastného prispenia... roll tak by asi nebolo nič. To by som "vyschla", aj keby som bola neviemako naštartovaná, alebo by som si To radšej obstarala celé sama. O polovicu menšia námaha...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#12 23. 8. 2007 12:31

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: jak si v sexu začít...

Neresil bych winzby, resil bych jeho chovani a pristup...

Není tady

 

#13 23. 8. 2007 12:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak si v sexu začít...

Druhý človek sa rieši ažko... Hlavne ak nemá chu niečo rieši. Tú zatiaž badám len u Winzby(ale nemáme vyjadrenie durhej strany, to je fuckt).


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#14 23. 8. 2007 12:51

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: jak si v sexu začít...

Jo, to je fakt...
Ja bych tedy zkusil jednu taktiku - byt vyzyvava, ale nechat aktivitu na nem. Napriklad bych si vzal (byt zenou) na sebe erotictejsi pradlo (nevim, v cem chodite doma, pokud to jsou teplaky a deravy triko, tak je to lepsi, nez HA), a zacal v tom erotictejsim pradle (nemusi to byt vyslovene eroticke pradlo, staci podle me tanga + kratsi triko) delat nejake domaci prace, a koukal bych na reakce. Pokud toto nebylo doma bezne, tak by to s nim hnout melo. A kdyz se zacne lisat, kaslal bych na nej, a dal delal svou domaci praci. Treba ho to vyprovokuje k akci.

Není tady

 

#15 23. 8. 2007 13:16

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: jak si v sexu začít...

Selima napsal(a):

No, mne keby sa chlap vyložil ako do výkladu, uvelebil sa a žiadal odo mňa "obsluhu" bez vlastného prispenia... roll tak by asi nebolo nič. To by som "vyschla", aj keby som bola neviemako naštartovaná, alebo by som si To radšej obstarala celé sama. O polovicu menšia námaha...

smile


Možná je to v tom, že začínat si musíš, když ty budeš mít chu a ne když on bude mít chu, že ty mᚠzačít. roll

Upravil(a) host eska (23. 8. 2007 13:23)


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#16 23. 8. 2007 13:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: jak si v sexu začít...

stolt stolt Niet nad spontaneitu...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#17 23. 8. 2007 20:51

winzby
♥------
Registrovaný: 22. 8. 2007
Příspěvky: 6

Re: jak si v sexu začít...

Teda to jsem nečakala takový rozruch. Děkuji všem kteří píšete. Je to fajn přečíst si rady i vlastní názory na problém někoho jiného.

S tím prostředím to bude horší. Bydlíme s jeho rodičemi a bratrem v jednom baráku a manžílek je řidič kamionu takže je vlastně od rána do noci pryč. Večer na to chu nemám. Spíše přes den. A to se dokážu udělat i sama. gloria. Mám ráda sex mimo pokoj nebo když jsem byla v opojení nějakého alkoholického nápoje. Na to teď můžu zapomenout díky tomu melounkovy co mi roste v bříšku. Připadám si neerotická. Odvázat se taky nemůžeme přestože by chtěl člověk si trochu zařvat a zaskotačit, ale nejde to (rodina je vždy nablízku).
Asi se mi zatoulalo sebevědomí.vissla

Na sexuologa jsem taky myslela. Několikrát už mi řekl že s ním musí někam zajít. Ale to bylo v emfórii po sexu. Když jsem se ho na to zeptala druhý den tak dělal machra že je to stejně moje chyba .... (to už znáte). Někdy (tedy skoro furt) mám opravdu pocit že je to moje chyba!!!!!!

Mám pocit jako by jsme trénovali na šestinedělí. Sice je to zatím jen čtrnáct dní, ale co je pro normálního smrtelníka jeden sex za takovouhle dobu a ještě k tomu to za nic nestojí!?!?

Není tady

 

#18 24. 8. 2007 8:33

x256987
Host

Re: jak si v sexu začít...

Winzby, jestli je jediný problém v tom, že jste to teď 14 dní nedělali, tak nad tím nedumej, ono se neustálým přemíláním někdy v téhle oblasti problém spíš vytvoří, a prostě na to při nejbližší příležitosti vlítněte.

Jinak naučit se mluvit o svých potřebách a o tom, co mezi námi neladí, aniž by padala slova jako chyba či vina, to je pro celé soužití dost důležité.

Z tvého posledního příspěvku mám dojem, že se trochu bojíš těch změn, které se s tebou dějí. Na fóru Naše děti je stopro několik témat o sexu po porodu, na Otěhotnění-těhotenství bude dost možná taky něco o sexu v tomto období, nebo tam můžeš nějaký dotaz nadhodit a dostaneš odezvu, jak to mají jiní v podobné situaci.

Ono hladké fungování sexu je často známkou bezproblémového vztahu, je to taková třešnička na dortu, ale pokud jsou nahlodaná spodnější patra (včetně třeba zrovna zdravé sebedůvěry obou partnerů), snaha dát do pořádku sex se často míjí účinkem.

 

#19 24. 8. 2007 16:06

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Re: jak si v sexu začít...

winzby napsal(a):

Ahojky lidičky.

Můj problém se týká toho, že si nedokážu v sexu začít. Mého manžela to štve. Známe se skoro dva roky a čekáme miminko.dudlik Myslele jsem si že se mi můj vztah k sexu zlepší. A ono nic sad
Pokaždé když si chci začít a jsem k tomu odhodlaná tak se něco stane (samozřejmě ne SEX) a já zařadím místo jedničky zpátečku. Je to pořád to samý. On leží na postely s rukama za hlavou a čeká jestli se něco začne dít. Lehnu si k němu a na jediný na co se zmohnu je že si hraju s jeho ....big_smile. Pak mi řekne jestli bych mu ho nepocumlala.  A to je pro mě konec. Jako by mě tímhle chováním odradil.

V těhotenství potřebuju i delší dobu na to abych dosáhla orgazmu. Nemám ho vůbec. Je hotový za pár (2) minuty. A jediný co mi na to řekne je PROMIŇ. grater.Přemýšlela jsem nad tím už hodně dlouho, ale nepřišla jsem na to jak uspokojit sebe i jeho. Neumím o sexu mluvit. Je to možná jeden z hlavních důvodů proč se stydím.

Poraďte mi jak mám nebo bych měla o sexu mluvit s někým kdo je tak suchej jako můj manžel. Protože pokaždý když s ním začnu mluvit o Sexu a o problémech. Řekne "je to tvoje chyba že si nezačínáš, že se o něj nazjímáš...bla bla bla.

Jsem zoufalá. Ten můj strach a stud ze sexu mě totálně schazuje na zem. Hlep

To je vůůůůůůůůůůůůůůl lol

Nedivím se ti, že se ti do toho nechce - to by se mi nechtělo taky butter

Neřeš sebe, vyřeš jeho a hodně o všem mluvte, jinak jste časem v "řiti" va

Upravil(a) Santala (24. 8. 2007 16:07)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#20 24. 8. 2007 16:34

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jak si v sexu začít...

Ježišikriste, to snad není možný lol godlike lol
winzby, vůbec se Ti nedivím, že na sex se zákonitým nemᚠani trochu náladu roll. o schopnosti dosáhnout orgasmu ani nemluvě. Nezlob se na mě, ale aby MUŽSKEJ ležel na posteli s rukama za hlavou a čekal, co s ním manželka provede, následně udělal pink-pink a za dvě minuty byl hotov, to je snad zlej sen.
Pan manžel potřebuje sexuologa. Okamžitě. Jakmile si nenechá vysvětlit, jakými způsoby probíhá kultivovaný sex, vaše manželství nevidím jako perspektivní. Ty, winzby, získᚠk mužům a sexu zákonitý odpor a buď vedle sebe budete žít jako bratr se sestrou řadu let, nebo Ti osud do cesty přihraje chlapa, který ti v posteli ukáže, jak vypadá pořádný sex a stávající manželství tak půjde okamžitě do kopru.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#21 24. 8. 2007 17:27

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: jak si v sexu začít...

To by se mi tak chtělo něco začínat! Leží s rukama za hlavou, chce abys mu ho pocumlala (jéžiš, to je výraz lol ) a pak je za 2 minuty hotový... Být tebou, tak začnu jen, když mám chu a to bych ho ještě nasměřovala, aby pocumlal nejdřív on mě!! stolt

Není tady

 

#22 24. 8. 2007 17:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jak si v sexu začít...

Tipuju si, že winzby kromě manžela jiného muže nepoznala, protože tuhletu frašku předvést v posteli chlap ženě, která už má trochu z věcí pojem, tímto by spolu spali naposledy a na manželství, potažmo na zplození potomka by těžko někdy došlo.
Winzby, tímto samozřejmě nechci zlehčovat Tvoje trápení, zejména, když čekᚠmiminko pussa. Zeptám se Tě na jednu věc: za celou tu dobu jsi nikdy po manželovi nechtěla, aby hlavní iniciativu v milování převzal on a ty bys ho přitom vedla k tomu, aby se s Tebou mazlil tak, jak se to líbí Tobě???


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#23 24. 8. 2007 19:43

x256987
Host

Re: jak si v sexu začít...

Nejsem věštkyně, ale tipla bych, že dřív býval aktivní manžel, pak se jeho a její potřeby začaly vzdalovat - on příliš brzy hotový, ona chtěla něco trochu jiného, načež manžel hodil veškerou aktivitu na ni, trochu v duchu "tak si to dělej sama, když jsi tak chytrá".

 

#24 24. 8. 2007 20:05

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: jak si v sexu začít...

Judito, ale ona si to nedělá sama, ona obsluhuje manžela ve stylu "ležící tureckej paša". Tohle není sex, tohle je paskvil, který by zákonitě znechutil i chovanku klášterní školy z minulého století stolt
Strašně nerada to říkám, ale já bych s podobně založeným chlapem NEBYLA ani omylem stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#25 24. 8. 2007 21:38

x256987
Host

Re: jak si v sexu začít...

Jenže winzby s tím chlapem čeká dítě a podle všeho se mají rádi, takže tahle rada jí asi moc nepomůže - hlavně ve chvíli, kdy zdaleka nevyčerpali všechny možnosti řešení. Prostě si myslím, že manžel nechává aktivitu na ní, protože si nějaké přání či povzdech přeložil "jsem úplně nanic, zklamal jsem", takže radši nechává aktivitu na ní, protože prostě neví, co má dělat, aby to (ze svého pohledu) zase nepo-, tak radši nedělá nic.

Netroufám si tvrdit, jak jsou kdo založení, mně se zdá, že mají hlavně značné rezervy v komunikaci...

Upravil(a) Judita (24. 8. 2007 21:39)

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů