Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 17. 10. 2007 14:34

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Klubko - nápodobně.
Mluvíš mi z duše. Taky bych už nechtěla "podnikat" - to se solidně podaří jen málokomu. Ale zato těch keců od lidí pobírajících všelijaké výhody ze státní správy, jak jsme určitě milionáři, když manžel je podnikatel - jojo... big_smile. Manžel měl živnosák měsíc, ještě nám neoschly podpisy v bankách na různé půjčky na nákup mašin, dodávek, surovin... a už zvonili sousedi, a jim půjčíme nějaké tisíce, když "máme". big_smile
Já jsem se coby podnikatelka cítila strašně sama, a to jsem ani nepracovala doma. Tehdy mi vadilo i to, jak se lidi koukají na moje dobré auto, přestože neměli tušení, že jsem na to našetřila ale z úúúplně jiných než podnikatelských (ne)výdělků.
Bytostně potřebuji fajn smíšený kolektiv a vůbec mi nevadí autoritativní šéf - o co víc huláká, o to víc my, plebs, držíme spolu big_smile. Tak super lidi, jaké mám kolem sebe dnes, bych jako nadřízená ve svém podniku nikdy neměla. Přece jen je tam odstup.
A jestli jsi tomu šéfovi "s dřezem" vytmavila názor, tak to Ti tleskám tummenupp

Není tady

 

#77 17. 10. 2007 20:53

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Tak tohle téma se mi dnes zrovn amoc hodí. Svou práci mám ráda, snažím se jí dělat dobře a řešit sama své problémy. A právě na to jsem pěkně dojela.  butter Protože nemám ve zvyku kolem sebe dělat rozruch kvůli každému problému, tak o mých problémech skoro nikdo neví. Jen pár zúčastněných. Ale bohužel jsem zjistila, že dělám chybu. Pro mě vždycky byla ztáta času psát sáhodlouhé maily kolem sebe o tom, co všechno musím řešit. Místo toho jsem radši řešila. A pak jsem se dozvěděla, že protože nikoho neotravuju, tak vlastně nejspíš vůbec nic nedělám a jsem na h...o grater. A ti, kteří tráví půl pracovní doby tím, že referují o svých problémech a plní mailové schránky, jsou ti nejlepší pracovníci. Ale jejich problémy musí pak řešit někdo jiný.

Tohle mě holky dneska fakt rozhodilo a nemůžu se stím srovnat  grater va


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#78 17. 10. 2007 21:15

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

PetraP napsal(a):

Tak tohle téma se mi dnes zrovn amoc hodí. Svou práci mám ráda, snažím se jí dělat dobře a řešit sama své problémy. A právě na to jsem pěkně dojela.  butter Protože nemám ve zvyku kolem sebe dělat rozruch kvůli každému problému, tak o mých problémech skoro nikdo neví. Jen pár zúčastněných. Ale bohužel jsem zjistila, že dělám chybu. Pro mě vždycky byla ztáta času psát sáhodlouhé maily kolem sebe o tom, co všechno musím řešit. Místo toho jsem radši řešila. A pak jsem se dozvěděla, že protože nikoho neotravuju, tak vlastně nejspíš vůbec nic nedělám a jsem na h...o grater. A ti, kteří tráví půl pracovní doby tím, že referují o svých problémech a plní mailové schránky, jsou ti nejlepší pracovníci. Ale jejich problémy musí pak řešit někdo jiný.

Tohle mě holky dneska fakt rozhodilo a nemůžu se stím srovnat  grater va

No jo, ono je to tak, že hlavně to musí být VIDĚT, že pracuješ... když pracuješ a není to vidět, tj. nikoho neotravuješ, berou Tě tak, že vlastně nepracuješ... není to jenom o tom, co uděláš, ale i o tom, jak to vypadá.
Podobné zkušenosti mám z minulé práce.
Zkus začít "otravovat" šéfa - zviditelni se, a o Tobě ví, co řešíš za problémy...

Upravil(a) Martinka1 (17. 10. 2007 21:16)

Není tady

 

#79 17. 10. 2007 21:21

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Taky že začnu. Nejhorší je, že jsem si to přinesla dnes domů. Já už jsem se naučila nechávat pracovní problémy v práci. Ale tohle mě opravdu rozhodilo. A sedím tu a přemýšlím a chystám odvetu styrka. A dala jsem si panáka dumbom


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#80 17. 10. 2007 21:26

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

PetraP: Stačí, když budeš mít nějaký problém, a třeba ho i vyřešíš, jak to mᚠudělat - přijď za šéfem a řekni: šéfe, mám takový a takový problém, jsou takové a takové možnosti řešení. Jsem pro řešení č. 1, kvůli tomu a tomu. Jak se k tomu stavíte vy?
Zřejmě Ti řekne, že Tvoje řešení je správný.
Neboli - práce udělᚠstejně, akorát to bude vidět!
Čím víc za šéfem budeš chodit, tím víc on uvidí, že pracuješ!

Upravil(a) Martinka1 (17. 10. 2007 21:26)

Není tady

 

#81 17. 10. 2007 21:35

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Tercila napsal(a):

Klubko - nápodobně.
Mluvíš mi z duše. Taky bych už nechtěla "podnikat" - to se solidně podaří jen málokomu. Ale zato těch keců od lidí pobírajících všelijaké výhody ze státní správy, jak jsme určitě milionáři, když manžel je podnikatel - jojo... big_smile. Manžel měl živnosák měsíc, ještě nám neoschly podpisy v bankách na různé půjčky na nákup mašin, dodávek, surovin... a už zvonili sousedi, a jim půjčíme nějaké tisíce, když "máme". big_smile
Já jsem se coby podnikatelka cítila strašně sama, a to jsem ani nepracovala doma. Tehdy mi vadilo i to, jak se lidi koukají na moje dobré auto, přestože neměli tušení, že jsem na to našetřila ale z úúúplně jiných než podnikatelských (ne)výdělků.
Bytostně potřebuji fajn smíšený kolektiv a vůbec mi nevadí autoritativní šéf - o co víc huláká, o to víc my, plebs, držíme spolu big_smile. Tak super lidi, jaké mám kolem sebe dnes, bych jako nadřízená ve svém podniku nikdy neměla. Přece jen je tam odstup.
A jestli jsi tomu šéfovi "s dřezem" vytmavila názor, tak to Ti tleskám tummenupp

Jo vytmavila. Nemám taky moc ráda kecy okolo. Nevadí mi tvrdě pracovat. A přesně jak tady zaznělo od Petry p, že jí mrzí, že ostatní kacají a jsou ohodnoceni a ona pracuje, tak to znám dobře.
v minulé práci jsem měla kolegyni,která měla právě poměr se tím arogantním šéfem. Ona svobodná on rozvedený,takže jsem to vůbec neřešila, mají na to právo. Jenže tak po půl roce jsem zjistila, že dělám práci za dva.Ona ve dvě domů, na nákupy a když jsem teda šla za šéfem, že se i to tak nelíbi (Pozor v klidu nejsem fůrie), že to dělat budu ale chci polovinu platu navíc, tak jsem hned byla ta špatná. Málokdo unese kritku, takže mi monitoroval můj čas, mail. Odposlouchával telefony. Obviňoval že jsem udělala to a to.
Všichni ostatní to věděli taky,ale báli se o místo. Ale na mě tohle není. Po roce a půl jsem si hledala jiné místo. Prostě sama sebe si vážím natolik, že na mě nikdo ječet na poradě nebude, nebude mě obviňovat z lží. Nejvíce se stejně trápí ten druhý,když musí vymýšlet tolik taktik a lží co na druhého nakydat.
TEď mám šéfa, že mu narovinu v klidu řeknu, když nejem s ničím spokojena. On mi to vysvětli z té druhé strany, proč jde to a nejde ono a jsme v klidu oba. Díky za to!!!!


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#82 17. 10. 2007 21:41

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Nade mnou naštěstí taky je šéf, který je v pohodě. Jenže on s tím přišel t meeeeeeeetingu nejvyšších z největších cool a byl asi víc v šoku než já ...... to mi tak přišlo. A o to mě to štve víc. Kolují o vás blbosti a nikdo nedá šanci, abych se jim bránila a dokázala, že jsou to lži. usch Protože o tom prostě nemám ani tucha.

Já tak nenávidím takovéhle křivárny. Už jsem kvůli tomu z jedné práce taky odešla a tady jsem to fakt nečekala. Ale asi je to úplně všude. grater

Upravil(a) PetraP (17. 10. 2007 21:42)


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#83 17. 10. 2007 22:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ja mám našastie iný systém práce a iný kolektív, ale toto som už tiež zažila a bohužiaž som musela podnika menšie "túry" na opačný koniec nekonečnej chodby, alebo aspoň telefonova čo najviac žuďom, aby sa vedleo, že som  vpráci a že eteda ako pracujem roll (Sedela som sama v kancli a z organizačných dôvodov trochu bokom od ostatných). ... Pritom som mala normálka normy a termíny, ale okrem toho bolo treba ešte "da o sebe vedie"... hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#84 17. 10. 2007 22:45

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

PetraP: tak si zařaď do pracovního plánu: DÁVAT O SOBĚ VĚDĚT. :-)

Není tady

 

#85 17. 10. 2007 22:46

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

... jo, a taky si piš "deník" o tom, co v práci děláš. Abys potom mohla argumentovat :-) Není na škodu občas ten deník ukázat šéfovi... hele šéfe, udělala jsem tohle a tohle...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů