Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 13. 9. 2007 10:10

mashanka
Zablokovaný
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5900

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Káča napsal(a):

Teda mashanko...!!!! Jaké mᚠslužby a kolik bereš, jestli to není tajné. Je to sranda-kdysi v dětství byla mojí oblíbenou knížkou Adam a Otka (pokud ji znáte, víte na co myslím) a moc jsem chtěla být jako jejich maminka. Teda, ale řídit takový kolos!

Mám už dospělého syna, taky mi služby nedělají problém - naopak, vyhovuje mi, že jsem se zbavila stereotypu. Beru kolem 20 čistého, což je příjemné, ale zadarmo to není. Jedna věc je, řídit takový kolos - to mě hrozně baví, ale druhá je, pohybovat se s ním v pražském provozu, který je na mašli - je to dost odpovědnost, když mᚠza zadkem 200 lidí. Ale baví mě, že si převezmu stroj, i tu odpovědnost a odjedu si po své práci - nikdo mi nestojí za zády, jsem vlastně sama svým pánem. A navíc, i peníze - prémie, příplatky, apod. nejsou závislé na tom, jak se nějaký šéf zrovna vyspal - jsou přesně dané tabulkou, a hotovo.
Jsem opravdu spokojená


Kdo chválí, rád by prodal, kdo haní, rád by měl

Není tady

 

#52 13. 9. 2007 11:05

maria
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 461

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mně práce baví - dělám si co mně napadne a jak mně napadne. Placena jsem slušně kolektiv je fajn, séf moji práci neumí tak mně do ní nekecá akorát by jí mohlo bejt víc. Vadí mně, že když neco vymyslím co by se ještě mohlo dělat navíc tak se šéf vyděsí a smete to se stolu. A tak si občas zdřímnu. smile

Není tady

 

#53 13. 9. 2007 11:29

host5522
Host

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mě moje práce baví - ale kvůli tomu, že dělám práci pro tři lidi a ještě k tomu nemám vytvořené podmínky (např. nemůžu telefonovat mimo Prahu, nemám na počítači internet - což by mi moji práci usnadnilo, zákony a podobné materiály si kupuju sama atd.), tak ji začínám nesnášet. Jak už tady někdo psal - u nás je několik lidí, kteří pracují, stejný počet se na ně jenom dívá a třikrát tolik lidí ty pracující kontroluje. Ale co taky chtít od státní správy, že. Zatím zůstávám kvůli penězům, ale už mám jiné plány, takže bych ráda odešla během jara. Po víc jak sedmi letech.

Upravil(a) yellow108 (13. 9. 2007 11:29)

 

#54 13. 9. 2007 11:31

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

práce mě baví ... chodím do ní ráda ... mám tu fajn kolegyni, proberem živý mrtvý, prostě je mi tu dobře....a od té doby, co tu jsem, je tu celkově taková příjemná nálada. když se v práci sejdou tři naštvaní, je to blbé, ale pokud má jeden dobrou náladu, nenechá si jí zkazit, dokáže postupem času ovlivnit i ty zbývající, je tam pak líp.


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#55 13. 9. 2007 11:37

host5522
Host

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Natynka napsal(a):

práce mě baví ... chodím do ní ráda ... mám tu fajn kolegyni, proberem živý mrtvý, prostě je mi tu dobře....a od té doby, co tu jsem, je tu celkově taková příjemná nálada. když se v práci sejdou tři naštvaní, je to blbé, ale pokud má jeden dobrou náladu, nenechá si jí zkazit, dokáže postupem času ovlivnit i ty zbývající, je tam pak líp.

Já ani nevím, s jakou náladou přijdou do práce moji kolegové. My se ráno zavřeme každej do svýho kanclu a pracujeme. A abychom probírali živý a mrtvý, tak na to fakt nemá nikdo z nás čas.. :-)))))

 

#56 13. 9. 2007 11:42

boruvecka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 111

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mě práce moc baví, dělám v sociální a zdravotní oblasti, prostě s lidma. Sice občas při krizových intervencích musím ledacos překousnout, ale ten pocit, že jsem někomu mohla pomoct mě opravdu naplňuje. Co se týká peněz, no, vysokoškolák ve službách státu :-))))))) K tomu není co dodat. Líbí se mi na tom, že každý případ je jiný, tak se nemůžu jen tak lehce dostat do stereotypu a stále se musím učit něco nového a nové zákony nebo medicínu.
Mám ráda služebky a konfërence, trochu to vždy osvěží celou práci.
A kolegyně jsou opravdu dobré, záleží na tom, jak a kolik si člověk nechá připustit a kolik toho poví. Nemám problémy.

A když je nejhůř, tak to je práce, kde nesmím myslet na své problémy.....

Upravil(a) boruvecka (13. 9. 2007 11:43)

Není tady

 

#57 13. 9. 2007 11:44

Tetamáma
♥♥♥♥♥♥-
Místo: u Strakonic
Registrovaný: 3. 11. 2006
Příspěvky: 1936

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mám to podobně, práce mě moc baví, pracuji u dětí a třetinu práce dělám dobrovolnicky, tj. zadarmo. Ale nevyměnila bych to. reta

Není tady

 

#58 13. 9. 2007 11:47

Natynka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 1237

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

boruvečko, ahooooj smile

no my sedíme naproto sobě, takže si to zpříjemňuje občas lecčíms, když tu není šéfová .. odlehčení je třeba ... nedávno jsme hledali na netu ten almaroidní habit.... smile


Popřej mi pane, abych v boji, který jde životem, měla odvahu riskovat a udeřit.
A mám - li zvítězit, dej, a je to po právu.
A mám - li prohrát, dej, abych dovedla stát u cesty a pozdravit vítěze, až půjde kolem.

Není tady

 

#59 13. 9. 2007 11:47

boruvecka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 111

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Tetamáma napsal(a):

Mám to podobně, práce mě moc baví, pracuji u dětí a třetinu práce dělám dobrovolnicky, tj. zadarmo. Ale nevyměnila bych to. reta

Takto jsem pracovala v nemocnici v USA, jako dobrovolník, neměla jsem žádný peníze, ale ta rodost lidí, jejich úsměv a nabité zkušenosti jsou k nezaplacení.

Není tady

 

#60 13. 9. 2007 11:49

boruvecka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 111

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Natynka napsal(a):

boruvečko, ahooooj smile

no my sedíme naproto sobě, takže si to zpříjemňuje občas lecčíms, když tu není šéfová .. odlehčení je třeba ... nedávno jsme hledali na netu ten almaroidní habit.... smile

Ahoj Natynko...

No, my taky občas, když máme volno tak pokecáme - děti, muži, moda..... zážitky.... vtipky... je to super pro odlehčení. Mám v kanceláři opravdu skvělou holku. Při práci s lidma se to ani jinak nedá, než se trochu odreagovat občas.

Není tady

 

#61 13. 9. 2007 11:49

host5522
Host

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Jestli můžete lidem v práci opravdu pomoct, tak pak chápu, že vás to baví. Já taky pracuju s lidmi, ale nijak jim pomoct nemůžu, naopak, furt se musím rejpat v jejich trablech. Pomoct jim můžu leda tím, že občas nechám u sebe v kanclu někoho půl hodiny vybrečet, i když bych už dávno měla dělat jinou práci a zdržuje mě to.

A s tím kolektivem a kolegy... Větší část mých kolegů jsou chlapi jednou tak staří jak já..., takže nevím, o čem bych s nimi kecala i kdybychom ten čas na kecání měli :-))))

Upravil(a) yellow108 (13. 9. 2007 11:53)

 

#62 13. 9. 2007 20:43

ajka.m
♥♥♥♥♥--
Místo: Hampshire, UK
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 798
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Má práce mě velmi baví, a proto do ní ráda chodím. Je to výborným kolektivem, dobrým prostředím i různorodostí práce. Máme sice sezónu, plnou přesčasů a stresu, ale dá se to zvládnout.
Navíc po zkušeností z prvního zaměstnání si jí opravdu vážím a jsem spokojená.


Láska je jako drahokam ukrytý hluboko v srdci
Pravda je ta nejzářivější perla na dně oceánu
http://sirmi.ic.cz/pes/51.gif

Není tady

 

#63 16. 10. 2007 10:15

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#64 16. 10. 2007 10:52

Natálie
♥♥♥♥♥--
Místo: Severní Čechy
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 894

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?


Změna přichází pomalu.
Paul McCartney

Není tady

 

#65 16. 10. 2007 11:05

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

V zamestnani se me libi chodim tam rada i kdyz mame plno prescasu casto i dvanacti hodinove smeny,ale dokaze nam to podnik zaplatit coz v minulem zamestnani tak nebylo.Co se tyce kolektivu tak jsou lide ruzny nekdo sama pretvarka a nekdo je fajn,ale vylozene,abych tam mela cloveka kteremu bych plne duverovala tak to tam nemam a kdyz to tak pozoruji ,muzi se k sobe chovaji lip nez zeny.Vyrikaj si to hned a nestane se,ze by spolu nemluvili.Mezi nima pretvarka neni....


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#66 16. 10. 2007 13:02

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Není tady

 

#67 16. 10. 2007 13:19

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

práce mě baví, spíš prostředí ve kterém se pohybuju. Co mě silně leze na nervy, je šéf... ale ten bude všude. Zatím nemohu odejít, protože by se mi stýskalo.

Chtěla jsem dělat to, co moje mamka. Ale jen do puberty a jen kvůli jejich bezva kolektivu.

Není tady

 

#68 16. 10. 2007 13:21

Martinka1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 12. 9. 2007
Příspěvky: 8543

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Nebavila, už v ní nejsem. Teď hledám novou a doufám, že až ji najdu, že mě bude (aspoň trochu) bavit :-)

Není tady

 

#69 16. 10. 2007 21:37

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Pro mě je moje současná práce opravdovým koněm. Ne, že by se mi ráno chtělo z pelíšku, ale když už tam nějak dorazím, funguji tam ráda i 11 hodin a ještě si táhnu práci domů. Supr lidi, skvělý obor, dobré penízky, dojdu tam i pěšky (kdybych teda nebyla líná) a ..... kéž by to vydrželo tummenupp
Jo a nevíte někdo, jak se to udělá, aby měl den 50 hodin?? big_smile

Upravil(a) Tercila (16. 10. 2007 21:38)

Není tady

 

#70 16. 10. 2007 23:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Už mám zažiadané o 48-hodinový deň, Terci, môžeš sa prida k petícii... cool


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#71 17. 10. 2007 8:09

Jaruna
♥♥-----
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 96

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Taky mě práce baví a občas po nevydařeném víkendu se do práce přímo těším. Jen si říkám, kéž by to tak vydrželo...


Duše sama může udělat z pekla nebe a z nebe peklo.

Není tady

 

#72 17. 10. 2007 8:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Já jsem vyzkoušela už snad všechno. Práci z domova, OSVČ a jsem opět zaměstnancem. Když jsem jela sama na sebe, tak jsem měla asi více peněz,ale také více starostí. Prostě malým živnostníkům u nás nepřeje. Neměla jsem už sílu stále platit daně, hádat se na úřadech, nejsem na to typ.Totálně trpím, když mí kolegové, kteří nejvíce remcají a neudělají ani přesčas minutu, na živnostníky pohlížejí jako na milionáře, jak ti se mají  a co oni chudáci zaměstnanci. Tak ji vždy odpovím, že za 8 hodin průměrné práce nikdy z nikoho milionář nebyl. Každý má na výběr a může to jí zkusit.
Za prací dojíždím za Pce do HK a jsem docela spokojená. Dělám v pojišovně a mám průměrný plat co se ve Východních Čechách nabízí. Takže nějakých 17 000,- kč hrubého sice není super,ale taky můžu jít dělat do Lidlu na pás. Hypotéká se službami mi vyjde na 7 800, + benzín, občas dovča. No ale nestěžuji si. Patřím k lidem, kteří nemůžou zůstat na pracáku. Nevím, nevážila bych si sama sebe.
Po škole jsem nastoupila do práce,kde jsem si vydělávala nadprůměrně.Ale bylo to jen o služebních cestách, měla jsem max 1 víkend v měsící pro sebe. Jinak furt PRaha - BRno -Vídeň děsný. Za rok jsem toho musela nechat, málem jsem se zhroutila.
Jednou jsem musela zase odejít kvůli šéfovi. Arogantní magor, který na nás jen řval a razil teorii, že ženská má stát u dřezu a když vytáhne ruce z vody, tak jí manžel má hned dát ránu.... ha ha ha. Mám problém s uznáváním autorit, když jí ten člověk přirozeně nemá a dám to taky patřičně najevo.
Teď mám šéfa super, kolktiv je taky docela dobrý. Nemůžu si stěžovat i když mám míň peněz. Občas je dobré klidně slevit, jen být v pohodě.
Jenže jako svobodné se mi to říká. Maminka s dvě dětmi po rozvodu je na tom jinak.
A jinak to Selima.: Naprosto tě chápu, že stěhovat se teď za prací, když jsi na jednom místě 40 let je těžké.nechat tam děti, vzpomínky. A hlavně, každý kraj je jiný. Jezdím časo na Východní Slovensko na Zakarpatskou Ukrajinu a tam je teda chudoba neskutečně vidět. to se to lidem , co se narodili v Praze mluvi:))))
Teď ještě při práci studuji,abych se mohla věnovat tomu co jsem vždy chtěla dělat. Fyzioterapii.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#73 17. 10. 2007 11:27

petula29
♥------
Registrovaný: 28. 8. 2007
Příspěvky: 18

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Zdravím všechny spokojené i nespokojené pracanty. Já se bohužel už přes půl roku řadím k těm nespokojeným. Současné zaměstnání je mé čtvrté. V mezičase byla i tříletá MD. Pracuji v kanceláři a když se mě někdo zeptá, co dělám za práci, vlastně ani nevím, co odpovědět, protože ve skutečnosti nedělám téměř nic. V mých předchozích zaměstnáních jsem taky pracovala v kanceláři a bavilo mě to, ale tam jsem skutečně PRACOVALA. Půl roku jsem pracovala i manuálně a musím říct, že i to mě uspokojovalo víc než současné zaměstnání. Nebýt toho, že tu mám slušné peníze, výborný kolektiv a dokonce i pohodového šéfa, už bych tu nebyla. Nechce se mi hledat nové zaměstnání taky proto, že tak za 1,5 roku plánujeme 2. děcko. Ale je to strašně ubíjející.....asi se pokusím přesvědčit manžela, abychom si 2. mimčo pořídili trochu dřív.

Není tady

 

#74 17. 10. 2007 11:52

Račice dračice
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 8. 2007
Příspěvky: 3800

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Klubko - to co píšeš, jak bych pomalu četla svůj životopis:) Taky mám za sebou práci z domova,  po škole jako  zaměstnanec v pojišovně (třeba jsme pracovaly pro stejnou firmu:),pak v  makléřské firmě (kterou jsem pomáhala zakládat, a kde jsem měla hodně slušné příjmy), ale po 2 letech jsem vyhořela a to doslovně). Dnes jsem OSVČ,zůstala jsem z části u těch financí,a částečně "dělám papíry" pro druhé. Pro mě je důležité, že jsem svou paní, protože špatně snáším  nad sebou autoritu a kolektivně jsem možná trošku nepřizpůsobivější. Ten kolektiv mi sice chybí, po škole to bylo fajn,ale dělala jsem chvilku účetní jako zaměstnanec a z převážně ženského kolektivu jsem se vyléčila rychle. V práci mi sedí spíše chlapi.Ale jako OSVČ jsem spokojená, mám termíny, které musím splnit,částečně i úřední hodiny, ale jinak si jedu podle svého tempa...

Upravil(a) Račice dračice (17. 10. 2007 11:54)


18.12.2009 přišel na svět nᚠOndrášek dudlik hjarta

"Chcete-li být šastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky,
  chcete-li být šastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit
  o pochopení"   MAUROIS

Není tady

 

#75 17. 10. 2007 13:02

destinn
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 157

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mě nejvíc bavilo, když jsem na gymplu chodila provádět na zámek, to mě zatím uspokojovalo nejvíc....


Sláb jenom ten kdo v sebe ztratil víru a malý ten, kdo má jen malý cíl

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů