Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 8. 2007 19:03

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Chci se zeptat jestli rádi chodíte do své práce nebo tam chodíte jen kvůli výdělku. Také by mě zajímalo jaké zaměstnání máte. Zjišuji totiž že své zaměstnání začínám nenávidět, ale bohužel je dobře placené a tak se mi nechce odcházet,  taky mám vždy pravidelně na účtu peníze a bojím se, že bych takové zaměstnání už nenašla, přesto mívám problémy večer usnout a musím myslet na to co mě tam čeká a co všechno musím stihnout. Pracovní doba mi uteče ani nevím jak, pořád mám co dělat přesto si svou práci neumím uspořádat tak aby se mi nehromadila, musela bych v práci zůstavat přesčas, který mi nikdo nezaplatí. Já pracuji s lidmi.

Není tady

 

#2 21. 8. 2007 19:06

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mám priemerne platené zamestnanie, ale väčišnou ma baví. Len keď som už úplne vyšavená, nadávam. Robi čo ma nebaví by som vydržala kvôli penizaom, ale len istý čas... Potom by som sa pobrala inam.

Upravil(a) Selima (21. 8. 2007 19:17)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 21. 8. 2007 19:12

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Já teda chodím do práce ráda, vážím si toho, že svoji práci mám a makám jako veverka, abych měla nějaké výsledky. Jsem OSVČ a moje práce spočívá rovněž v práci s lidmi big_smile
Poté, co jsem byla patnáct let doma s věčně nemocnýma dětma, bez vlastních peněz, závislá ve všech směrech na manželovi, který tohoto faktu nestydatě zneužíval, jsem ráda za každou minutu, kdy můžu být mimo domov a být tzv: "mezi lidma"
A jestli mě moje práce baví? Baví, jinak bych ji nemohla dělat big_smile i když občas čelím blbcovi non-plus-ultra, ale to určitě zažije v životě každej stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#4 21. 8. 2007 19:21

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Kiara napsal(a):

Já teda chodím do práce ráda, vážím si toho, že svoji práci mám a makám jako veverka, abych měla nějaké výsledky. Jsem OSVČ a moje práce spočívá rovněž v práci s lidmi big_smile
Poté, co jsem byla patnáct let doma s věčně nemocnýma dětma, bez vlastních peněz, závislá ve všech směrech na manželovi, který tohoto faktu nestydatě zneužíval, jsem ráda za každou minutu, kdy můžu být mimo domov a být tzv: "mezi lidma"
A jestli mě moje práce baví? Baví, jinak bych ji nemohla dělat big_smile i když občas čelím blbcovi non-plus-ultra, ale to určitě zažije v životě každej stolt

Mne tedy nijak zvlast nebavi , placena je prumerne , ale jina mne nenapada , tak se neda nic delat.

Není tady

 

#5 21. 8. 2007 19:25

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Kiara napsal(a):

Já teda chodím do práce ráda, vážím si toho, že svoji práci mám a makám jako veverka, abych měla nějaké výsledky. Jsem OSVČ a moje práce spočívá rovněž v práci s lidmi big_smile
Poté, co jsem byla patnáct let doma s věčně nemocnýma dětma, bez vlastních peněz, závislá ve všech směrech na manželovi, který tohoto faktu nestydatě zneužíval, jsem ráda za každou minutu, kdy můžu být mimo domov a být tzv: "mezi lidma"
A jestli mě moje práce baví? Baví, jinak bych ji nemohla dělat big_smile i když občas čelím blbcovi non-plus-ultra, ale to určitě zažije v životě každej stolt

Já taky makám jako veverka celý rok jsem nemarodila a děti nemám ale výsledky vidět nejsou, možná kdybych byla osobou OSVČ tak by mě ta práce taky bavila, protože bych věděla, že čím víc toho zvládnu tím víc si vydělám. Jenže já mám stálý plat a odměna žádné, myslím si, že za tu práci co dělám je tan plat odpovídající, ale na druhou stranu není motivační.

Není tady

 

#6 21. 8. 2007 19:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Stály plat je dos demotivujúci, to uznávam. Ja som si kedysi vymohla nižší základný plat a vyššie odmeny podža výkonu - a napodiv to super fungovalo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 21. 8. 2007 19:35

lina.m
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 109

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

klidne bych delala za stejny plat, ale pokud by ta prace byla zajimava...Jenze moje neni, ted to resim docela intenzivne. Nemuzu delat praci, co me totalne nebavi, i kdyby mi za ni dali milion....

Není tady

 

#8 21. 8. 2007 19:38

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Já chodím do práce kvůli kvůli penězům, jsem sama a živím dva kluky. Nemůžu říct, že by mě práce vysloveně nebavila, ale neuspokojuje mě. Tak zkusím při práci dělat ty masáže, to by mě bavilo.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#9 21. 8. 2007 19:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Mne teda ešte dos záleží na atmosfére a kolektíve - tkaže ďalší faktor, ktorý rozhoduje... keď je dobrý kolektív, znesiem rôzne ažkosti pomerne dobre... a musím ma pocit, že práca je aspoň trochu zmysluplná.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#10 21. 8. 2007 19:54

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Selima napsal(a):

Mne teda ešte dos záleží na atmosfére a kolektíve - tkaže ďalší faktor, ktorý rozhoduje... keď je dobrý kolektív, znesiem rôzne ažkosti pomerne dobre... a musím ma pocit, že práca je aspoň trochu zmysluplná.

Kolektiv mam super , to je opravdu dulezita podminka.

Není tady

 

#11 21. 8. 2007 19:59

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

No, ale holky u nás v kanclu jsou super, jen šéfovstvo nic moc, jako že nás potopí, nikdy se za nás nepostaví a tak, ale my jsmu nás zvyklí, takže si to už tak neberem a hájíme svou práci sami. Ale většina holek, i mimo kancl (tam jsme čtyři), je fajn.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#12 21. 8. 2007 20:02

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Hm, ja jsem fluktuant smile Nemel jsem delsi zamestnani, jak dva roky... Vzdy delam je to, co me bavi. Coz jsem si pred 3 lety po..ral, protoze jsem si ze sveho konicku udelal zamestnani - zalozil jsem s.r.o. s HW/SW, od te doby me to nebavi, lidi me otravujou s blbostma, ktery si muzou najit za 3 vteriny na googlu, proste - nemam rad praci s lidmi.

Nepracuju a nikdy jsem nepracoval pro penize, nejsem zalozeny materialne.

Není tady

 

#13 21. 8. 2007 20:27

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

sexynet napsal(a):

Hm, ja jsem fluktuant smile Nemel jsem delsi zamestnani, jak dva roky... Vzdy delam je to, co me bavi. Coz jsem si pred 3 lety po..ral, protoze jsem si ze sveho konicku udelal zamestnani - zalozil jsem s.r.o. s HW/SW, od te doby me to nebavi, lidi me otravujou s blbostma, ktery si muzou najit za 3 vteriny na googlu, proste - nemam rad praci s lidmi.

Nepracuju a nikdy jsem nepracoval pro penize, nejsem zalozeny materialne.

No jo, ale na zaplaceni najmu atd nemusis byt zalozen materialne a presto ty penize potrebujes.

Není tady

 

#14 21. 8. 2007 20:30

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ja mam rad to co robim, ale uz je toho na mna vela. Kolaps z prepracovanosti a komplikovana migrena ... Je toho velmi vela co ma v praci se...kaka. Ti co makaju najviac, tych si nechavaju na pracu a najvacsi idioti zlizu smotanu ... V poslednej dobe uz nemam ani chut tam chodit a najradsej by som odisiel niekam inam. Lenze ... velmi pruzna pracovna doba, ktoru asi nikde inde nenajdem a potrebujem ju koli malej ... Ale raz to uz asi nevydrzim a vezmem niektoru z ponuk ktore mam ... a nove problemy proste budem riesit za chodu. 5 rokov ma ta praca bavila tak, ze som nechcel odist ani ked mi ponukli 2nasobny plat. Ale posledny rok ... aj na kona je toho vela.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#15 21. 8. 2007 20:30

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ivana*M: Co je tohle za argument? >> najem, chleba - na to snad MA uplne kazdy uplne automaticky, kdo CHCE neco delat.

Není tady

 

#16 21. 8. 2007 20:32

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ivana*M napsal(a):

sexynet napsal(a):

...
Nepracuju a nikdy jsem nepracoval pro penize, nejsem zalozeny materialne.

No jo, ale na zaplaceni najmu atd nemusis byt zalozen materialne a presto ty penize potrebujes.

Vzdy som pracoval pre peniaze. Keby som ich mal tolko, ze nemusim pracovat asi by som robil to iste, pretoze ma to bavi, ale poskytoval to ludom ako freeware.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#17 21. 8. 2007 20:33

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

No, v Blave zaplatíš najmenej 6-9 tisíc buď za podnájom, alebo za hypotéku(opravujem, ak si najmeš izbu v byte so spoločným príslušenstovm s domácimi,spraví to 3-5 tisíc)... Takže nestačí ani sociálka, nai minimálna mzda(lebo sa treba ešte nejako dopravi, niečo aj jes... vissla ). Ja nie som hamižná, inak by som nerobila tam, kde robím, ale vidina hypotéky ma máta aj v snoch...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#18 21. 8. 2007 20:35

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

No a kdyz nemas na to, zit v Blave / Praze / Berline / New Yorku, musis se prestehovat nekam, kde na to mit budes smile

Není tady

 

#19 21. 8. 2007 20:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ja by som robila to, čo robím(keby som nemusela zarába bubáčiky) zadara pre humanitárne organizácie, plus véééža milých činností, na kt. teraz nemám čas, alebo peniaze, alebo oboje... grater Ale prácu by som si zadežovala a časovala SAMA - a to je vežký rozdiel.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#20 21. 8. 2007 21:53

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Oxi napsal(a):

Ivana*M napsal(a):

sexynet napsal(a):

...
Nepracuju a nikdy jsem nepracoval pro penize, nejsem zalozeny materialne.

No jo, ale na zaplaceni najmu atd nemusis byt zalozen materialne a presto ty penize potrebujes.

Vzdy som pracoval pre peniaze. Keby som ich mal tolko, ze nemusim pracovat asi by som robil to iste, pretoze ma to bavi, ale poskytoval to ludom ako freeware.

Ja bych taky vedela co delat a klidne zadarmo , ale zatim jsem nucena chodit do prace.

Není tady

 

#21 21. 8. 2007 22:00

Olympia
Host

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

.

Upravil(a) Olympia (13. 4. 2010 18:37)

 

#22 21. 8. 2007 22:04

x62358
Host

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Já to mám taky docela ráda, jen kdyby toho nebylo tolik, takže většinou ryju čumákem v zemi...pracuju moc a dlouho. Finance jsou úměrné....tomu co vynaložím. Takže supér! Ale ruku na srdce, kdybych měla tyhle peníze na účtě každý měsíc bez toho dobrovolného otroční, vůbec bych se nezlobila a rozhodně bych nepracovala smile

 

#23 22. 8. 2007 6:37

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Budu negativní!

Moje práce mě docela baví, ale jsem z toho věčného řešení problémů, které se nemuseli stát, kdyby......UNAVENÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Některé věci prostě nezměním, nezměním způsob řízení našeho vedoucího!

Jsem unavená tím, že stále zaučuju někoho nového, kdo neodpovídá mým
představám o tom, jak by měl pracovat. NEJSEM WORKOHOLIK, JEN CHCI SAMOSTATNĚ MYSLÍCÍHO ČLOVĚKA!

Nejradši bych s tím sekla, ale .... snažím se otěhotnět a nemám to svědomí
si hledat místo s tím, že bych jim tam vydržela třeba  3 měsíce nebo vůbec.
A nemám problém s tím, že bych nenašla práci, zrovna teď mám dilema.


Dítě už odkládat nechci, je nejvyšší čas.

Takže nevím co dělat, teda ono to je jasnýlollol

Mám svůj "plán" a doufám, že vyjde. Tenhle rok cokoli jsem si naplánovala, tak nevyšlo... z neznámých důvodů jsem musela vždy vymyslet plán B.....pak plán C.

A poslední rok už nechodím do práce ani kvůli penězům, naštěstí nemusím.smile

Jinak jsem v podstatě optimista. Nemám v práci zajeté koleje a občas cítím v sobě nadšení z nových projektů. Furt je co zlepšovat a ikdyž se už vidím na mateřský, tak přemýšlím o tom, co od nového roku v systému zlepším.
PROSTĚ NUTNĚ POTŘEBUJU DOVOLENOU!!!!
Ještě pár dní a odjíždím, vypínám mobil a můžou se třeba po..at!!!!!!

A taky tam mám ten nejlepší kolektiv, který jsem kdy měla.

Není tady

 

#24 22. 8. 2007 7:03

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

pracuju jako studentska vedecka sila...placena jsem z grantu (kdyz neco zbyde, nastesti me zivi rodice, ovsem kvuli casove narocnosti nepripada nejaka brigada moc do uvahy...hmm )je to fantasticka prace, ale to rikam ted, kdy se mi relativne dari, kdyz se treba tri mesice nejsem schopna hnout z mista a nic se nevede, tak je to na provaz a vecer chodim domu uplne zdeptana...grater


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#25 22. 8. 2007 8:28

Sára6
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 12. 2006
Příspěvky: 353

Re: Baví vás vaše práce a chodíte do práce rádi?

Ahojte,
já do práce chodím ráda, práce mě baví a kolektiv je super.
Před rokem jsem musela změnit zaměstnání. Proti původnímu mám bohužel míň peněz a o moc víc práce. A u současného i minulého zaměstnání mám a měla jsem vždy pravidelně peníze na účtě. Jsem rozvedená a potřebuji sociální jistoty. V září nastupuji dálkově na VŠ, tak snad bych pak mohla mít i o nějakou tu kačku více.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů