Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 21. 8. 2007 16:00

Musim
♥♥♥♥♥♥-

Do kolika let musim doprovázet dítě k dětskému dr?

Dnes jsem tam čekala pouhých 75 min. a když jsme byly na řadě, najednou šly na řadu právě příchozí minimka na očkování. Já ale vím, že mimina mají svůj čas, kdy "velké děti" tam nesmí a ani se nepotkávají. A dnes ho neměla.
Nevydržela jsem s nervama a odešla. Ještě jsem musela pro své léky, které beru leta a denně. Pak abych si jako samoživitelka udržela místo, když stojím jako vůl a čekám a čekám u dr... Leta předtím jsem své dovolené věnovala tomu, abych s dítětem proseděla svůj čas v čekárně a čekala pokorně na svou řadu! Za den jsem stihla 2-3 dr., když jsme nebyly objednané na čas. A i když na čas, 15-30 minut je stejně normál.
Když jsem minule přišla do čekárny o 5 min. později než mé dítě, které tam sedělo frontu, už byla poznámka, že ale ona SAMA tam nemá co dělat. Už ji bude 12.
NECHCI tam chodit a nechci tam čekat a nechci se tam nakazit od nemocných rodičů (jak se mi to stalo minule). Vemou mi dítě, když s ní přestanu chodit k dr? Nemám kde ukrást na ty poplatky za dr., za recept i léky, které naši supermoudří poslanci dnes v rámci záchrany svých křesel pod zadky určitě schválí.

Není tady

#2 21. 8. 2007 18:32

selaviii
♥♥♥----

Re: Do kolika let musim doprovázet dítě k dětskému dr?

S 12ti letými dětmi jsem k Dr. už nechodila, jen jsem tam zavolala a řekla, že je tam posílám a co jim je. Ale asi taky záleží na doktorce.

Není tady

#3 21. 8. 2007 18:37

Damila
♥♥♥♥♥♥-

No člověče, "za nás" to bylo do 10 let, že rodiče museli s dítětem k lékaři. A vzpomínám si, jak jsem jela tramvají k doktorce v 10 letech sama v horečce 39 st., a čekala sama v čekárně, obsloužila se u doktorky, zašla pro léky do lékárny, do postele se dostala kolem 11 hodiny absolutně hotová, se strašnou chřipkou...
Tak tohle bych svému dítěti nechtěla nikdy udělat...

Ale k věci. Dnes je to jinak a nevím přesně jak. Naše lékařka by 11-ti leté dítě brala taky s podivem, ale v 15-ti snad už by to bylo O.K.

Není tady

#4 22. 8. 2007 10:00

Musim
♥♥♥♥♥♥-

Jo dík. PRávě že snad když je dítěti 10 let, už na ní nedostanu??? ošetřovačku?Minule mne něco tak naznačovali.
Dítě s teplotou bych NIDKY nenechala jít samotné k dr., to je jasné. Ale když má něco jiného, proč ne? Říkala jsem si, napíšu ji doprovodný dopis pro dr. s vysvětlením, proč tam nemohu trávit zakaždým 2 hod. Na rovnátka může sama! tam to řekli rovnou, tam ji ale nepouštím, nebo to je přez velmi rušnou křižovatku, a to se bojim.
Teď má třeba to, že ji něco pokousalo, přímo i do pupíku a ten mokvá. Teď už tam má jakoby strup nebo co a dítě tvrdí, že to bolí. Tudíž nám hrozilo, že půjdem dál na kožní. Přišla tam jiné dítě, že chce na ušní a sestra, domluvíte se s dr. My se taky JENOM chtěly domluvit, ke komu!
S tím tam může sama, hloupá není.
Tak, díky, zkusim prvně dopis, pak telef.volání. Lékárnice dále radila dávat Jodisol a pak event.doktor, až se to nezlepší. Já sama chodim ke kožnímu, tak mu asi zavolám a poradím se telefonicky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí