Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 23. 8. 2007 17:43

annemarie
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 9. 2006
Příspěvky: 313

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Kiara napsal(a):

Mně kdysi dávno vysloveně zhnusil orální sex partner, který ho po mně vyžadoval velice neurvale a současně měl problémy s hygienou usch

Když to manželovi chci dělat, tak ho neodolatelným způsobem poprosím, a se jde umýt a já jdu s ním...... hodím na něj významný očko a pelááááááááší tam s takovým nadšením.....lollol

Orální sex bez hygieny NELZE.

A KDYŽ TO MÁ BÝT spontánní rychlovka a není zrovna vhodná situace na hygienu, tak to prostě nedělám

Není tady

 

#52 23. 8. 2007 19:05

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Mně orální sex zhnusil manžel, nechtěla jsem to dělat, nutil mě, sice ne hrubým způsobem, ale docílil toho, že jsem k tomu měla odpor. Bývalý přítel mě to pomalu zase naučil a bylo to super, jen polykání mi dělá problém, ale i to se dá zvládnout. Co se týká té hygieny, tak neumytý to po mně nikdy nechtěl a nejlepší to pak bývalo ve sprše, fantazie, i jemu se to tak dost líbilo.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#53 23. 8. 2007 22:58

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

sexynet napsal(a):

Rizzie: Jsi si jista, ze kouris cloveka? lol

Ne ne, chlapa a mezi chlapem - a člověkem je sááákra velkej rozdíl lol panč jak říkala už moje babička, mužský holt nejsou lidi lol
Sorry, neplatí to na všechny smile

Upravil(a) Kiara (23. 8. 2007 23:00)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#54 24. 8. 2007 6:35

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

A já říkám, že inteligentní muž má doma místo ženy počítač big_smile


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#55 24. 8. 2007 7:54

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Ano, a veskrze nej keca na Babinetu s zenskyma lol

(to jsi nam to tedy pekne zavaril, tedy, pane Admine) ;-)

Není tady

 

#56 24. 8. 2007 10:33

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Modroočka napsal(a):

Mně orální sex zhnusil manžel, nechtěla jsem to dělat, nutil mě, sice ne hrubým způsobem, ale docílil toho, že jsem k tomu měla odpor. Bývalý přítel mě to pomalu zase naučil a bylo to super, jen polykání mi dělá problém, ale i to se dá zvládnout. Co se týká té hygieny, tak neumytý to po mně nikdy nechtěl a nejlepší to pak bývalo ve sprše, fantazie, i jemu se to tak dost líbilo.

U mne to bylo podobne , vylozene mne nenutil, to bych se ani nenechala , ale mela jsem pocit , ze to je to nejdulezitejsi v sexu, az mi zhnusil i ten normalni sex.

Není tady

 

#57 24. 8. 2007 10:53

Maya.82
Host

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

No když do mě s tím začal hučet můj chlap tak jsem jasně řekla co se mi na tom nelíbí a pak dal pokoj. Člověk se nikdy nesmí nutit do ničeho co se mu nechce.

 

#58 24. 8. 2007 11:09

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Zwetto - mě to teda nikdy nedělalo problém, ale dělá mi problém an.sex roll Ale ono je to asi psychikou.
Neřeš to, nepřemýšlej o tom, až to přijde tak to bude....Do ničeho se nenu,dělej to, až budeš chtít ty sama...tummenupp


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#59 24. 8. 2007 15:30

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Ráček napsal(a):

Zwetto - mě to teda nikdy nedělalo problém, ale dělá mi problém an.sex roll Ale ono je to asi psychikou.
Neřeš to, nepřemýšlej o tom, až to přijde tak to bude....Do ničeho se nenu,dělej to, až budeš chtít ty sama...tummenupp

Tak k tomu nastesti nema vztah ani m. , takze to neresime.

Není tady

 

#60 24. 8. 2007 18:20

host eska
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 1299

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

sexynet napsal(a):

Co se selhani tyka, kdyz se prekona prvotni ostych, technika uz se muze pilovat klidne roky smile Selhat v podstate skutecne nelze.
Snad bych jen za sebe dodal, ze za neintimnejsi povazuji libani. Pokud to neni jen takove ocumlavani se, ale skutecne procitene libani, je takovy pohlavni styk az neuveritelne neosobni zalezitost big_smile

smile


všichni u podpisu moudře hovoří, a já budu mluvit, až mi lýtka dohoří... bo nejsu žadny rétor big_smile
http://www.kamelie.ic.cz/sm1_soubory/sm29_mal.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gifhttp://www.bahno.cz/minismile/ms_2294.gif

Není tady

 

#61 24. 8. 2007 18:22

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

KALIK napsal(a):

A já říkám, že inteligentní muž má doma místo ženy počítač big_smile

Inteligentní žena má rovněž doma místo muže počítač, protože ten počítač jí na rozdíl od manžela přinese možnosti vpravdě netušené retalolreta Dá rozum, že mám na mysli svého zákonitého, protože od doby, co je pryč, dějí se prostřednictvím komplu v mém životě dosti zajímavé věci - zaprvé mohu až do alelujá krafat na Babinetu s lidmi, kteří na rozdíl od něj nějakým způsobem můj život dovedou obohatit tongue za druhé se občas někde jinde vynoří nějaká spřízněná dušička mužského pohlaví, která mi dokáže zpříjemnit strasti všedního dne.
Bohužel jsem to zatím z virtuality do reálu nepřevedla - moc brzo stolt
BTW KALIK, jsem si myslela, že s tím podpisem ohledně citátu nedostiženého Woody Allena jenom žertuješ smile  Fakt jsem nečekala, že jsi muž činu a citátek si dᚠdo podpisu přesně tak, jak jsi slliboval tummenupp

Upravil(a) Kiara (24. 8. 2007 18:25)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#62 24. 8. 2007 20:27

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Ráčku, není to ani tak o tom, že bych se do toho musela nějak nutit a přemlouvat sama sebe. Já bych to chtěla udělat nejen kvůli svému partnerovi, ale taky kvůli sobě. Překonala bych svou celoživotní bariéru, kterou jsem si vypěstovala. A mj. dobře víme, jakým zázračným způsobem dokáže člověka nakopnout fakt, že překonal sám sebe, svůj panický strach...:-) No a ještě když to nakonec dobře dopadne, tak není o čem diskutovat.
Taky se poslední dobou uklidňuju tím, že i když nezvolím správnou techniku, není přece žádná ostuda se přítele optat, co se mu líbí, co ho vzrušuje apod...(což mi sice bylo jasné vždycky, ale já to strašně ráda všechno shazuju na dřívější fatální nedostatek pozitvního přístupu a smýšlení, což si teď troufám říct, že jsem již z části nabyla...:-)
Asi si říkáte, tak proč si holka k sakru už dávno nějakýcho toho svýho sex. partnera "nevykouřila" ??, jenže ono to právě není tak jednoduchý, tu překážku zdolat. Takže jsem ji prostě 100x raději obešla...:-/
Njn, to je holt ta lidská psychika. Před nepříjemnými situacemi, které v nás vyvolávají stres a obavu, buď za 1.)prcháme anebo za 2.) se jim postavíme čelem. Já bohužel celou tu dobu volila variantu č. 1, ale teď už nechci...Chápete?
:-)

Není tady

 

#63 24. 8. 2007 22:03

Niclot Doglio
♥♥-----
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 4. 2007
Příspěvky: 36

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Když jsem měl kamarádku, tak mě bylo z higienického hlediska dost nepřijatelné ji lízat, ale pak jsem to zkusil a nebylo to špatné. Někdy mě však nechutnala, což jsem ale vnímal až po skončení sexu a vypláchl si pusu. Hlavně mě ale do ničeho nenutila!


Tak trochu tele!

Není tady

 

#64 25. 8. 2007 11:58

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Kiaro, wink tummenupp


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#65 25. 8. 2007 13:19

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Zwetti, a řeklas mu o tom, že mᚠtakovouhle fobii?Prostě mu to řekni,a ti to pomůže překonat, a ti třeba před tím udělá masហna uvolnění, dej si toho panáka,a hlavně se v tom nebabrej a udělej to ted hned!!Čím víc se v tom budeš babrat, v těch svých pocitech strachu, co bude až to bude a tak, tak to bude horší... přitom fakt o nic nejde, já si to taky představovala, jak to bude strašné,viděla jsem vše strašně černě, a pak to byla úplná banalita! Já měla těch fobií víc, resp.dvě,tu ze sexu jsem zrušila, s tou druhou se peru, ale už alespoň vím, jak na to...
Řekla bych, že všechny fobie jsou o tom, že vnímáme určitou situaci nepřiměřeně silně, nepřiměřeně se bojíme našeho selhání/vždy vlastně o nic nejde!/, já jsem třeba byla vedena k perfekcionismu, musela jsem nosit domů nejlepší známky, dvojka už byla špatná, musela jsem se chovat přesně podle všech morálních pravidel své matky, jinak mě seřvala nebo i zmlátila, a nakonec jsem si z toho vybudovala komplex, že musím být HNED VE VŠEM NEJLEPŠÍ, nejprve jsem se bála trestu matky,postupně jsem už takto kontrolovala sama sebe a vnitřně trestala, když se mi něco nepovedlo. A nejvíc jsem se bála věcí, které jsem měla dělat poprvé, protože napoprvé se člověk učí, vypracuje se až časem. Ale já se tak moc bála toho poprvé, že selžu, že jsem se prostě nemohla vypracovat,protože jsem se šíleně bála vůbec začít...
Ale jde to překonat, když jsem to překonala já, tak to fakt zvládneš i ty i ostatní, kdo mají podobný problém!

Upravil(a) Me (25. 8. 2007 13:24)

Není tady

 

#66 25. 8. 2007 17:54

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

A tak přece nemusíš hnedka podávat výkony a la Hluboké hrdlo. Jednou zkusíš pusu, jednou ho pohladit, jednou kousek olíznout (ono to nechutná jinak než noha nebo ruka, prostě kůže), třeba při společné sprše. No a uvidíš. Uvidíte. Já třeba zase nesnáším líbání jazykem. A s láskou to nemá nic společnýho. Nejsme všichni stejní. Když si vyhovujete, tak se hlavně nestresuj.

Není tady

 

#67 25. 8. 2007 22:49

leny.wood
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kladensko
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 1492
Web

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Jééé, jak já jsem za tuhle diskuzi ráda big_smile Strašně moc toužím svého přítele orálně uspokojit, v hlavě se mi to celé odehrává, doslova po tom prahnu, ale... Když jsem byla malá a přestěhovali jsme se, nezapadla jsem a bylo ve mně potlačeno takový to splnění blázniviny (víte, když chcete udělat něco, po čem toužíte, ale ze strachu z výsměchu a ponížení to raději vzdáte). No a právě tenhle problém psychickýho rázu se mi přenesl i do téhle oblasti grater Přitom vím, že mě žádný výsměch ani ponížení nečeká, že můj přítel nespěchá, na všechno jde od začátku pomalu...

Zwetti, my to nějak zvládnem, máme podobný problém, i když každá kapku jiného směru... - detaily jsou vážně minimální :-)


Člověk míní, život mění.
Život je krásný, ale přesto končí smrtí.
http://leny-wood.wp.cz/wp-content/uploads/wp.cz/leny-wood/horse.jpg

Není tady

 

#68 3. 9. 2007 8:16

brela2004
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 149

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Našla jsem si partnera a ten upřednostňuje orální sex před běžným milováním. Půl hodiny si s NÍM hraju pusou, až je uspokojen. Mě to ale tak dlouho už nebaví,  ani mě to už nevzrušuje. Raději bych se mazlila normálně. On říká, že se mu to ve mě taky líbí, ale takhle je to lepší.  Nechápe, že mě se to nelíbí třeba celý den. Tak jsem nenormální já, nebo on, nebo  ....... jak ?

Není tady

 

#69 3. 9. 2007 19:47

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Njn, snad to jednou překonám, o tý dovolený se mi to nějak nezdařilo, lépe řečeno jsem se tomu snažila za každou cenu vyhnout...:-/
Holt ráda před problémy utíkám no.

Není tady

 

#70 4. 9. 2007 13:35

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Zwetta napsal(a):

Njn, snad to jednou překonám, o tý dovolený se mi to nějak nezdařilo, lépe řečeno jsem se tomu snažila za každou cenu vyhnout...:-/
Holt ráda před problémy utíkám no.

Nesmíš utíkat, nebo to bude ještě horší!!! Po každém útěku más sice na chvíli pocit, že ses toho zbavila, ale celkově s každým takovým"útěkem"se situace zhoršuje... musíš se dhodlat HNED TEĎ!

Není tady

 

#71 4. 9. 2007 19:35

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

njn, když já mám strach, že se ztrapním...:-O
Je to hroznej pocit, kdo nezažil, nepochopí. Mám na mysli nereálný nebo neodůvodněný strach z čekoholiv, který si člověk vytváří ve svý hlavě...
Me, díky moc za podporu!!!
Jo a HNED TEĎ to většinou nejde, jsme každý z jinýho města, nevídáme se tak často, a příležitost nastává jen o víkendu (v autě do toho nejdu, nesnesla bych pocit, že na mě kouká, jak mi to jde nebo nejde...:-/)

Není tady

 

#72 4. 9. 2007 22:45

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Tak počkaj, až budeš nadržaná. Ja som len to nedávno porušila jendo zo svojich véééžkých tabu (hanbu z iných žudí, chodiacich za stenou), ale bola som hotová a neudržala som sa, no gloria ... Našastie to bolo kvitované s vežkým nadšením, nie ako že som "žahká"... A ja som si uvedomila, že ani "tí druhí" to nijako neprežívali, aj keď možno niečo počuli(dúfam, že nie, ale nezabíjam sa kvôli tomu). Najhorší nepriatež je v mojej vlastnej hlave, bohužiaž.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 6. 9. 2007 13:16

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

Zwetta napsal(a):

v autě do toho nejdu, nesnesla bych pocit, že na mě kouká, jak mi to jde nebo nejde...:-/)

V autě do toho běž klidně wink, já dělala partnerovi první orální sex v autě a bylo to OK smile

Není tady

 

#74 6. 9. 2007 14:24

Brod
♥♥-----
Místo: Praha
Registrovaný: 15. 6. 2006
Příspěvky: 39

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

I já jsem měla podobný problém. Ale pak jsem potkala muže, který na mne jen sáhl, a já byla málem hotová- a naráz jsem to byla já, kdo to chtěl, i když on mi říkal, že to není nutné. A protože kvalitní sex je podle mne předpokladem spokojenosti a pohody ve vztahu- tak radím- hledej toho pravého a do ničeho se nenu.

Není tady

 

#75 6. 9. 2007 14:46

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Fobie z orálního sexu u partnera

no ona taky nemusí nikdy potkat někoho, s kým to bude mít až takhle roll


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů