Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 21. 8. 2007 14:12

veri
♥------
Registrovaný: 27. 5. 2007
Příspěvky: 1

Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Zajímalo by mě, kolik je tak běžné utratit za oblečení za měsíc? Šetříte na sobě, nebo se spíš rozmazlujete? Já to u sebe odhaduju tak na 3 tisíce měsíčně, někdy nárazově výrazně víc, třeba 10 tisíc (včetně bot atd.). Je mi 28 a normálně vydělávám.. Jak jste na tom vy? A kolik tak utratíte za kosmetiku a drogerii? Já jsem schopná běhat do drogerie tak 2x týdně, tak nevím, jestli jsem ještě normální, nebo mám nějakou nákupní mánii..big_smile[img][/img]
Díky za reakce.

Není tady

 

#2 21. 8. 2007 15:03

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Za obleceni a doplnky vetsinou utracim, kdyz to proste potrebuju a ne kdyz to chci. Ne, ze bych si nepotrpela na to vypadat dobre ale nejsem typ, co potrebuje precpanou skrin. Obcas si pochopitelne koupim neco pro radost ale neni to pravidelne. Nenakupuju casto ale kdyz uz, tak kvalitni a drazsi veci.
S drogerii to mam stejne, kdyz neco potrebuju (sampony, mydla, pripravky na vlasy, liceni atd. ), tak opet nakupuju, kdyz to potrebuju. Ale dopravam si kvalitu.
Kdyz jsem jeste byla v Cechach tak bych rozhodne 3 tisice mesicne za sebe nedala a ne protoze bych nechtela ale muj rozpocet mi to nedovolil. Jestli na to mas a nijak to nezasahuje do tveho financniho rozpoctu, tak bych to neresila. Pokud mas ale kvuli tomuhle nakupovani problemy s financema, tak bych se nad tim zamyslela. A jeste hodne pomaha nad kazdou veci, kterou OPRAVDU ale opravdu musim mit se zamyslet, jestli ji potrebuju a jestli ji vubec vyuziju...


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#3 21. 8. 2007 16:28

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Já studuju, takže pro mě je normální že nad tím než si něco koupím dost rozmíšlí.Taky nejsem ten typ co potřebuje pořád nové, in hadříky podle poslední mody.Nakupuji prostě když mi věc dojde, nebo když ji potřebuji.Kosmetiku kupuji v rámci mě dostupných cen,nemyslím si že velká cena=kvalita.Jasně že kdybych měla větší zdroje asi bych si dopořávala víc.Nerada bych ale zkončila tak, že bych neustále jen myslela na to co nového si koupím a trávila kadý den po nákupech.

Není tady

 

#4 21. 8. 2007 17:23

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Absolutní souhlas s Majlou.

Není tady

 

#5 21. 8. 2007 19:54

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Taktéž souhlas s Majlou a Ladie - studuju dálkově, školu si platím a neberu zrovna moc, takže se dobře rozmyslím, co si můžu koupit a co ne.


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#6 21. 8. 2007 22:26

host5522
Host

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

No, já jsem asi extrém. Za kosmetiku a líčení utratím max do 300 mesíčně (líčidla typu Miss sporty, krémy a mléka řady Garnier), když rozpočítávám oblečení (boty, kabelky atd), vyjde mě to tak cca 800 měsíčně. Ale nikdy jsem to nepočítala, neměla jsem potřebu. Stejnou kosmetiku používám přes deset let (tehdy jsem ještě studovala) vyhovuje mi, tak proč ji měnit.

Troje džíny, jedna sukně a sedm různých trik bych mohla klidně používat několik let. Mám nadprůměrný plat, ale prostě nemám absolutně potřebu vydávat peníze za takové věci. Jsem typ, který jde do obchodu až v situaci, kdy se mu rozsypou poslední džíny a nemá nic na střídání. Trochu přeháním, ale v podstatě je to tak... .:-))))))

veri - a normálně vydělávat... tak říká každej něčemu jinýmu... :-) pokud ti to nezasahuje do rozpočtu, tak to neřeš.

Upravil(a) yellow108 (21. 8. 2007 22:37)

 

#7 22. 8. 2007 0:17

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Pridavam se, take chodim do obchodu az kdyz mi se mi neco roztrhalo, "vyrostla jsem z toho".. Nakupuji stylem - sukni uz mam, a nikoli- sukni teto barvy jeste nemam..Kupuji si veci tak, aby mi to ladilo k doplnkum a kabelkam, ktere uz mam doma..Privydelavam si jen na brigadach, jinak studuji, tak duvodem jsou penize a taky me to moc nebavi nakupovat a zkouset. Nejlepsi by bylo, kdyby mi to nekdo nakupoval a ja brala ze skrine smile
A kosmetiku? kdybych to zprumerovala, tak to bude 120 za mesic..(pokud nepocitam zubni pastu, tuhe mydlo, zubni kartacky......)

Upravil(a) Allice (22. 8. 2007 0:28)

Není tady

 

#8 12. 12. 2012 12:39

ternach
♥------
Registrovaný: 20. 11. 2012
Příspěvky: 14

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Zdravím všechny, tak já na sobě většinou šetřím. Sobě kupuju oblečení buď v second handech, ráda se tím přebírám, mám pak o to větší radost, když se mi podaří něco najít, ale pro ostatní zase třeba připlatím. Přítel je třeba na oblečení náročnější, takže mu nemůžu kupovat šmejdy. Většinou teda zajdu do značkového obchodu nebo něco objednám, oblíbil si třeba značku Hollister - nepovolená reklama. Ty trička ještě nejsou až tak drahá (kolem 800 korun jedno), ale stejně to kupuju spíš tak jednou za půl roku a vezmu třeba rovnou dvě nebo tři. Za sebe si myslím, že měsíčně dám tak 500.

Upravil(a) tina (5. 5. 2013 22:37)

Není tady

 

#9 12. 12. 2012 12:53

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

ternach napsal(a):

Zdravím všechny, tak já na sobě většinou šetřím. Sobě kupuju oblečení buď v second handech, ráda se tím přebírám, mám pak o to větší radost, když se mi podaří něco najít, ale pro ostatní zase třeba připlatím. Přítel je třeba na oblečení náročnější, takže mu nemůžu kupovat šmejdy. Většinou teda zajdu do značkového obchodu nebo něco objednám, oblíbil si třeba značku Hollister - nepovolená reklama. Ty trička ještě nejsou až tak drahá (kolem 800 korun jedno), ale stejně to kupuju spíš tak jednou za půl roku a vezmu třeba rovnou dvě nebo tři. Za sebe si myslím, že měsíčně dám tak 500.

Nejsou drahe a 800kc va

Upravil(a) tina (5. 5. 2013 22:38)


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 

#10 15. 1. 2013 13:44

KarlaKrátká
♥------
Registrovaný: 6. 1. 2013
Příspěvky: 4

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Co se týče oblečení, tak to si většinou kupuji jen když už něco potřebuju, ale kosmetiku si kupuji pro radost a každý měsíc za kosmetické produkty utratím cca 600 Kč.

Není tady

 

#11 26. 4. 2013 12:44

lenkin
♥------
Registrovaný: 29. 1. 2013
Příspěvky: 24

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

veri napsal(a):

Zajímalo by mě, kolik je tak běžné utratit za oblečení za měsíc? Šetříte na sobě, nebo se spíš rozmazlujete? Já to u sebe odhaduju tak na 3 tisíce měsíčně, někdy nárazově výrazně víc, třeba 10 tisíc (včetně bot atd.). Je mi 28 a normálně vydělávám.. Jak jste na tom vy? A kolik tak utratíte za kosmetiku a drogerii? Já jsem schopná běhat do drogerie tak 2x týdně, tak nevím, jestli jsem ještě normální, nebo mám nějakou nákupní mánii..big_smile
Díky za reakce.

offtopic Tak to by mě zajímalo kolik utrácíte za šperky big_smile protože můj největší nákup byl před měsícem nepovolená reklama  a asi víc dám za doplňky než za oblečení. Je to divné? dumbom

Upravil(a) tina (5. 5. 2013 22:37)

Není tady

 

#12 28. 4. 2013 17:15

Mimi88
♥------
Registrovaný: 14. 10. 2012
Příspěvky: 2

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Ja som si naposledy kúpila náušnice z tejto súpravy - nepovoelná reklama . Stáli cca 1200 Kč. wink Tá jarná farba je taká svieža.

Upravil(a) tina (5. 5. 2013 22:36)

Není tady

 

#13 28. 4. 2013 23:00

ves_el
♥------
Registrovaný: 25. 9. 2012
Příspěvky: 20

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Já utratím v průměru tak 500 kč (někdy více, méně jen výjimečně :-D)

Není tady

 

#14 5. 5. 2013 15:31

Petra Malká
♥------
Registrovaný: 20. 4. 2013
Příspěvky: 16

Re: Kolik utrácíte za oblečení a doplňky??

Pro tipy a přehled jak z oblasti zábavy, tak i módy, doporučuji web nepovolená reklama

Upravil(a) tina (5. 5. 2013 22:35)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů