Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 8. 2007 7:54

mixim
♥♥-----
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 27

trvala?

Ahoj vsichni, mam jemne delsi vlasy(ostrihat nechci, neslusi mi to) Rada bych nejakou zmenu a tak me napadl melir a take nejaka lehci trvala, jen kvuli objemu a aby mi vlasy lepe drzely. Jenže se trochu bojim,že se trvala už moc nenosi a že pak budou videt odrosty atd.Rada bych slysela vas nazor, dekuju moc

Není tady

 

#2 18. 8. 2007 10:40

Maya.82
Host

Re: trvala?

Ahoj já mám vlasy do půl zad taky jemné. Chodím na trvalou jen kvůli tomu, že pak vlasy vypadají, že jsou hustší. Pokud si dᚠjen nějakouslabou trvalou budeš je mit jen lehce zakroucené a zvlněné a odrosty ty nejdou poznat. Kdo bude sledovat, že u hlavy to mᚠpak rovnější zbytek vlnité.  Já to dělám tak, že půl roky si vlasy myju a vlním. Jak mam pak odrosty tak jen umyju navlním a rozčešu. Budou sice rovnější, ale ten objem těch vlasů je ještě větší.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů