Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 22. 8. 2007 16:52

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Re: Tak co říkáte na tu novou refomu?

Luizi: Vydela? Spise neutrati, ne? Nevydela na tom nikdo - budeme radi, ze se leci a osetruje, kdyz je zdravotnictvi (a co si budeme lhat - cela spolecnost) uplne ve sra.kach.

Jsem zvedavej, co budete na svy 3 petky rikat, az se to tady polozi jak v Argentine. Totalni KRACH. Si budete zlamany nohy sadrovat doma v lavoru.

Není tady

#52 22. 8. 2007 17:07

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Nejde mi o tři pětky,jen si myslím,že není správný chtít to po lidech vlastně dvakrát povinná socka zdrávka a ještě poplatky u doktora).Sám mᚠděcko a víš co stojí všechny potřeby pro něj a s malým k tomu doktorovi prostě musíš.Pro maminu samoživitelku,jsou každý tři pětky dobrý...
A o tom,že to tu jde do ho.ven víme všichni.

Upravil(a) Luizi (22. 8. 2007 17:08)

Není tady

#53 22. 8. 2007 17:13

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Feuria napsal(a):

Je mi z vás hoši docela špatně sad ale komentovat to nebudu .... Každý má právo na svůj názor - né, že bych s některými věcmi nesouhlasila, ale..... tohle je silné kafé - úplná genocida !

Nesmíš to tolik prožívat. wink big_smile

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#54 22. 8. 2007 17:41

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Aneri napsal(a):

Klaus bere měsíčně 394 500 Kč. To mu přichází na učet.Prezidentský plat se nedaní. Premiér Topolánek bere 169 400 hrubého. Nyní tedy 102 442 čistého. V r. 2008 ale již 128 035 Kč a v roce 2009 132 168 Kč. To mu přinese jeho reforma financí. K tomu má měsíční náhrady ve výši 21 200 Kč a neplatí nic za bydlení. Zdravotní péče zdarma

Hurá do politiky   a kandidovat na příslušné pozice, mᚠstejnou šanci jako oni !

Není tady

#55 22. 8. 2007 19:25

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Přesně tak Aprill. Pokud někdo politikům (lékařům...) závidí plat, tak a jde dělat to samé. Nikdo mu nebrání!

Není tady

#56 22. 8. 2007 22:21

Megg
♥♥♥♥♥♥-

to SEXYNET: jak tak čtu Tvoje příspěvky, myslím, že by ses měl věnovat radši tomu Tvýmu sexu, chytrolínku dumbom

pussa

Není tady

#57 23. 8. 2007 12:24

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Jeňýk napsal(a):

Feuria napsal(a):

Je mi z vás hoši docela špatně sad ale komentovat to nebudu .... Každý má právo na svůj názor - né, že bych s některými věcmi nesouhlasila, ale..... tohle je silné kafé - úplná genocida !

Nesmíš to tolik prožívat. wink big_smile

Asi jo wink jsem citlivá - na politiku nemám buňky - a na to být lékařkou také né sad bohužel...
To by bylo super, kdybychom opravdu mohli všichni cokoli chceme - byli všichni zdraví, měli dostatečné zázemí a stejné odrazové můstky !... jenže to jaksi nejde, že .... musí být i ti chudí, aby mohli být ti bohatí. A vo tom to je ! ... nezávidím nikomu nic. Každý a dělá co umí - ale štvou mě některé nepochopitelné rozdíly.... v příštím životě, chci být opálená ! rock

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#58 23. 8. 2007 12:38

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Megg: No vidis, a jak JA ctu prispevky ostatnich (hlavne jasnych levicaku), tak bych se klidne venoval hlazeni. Hladit, hladit, az do uplneho VYHLAZENI.

Není tady

#59 23. 8. 2007 13:02

Megg
♥♥♥♥♥♥-

Každý rozumný člověk musí uznat, že je to pěkněj bor*el i když se snaží sám sebe přesvědčit, že to prostě tak bude a hotovo.
Sexynete, tuším, co si myslíš - další matka na mateřský, chtěla by nahrabat od státu co nejvíc a za hov*o, je doma, válí si pr*el, má vypřebalovanej mozek a teď se jí zdá, že to neutáhne... omyl... já jsem spokojená, miluju svoje dítě a milovala bych ho, i kdybych byla doma zadarmo a nenadělala bych nic. Nelezu od vejplaty k vejplatě, nemůžu si naříkat, přítel nás uživí. Jen mi je líto těch lidí (všeobecně), kteří na to fakt mít nebudou a vždycky na všechno doplatí obyčejnej a poctivej člověk a pracháči budou mít furt víc a víc a prostě budou pořád jen hrabat... to můj názor.

Jůůůů, to se mi ulevilo tongue

Upravil(a) Megg (23. 8. 2007 13:03)

Není tady

#60 23. 8. 2007 13:48

Décima
♥♥♥♥♥--

Nejsem ekonom, jenom zase vidím, že se zase zapomnělo na to, aby začala už konečně "vzkvétat" střední třída společnosti a nazavalovala se (když chce žít jako občan 21. století) neustále dluhy pomalu až do smrti. Poplatky u doktora řešit nebudu, neb jsem 5 let nebyla u doktora a už se to tu dost probíralo, ale souhlasím s poplatky za den v nemocnicích. Doma člověk taky utratí za jídlo apod.... V mnoha věcech souhlasím se Sexynetem, jenom mi při čtení jeho příspěvků někdy naskočí v hlavě návěstí Bílá nemoc, kde lidi přes 50 jaksi byli odejiti ... Ne každý má při narození stejnou startovní čáru, tak bych se mnohdy pro nějakou tu státní charitu přimlouvala, např pro děti z děcáku, který po 18ti vypustí ven "do džungle" Dala bych v takovýchto případech lhůtu 5-6 měsíců pro podporu. Každý se o sebe musí starat sám, parazity nebrat. Dětí si pořídit tolik, abys je uživil a ne mám 5 dětí, státe, potažmo my všichni, starej se !! I invalidi si musí uvědomit, že jsou vlastně pro společnost nadstandartní a nemít přehnané požadavky. Už mě kamenují.... Jsem ohleduplná kuřačka, porád nás buzerují, já když dostanu rakovinu plic, do 3 měsíců zhebnu, přežíravší se jedinec desetiletí se léčí na cukrovku, žlučník, páteř apod....

Upravil(a) Décima (23. 8. 2007 13:48)

Není tady

#61 23. 8. 2007 14:10

Sjuzn
♥♥♥♥♥--

Ota napsal(a):

Sexynete, to co píšeš nezní ani tak tvrdě, jako spíš hloupě. Kolik mᚠdětí, že tvrdíš, že je školství zdarma? Měl si někdy postiženého v rodině, že tvrdíš, že je zdravotnictví zdarma? Je hodně smutné, když se musejí zakládat všelijaké charity, aby se pomohlo někomu těžce nemocnému, za to ti nahoře se mají jako prasata v žitě. Jsou horší než komančové, ti aspoň nemlaskali tak nahlas. Neustále si zvyšují své platy a prebendy a to dotuješ také Ty, to už Ti asi nevadí. Kdyby si se dostal do nějakých zdravotních problémů (ti Ti nepřeju ani náhodou), nemohl pracovat, nikdo by Tě nezaměstnal, rychle by si přehodnotil. Vyspělost společnosti se projevuje hlavně solidárností a ne urážením někoho, že je socka.
A jen na vysvětlenou, nikdy jsem nebyl v žádné straně, komanče nerad a v politice jsem to dotáhl akorát na "jiskřičku" v pionýru už mě něchtěli.

Sexynete - přečti si Otův příspěvek dvakrát, třikrát, čtyřikrát.....snad to pochopíš...roll

Není tady

#62 23. 8. 2007 14:16

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Megg: To se ve mne velmi mylis. Ja nemam zadny negativni postoje vuci zenam na materske (jeste to tak).
Mam negativni postoje k:
Lidem, kteri jen drzkujou, drzkujou a NIC nedelaji proto, aby se meli lepe. (vetsinou jsou to lidi, kteri proste delat NECHTEJI!)
Lidem, kteri jen porad okola omilaji, ze PRACHACI MAJI a ONI NEMAJI. To mi leze krkem jeste o trochu vic. To je uplnej povl.

Jako by to byla snad nejaka omluva debility, to slovni spojeni  - "obyčejnej a poctivej člověk"!!! Kdyz "obyčejnej a poctivej člověk" neumi / nedokaze / nechce / zajistit sebe a rodinu, protoze musi byt ve tri v hospode, pripadne cumet na fotbal, pripadne dalsi jiny vyrazy pro ho :-) DELAT, tak to neni "byčejnej a poctivej člověk" ale dement. A nevim, proc by mi ho melo byt lito.

Není tady

#63 23. 8. 2007 14:22

Sjuzn
♥♥♥♥♥--

Aneri napsal(a):

Klaus bere měsíčně 394 500 Kč. To mu přichází na učet.Prezidentský plat se nedaní. Premiér Topolánek bere 169 400 hrubého. Nyní tedy 102 442 čistého. V r. 2008 ale již 128 035 Kč a v roce 2009 132 168 Kč. To mu přinese jeho reforma financí. K tomu má měsíční náhrady ve výši 21 200 Kč a neplatí nic za bydlení. Zdravotní péče zdarma

A někde ty peníze vzít musí, že? A kdepak asi.....?usch

Není tady

#64 23. 8. 2007 14:27

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

"Vyspělost společnosti se projevuje hlavně solidárností" = coz v prenesenem slova smyslu znamena to, ze VY budete ze sveho PLATIT VSEM, kteri budou na vse srat, protoze ONI jsou zvykly si BRAT = krast, nikoli se POSTARAT, atd. (proc mam pocit hazeni hrachu na zed?)

Spolecnost bude nadale zadluzenejsi a zadluzenejsi, a TOCIT SE VE SPIRALE, uplne presne TAK, jak se nyni DEJE!
To, ze VY to kolem sebe nevidite, a VIDITE jen od vyplate k vyplate, a nejvice ze vseho vas vytoci, ze mate priplatit za to, co jste dostavali temer ZDARMA (bohuzel to neni presny vyraz, protoze jste to dostavali NA DLUH!!!!) - za to ja preci nemuzu. To, ze nevidite, ze vsehnu svou solidarnost JEDNOU ZAPLATITE, A DRAZE ZAPLATITE (vy a nebo nase deti), to VAS NEZAJIMA???

Kdyz prijde ucet za to, co ted prozerete, to se budete teprve divit. At zije socialni stat usch

Není tady

#65 23. 8. 2007 14:40

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Sjuzn: Jsi skutecne tak zaslepena??? Nechce se mi tomu verit, opravdu.

To, co ma mesicne cela vlada na vyplate, je tak neskutecne mizive procento toho, kolik se VASICH penez utrati jinde (rozkrade, promrha) ze zminovat ZROVNA platy vlady pusobi nejmene trapne, mene diplomaticky potom skutecne uplne hloupe.

Cena jednoho Grippenu uzivi kazde vase dite po dobu snad 3 let. Ale TO je vsem uplne BURT, ze ty VASE prachy nekdo utratil, radeji budete nadavat nad 30 korunama.

(nejak mi v tomto threadu zacinaji dochazet slusne terminy pro popisovani faktu)

Není tady

#66 23. 8. 2007 14:43

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

A predstavte si, ze jeden z majitelu CEZu dal JEN tak (paní Šulcová, PŘEDSTAVTE SI TO!!! JEN TAK!!) Sto milionů ZE SVÉHO nějakému Pražskému gymnáziu!!! KDE na to VZAL? Kde by je vzal, zdrazi vam elektrinu o 30%, HEHE.

Není tady

#67 23. 8. 2007 15:03

Décima
♥♥♥♥♥--

Se tak nečertěte. Když opomenu ty "pracanty" v hospodě apod. nemůžou všichni úspěšně podnikat, jak radil Klaus jednomu dědovi, co nadával v Kotli na důchod. To ani nejde, každý má svoji "inteligenci", vrozené vlohy a možnosti  jinde. Kdopak spraví páně Klausovi hajzl, až začne přetékat, ale v tom to není, jádro pudla je myslím v diletantismu a korupci. Proč jsou u nás dálnice 3x dražší než jinde v EU, byty jsou předražené, pan ředitel v Plzni ve stáním podniku a se státní dotací si napíše milionové odměny z našich daní atd.... Lidi byli na začátku 90. let nadšení a ty opasky si nějak radostněji utahovali, měli ideál a víru. Bohužel, jak to bývá "revoluce" vždy požírá své děti a přijdou úředníci... Vinu dávám snad úmyslnému chaosu v zákonech (v chaosu a různých výjimkách se tak dobře korumpuje a krade) Na velký vychcánky typu Kožený a spol. se nabalili menší ... Ryba smrdí od hlavy. Ani se lidem nedivím, že teď nadávají, taková je holt člověčí povaha, myslím všude na světě

Upravil(a) Décima (23. 8. 2007 15:07)

Není tady

#68 23. 8. 2007 15:35

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Souhlasím - také s Tebou sexynete v podstatě souhlasím - ohledně toho jednoho úhlu pohledu, ale jsou opravdu lidé, kteří to nemají lehké a né svou shnilostí a vlastní vinou...stát by se měl prostě umět o ty své ovce postarat. Ale neměl by dávat možnost vzniku právě zmiňovaným korubcím, tunelům a šmelinám!!!
Já nikomu nic nezávidím, ale ráda bych normálně žila a né jen přežívala...změnit to bohužel zatím neumím.... ale snažím se.
Asi ses do té situace nikdy nedostal. Buď tomu rád.

Není tady

#69 23. 8. 2007 15:49

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Feuria: Jo jo, stat... Stat jsme my vsichni. Tvuj soused treba uplatil nejakeho urednika, aby pro sebe ziskal nejake vyhody (treba ve vyberovem rizeni, napr.) a pro zmenu muj soused je ten urednik, ktery ten uplatek vzal. My vsichni jsme odpovedni za sve zivoty, a my jsme TEN stat.
Ja se od 15 staram sam o sebe, nikdy mi nikdo nic nedal (dobre, komousi zakladni skolu - vyuceni jsem si odpracoval pro podnik, pro ktery jsem se vyucil elektrikarem) a na vse jsem si musel vydelat sam - abych si vydelal na byt, musel jsem nechat skoly a sel makat. Proto mam asi tak extremni nazory - tyto nazory vznikly na zaklade zkusenosti s touto spolecnosti - nikdo me "neucil" co si mam myslet. A asi i proto me tolik vadi lidi, kteri misto vlastni snahy jen breci, a hazi vinu za svuj udel na jine (stat, kohokoli). Nikdo me ale ani nenaucil mit s nimi slitovani.

Ano, pokud by byl stat "zdravy" (neprolezly smejdem) a nezadluzeny, tak muze rozdavat kazdemu, co hrdlo raci, vzdy rozdava VASE penize.
Ja bych v takove situaci klidne dal zenam na materske (dovolena je slovo, ktere se na to skutecne nehodi) plny plat. Klidne bych po lidech, kteri si plati zdravotni pojisteni, nechtel uz ani korunu, vse, co znamena slovo "socialni" bych byl ochoten (az na vyjimky chronickych odpiracu zamestnani, povalece, a jiny smejd) platit v plne vysi. Tezka situace muze potkat kazdeho.

Ale ty penize nejsou, protoze je sraci, ktere jsme si zvolili, utratili (a dale utraceji) za veci, o kterych NEMATE narok rozhodovat. A tim jsme zase na zacatku mych extremnich nazoru - revoluce, minimalisticka vlada, defenestrace soucasne vlad, vystoupeni z EU, omezeni armady (mozna slouceni armady a policie do jedne slozky - nevim, proc mame dve "ozbrojene" slozky, obe uplne na ho :-)) atd. atd. atd...

Není tady

#70 23. 8. 2007 16:37

Megg
♥♥♥♥♥♥-

Sexynete: divím se, že celý dny vysedávᚠna foru a čteš po nás ty hnusy... tys měl být poslancem a ne se tady takhle zahazovat, tady je Tě fakt škoda fuckyou

Není tady

#71 23. 8. 2007 16:43

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Sexynet : Jo - tak s tímto příspěvkem docela souhlasím ....

Upravil(a) Feuria (23. 8. 2007 16:43)

Není tady

#72 23. 8. 2007 17:02

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Megg: Neboj, mam uplne jiny zaliby a jiny cile, politika me vubec nezajima a socialni situace v CR je mi u zadku jeste vic smile
Na toto tema se tady "rozciluju" protoze me nadzvedavaj konkretni prispevky konretnich lidi. A pokud jeden clovek prestane verit vsemu, co pisou v Blesku a davaj na TV H@vno, bude to muj uspech big_smile

Není tady

#73 23. 8. 2007 17:08

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha

Jo, tak pan geroj, tady chce nás "socky" uvést na pravou víru..Připomínᚠmě Brouka Pytlíka, ale s ním byla aspoň sranda. Chlape, to necejtíš ten smrad samochvály.. Raď tady v počítačích, když jim rozumíš. Za to Ti budem vděční.

Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

#74 23. 8. 2007 17:47

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Oto, zdravím !!! Nezlob se, ale to je tvoje chyba, že jsi to nedotáh dál, jak na "jiskřičku" :-), mohl ses mít líp :-), kašli na sexíka, on je z jiné planety, bere to přes sex a nemá slitování...o tom to je. To mu pak chybí jasně i další vlastnosti....ale žádný strom neroste do nebe...

Není tady

#75 23. 8. 2007 17:53

Sjuzn
♥♥♥♥♥--

sexynet napsal(a):

A predstavte si, ze jeden z majitelu CEZu dal JEN tak (paní Šulcová, PŘEDSTAVTE SI TO!!! JEN TAK!!) Sto milionů ZE SVÉHO nějakému Pražskému gymnáziu!!! KDE na to VZAL? Kde by je vzal, zdrazi vam elektrinu o 30%, HEHE.

Jak vám? Snad NÁM VŠEM, ne?

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí