Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 21. 8. 2007 22:57

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Re: Tak co říkáte na tu novou refomu?

A jeste - dalsi vec, ktera me opravdu dokaze rozpalit do bela, jsou lidi, kteri v hospode kvici na vladu, kritizujou kde koho, a kdyz jim sahnou na penize, muzou se posrat. Ale prijdou volby, a co udela vymasteny stado? Jde a zvoli ty samy dementy. A pak zase dalsi 4 roky drzkuje.

Vite co? Ja bych to udelal jinak - 1000,- Kč odvedenych na danich = 1 volebni hlas. At rozhodujou ti, kterych prachy zivi tyhle smejdy.
Vsechny strany bych kompletne zrusil, volili by se primo konkretni lidi do svych funkci. Dneska je tu internet, kazdy voleny mongol by mel svuj profil, mel by v profilu uvedenou funkci (ministerstvo) do ktereho se chce dostat, a lidi by ho bud zvolili a nebo ne.

Jenze to se nikdy v tyhle posrany zemi (potazmo EU) nestane, protoze by to by najednou musel nekdo konkretni nest odpovednost, musel by rozhodovat, a hlvne pracovat, takze to cele me story je tak maximalne do kyblu a vynest do kontejneru.

Není tady

#27 21. 8. 2007 23:01

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Jeňýk napsal(a):

Ještě jsem zabudol na jednu věc. Řeknu vám tajemství!
Ty poplatky za lepší pokoj v nemocnici, za přednostní operaci nebo i návštěvu kvalitního lékaře se už dááávno platí! Akorát že z toho naše společný zdravotnictví nevidí ani korunu ale dotyční lékaři za to mají slušný vilky a fajn dovolený. Oni si ty neplatící "socky" totiž v klidu těch pár měsíců na operaci počkají, mají to přece ZADARMO. tongue

Tohle me taky dostava - ON ma tolik, a JA ho :-), DOKTOR bere tolik, a JA ho :-), poslanci berou tolik a JA ho :-). Nejcastejsi argument, nejdebilnejsi argument. Samozrejme ze pokud jde o statni nemocnici a doktor ukradne prachy na svy auto, dovolenou, vilu, je to kradez a ma to resit policie.

Pokud je to soukromy doktor, klidne at si vydela miliardu, je to jeho byznys. Stejne tak vlada - ano, poslanic maji 70.000 a vic, a vite, ze jedna posrana sekretarka z dalscich 12, ktery obskakujou retarda Spidlu, vas stoji 1,5 milionu rocne? Sranda ne? smile))))))))))))))))
Cela EU ma totiz jedinny cil - zdimat vas do to jde, a kdyz to nekde, tak jeste VIC zdimat. Kdo volil vstup do EU, mel by se jit dobrovolne povesit.

Není tady

#28 21. 8. 2007 23:06

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Chlapče zkus nejdřív počítat do dvaceti a pak psát. Mᚠzbytečně velký svaly kolem pusy. cool

Mě je úplně jedno kolik má dobrej doktor vil a jestli jezdí kolem zeměkoule, naopak jim to přeju.
Jen mi vadí že v tom není jakejsi systém. Normální oficiální ceník kde každej uvidí co a kolik stojí a co si může zaplatit. Chceš jít zejtra na operaci? Dej 50 tisíc a můžeš se jít připravit vedle na pokoj. Mᚠjen 25 tisíc? Tak přijď za měsíc......
Příjem se trochu zdaní a dobrýmu doktorovi zbyde i na to letadlo. Zdůrazňuju DOBRÝMU.

Kapiš to? tongue

Upravil(a) Jeňýk (21. 8. 2007 23:19)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#29 21. 8. 2007 23:43

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥

Souhlasím s Jeňýkem, že čas na reformy je prošvihnut. Nechápu, proč se něco neudělalo v těch 90. letech, když byla všeobecná ochota u lidí. Možná vím proč - byly jiné starosti u těch, co byli tenkrát u moci - urvat co nejvíc majetku a využít doby, kdy bylo tolik neinformovaných a neorientovaných. Pro platby v nemocnicích jsem taky. Peníze, které jdou na zdrav. poj. mají jít na léčbu a ne na jídlo, elektřinu a vodu. z plateb na zdr. poj. by se měly hradit opravdu drahé léky a operace pro potřebné a velmi nemocné lidi. Solidarita je nezbytná.Takové ty běžné ne příliš drahé léky by se opravdu hradit nemusely. Znám lidi, kteří si nekoupí za své ani vitamín C.
Jinak reformou vůbec nadšena nejsem, protože já se svým mírně podprůměrným platem na tom budu spíše bitá. Ano, budu mít o něco  menší daně, ale tím, že mi vezmou přídavek na dítě a zvedne se daň z 5 na 9 procent, tak na tom budu zřejmě hůř. Dále se mi nelíbí, že daň se mně jako zaměstnanci bude počítat ze superhrubé mzdy /tedy i z dávek, které můj zaměstnavatel pak odvede jako pojištění) a podnikatelům nebo živnostníkům se daň z částky, kterou odvedou na poj. vypočítávat nebude. Nelíbí se mi, že reforma je výhodná pouze pro ty hodně nad průměrem a hodně pod průměrem.
K tomu, co píše Sexynet - nemám ráda "isty", tedy ani komunisty, ani fašisty a lidi podobně smýšlející.

Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

#30 22. 8. 2007 6:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči

Myslím si, že nikdy není pozdě! A raději později než nikdy.

Není tady

#31 22. 8. 2007 8:11

Barbara
♥♥♥----

Pánové, pánové, předpokládála jsem Vaše větší znalosti, když se tady holedbáte, takže zjistěte si, kolik miliard
plyne do SR ze spotřební daně za cigarety, takže ti Vaši kuřáci a notabene alkholici Vám ještě financují léčení
nekuřáků a abstinentů. A že je zdravotnictví černá díra, kam plynou miliardy, to byste taky mohly vědět. Poplatek 30 Kč je podle mne směšný, nic neřeší, akorát zvýší náklady na administrativu. Za stravné v nemocnici bych také dala větší částku, aby si tam rodiny neodkládali své seniory /LDN/. ale nastavení daní je opičárna, kterou se nic nevyřeší, pouze se přelívají peníze na stranu těch bohatších. Přestože na ní budu profitovat, vůbec
by mi nevadilo, kdyby ty peníze měli ti, co mají platy nižší, třeba jenom proto, že bydlí na Ostravsku. Ale každý
má  to sociální cítění jiné, někdo ho nemá vůbec, jak je zde patrno a na blbosti lidské vydělává/sexynet/. Jinak
souhlas s Otou, být víc takových lidí, hned by ten život byl veselejší.

Není tady

#32 22. 8. 2007 9:17

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-

Jeňýku, právě jsi to řekl - "dotyční lékaři za to mají slušný vilky a fajn dovolený" - jenže to tak je bohužel všude. Hrabou doktoři, politici, policajti, každej si v tomhle systému chce jen a jen krást, každej má tajný konta, vilky, auta. Holt po revoluci si všichni mysleli, že budou mít zlatý trenky bez práce. Všechno se rozkradlo, všichni byli podnikatelé, zrušili se naše výrobní podniky, soběstačnost ve všem (zemědělství, průmyslová výroba, a tak dál). Abychom museli nakupovat draze ze zahraničí ty největší šmejdy.
Taky se mi třebas nelíbí, že je spousta nezaměstnaných, kteří dostávají dávky a pracovat se jim nechce. Podle mě by měli jít dělat veřejně prospěšné práce, aby věděli, že dávky nejsou zadarmo a mělo by je to motivovat k lepší práci. Vězni by dělali takové práce, jako jsou dálnice (proč dnes stojí metr dálnice 1 milion korun? asi proto, že si jednu zakázku přeprodá třicet firem, proč je máme živit z daní??), stavět baráky - proč mají nárok na nějakou minimální denní dávku na jídlo?? Když nic nedělají, koukají na telinu a mají tam celkem veget, proč je podporovat??? Radši podpořím ze svých daní matku s dětmi, nemocnou babičku, ... Celej systém je tady špatně nastaven a jak říkᚠsexynete o těch kuřácích - proč naše vláda neudělá to, jako v jiných evropských vyspělých zemích, že omezí tabákový průmysl a udělá striktní zákazy? Když jdu s malým do nějaké restaurace, myslíš, že mají nekuřácké koutky? Dokonce jsou ti kuřáci tak sprostí, že si zapálí vedle mého dítěte na dětském (ohrazeném) hřišti a ještě se rozčilují, když jim řeknu, a to cigáro típnou? Jenže vláda se tam nahoře dohaduje jen na svých zájmech, na svých korytech, docela by mě zajímalo, co mají na ty dva chytráky Melčáka a Pohanku, že jim tak jdou na ruku. A copak otočil pan Vlastimil Tlustý? Že by příslib nějakého ministerstva z něhož ho minule vyšachovali?? Je mi z toho blivno a co pan Čunek? Všichni se tam starají jen o to, aby nikdo nic nevěděl, nikdo za nic nemá zodpovědnost, každý z nich má imunitu, každý bere z našich daní tučné odměny a výhody. Já jim to nezávidím, ale a se alespoň starají o zákony pořádně.

Jo a Jeňýku, já nechci od státu nic zadarmo! Já si platím sociální, zdravotní i docela vysoké daně z příjmu. A když státu vychovávám dalšího potencionálního platiče daní a nemohu se o nás postarat naplno, tak čekám alespoň na tu dobu nezbytně nutnou, aby se holt stát postaral aspoň tím, že nebude alespoň moje dítě platit za lékaře a třebas ani já. S dítětem musím chodit na povinné prohlídky a očkování, které je nakázáno státem, takže já musím přijít a ještě za to platit pokutu??? Za tři návštěvy dítěte třebas koupím mléko pro malého. Co když mi dítě onemocní a bude potřebovat předepsat léky? Takže si zajdu k MUDr. vysolím jí třicet Kč, pak vysolím 30,- Kč za recept a ještě si doplatím za léky. Fakt dobrá logika. Chodím na gynekologii (a to už jsem změnila x-tého gynekologa) a všude chtějí "dobrovolný příspěvek" ve výši Kč 1000,- na rok, mimoto, že úkony jsou propláceny pojišovnou. Proč bych měla proboha ještě k tomu všemu platit třicet korun za každou návštěvu, potažmo recept. Bohužel nejsem dojná kráva. Mému dítěti budou o Vánocích dva roky a už teď ho budu zkoušet dávat do jeslí na pár dní, protože v lednu chci nastoupit do práce, aby se nᚠpříjem zvýšil a malej tak nastoupí naplno.

http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

#33 22. 8. 2007 9:50

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Barbara: Nevim, od kud mas sve informace, ale dan z tabaku rozhodne leceni kuraku ani zdaleka nepokryva. Na leceni kuraku doplacite vsichni, kdo si platite zdravotni pojsiteni.

alexxandra: hodne veci vidis podobne, jen ja to pisu jinymi slovy.

Ptas se, proc se neomezi to, ci tamto - samozrejme, ze neomezi, vzdyt by prisly o prachy. Leceni kuraku je drahe? Na to kasleme, hlavne, ze do kapes padaj zlaty cihly. To samy alkoholismus, a vsechny dalsi neduhy. Ja bych to nezakazal - prohibice neni dobre reseni - rozvine se cerny trh,  posili mafie. Ja bych jim jen prestal platit leceni. Vychcipaji za par desitek let sami, a nebude me to stat nic.

Nezamestatni to same - nula podpory. (a nebo maximalne prvni tri mesice). A ti, co argumentuji tim, ze neni prace podle jejich kvalifikace, neni prace v miste jejich bydliste, a dalsi ruzny stupidni vymluvy, tak ani ty tri mesice. Nechce se delat "podradna" prace? OK, zij si ze vzduchu. Nechecs se prestehovat do jinyho mesta? A proc? Kdyz je to jinde ve svete bezne. NULA podpory.

Vezni? To je kapitola sama pro sebe. Obnovit okamzite trest srmti, a nejtezsi recidivisty POPRAVIT. Zbytek nahnat do pracovnich taboru, stavet dalnice. Veznic je malo a jsou drahe? OK, zadny prispevky, at si na zradlo a provoz vydelaji sami vezni. Pry je draha pracovni sila, ok, ve vezeni je levne sily habadej. A ze nekdo nebude hybat rukakama? OK, zadny jidlo, zadna voda, klidne chcipni.

Jenyk: "chlapče zkus nejdřív počítat do dvaceti a pak psát. Mᚠzbytečně velký svaly kolem pusy."

Mozna mam, a mozna jen nejsem pokrytecky pseudohumanisticky prizdi...ac. A mozna nemam slitovani s lidma, co maji plny huby reci ale jakmile prijde chvile, kdy se maji SAMI rozhodnout, kdy maji prevzit SAMI odpovednost, a predevsim KDY MAJI SAMI NECO UDELAT, tak je neni videt ani slyset, rozplynou se v davu. Pche, luza...

Není tady

#34 22. 8. 2007 11:12

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Alexxandro kdo jinej by se měl mít dobře když ne lidi kteří dokážou léčit jiný? Jen a si špičkovej chirurg dopřeje měsíční cestu kolem světa a volnej čas a tráví ve vile o rozměrech Karlštejna. Proč by to neměl mít když svým uměním dokáže zachraňovat lidský životy?
Jenže ono je to u nás bohužel trochu jinak. Ti opravdu špičkový odborníci nemají žaludek na braní různých obálek, to většinou dělají ti jejich podržtaškové. Kdyby se z dnešních úplatků staly oficiální ceny tak by se tím taky značně zprůhlednilo odměňování na základě výsledků a odbornosti každýho doktora.

U politiků je to podobný. Jak už jsem psal, změnit volební systém tak aby vládla pouze vítězná strana a její představitelé měli plnou zodpovědnost za svoje rozhodnutí. Možná by to pak všechno vypadalo jinak kdyby si například za nákup Gripenů pár ministrů šlo sednout na pár let do krimu. Jenže to je dooost naivní představa.

Ono je to totiž děsně snadný tady vykřikovat spousty jednoduchejch řešení o pracovních táborech, popravách a chcípání lemplů. Jenže ono tady už pár podobných vůdců s patentem na snadný řešení problémů bylo a všichni víme jak to dopadlo. Nedávno jsem i v tom pracovním táboře (Vojna u Příbrami) byl. roll
Tím neříkám že by se mi to taky nelíbilo kdyby tady všechno tak kráásně a jednoduše fungovalo.........

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#35 22. 8. 2007 11:17

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Jeňýk: Jenze v tom to je - ty nejucinnejsi reseni jsou ty nejsnazsi. A co se tyka vudcu - nikdo nepise o vudcich, ja pisu o minimalisticke vlade, slozene z lidi, kteri jsou voleni primo.

Není tady

#36 22. 8. 2007 11:21

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

Dyk já nic neříkám, já bych to bral všema deseti. Jenže jak to prosadíš dneska kdy je na tomhle systému závislejch tolik lidí?
Obávám se že nijak...... nebo nějaká revoluce? wink

Není tady

#37 22. 8. 2007 11:30

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Jeňýk: Jasny, ze nijak. I ja to beru jen jako "silny reci", bez vyznamu. Ten smejd, co je okolo, ti flakaci, vsichni tihle socansky komousi (nejen u nas, ale v cele EU), vsichni tihle naraz nezmizi. Takze - dal stado ovci bude becet, a zivit vlky. A vlci se budou mit jak prasata v zite, protoze stado je stado, a jednotlivej kus bude radeji drzet hubu big_smile

Není tady

#38 22. 8. 2007 11:38

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Web

Dámy proberte se, taková věc jako zdravotnictví zadarmo nemůže dlouhodobě existovat.  A bez toho půjdeme víme kam, že jo.

Není tady

#39 22. 8. 2007 12:31

Ra
♥♥♥♥♥--

Zakony prirody - preziji jen silni, tak to bylo zarizene, diky tomu jsme se vyvinuli v lidi. "Socialni pomoc" je lidsky nesmysl, ktery zamerne nici lidsky genom. A ja tom podil mit nebudu.

Někoho mi to z minulosti hodně připomíná, tou čistkou byl svět zbaven mnoha desítek miliónů lidí ...

Psychologové se shodují, že sociální inteligence může být často dokonce podstatnější částí našeho života než klasické IQ.

http://www.novinky.cz/krimi/policista-v … 9nsk0.html Ten policista, co je v nemocnici, riskoval svůj život pro 71letou ženu. Mělo to smysl? Byla už stará. Vždy přežijí jen silní, ne?

Není tady

#40 22. 8. 2007 12:38

alexxandra
♥♥♥♥♥♥-

Šmankote Tiino, vždy tam do toho zdravotnictví lijem furt pojištění horem dolem, kde jsou ty prachy?? Je to jak bezedná díra. Tak jakýpak zadarmo zdravotnictví, kde jste na to přišli?? A každý rok se mi pojištění zvyšuje!

http://lbyf.lilypie.com/peUxp2.png

http://lb1m.lilypie.com/TikiPic.php/lmq5dLA.jpghttp://lb2m.lilypie.com/CTChp1.png

Není tady

#41 22. 8. 2007 12:46

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Ra: To jiste muze. I kdyz - do jiste miry - zadna z hodnot IQ / EQ / etc. nema v podstate zadnou vahu.

Srovnani s klasickym(i) vudcem(vudci) nema zadne opodstatneni, protoze se v mych myslenkach jedna o diametralne neco jineho. To, co zde pisi ja, je system komercializace spolecnosti (nakonec, ta komercializace pomalu probiha) - a pravda - extremnim prenosu odpovednosti.

JA jsem pro to, prenest maximalni moznou odpovednost ze "statu" na "obcana", to je to, o co mi tu jde, a co kostrbate popisuju "zlymi slovy".
Spolu s tim jde ruku v ruce ohromne potlaceni statni moci a rozezranosti statniho aparatu.

Vedlejsimi efekty jsou samozrejme vykaslani se na povalece, a vsechny ty, ktere vy sami ve svych prispevcich zminujete, a ktere v soucasne dobe ziji jen z prizivovani se na ostatnich.

Presto, ze nejsem materialialista (ve smyslu hromadeni hmotnych statku), soukromy majetek je svaty. A NIKDO nema nejmensi pravo KRAST muj soukromy majetek, a pouzivat ho na podporu smejdu!

JA si zaplatim policii, aby mne ochranila, JA si zaplatim hasice, aby mi uhasili muj dum, JA si zaplatim pojisteni, aby me bylo pomozeno v pripade nenadale udalosti, a pokud se tak rozhodnu (jako ze ja prispivam) - JA zaplatim prispevek na nemocne deti. JA rozhodnu, kam MOJE penize pujdou.

DNES je to tak, ze MY vsichni platime, NIKDO nerozhoduje = neneseo odpovednost = NA VAS se nedostane, a VY ztaplatite vse 100x. Ale asi to tak chcete.

ME schema je opravdu velmi zjednodusene, a nedelam si iluze, ze by neslo 1000x vypelsit, ale princip fungovani spolecnostu je z nej zrejmy.
Chces nejakou "statem" poskytovanou sluzbu? OK, tak si ji "objednas", stejne jako si objednate kabelovou TV, mobilniho operatora, plyn, vodu, elektrinu.

JAKY je v tom rozdil, ze si navic budete platit jeste bezpecnost a zdravi? JAKY? Ja vam povim, jaky - ze vam to auto NAJDOU (a nebo vubec neukradnou), proze je ZIVITE, a ne jak dneska, kdy zivite VSECHNY, i "policii", ale najdou leda velky ho :-).

Není tady

#42 22. 8. 2007 12:57

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

sexynete, nechtěla jsem původně do téhle debaty vůbec vstupovat, ale momentálně jsi mě nadzvihnul ze židle..... super, takže si zaplatíš policajty, hasiče, lékaře, atd...... prima...... ovšem v tomhle, stejně jako ve všech jiných zemích, jsou lidé, kteří kromě základních životních potřeb (nájem jídlo apod) už na podobné tvé výmysly peníze mít nebudou..... až začne hořet nebo přijde povodeň do města, tvůj dům hasiči zachrání zatímco jejich shoří ??? Tobě odčerpají vodu, ale jejich dům nechají spadnout ??? Budeš mít autonehodu, tebe zachrání, ale spolujezdce, který si nezaplatil jejich služby, ve vraku nechají, a si poradí ???
Tak tohohle modelu bych se sprominutím dožít nechtěla.........
Potažmo, kdyby ti ukradli kolo (auto, vykradli byt) a platil by sis "svoje" policisty, jsi naivní pokud si myslíš, že v takovém případě by to stopro našli.... a ještě naivnější, pokud se domníváš, že by se přestalo krást.....Ovšem tedy, pokud bys nezavedl právo "šáhni na můj majetek a ustřelím ti hlavu"

Ra - výstižně napsané

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#43 22. 8. 2007 13:06

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

mala.popelka: Nemam to jeste uplne vychytane a taky se tim nijak zvlast nezabyvam - nejsem zadny Mesias, abych zachranoval spolecnost vymyslenim genialnich politickych zrizeni. To, co pisu, jsou jen priklady reseni - fantazirovani - pokud chcete.

Ti hasici a policiste by mohli byt placeni podobnym zpusobem, jako zdravotni pojisteni. Platis pojisteni - prijedou, uhasi, odjedou. Vyuctuji pojistovne.

Kdyz pojistku nemas (a nebo si je proste platit nechces), prijedou, uhasi, a zaplatis vyjezd sama.

Vzdyt tech reseni by se dalo vymyslet daleko vic. Staci chtit a nebyt spokojeny s tim, co je okolo nas za humus.

Není tady

#44 22. 8. 2007 14:01

Ra
♥♥♥♥♥--

Nemᚠto ještě vychytané anebo tady mlátíme prázdnou slámu?

Není nutné sociální inteligenci anebo cítění převádět do jakýchsi hodnot,  měřit a zpochybňovat jejich váhu. Člověka tato vlastnost či její absence provází a už v komplikovaných mezilidských vztazích anebo brzdí v jeho profesním růstu.

Rozumím ti, že je dobré přenášet větší zodpovědnost ze státu na občana.
Funkcí státu  jako „lidského společenství“ je také napomáhat dosažení všech životních úkolů lidu, takto spojeného.

Čím to, že je nám soukromý majetek tak svatý? Stopy předchozího režimu? Čím to, že chceme mít? Pro sebe, pro rodinu. I když nejsme materialisté? Čím  to? JA si zaplatím, JA, JA, MOJE.

Jak to udělat, když člověk nebude moci si zaplatit, objednat (vzhledem k vážnému úrazu, nemoci, trvalému postižení)?

Není tady

#45 22. 8. 2007 14:13

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Tak tak to jsem rad smile Tim je receno vse smile Nemusime nic menit, a model statu, tak, jak je kolem nas, je to, co chceme, to, co se nam libi, protoze mame preci socialni citeni, jsme spolecenstvi, jsme humanisti smile

At jeste nekdy uvidim nekoho nadavat na to, jake je to okolo nas, odkazu ho na tebe smile

A jen tak mimochodem - dneska se mi uz nechce delat, posli mi prosim tak 3 tacy, abych mohl do hospody, dik! big_smile big_smile big_smile

Není tady

#46 22. 8. 2007 14:23

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Web

lol to mám radost že už nejsem jedinej zlej muž na těhle stránkách lol

Kolega sexynet je idealista kterej popisuje ideální svět pro člověka pravicového smýšlení. Jelikož se taky považuju za pravičáka tak s nim vcelku souhlasim. Snad jen kromě toho že bych asi dlouhodobě nezaměstnaným ponechal to životní minimum ve formě poukázek na bochník chleba a litr vody denně. Ona ta likvidace "chcíplejch" taky něco stojí a šíří se pak nemoci. tongue big_smile

Bohužel ač bych si to přál tak toto státní zřízení je stejně reálné jako to, kde budou mít všichni stejně podle svých potřeb. roll
Takže i nadále se tady budem hádat o reformách nereformách a o tom jestli Topolánek je lepší než Paroubek. wink

http://www.imanuel.eu/mp3/Ceska_levice.mp3  tady ještě něco od toho vopravdickýho mesiáše. cool

Upravil(a) Jeňýk (22. 8. 2007 14:28)

Není tady

#47 22. 8. 2007 15:08

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Je mi z vás hoši docela špatně sad ale komentovat to nebudu .... Každý má právo na svůj názor - né, že bych s některými věcmi nesouhlasila, ale..... tohle je silné kafé - úplná genocida !

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#48 22. 8. 2007 16:16

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Klaus bere měsíčně 394 500 Kč. To mu přichází na učet.Prezidentský plat se nedaní. Premiér Topolánek bere 169 400 hrubého. Nyní tedy 102 442 čistého. V r. 2008 ale již 128 035 Kč a v roce 2009 132 168 Kč. To mu přinese jeho reforma financí. K tomu má měsíční náhrady ve výši 21 200 Kč a neplatí nic za bydlení. Zdravotní péče zdarma

Není tady

#49 22. 8. 2007 16:46

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Velebnosti, jdu BLEJT

(a neni to z tech platu, podotykam)

Není tady

#50 22. 8. 2007 16:48

Jdhehajnx
♥♥♥♥♥♥-

Mě teda na reformě nevadí,že bohatí budou na tom s daněmi lépe-pokud si své peníze vydělají poctivou prací,tak proč by měli být trestáni za to,že prachy maj.Ale co mi vadí je placení u doktorů. Zdravotní péče zdarma? Pche a kde? Copak si všichni povinně neplatíme zdravotní pojištění??? Tak a ho zruší a udělají to jak v tý po** Emerice: "nejsi pojištěnej,cáluj". Ale chtít prachy za to,že jdu s děckem k lékaři (což je do jednoho roka povinné každý měsíc),to je ujetý. A kdo na tom všem zase vydělá? Neplatiči a ti "dyskrymynování,more",protože akorát dostanou další příspěvky.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí