Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 8. 2007 10:36

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Nemá na mě čas!

Asi jsem se zase netrefila. dumbom Když se vidíme, je to s ním zábavný, ale vesměs na mě nemá čas. Chce žít jako předtím, než jsme spolu začali chodit. Myslíte, že je to možný? Já myslela, že ne, a TM mě v tom zatím jen utvrzuje. Už mi dochází trpělivost... grater


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#2 16. 8. 2007 10:48

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nemá na mě čas!

You´re going too fast indeed! smile (Mmch - netrpělivost je moje druhý jméno wink

Není tady

 

#3 16. 8. 2007 10:53

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

Eva36 - tak co mi radíš? big_smile big_smile big_smile Já nevim, nikdy jsem nic nenamítala, když někam vyrážel, naopak, nejsem žádná fixa, abych bez něj nevydržela, ale když už jako to ostatní převažuje nade mnou... Tak mám trochu strach o svou krevní pumpu... hmm


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#4 16. 8. 2007 12:34

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nemá na mě čas!

To se nedá radit, řekla bych.... hmm ... tak možná bych si zas napsala to svý oblíbený na papír - tj. Co od chlapa potřebuju a za 2. Co mi můj chlap dává. A porovnávala bych. ..... klidně pár měsíců... a uvidíš. Jestli je ten pocit trvalej, že jseš na vedlejší koleji, tak to je na houbec, myslím si wink

Není tady

 

#5 16. 8. 2007 18:39

HB
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 6. 2007
Příspěvky: 532

Re: Nemá na mě čas!

svym chlapum jsem nikdy nebranila v jejich koniccich, davala jim spoustu prostoru, neomezovala je...a vzdycky to driv nebo pozdeji slo do kytek (schvalne, jak dlouho to vydrzi tentokrat...) takze asi by bylo dobre, kdyby muz alespon malinko (staci fakt jen trosku, aby bylo videt, ze mu na tobe zalezi..) prizpusobil svuj cas tvemu...


The worse is yet to come...
http://2.bp.blogspot.com/_G1vFx7mb8XA/SJ9omrz2tZI/AAAAAAAAAPI/ZOvV2pRwP4E/S187/support+Israel.jpg

Není tady

 

#6 16. 8. 2007 20:36

Majla
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 315

Re: Nemá na mě čas!

Ahoj, no já jsem přešsně taková a kolikrát se až divím jak to klape párům, kde si ta holka kluka ochočí a on tráví čas jen s ním.K tomuhle nemám ten správný žalůdek, každopádně když jsem začala s přítelem určitě jsme museli svůj časový rozvrh upravit a určitě jsem začala trávit méně času jen s kamarády, což je podle mě ve vztahu úplně normální.První co bych udělal je že bych mu to řekla, narovinu, že mi to vadí, proč,atd.Když nepochopí možná bych zkusila opačnou metodu,to znamená hrát nezájem a trávit s ním taky míń času.Ale je to risk, buď pochopí, začne mu to vadit a zabere,ale může to taky skončit špatně.Záleží jaká je povaha. Každopádně pokud se to nevyřeší a bude ti to stále vadit asi bych hledala jinde.

Není tady

 

#7 25. 8. 2007 16:20

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

Prej to vidím moc černě. Tenhle týden byl v pondělí na sportovní akci s prací. V úterý na volejbalu s prací. Ve středu na kole s kamarádem a pak šli do hospody. Ve čtvrtek jel do Prahy za kamarádkou na grilovačku. V pátek jel na fotbal s prací, pak zůstal přes noc v jiném městě. Dneska odjel s klukama za kamarádem do Děčína. Nemůžu mu přece vyčítat sport. Ale odnáším to já, protože na mě si čas neudělá. Když jsem naštvaná, nereaguje, stejně si zas něco domluví. Už mě to prostě nebaví... To je pořád jenom "oni mě ukecávali celej den", "já na to kafe musím, dlouho jsme se neviděli", atd.... Kdyby to byla jen hodina dvě, chápu. Jenže - žijeme v jednom městě, pracuje v jiném a spolupracovníci jsou ještě z města vedle. Takže když jede na akci s prací, tak jede hned z práce, pak se ještě přemíští do Plzně a třeba se vůbec nevrátí. Takže to rozhodně není tak, jako třeba já, když si jdu na hodinku zaskotačit na aerobic. A to nemluvím o tom, že milostnej život jde tímto na velmi neslušné místo. :-(


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#8 25. 8. 2007 18:20

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nemá na mě čas!

Tak to mi spíš připadá, že pán si chce žít jako předtím, a když nebudeš moc "opruzovat" tak tě milostivě vezme na vědomí....ale jenom když se mu to bude hodit, aby tě moc nerozmazlil...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#9 25. 8. 2007 18:26

Denisa32
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 8. 2007
Příspěvky: 21

Re: Nemá na mě čas!

Přijde mi, že si volný čas plánuje jen podle sebe...zeptá se Tě jestli mᚠtřeba nějaký plán nebo Ti jen oznamuje jaký má svůj vlastní program??

Není tady

 

#10 25. 8. 2007 19:38

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

On se mě třeba i zeptá, jestli mám plán, ale a odpovím cokoliv, tak mi vzápětí sdělí, co bude dělat on...
Bety: já mám taky ten pocit, ale podle něj to vidím černě, nesouhlasí se mnou....


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#11 25. 8. 2007 19:48

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Nemá na mě čas!

Jé, to je dneska něco na mě. Chtěla jsem jet na hudební festival - dostali jsme s přítelem nabídku jet na festlival Okoř - cena nám přišla dost vysoká, tak jsme se dohodli, že nikam nejedeme. No a dneska ráno mi oznámil, že ON si spolu s našimi kamarády lístek koupil a že ON jede. Tak jel. Jsem nas.ra.ná a nevím, co si o tom mám myslet. Proč jednal za mými zády? Zamknu ložnici a a si spí na zemi! To by se mi ulevilo... lol

Není tady

 

#12 25. 8. 2007 19:52

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nemá na mě čas!

Já bych mu bohužel asi začala dělat naschvály a ve chvíli, kdy by měl zrovna on milostivě na mě čas a laskavě se rozohdl se mi taky chvíli věnovat, neměla bych ho pro něj já. A na konec bych ho stejně poslala do háje, tohle je vztah nevztah a mě by vadilo, že všechno je důležitější než já hmm


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#13 25. 8. 2007 19:57

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nemá na mě čas!

Ladie napsal(a):

Jé, to je dneska něco na mě. Chtěla jsem jet na hudební festival - dostali jsme s přítelem nabídku jet na festlival Okoř - cena nám přišla dost vysoká, tak jsme se dohodli, že nikam nejedeme. No a dneska ráno mi oznámil, že ON si spolu s našimi kamarády lístek koupil a že ON jede. Tak jel. Jsem nas.ra.ná a nevím, co si o tom mám myslet. Proč jednal za mými zády? Zamknu ložnici a a si spí na zemi! To by se mi ulevilo... lol

yikes to jako jen tak v klídku a přijde mu to v pořádku? A co jsi mu na to řekla?


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#14 25. 8. 2007 19:59

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

PPavlaa - kdybych se s tím uměla vyrovnat, tak tu nebulím... smile Jenže ho mám ráda, takže se trápím. Uráží mě, že je všechno přednější než já.
Ladie - taky dobrý... By mě zajímalo, jak by se tvářil on, kdyby to bylo obráceně...
Když ten můj dostal volňásky na Sázava fest, vzal tam kamaráda...
Když jsme spolu, bejvá to akční, furt někde lezeme, něco vyvádíme, je to supe, ale občas bych s ním chtěla bejt sama  a i jinak než u telky bez mluvení... Prostě mě děsí, že zjišuju, že ten, koho mám tak ráda, není ten pravej... Fňuk...


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#15 25. 8. 2007 20:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nemá na mě čas!

ADFka2 napsal(a):

On se mě třeba i zeptá, jestli mám plán, ale a odpovím cokoliv, tak mi vzápětí sdělí, co bude dělat on...
Bety: já mám taky ten pocit, ale podle něj to vidím černě, nesouhlasí se mnou....

On vás nebere jako MY ale JÁ a TY dumbom


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#16 25. 8. 2007 20:02

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Nemá na mě čas!

Hmm, tak to by se mi taky asi moc nelíbilo... wink
Pokud spolu nebydlíte, tak bych možná taky zkusila ten předstíraný nezájem, který už doporučovala Majla.
Jenom si nemyslím, že když mu to nebude vadit, tak že to skončí špatně. Skončí to dobře v tom, že pochopíš, že poznáš, jak se věci mají a zařídíš se podle toho wink

Připadá mi to, že je to pro něj velice pohodlné žít si prakticky svobodný život se zárukou toho ženského elementu, je-li třeba...

Také sice preferuji ve vztahu volnost, ale všechno má své meze.

A k tomu, co jsi napsala: "Prostě mě děsí, že zjišuju, že ten, koho mám tak ráda, není ten pravej... Fňuk..." bych snad jenom dodala, že to se prostě někdy stává. Ale neboj, než se vdáš, tak se to zahojí ... smile

Není tady

 

#17 25. 8. 2007 20:03

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Nemá na mě čas!

U nás je to tak, že my nemáme moc společných zájmů - manžel je hodně "sportovní" a já vůbec, takže dost málo chodíme spolu, spíš každý sám za svými zájmy, ale dopředu si oznamujeme kam kdo kdy jde, příp. i s kým, u nás to ani jinak nejde - my se MUSÍME dohodnout kvůli péči o zvířata (např. dva větší psi) takže to máme tak nějak vyrovnané. Já s ním chodit nechci, mě to nudí, zpočátku když jsme spolu začali chodit tak jsem třeba šla na fotbal ale bylo to pro mně doslova utrpení, takže si zase na druhou stranu dovedu představit, jak by se on cítil na výstavě nebo tak, když ho to nezajímá. Ale běžné výlety, sami nebo s "dětmi" (dospělými dětmi) tak to jezdíme taky... na dovolenou k moři, pokud jedu, tak s dcerou - jeho nebaví ležet u vody, mezitím většinou něco doma udělá (minule překachlíčkoval celou koupelnu) on třeba jede na psí tábor - to zase nebaví mě... Myslím že to máme tak nějak vyrovnané.  Včera jsem byla celé odpoledne na srazu s kámoškama a on zatím uklidil všechno po instalatérovi plynového kotle a když jsem přisla tak už natíral botník....dnes je celé odpoledne na fotbale a já chodím věšet oprané prádlo a sedím u netu a oba se skvěle bavíme.


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#18 25. 8. 2007 20:03

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Nemá na mě čas!

PPavlaa napsal(a):

ADFka2 napsal(a):

On se mě třeba i zeptá, jestli mám plán, ale a odpovím cokoliv, tak mi vzápětí sdělí, co bude dělat on...
Bety: já mám taky ten pocit, ale podle něj to vidím černě, nesouhlasí se mnou....

On vás nebere jako MY ale JÁ a TY dumbom

Přesně tak tummenupp

Není tady

 

#19 25. 8. 2007 20:10

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

Vždycky se mi vybaví pasហz knihy od Rudiše...
Fáze se ženskou - kontaktýrunk, montýrunk a vzápětí taky demontýrunk. A nejlepší prej je poloha stand-by. Promiňte mi následující - ale - zašukᚠsi, jenom proboha nic neřešit. big_smile
Ženská je prostě poruce, ale jenom v případě potřeby.
Bohužel, dneska už se nad tím tolik neřežu smíchy, protože ocitnout se v poloze "stand-by" není příliš příjemný... sad


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#20 25. 8. 2007 20:15

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Nemá na mě čas!

PPavlaa napsal(a):

yikes to jako jen tak v klídku a přijde mu to v pořádku? A co jsi mu na to řekla?

Neřekla jsem mu na to NIC. Naštvalo mě to tak, že jsem radši mlčela (jinak bych po něm musela řvát a to je pod mou úroveň cool ). Včera večer, když mi to oznámil, tak jsem se šla do ložnice dívat na televizi a dneska před polednem jel - to jsem si četla...

Není tady

 

#21 25. 8. 2007 20:19

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nemá na mě čas!

Víš co, je pěkně vyčůranej a bezohlednej. Ví, že ti to vadí, ale dělá blbýho, že žádnej problém nevidí. Je to pro něj hrozně pohodlný, to je jasný. Svý zájmy, svý koníčky, svý přátele a tebe jen, když má chu a zrovna se mu to hodí.
A on ví, že ty budeš čekat v koutku, až se on milostivě objeví a udělá si čas dumbom
Já nevím, už bych se ho nedoprošovala, nevysvětlovala.... nechala bych ho, a si jde a už se nevrací, já bych tohle prostě nevydýchala.

A nebéééč pussa ten co s tebou bude chtít trávit každou volnou chvíli, kdo bude toužit být pořád s tebou někde čeká wink


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#22 25. 8. 2007 20:26

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Nemá na mě čas!

Ladie napsal(a):

PPavlaa napsal(a):

yikes to jako jen tak v klídku a přijde mu to v pořádku? A co jsi mu na to řekla?

Neřekla jsem mu na to NIC. Naštvalo mě to tak, že jsem radši mlčela (jinak bych po něm musela řvát a to je pod mou úroveň cool ). Včera večer, když mi to oznámil, tak jsem se šla do ložnice dívat na televizi a dneska před polednem jel - to jsem si četla...

Hele a co zkusit, až se vrátí prostě nebýt doma gloria nevyčítat, neurážet se, být hodná, příjemná, hezky se na něj usmívat tongue a při první příležitosti mu udělat to samý? Třeba by mu docvaklo roll

Upravil(a) PPavlaa (25. 8. 2007 20:27)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#23 25. 8. 2007 20:30

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Nemá na mě čas!

Přijede nad ránem, takže nebýt doma asi nepůjde a na to udělat mu to samé nemám žaludek... usch  Ale dám mu to pěkně sež.rat.

Není tady

 

#24 25. 8. 2007 20:32

Ladie
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 1. 2007
Příspěvky: 2242

Re: Nemá na mě čas!

No a být příjemná a usmívat se... obávám se, že jako klasický chlap by z toho pochopil, že takové chování mi připadá normální... chjo! hmm

Není tady

 

#25 26. 8. 2007 11:54

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nemá na mě čas!

Dneska odpo jsme měli jet ve čtyřech na vyjížďku na moto. Mně nenapsal, ale tomu druhýmu klukovi, a jedou sami, že prej se vrátí až večer. Nejhorší je, že máme příští víkend zaplacený rafty, je to na jméno, takže nevím, no přinejhorším přijdu o 3 litry... sad
PPavlaa - a nevíš, kde čeká? big_smile
Prostě nevím, co mám udělat. Nic ho asi nepřinutí chytit se za nos. Myslím, že i to, že odejdu, mu bude fuk. Než něco řešit, to se asi snáz vyrovná s tímhle. Jestli mě má rád taky nevím, páč už mi to dlooooouho nedal nijak najevo. Ale cenu to prej podle něj má! Už mě to ne-ba-ví!!! sad((((


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů