Oznámení

3. července : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

3. července : Praktické grilovací desatero pro úspěšný start letních grilovaček!

3. července : Prázdniny jsou tady a s nimi i doba dovolených a výletů. Kam vyrazit? Mrkněte na naše tipy!

#26 14. 9. 2007 10:08

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Re: Kamioňák!!

Aneri, přesně - volá že dojede v určitý den, tak já navařím, aby měl domácí stravu  a on zavolá, že vše je jinak, že zase nepřijede. Takže jídlo nanic. Tak po letech této zkušenosti, prostě vařím, až na poslední chvíli, to se zase stane, že prostě nestihnu navařit nic a zase je to problém.  Je to hrůza. 
Já mu tu práci ale vůbec nezávidím, spíše ho obdivuji, že to může dělat, já bych zešílela.
Jsou to těžce vydělané peníze - pro  celou rodinu.

"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

#27 14. 9. 2007 11:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Aneri napsal(a):

Takže, sama doma, sama na práci, sama na nákupy, sama ven, sama u televize, sama stále....nebo s kamarádkami, které mají partnery. Když dojede, mám zase já povinnosti. On se v autě vyspí, na benzince vysprchuje, uvaří si, kde se mu zachce, má klid, pohodu,  foták, rádio, DVD ,televizi a hlavně - prý nemusí poslouchat kecy doma :-):-)...tak nevím.....

Jo tak tohle je přesný, ještě bych k tomu výčtu přidal lehké děvče za pár euro kdesi na parkovišti za městem např Praha-Rudná wink
Pár let sem se mezi kamioňákama taky pohyboval, tak celkem vim jaký mají většinou životní priority. smile

Upravil(a) Jeňýk (14. 9. 2007 11:07)

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#28 14. 9. 2007 11:32

Petuna
♥♥♥♥♥--

Jeňýk napsal(a):

Aneri napsal(a):

Takže, sama doma, sama na práci, sama na nákupy, sama ven, sama u televize, sama stále....nebo s kamarádkami, které mají partnery. Když dojede, mám zase já povinnosti. On se v autě vyspí, na benzince vysprchuje, uvaří si, kde se mu zachce, má klid, pohodu,  foták, rádio, DVD ,televizi a hlavně - prý nemusí poslouchat kecy doma :-):-)...tak nevím.....

Jo tak tohle je přesný, ještě bych k tomu výčtu přidal lehké děvče za pár euro kdesi na parkovišti za městem např Praha-Rudná wink
Pár let sem se mezi kamioňákama taky pohyboval, tak celkem vim jaký mají většinou životní priority. smile

dumbom

Není tady

#29 14. 9. 2007 11:33

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Tak nevím, Jeňýku, co na to říct.  Možná, že jsi se  pohyboval mezi "špatnýma kamioňákama."sad

Není tady

#30 14. 9. 2007 20:07

Jeňýk
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Nela napsal(a):

Tak nevím, Jeňýku, co na to říct.  Možná, že jsi se  pohyboval mezi "špatnýma kamioňákama."sad

Tak já samozřejmě netvrdim že je takovej úplně každej. Na druhou stranu ale doufám že si nikdo nemyslíte že by se s tím nějakej kamioňák pochlubil. wink
Nechci ale nasazovat nějaký brouky do hlavy, tak tohle téma radši nebudu příliš rozvíjet. smile

Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste Vy.

Není tady

#31 14. 9. 2007 20:32

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Jeňýk napsal(a):

Aneri napsal(a):

Jeňýku, co ti na takovouhle perlu říct roll Asi tolik, že větičky v tvém podpisu naprosto přesně vystihují jednak Tebe, druhak takovouhle věc může napsat ustarané holce o manželovi za volantem (a že je to sakra nebezpečná a tvrdá práce) akorát tak duševní suterén.

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#32 15. 9. 2007 11:36

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Kiaro, souhlasím s tebou.  smile Nechci více reagovat na  názor Jeňýka,   taky proto, že mnoho lidí má zkreslené informace o práci  kamioňáků. Taky bych zřejmě  vypadala jako naivní manželka řidiče, která ho lituje, jakou má těžkou práci a  on si nakonec (dle názoru jiných) celý týden užívá s lehkýma holkama a těžce vydělané eura utrácí  za sexuální hrátky. sadVím, že to tak není.
Já se tedy akorát starám, aby dobře dojel, nic se mu nestalo a  jestli bych měla myslet na to, zda mi  někde zahýbá, připadala bych si velmi ubohá.  Razím názor, že pokud bude chlap chtít nějakou bokovku, nemusí se stát kamioňákem.  Přece jenom v tom autě to moc pohodlné není a výběr holek z parkoviště, no musela bych se tedy za něho stydět.lol

Není tady

#33 15. 9. 2007 12:26

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Jasně, Jenýku, tak to rychle nakoupit pracovní pomůcky s příchutí jahody, maliny i banánu! ............vždy jste jen chlapi, za to nemůžete ! Ale já říkám, nepla zbytečně za to, co mᚠdoma zadarmo ! :-)

Není tady

#34 15. 9. 2007 12:45

Petuna
♥♥♥♥♥--

Holky mám dotaz manžel je v Itálii jel tam vyložit a včera jim tam řekla že je nevyloží protože nemají pracovní boty. Manžel nic takového nevěděl, je tam prozatím pouze 14 dní na brigádě. Tak si je šli koupit za své peníze a pak jim řekli že jim to složí až v pondělí..tak celý víkend tam bude jen tak sedět. To je asi normální nebo není?va

Není tady

#35 15. 9. 2007 15:40

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Já bych řekla, že je to mormální....raději zaplatí pár korun řidiči, než celou cestu marnou. Myslím, že mu můžeš věřit...a doufám, že nebude čekat na vytížení, jinak tam zůstane o nějaký den déle !!! Přítel mi tak trčí v Anglii do pondělí, úterý, ale mopžná ve středu vyjedu na cestu zpět do ČR.Prý moře je studené a finance hubnou. Takže příště konzervy a chleba to jistí :-). Tak doufám, že mu to aspon zaplatí.

Není tady

#36 16. 9. 2007 13:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jeňýk napsal(a):

Aneri napsal(a):

Fáááákt???? hmmmm.... a viděl jsi ty štětky na parkovišti Praha-Rudná ???? já ano.... a myslím, že normální chlap by na něco takového nesáhl ani dvometrovou tyčí hmm
nevím, na co jsi tam narazil ty, ale já tam viděla jen zfetovaný cigánky, špinavý, hnusný ... jediní chlapi co o ně měli zájem byli Turci, nevšimla jsem si, že by lezli z kamionu nějákýho Čecha va
nesáhla bych po takový ani na kliku u dveří usch ale proti vkusu winktongue

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#37 16. 9. 2007 13:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jinak holky.... nechci nikoho připravovat o iluze, v žádném případě netvrdím, že všichni chlapi utrácí eura někde za štětky... bohužel ale musím říct, že 90% kamioňáků co znám nějákou tu nevěru mají za sebou hmm
a všechny jejich přítelkyně a manželky tvrdí, že ten jejich by nikdy.....
oni mají jen tu výhodu, že jejich nevěra se většinou neprovalí roll

na druhou stranu, pro ženskou jsou ty večery o samotě taky dlouhý, dost si jich najde milence, některé se zamilují, pálí mosty,není to jen o těch chlapech wink

... tak a teď mě klidně kamenujte ...

Upravil(a) PPavlaa (16. 9. 2007 13:26)

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#38 16. 9. 2007 14:35

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

Proč? Vždy dívat se na jednu věc ze dvou zorných úhlů pohledu není nikdy na škodu stolt

Není tady

#39 16. 9. 2007 15:02

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

No něják jsem měla Kiaro z pár příspěvků tady pocit, že tady na tom vlákně chtějí ženský slyšet jen to, jakej je chlap chudák, jak těžce jsou to vydělaný peníze, jak se obětuje pro rodinu a je věrnej a věrnej a věrnej a..... usch

Není tady

#40 16. 9. 2007 15:08

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Petuna napsal(a):

Holky mám dotaz manžel je v Itálii jel tam vyložit a včera jim tam řekla že je nevyloží protože nemají pracovní boty. Manžel nic takového nevěděl, je tam prozatím pouze 14 dní na brigádě. Tak si je šli koupit za své peníze a pak jim řekli že jim to složí až v pondělí..tak celý víkend tam bude jen tak sedět. To je asi normální nebo není?va

Je to normální, zvykej si hmm budeš většinou pořád jen sama a časem zjistíš, že ty prachy za tu samotu nestojí wink

Není tady

#41 16. 9. 2007 15:10

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥

Když chlap BUDE CHTÍT být nevěrnej, tak nevěrnej prostě bude a je jedno, jestli sedí za volantem kamiónu, nebo dělá někde ve firmě a domů chodí denně v pět lol
BTW když už jsme u té firmy, takové firemní oslavy kolikrát skončily pro - do té doby - bezúhonného ženáče takovým fičákem, že se z toho dlouho nevzpamatoval lol

Není tady

#42 16. 9. 2007 15:11

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Jeňýk napsal(a):

Nela napsal(a):

Tak já samozřejmě netvrdim že je takovej úplně každej. Na druhou stranu ale doufám že si nikdo nemyslíte že by se s tím nějakej kamioňák pochlubil. wink
Nechci ale nasazovat nějaký brouky do hlavy, tak tohle téma radši nebudu příliš rozvíjet. smile

Dělám to nerada, ale musím s Jeňýkem souhlasit hmmvissla

Není tady

#43 16. 9. 2007 15:13

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Kiara napsal(a):

Když chlap BUDE CHTÍT být nevěrnej, tak nevěrnej prostě bude a je jedno, jestli sedí za volantem kamiónu, nebo dělá někde ve firmě a domů chodí denně v pět lol
BTW když už jsme u té firmy, takové firemní oslavy kolikrát skončily pro - do té doby - bezúhonného ženáče takovým fičákem, že se z toho dlouho nevzpamatoval lol

...jen v té firmě hrozí větší riziko toho, že se to provalí, jak u toho kamioňáka tongue

Není tady

#44 16. 9. 2007 17:32

eskyna
♥♥♥----

Než šel dělat manžel kamioňáka,tak jsem si to nedovedla představit,že ho více jak 2 dny neuvidím a teď si naopak nedovedu představit,kdyby si našel práci ,kde by byl každý den doma skurt To bych asi skončila u Chocholouška dumbom Loni měl 14 dní dovolenou,první,druhý,třetí  den skvělé,pak méňe skvělé,pak horší a ke konci na hov*o lol Ve čtvrtek odlétáme na dovču (17dní)- a osypky mám už teď- ba né,fakt ho miluji,ale zvyk je holt železná košile  gloria

Časem člověk lituje všech hříchů, kterých se dopustil - a také těch, které zapomněl spáchat.

http://img1.obrazkyanimace.com/oa/136/009.gif

Není tady

#45 16. 9. 2007 17:37

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

big_smile to znám, můj skoro ex když si vzal 14 dní dovču, tak první týden jsme se láskou skoro sežrali, ten druhý už jsem ho chtěla zabít roll

Není tady

#46 16. 9. 2007 18:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Aneri napsal(a):

Jasně, Jenýku, tak to rychle nakoupit pracovní pomůcky s příchutí jahody, maliny i banánu! ............vždy jste jen chlapi, za to nemůžete ! Ale já říkám, nepla zbytečně za to, co mᚠdoma zadarmo ! :-)

jen on to nemá vždycky když má chu, tak si občas zaplatit musí lol

Není tady

#47 17. 9. 2007 8:07

Nela
♥♥♥♥♥♥-

Eskyno,  je to přesně jako u nás, když je dovolená,  první dny  je to stresová situace, pak si na sebe zvykneme a konec dovolené, to je zase nanic, protože  už je mi líto, že zase pojede. lol  Ale víkendové manželství mi většinou velmi vyhovuje, jsme si vzácnější, nestačíme se pohádat, protože  si přece nebudeme pár dní spolu znepřípříjemňovat pitomostma.smile

Z nevěry manžela strach nemám,  protože na to nemyslím, vůbec to neřeším. Z příspěvků tady mi přijde, že to řeší ti, kteří doma kamioňáka nemají.  Když chlap bude chtít užít, udělá to vždy a nebude čekat, až vyjede s kamiónem. Ty špinavé štětky okolo cesty mu zato nestojí.

Není tady

#48 17. 9. 2007 8:27

IvaPR
♥♥-----

Ten můj taky jeden čas jezdil, mně to nevyhovovalo. Byla jsem doma sama s dítětem, přijel unavený, prospal to a zase odjel. Peníze byli sice slušný ale tim to končilo.. Že by si někde užíval s nějakou štětkou, tak to si opravdu do dneška nemyslim.

Není tady

#49 18. 9. 2007 7:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Nelo, nikdo tady netvrdí, že podvádí jen kamioňáci, nebo že to musí dělat konkrétně ten tvůj.... jen říkám, že jsou to chlapi jako ostatní a když mají možnost, tak ji prostě  někteří využijí...

Ivi, mě to taky nevyhovovalo, peníze sice byly slušný, ale pořád jsem byla sama a nestálo to za to.

Upravil(a) PPavlaa (18. 9. 2007 7:31)

Není tady

#50 18. 9. 2007 7:48

Nela
♥♥♥♥♥♥-

PPavlaa :   To jsem vůbec neměla potřebu  obhajovat manžela, jen jsem  napsala, že  o údajně nevěře vůbec nepřemýšlím, prostě mne to nenapadne.  Samozřejmě vím, že za nikoho nemohu dát "ruku do ohně". Jen se mi zdá, že o práci kamioňáků mají mnozí zkreslené představy.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí