Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 14. 8. 2007 9:04

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Závislost na Babinetu aneb díky

V noci jsem se probudila a v hlavě mi chřestil kostlivec jednoho starého zážitku, který se vybudil příšerným snem. Jak jsem tak bloumala očima po stropě, hned jsem si sumírovala, že  jak sednu ke kompu, hned to musím vyslepičit sem, na Babinet.
Kostlivec se k ránu ztratil, ale zůstal úsměv nad tím, jak jsem šastná, že se s tím nemusím trápit, že mi spousta lidiček řekne názor na věci, které jsem řešila předchozích 15 let jen sama se sebou.
Že mi dokážete z ohavného monstra zlých vzpomínek a pocitů vydolovat tu perlu pravdy a i když to není leckdy příjemné a v můj prospěch, hodně mi to pomáhá zdolat horu dalších věcí.
Díky Babinetu=vrbě, jsem poznala spoustu lidí, a jsem teď strašně nešastná, že se s nima nemůžu denně vidět, ale zase jsem ráda, že si aspoň pokecáme virtuálně.
15 let abstinence bez téměř žádné komunikace(kromě provozu domácnosti a výchovy dětí) ve mně vytvořila neuvěřitelný zdroj otázek, pochybností a nedokončených rozhodnutí, které díky Babinetu zvládám mnohem líp, než když jsem si psala večer otázky na papír a doufala, že někde dostanu odpovědi.
Je to jako být hladový a žíznivý a dojít ke stánku s dobrým jídlem, pitím a s lidma, co jsou naladěni na stejnou vlnovou délku.
Jsem neuvěřitelně zvědavá a pořád se ptám proč, a tady ty odpovědi dostávám.
Taky už si nedokážu představit, že bych sem nezabrousila aspoň na pár minut a nezkoukla, co se kde řeší a jaké jsou na to odezvy.
Díky pár blízkým duším se mi povedlo odblokovat strašný hněv na sebe sama a neschopnost přijímat lásku jako dar, ne že si ji musím zasloužit nebo za ni něco dát na výměnu. Povedlo se mi v sobě vzbudit vnitřní ženu a rozdmýchat ohýnek sexappelu, který ve mně skomíral na úbytě.
Povedlo se mi díky tomu, že jste mi věnovali pozornost, ujasnit, co je pro mě nejdůležitější  a jak moc je důležité mít rád sám sebe. Poznala jsem i, že když já jsem v pohodě, tak i mé okolí je najednou v pohodě, veselejší, uvolněnější.
A když se vynoří obludy z minula nebo mi za krk sedne depka, tak to tady rozeberu a jak praví staré přísloví: sdílená radost, dvojnásobná radost, sdílený žal poloviční žal.
Taky mě ohromně baví, když si jen tak plkáme a čistíme si hlavu před důležitými nebo nepříjemnými událostmi.

Takže Juraji, udělals se svým mančaftem hóódně velký kus práce, že tu dělᚠprostor, aby  lidičky, co nemají kudy kam, jako onehdy já, získali azyl , vylili si srdíčko, dostali odpovědi a hlavně potkali spřízněné duše. godlike

PS: Na Pavlač chodí určitě všichni, proto to dávám sem smile
PS1:To není můj nekrolog nebo epilog, jen jsem prostě ráda, že tu jste  tummenupp hjarta

Upravil(a) Regina (15. 12. 2007 22:07)

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#2 14. 8. 2007 9:55

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Re: Závislost na Babinetu aneb díky

Internet je mocny pritel smile

Není tady

#3 14. 8. 2007 10:20

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Web

a droga rodna

Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

#4 14. 8. 2007 11:07

Ra
♥♥♥♥♥--

tummenupp

nezapomínejme   Ž Í T    hjarta

Není tady

#5 14. 8. 2007 11:29

Eva36
♥♥♥♥♥♥-

stolt Taky tu atmosféru tady mám moc ráda! Díky. stolt

Není tady

#6 14. 8. 2007 12:31

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥

Já jsem tu teprve chvíli, je mi tu s vámi dobře a moc díky za kamarádky, které jsem díky Babinetu poznala. stolt

http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

#7 14. 8. 2007 19:57

Ladie
♥♥♥♥♥♥-

Díky za Babinet! par

Není tady

#8 14. 8. 2007 20:48

Mikulenka
♥♥♥♥♥--

Taky jsem MOC  ráda, rychleji mě to proprání starostí tady posunuje v chápání příčin a důsledků chování lidí v rodině-momentálně taky řešíme problém, ale moc se těším, že O TO DŘÍV se tu  zas budu ráda koukat na témata o zvířátkách, kytičkách a plkat jen tak o něčem hezkém...
Jeden problém tu ale je:  Obsadila jsem dětem počítač a pořád slyším: To je závislost, viď a na nás se za to pořád zlobíš !  :+))

Není tady

#9 15. 8. 2007 12:12

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Web

Dekuji damy, ze tady na Babinet.cz jste, ze zde znova a znova chodite, ze to mame pro koho stale delat... :-)

Dovolte mi vsem z Vas, jako vyraz naseho podekovani, ktere jste zde uz napsali, nebo napisete, poslat magnet Babinet [na lednici], kdyz nam sdelite nejakou adresu/jmeno soukromne [nebo si jej muzete vyzvednout v nasi kancelari v Praze 1, Hybernska 20...]. Pripadne kdo mate pobliz nejakou Moderatorku ve meste ci okoli, kazda z nich by mela mit rovnez par magnetu na rozdavani, muzete se domluvit s nima primo...

Preji kazde z Vas, a preji i vsem z nas, motajicich se kolem Babinet, at nam to vydrzi i nadale... A musim u toho jeste vzdat poctu a podekovani zejmena vsem Moderatorkam a Adminovi Kalikovi, ktere se o Vas zde staraji, aby to tady bylo "hezke" a "utulne"... :-)

Juraj

PS: Jo, a vyuziji jeste tuhle prilezitost, abych Vam sdelil, z e pokud mate ruzne zajimave akce ve Vasem okoli, a mate zajem zviditelnit Vase mesto, mestecxko, vesnici, at jiz ochotnicky soubor ci ples mistnich hasicu, koncert, akci pro zeny, deti apod. sdelujte to Moderatorkam, a pozadejte je, at Vam to zadaji do naseho KALENDARE na to urcenem http://fora.babinet.cz/calendar.php
Tim bude Babinet jeste vice pestrej a dovime se dalsi zajimave veci z cele CR....

"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

#10 15. 8. 2007 12:23

Astra
♥♥♥♥♥--

Díky za Babinet. Člověk tady pochopí mnoho různých souvislostí v mezilidských vztazích, může se přiučit něčemu novému. A také zjistí, že to co považoval za samozřejmost, až tak samozřejmé není a více si toho váží.

Každý chce být šastný. Aby toho dosáhl, musí především vědět, co vlastně štěstí je.

Není tady

#11 15. 8. 2007 12:29

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

... a ze to nedelame zbytecne... :-)

Není tady

#12 15. 8. 2007 20:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

To nie... hjarta pussa ... Ja mám rada spoločnos, aj naživo aj túto virtuálnu... Keď mám veža práce tak som častejšie s tou virtuálnou... a je z čoho vybera... je to tummenupp stolt

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#13 19. 8. 2007 20:45

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

par já jsem moooc ráda že jsem vás objevila hjarta jste moje druhá rodinka, taková ta co si člověk vybral sám a dobrovolně tummenupp a je mi tu moooc krásně, můžu se s vámi podělit o radosti i starosti cool a pak má rodinka má opět mámu v pohodě big_smile

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

#14 19. 8. 2007 20:48

Babinet
Moderátor(ka)

Babineačky a babineáci..... svoje díky nám můžete vyjádřit i zde

http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=22994#p790389

Děkujeme vám, za vaši přízeň.

Není tady

#15 21. 8. 2007 16:39

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Děkuji za magnetek godlike už ho mám doma va to byl fofr..... big_smile

http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif

Není tady

#16 21. 8. 2007 17:16

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

uff, to tedy byl 666salome... jeste vcera dopo to snad bylo u mne v kanclu...
jsme rad ze to doslo, sem tam se to "ztrati" cestou...

Není tady

#17 21. 8. 2007 22:18

x62358
Host

Já jsem tu taky ráda  hjarta našla jsem tu moc skvělejch lidí, který bych jinak nepotkala!!! Smála se tu s nima, brečela s nima, dostalo se mi tolik porozumnění, citu...prostě všeho, hlavně v těžkejch chvilkách.
Dík za to všem.

Juro jéééééé ty si za rohem v Hybernský...šiš tak to přijdu na kaféé! lol - teda pro magnetek!

#18 21. 8. 2007 22:32

Olympia
Host

.

Upravil(a) Olympia (13. 4. 2010 18:37)

#19 22. 8. 2007 9:00

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

prijd ffly, kafe taky dostanes od cesty... ;-) juraj

Není tady

#20 26. 8. 2007 9:58

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Web

lollollol aby si nás na to kafe od cesty nepřišlo víc lollollol a ty by sis pak musel otevřít kavárnu gloria

Není tady

#21 26. 8. 2007 14:28

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

Ja myslim ze kdyz se pridas 666salome, k ffly, ze to jeste na kavarnu nebude.... ale ja ji rad otevru... budes mi itam delat provozni? ja budu za "servira"... ;-)

Není tady

#22 28. 8. 2007 11:48

x62358
Host

Nahoře bez? Asi se stavím zítra přes poledne, mám za úkol magnetky pro P4 - tedy pražskou čtyřku....doufám, že se nebudete dovolovat teda dovolenkovat smile

#23 28. 8. 2007 11:51

Jája
♥♥♥♥♥♥♥

dole bez by bylo lepčí wink

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

#24 28. 8. 2007 12:52

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Web

;-OOO)))))))))))

damy, ja myslim spise, zejmena jak vypadam ted [koleno po orteze, masticka nebo obvaz na cele noze], ze nejlip by bylo byt zafacovan jako muslimka jen oci mi bude videt... ;-) jinak bych asi "nezapusobil" ;-(

jo, ffly, kolem obeda ve stredu muzes, asi do cca 13.00... pripravim Ti pet magnetu minimalne...

Není tady

#25 28. 8. 2007 14:28

x62358
Host

No tak to si jdu umejt hlavu lol Zítra kolem 12:00 jsem tam jak na koni. A ty si nic nefačuj, můžeme si vyměnit zkušenosti s kolenama, já ho už mám po o...tedy po operaci.

NÁŠ TIP:

Zápatí