Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 16. 8. 2007 7:45

boruvecka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2007
Příspěvky: 111

Re: Láska přes Internet

Hanka1 napsal(a):

Přes internet jsem měla cca 10 schůzek. Jednou jsem si dala inzerát sama, sem tam jsem na nějaký odpověděla. A důvody?
a) šance na nové seznámení jsou v běžném životě omezené;
b) alibi pro rozjímání v pokročilém věku, že jsem se aspoň snažila wink
c) lepší než být v pátek večer zavřená mezi čtyřma stěnama a litovat se, že jsem já to chudinka nějaká osamělá a jak se mi to vlastně stalo...
d) procvičení komunikace a schopnosti nalézt s cizím člověkem společnou řeč atd.
e) ujistit se, že mé "postavení na trhu" je ještě dobré (další schůzky jsem odmítala já z důvodu nepřeskakující jiskry).

V mém případě je to s těmi omezenými možnostmi seznámení asi takto:
práce - stejní lidé;
přátelé - stejní lidé;
ulice - neodvážím se říct: "Jé, pane, vy jste mi takovej sympatickej, nezajdeme si na skleničku?";
sport - posilovna pro ženy, spinning - 80% ženský, squash - hraju s kamarádem, kterýho už znám; kolo; brusle - spíš kolem těch druhých jenom profrčím;
kavárenská, restaurační a podobná zařízení - většinou jsem tam už se známými, takže se věnuju spíš jim. Do barů nechodím - nejsem ten typ a asi bych ani nechtěla nějakého barového týpka...
knihovna - lidi jsou tam tak nějak začtení...překvapivě smile
společenské akce - velká náhoda se zatím nekonala.

Když to shrnu suma sumárum, tak ještě že tu ten internet je...roll jako další zdroj náhody. Z těch deseti schůzek mi zůstal jeden kamarád a zajímavé poznatky ze života několika hledajících jedinců. Nevidím v tom nic špatného a plně se ztotožňuji s názory Sexyneta a ostatních, kteří se k seznamování přes internet vyjádřili kladně. Možná bych měla jenom dvě doporučení:
a) nevkládat do tohoto způsobu seznamování všechny své naděje, ale brát to právě jako tu další možnost...případně i jako způsob jak si zajistit na páteční večer nějakou tu schůzku s chlapem, když už Vás omrzí klábosení s kámoškama vissla
b) vzhledem k výše uvedenému se do seznamování přes internet nepouštět v období nějaké životní "krize" (např. čerstvě po rozchodu apod.). Případná nevydařená schůzka může ještě víc prohloubit Vaše deprese, protože zákonitě následují závěry typu: "všichni chlapi/ženský jsou stejní, beznadějní, já nikdy nebudu mít štěstí apod.", což Vám na náladě nepřidá.

A až se jednou opravdu naštvu, že kde nic tu Nikdo, tak do svých náhodných schůzek zavedu systém a budu prosývat masově. 10 schůzek do měsíce, to máme 120 schůzek ročně, za dva roky 240... a pokud budu za pět let stále sama, tak to už bude opravdu asi nějaká zapeklitá chyba v softwaru (nebo hardwaru cool).

tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#52 16. 8. 2007 7:51

Nick3594
Host

Re: Láska přes Internet

Natynko, na rozsévání musí být dva - rozsévač a příjemce reta

 

#53 16. 8. 2007 10:18

Mariska
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Láska přes Internet

A nejsem divná, když na tu jiskru prostě dám a když nepřeskočí, tak už se s tím daným kandidátem nesetkám?sad
Je to hrozné, ale musím cítit nějakou chemickou reakci, která mi rozsvítí kontrolku...JO TEN UJDE, ZKUS TO S NÍM JEŠTĚ....
Když se mi fyzicky nezdá, ale dobře se povídá, tak mi to nějak nestačí a odpískám to..sad je to hrozné a asi si tím zavírám vrátka, ale nemůžu si pomoct...

Není tady

 

#54 16. 8. 2007 10:28

IvaPR
♥♥-----
Registrovaný: 28. 3. 2007
Příspěvky: 93

Re: Láska přes Internet

Až to bude ON, tak to všechno půjde samo od sebe a bez problémů, neboj!

Není tady

 

#55 16. 8. 2007 10:48

sexynet
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2007
Příspěvky: 1234

Re: Láska přes Internet

Mariska: jiste, delas to spravne (podle meho nazoru). Vzdy jsem to delal stejne. Mohla to byt klidne MISS Oxford, ale jakmile nezajiskri, at si klidne jiskri jinde smile

Není tady

 

#56 16. 8. 2007 11:26

Hanka1
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 16. 7. 2007
Příspěvky: 216

Re: Láska přes Internet

Mariska napsal(a):

A nejsem divná, když na tu jiskru prostě dám a když nepřeskočí, tak už se s tím daným kandidátem nesetkám?sad
Je to hrozné, ale musím cítit nějakou chemickou reakci, která mi rozsvítí kontrolku...JO TEN UJDE, ZKUS TO S NÍM JEŠTĚ....
Když se mi fyzicky nezdá, ale dobře se povídá, tak mi to nějak nestačí a odpískám to..sad je to hrozné a asi si tím zavírám vrátka, ale nemůžu si pomoct...

Marisko, pokut Tě to uklidní, tak je to naprosto normální stolt Nech to na té "chemii", však ona se časem nějaká ta reakce objeví...wink

Není tady

 

#57 16. 8. 2007 12:34

Virtual_Boyfriend
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 4. 2007
Příspěvky: 109

Re: Láska přes Internet

Určitě to jde. Ale navzdory svému nicku dávám přednost seznámení naživo. U seznámení na netu je totiž jeden problém, že člověk se třeba už ze začátku zamiluje, ale - pozor - ne do té osoby jako takové. Jen do její virtuální (hahaha) projekce, tedy do vaší představy o tom, jak ten druhý vypadá. Do toho, jak CHCETE, aby vypadal...choval se...a tak. To může být později problém.


Let me help you... out of the chair...

Není tady

 

#58 16. 8. 2007 12:45

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Láska přes Internet

To je jiste pravda, ale v dnesni dobe je to castecne odbouravano (fotky, hlasova komunikace, webkamery...) . A nakonec, zamilovat se do predstavy je taky krasne i kdyz posleze nasleduje zklamani. Ja jsem se treba jako malinkej zamiloval do Fifinky ze Ctyrlistku big_smile big_smile A nakonec, jakakoli zamilovanost neskodi, jen prospiva. Skodit muzou jeji sekundarni symptomy. Takze milujte se a mnozte se hjarta hjarta lol lol

Není tady

 

#59 16. 8. 2007 12:52

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Láska přes Internet

Ale preci jenom bych v elektronicke psane komunikaci videl jednu unikatnost, ktera je dvousecnou zbrani. Kdyz se s nekym bavim, dochazi k okamzite oboustranne interakci. Narozdil od chatovani, kdy ma clovek cas si vsechno dukladne rozmyslet. Zel ne vsichni toho vyuzivaji, tak mnohdy rostu z tech hrubek co vidim na skle smile

Není tady

 

#60 16. 8. 2007 13:14

Mariska
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Láska přes Internet

Já jsem ani tak nemyslela chatování a seznámení na netu...osobní schůzka je osobní schůzka, ikdyž k ní taky musí člvoěk dojít nějakým selektem kandidátů:-) Myslela jsem to právě, když už naživo člověk s někým mluví a je to fajn pokec, hodně společných témat, ale jiskry nelítají...mám hodně takových "kamarádů", se kterýma se na schůzce dobře povídá, ale jiné představy o nich nemám:-))) takže už mě to ani nenutí se s nimi dále vidět...a tak si říkám, jestli nepohřbívám předčasně něco, co by se mohlo třeba úplně vyjevit jinak:-)))
Jen přemýšlím nad tím, kolik hodných a milých kluků jsem potkala, ale zazdila jsem je kvůli této "podmínce":-)))

Není tady

 

#61 16. 8. 2007 13:32

Virtual_Boyfriend
♥♥♥----
Místo: Praha
Registrovaný: 6. 4. 2007
Příspěvky: 109

Re: Láska přes Internet

S_nadeji napsal(a):

To je jiste pravda, ale v dnesni dobe je to castecne odbouravano (fotky, hlasova komunikace, webkamery...) . A nakonec, zamilovat se do predstavy je taky krasne i kdyz posleze nasleduje zklamani. Ja jsem se treba jako malinkej zamiloval do Fifinky ze Ctyrlistku big_smile big_smile A nakonec, jakakoli zamilovanost neskodi, jen prospiva. Skodit muzou jeji sekundarni symptomy. Takze milujte se a mnozte se hjarta hjarta lol lol

Zamilovanost je samozřejmě super věc, ale tím horší je pak pád na d*žku, když realita absolutně odporuje tomu růžovému obláčku, který sis vytvořil. Teď mluvím naprosto obecně, já jen, abysis to třeba nepersonifikoval storstark Ta Fifinka ze Čtyřlístku je podle mě dost jiný příklad. Fifinka je prostě Fifinka, víš jak vypadá a nikdy nebude jiná :-) leda že by si jí člověk fakt představoval jako psa. To by bylo dost nechutný tummenupp


Let me help you... out of the chair...

Není tady

 

#62 16. 8. 2007 17:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Láska přes Internet

Mariska napsal(a):

Já jsem ani tak nemyslela chatování a seznámení na netu...osobní schůzka je osobní schůzka, ikdyž k ní taky musí člvoěk dojít nějakým selektem kandidátů:-) Myslela jsem to právě, když už naživo člověk s někým mluví a je to fajn pokec, hodně společných témat, ale jiskry nelítají...mám hodně takových "kamarádů", se kterýma se na schůzce dobře povídá, ale jiné představy o nich nemám:-))) takže už mě to ani nenutí se s nimi dále vidět...a tak si říkám, jestli nepohřbívám předčasně něco, co by se mohlo třeba úplně vyjevit jinak:-)))
Jen přemýšlím nad tím, kolik hodných a milých kluků jsem potkala, ale zazdila jsem je kvůli této "podmínce":-)))

Nedúfala by som v !iné vyjavenie", ale ja osobne som vďančá aj za dobrých kamarátov, s ktorými nájdem spoločnú reč. U nás ani takí na stromoch nerastú...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#63 16. 8. 2007 20:42

x21365
Host

Re: Láska přes Internet

lvice napsal(a):

Natynko, na rozsévání musí být dva - rozsévač a příjemce reta

Souhlasím retareta

 

#64 16. 8. 2007 21:18

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Láska přes Internet

S_nadeji napsal(a):

To je jiste pravda, ale v dnesni dobe je to castecne odbouravano (fotky, hlasova komunikace, webkamery...) . A nakonec, zamilovat se do predstavy je taky krasne i kdyz posleze nasleduje zklamani. Ja jsem se treba jako malinkej zamiloval do Fifinky ze Ctyrlistku big_smile big_smile A nakonec, jakakoli zamilovanost neskodi, jen prospiva. Skodit muzou jeji sekundarni symptomy. Takze milujte se a mnozte se hjarta hjarta lol lol

godliketummenuppgodlike
Nevykládej si to ve zlém, ale ta Fifinka ze Čtyřlístku mě fakt dostala ...
Já jsem se naposledy zamilovala více-méně omylem. Byla jsem po dost těžký krizi, pán se nacházel rovněž v krizi a seznámili jsme se tak, že textovku, kterou poslal někomu jinému, omylem poslal na moje číslo, dost podobné původnímu adresátovi. Textovky jenom pršely, následovalo setkání face-to-face, kdy z mojí strany přeskočil celý ohňostroj jisker, z pánovy strany však nikoliv. Jak jsem se posléze dozvěděla, pán byl tak trochu ženat a číslo, se kterým si mě zaměnil, patřilo jeho milence dumbom načež jsem se příšerně naštvala a celé smutné kino jsem skončila.
Ani se na toho člověka nezlobím - vtip byl v tom, že jsem byla po čerstvém a dost ošklivém rozchodu s manželem a jako hloupá husa jsem předpokládala, že okamžitě nastoupí ON-mého srdce šampion, který mi vynahradí dosud prožité útrapy dumbom Že v tu chvíli moje blbost neznala mezí, je více než nabíledni tongue

Upravil(a) Kiara (16. 8. 2007 21:19)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#65 16. 8. 2007 21:23

Hani
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Olomouc
Registrovaný: 20. 6. 2006
Příspěvky: 3425
Web

Re: Láska přes Internet

Selima napsal(a):

Nedúfala by som v !iné vyjavenie", ale ja osobne som vďančá aj za dobrých kamarátov, s ktorými nájdem spoločnú reč. U nás ani takí na stromoch nerastú...

Seli, no jo - řeč, jenže ty mluvíš celým tělem! Džízis, to to musí vypadat! big_smile


Nejušlechtilejší a nejhezčí věci na světě lze prožívat, poznávat, ale těžko se definují a popisují. (OSHO)

Není tady

 

#66 16. 8. 2007 22:14

noumen
♥------
Registrovaný: 28. 7. 2007
Příspěvky: 8

Re: Láska přes Internet

ahoj, tak ja se seznamila s pritelem na chatu, nebyla to seznamka, jen jsme si zacli psat a ted jsme uz nakonec spolu pres 7 let(byl to muj prvni kluk,a ja jeho prvni skutecna pritelkyne:-)) a z toho uz 4 roky bydlime spolu. Takze to klape. A taky me 2 zname si nasli uplne stejne kluky a jsou s nimi taky tak 6-7 let. Jenze to bylo v dobe kdy se xchat rozmahal a nechodili tam takove individua jako ted.

Není tady

 

#67 16. 8. 2007 22:42

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Láska přes Internet

Hani napsal(a):

Selima napsal(a):

Nedúfala by som v !iné vyjavenie", ale ja osobne som vďančá aj za dobrých kamarátov, s ktorými nájdem spoločnú reč. U nás ani takí na stromoch nerastú...

Seli, no jo - řeč, jenže ty mluvíš celým tělem! Džízis, to to musí vypadat! big_smile

va Jaaaa? Ja gloria ? Si ma s niekým nemýliš...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#68 3. 9. 2007 13:35

Bedrunkaaa
♥------
Registrovaný: 3. 9. 2007
Příspěvky: 2

Re: Láska přes Internet

Láska přes internet? Dvakrát. Jednou to trvalo dlouho, vypadalo to hódně nadějně, ale nakonec to nevyšlo. A napodruhé? Tak to vám zatím nepovím, ale vyvíjí se to už rok moc pěkně :-)

Není tady

 

#69 3. 9. 2007 14:05

Kamilie
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 109

Re: Láska přes Internet

Vlčice, řekni mu, že jsi najednou dospěla k poznání, že tě muži už nebaví a jsi na ženy!!!! Tuto výmluvu jsem párkrát pro velké tupce použila....To snad pochopit musí, ne?!

Není tady

 

#70 3. 9. 2007 14:45

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Láska přes Internet

moji momentální "přítelové" jsou z internetu. Nestěžuji si. I když vlastně mám spíše negativní zážitky.

Není tady

 

#71 3. 9. 2007 15:44

S_nadeji
♥♥♥♥---
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 491

Re: Láska přes Internet

To je legrace, ze se tady sesa 2 identicka temata tesne nad sebou smile

Není tady

 

#72 3. 9. 2007 18:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Láska přes Internet

Vieš, prečo a to tak rozčužuje? lebo ty sa správaš v podstate rovnako: detailne si naformuluješ očakávania(nie almaroidná, nie z kravína, záujmy - také a onaké, vedomosti - také a hentaké, zmysel pr ehumor...) a potom tvrdo sankcionuješ tie, čo to nespĺňajú a trhᚠsi vlasy nad tými, čo spĺňajú, ale nemajú záujem... A hlavne vykrikuješ "Kyslé hrozno", lebo naň nedočiahneš...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#73 3. 9. 2007 20:22

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Láska přes Internet

Selima: je to tak stolt
Zephyr: když obrátím naruby, co jsi napsal a místo žen dosadím muže, viz:

Co se žen (mužů) týče, jsou tam buď fyzické či duševní trosky (jedno jde často s druhým), které vezmou cokoli mužského (ženského) pohlaví, když to běhá po dvou; a ten zbytek slepiček,(kohoutů) které si hrají, případně hledají vysněného prince (princeznu) podle pofidérního dotazníku... Nějaká hlubší komunikace je tam prakticky nemožná.
Samostatnou kapitolou jsou časté stížnosti "dam" - i gentlemanů - které (kteří) si stěžovali/y, co za "zjev" jim to přišlo na schůzku...

tak mi poměrně přesně vychází jednak důvod, proč jsi z internetové seznamky rozladěn, druhak důvod, proč jsi - ač žádán na jiném vlákně - svoje vlastní foto neposkytl big_smile

Upravil(a) Kiara (3. 9. 2007 20:25)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#74 3. 9. 2007 20:39

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: Láska přes Internet

tak já jsem se seznámila přes net...... nebyla to seznamka, ale zakecala jsem se na chatu s jedním zklamaným chlapíkem.... 2 měsíce jsme si psali, posílali fotky atd.... a 11.2.2007 tady byl 3 roky smile
a bylo to v počátcích 300km, je o 4,5 roku mladší, nevydělával, studoval.... dneska máme vlastní byteček, zařídil si tady vlastní "byznys" .... takže láska přes internet může dopadnout i takhle smile


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#75 4. 9. 2007 17:26

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Láska přes Internet

To je zaujímavé na človeka, ktorý kladie dos vežký dôraz na výzor... Prečo myslíš, že ženy tvoj výzor nezaujíma...?


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů