Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 14. 8. 2007 7:55

S_nadeji
♥♥♥♥---

Láska přes Internet

Mno téma je jasné, tak povidejte, jake mate kdo zkusenosti. zvlast, jedna-li se o velkou vzdalenost, nechce se mi tomu verit, tak se rad necham poucit, nez do toho spadnu uplne lollol hjartahjartarock

Upravil(a) S_nadeji (14. 8. 2007 8:24)

Není tady

#2 14. 8. 2007 8:00

love01
♥♥-----

Re: Láska přes Internet

S_nadeji napsal(a):

Mno téma je jasné, tak povidejte, jake mate kdo zkusenosti. nechce se mi tomu verit, tak se rad necha poucit, nez do toho spadnu uplne lollol hjartahjartarockrock

jo já jednu zažila trvala tři měsíce pak přišla první noc a pak už jsem ho neviděla:supr: takže lásce přes internet zdar nazdar:D ale hlavně,že je sranda:storstark:

Není tady

#3 14. 8. 2007 9:24

Ráček
♥♥♥♥♥--

Tak moje láska, přes internet začala a chodíme spolu něco přes 13měsíců.....Jo a vzdálenost máme od sebe cca 60 km , dá se to zvládat, láska hory přenáší rodna
No a už brzy snad budeme mít vlastní domeček a vlastní dudlik ....Takže to má zkušenost:supr:

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

#4 14. 8. 2007 9:36

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Ja jsem se seznamila pres internet s typkem a stravila s nim rok spolecneho zivota. Nebyl to sice inzerat na partnera, ale spis jsem hledala jen kamarada ke spolecnym zajmum, ale u toho to zacina. Uz spolu teda nejsme, ale internet s rozchodem nemel co delat.. :}} Jo clovek musi mit trosku stesticka, ale v dnesni pocitacove dobe to lze.

Není tady

#5 14. 8. 2007 9:51

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Internet je stejny prostredek k seznameni, jako kazdy jiny prostredek. Kdyz nebyl internet, byly "kamenne" seznamky, byly vyhlasene bary a podniky, kam chodili nezadani a tak dale...

Kolem seznamovani pres internet je trochu humbuk, protoze nekteri proste nepochopi, ze nesmi verit vsemu. Jenze je to preci to same, jako by vam to dotycny nakecaval osobne v baru, taky nevite, co je pravda, kdyz ho vidite prvne. Navic nemusite brat zretel na nejaky tlaky, proste si klidne piste 3 mesice, a kdyz to nebude ono, proste kontakt smazete, hotovo. Stejne tak muzete byt v kontaktu s desitkami jinych lidi paralelne.

Navic ma internet jednu gigantickou vyhodu, kterou nedokaze vyvazit vubec nic - a nevim, jestli si ji lide uvedomuji - takove obrovske mnozstvi lidi, jake muzete oslovit pres net, nemate sanci dosmrti ani potkat. Takze pokud se nad tim zamyslite, a zahodite neopodstatnene obavy (a budete se samozrejme mit napozoru pres ocividnymi nesmysly) mate vyrazne vyssi sanci poznat toho "praveho" nez v realite. Dalsi, nemene podstatnou vyhodou, je relativni anonymita. Je (alespon podle me) vyrazne snazsi zacit si povidat s nekym pres internet, nez si prisednout k nekomu v baru nebo dokonce nekoho oslovit v MHD.

Opravdu uplne staci prestat vnimat internet jako neco "extra". Zjednodusene receno - Internet neni nic extra, jen "draty" spojujici jine lidi. Ostatni "lidske" principy komunikace jsou stejne. Jeste poznamecka: urcite neni dobre delit lidi na "ty z internetu" a "ty ostatni". Jsou to ti sami lide...

Sam jsem pres internet poznal osobne desitky lidi, naposledy cca. 10 fajn lidicek tady z Babinetu. A ze nevznikne zadny dlouhodoby vztah? To uz ale internet preci ovlivnit nemuze.

Není tady

#6 14. 8. 2007 10:40

balonek
♥♥♥♥---

sexynet má pravdu tummenupp , jen je při seznamování přes internet trochu problém, jeho přístupnost, jednoduchost a rychlost, tudíž se takto pohodlně snaží seznámit kromě normálních, průměrných osobností i značná spousta lemplů, líných lemer, nespolehlivých, sobeckých  a vypočítavých hajzlů, a to opakovaně, tudíž se člověk nejdřív obvykle musí probrat tím marastem, nemá-li štěstí, že kápne hned na někoho normálního.

Není tady

#7 14. 8. 2007 10:45

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

balonek napsal(a):

sexynet má pravdu tummenupp , jen je při seznamování přes internet trochu problém, jeho přístupnost, jednoduchost a rychlost, tudíž se takto pohodlně snaží seznámit kromě normálních, průměrných osobností i značná spousta lemplů, líných lemer, nespolehlivých, sobeckých  a vypočítavých hajzlů, a to opakovaně, tudíž se člověk nejdřív obvykle musí probrat tím marastem, nemá-li štěstí, že kápne hned na někoho normálního.

Pravdu díš,
těch blbek, líných lemer, nespolehlivých, sobeckých a vypočítavých mrch, zlatokopek bez špetky vlastní energie k životu, co jsem potkal a musel se probrat tím marasmem....
Ach jo.
Ale jako psychotik optimista jsem vytrval a štěstí se nakonec dostavilo :-)

Není tady

#8 14. 8. 2007 11:07

Nick3594
Host

Člověk to musí brát sportovně big_smile. A pokud ví co chce méně mluví o sobě a více nechá mluvit protějšek, pozorně poslouchá, co mu ten druhý povídá, pozorně sleduje, jak se druhý projevuje, velice rychle pozná co je zač. Nakonec co, je lepší sedět s líným lemplem v hospodě a pokecat o životě, než doma truchlit nad osaměním mezi 4 stěnami. A obzvláště, pokud ten lempl to kafe zaplatí, tak je možné strávit i prima odpoledne tummenupp. A nakonec zjistšíš, že si vytříbíš smysl pro konverzaci a budeš schopná mluvit s kýmkoliv o čemkoliv. Je třeba na to pohlížet z té pozitivní stránky big_smile.

#9 14. 8. 2007 12:10

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Na to, ze "na internetu" je to takove / makove, ze je tam "spousta lemplů, líných lemer, nespolehlivých, sobeckých  a vypočítavých hajzlů", to je preci argument, ktery nemuze obstat - vzdyt je to TO SAMEm jsou to ti sami lide, jako v realite okolo nas...

Pravda, 90% z nich byste v realnem zivote nikdy nepotkali. Oproti tomu musim ale opet namitnout, ze po kratke dobe, jakmile se na internetu "otrkate", takoveho cloveka snadno odhalite, a vetsinou ta zkusenost neni ani zdaleka tak "draha" jako by byla v realnem zivote.

Není tady

#10 14. 8. 2007 12:26

Nick3594
Host

Moje osobní zkušenosti se seznamováním přes internet jsou celkem dobré. Je fakt, že občas někdo nepřišel a já tam stála jako blbec dumbom, občas přišel někdo, kdo mě vůbec neoslovil, tak jsme si rovnou řekli že máme jiné představy a každý jsme si šli svojí cestou stolt, občas to bylo prima odpoledne, ze kterého se sice nic nevyklubalo, ale aspoň si člověk popovídal..... big_smile
S mým stávajícím partnerem jsem se seznámila také přes internet a je to charakterní moc hodný prima kluk. Takže člověk musí hledat a přesévat. A přesně jak říká Sexynet, tenhle vzorek lidí se pohybuje všude kolem Vás, na diskotékách atd. Moje kamarádka si přes net našla manžela a je šastně vdaná už 5 let. Na závěr mohu říci, že jsem přes net potkala spoustu slušných chlapů. Čím více mužů poznáš, tím větší pravděpodobnost je, že potkᚠtoho vysněného prince wink. A že projdeš třeba 100 inzerátů? No a co, je přece prima poznávat a potkávat nové lidi......

#11 14. 8. 2007 13:05

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Ja mám cez internet kopec kamošiek - a aj kamošov(najbizarnejší bol slovensko-aemrický obdivovatež môjho otca, nádejný umelec a beznádejný romantik), potom zopár kurióznych rande či niekožkorazových stretnutí(prevážne sexuálnych) a jedne dlhší(na moje pomery) vzah. Ten paradoxne vznikol tak, že som si vlastne nikoho nehžadala, len partnera na latino tance. Ale na to som sa musela zaregistrova  a nejako mi nedošlo, že môj profil s prostoducho úprimnými odpoveďamI(napr. že preferujem nezáväzné vzahy-netušila som, že chlapi čítajú slovo nezáväzný inak ako ženy) bude verjejne dostupný. Keď sa mi ozval zaujímavý cudzinec žijúci v Blave, ktorý údajne odpovedal na môj inzerát, zostala som v úprimnom šoku(aký inzertá,kua?!!!), ale keď som sa z neho prebrala, nadviazali sme krásne spojenectvo. Vzah bol od začiatku časovo obmedzený, ale s touto výhradou na pamäti som si ho užila. Keby som vežmi zatúžila, respektíve AŽ VEźMI ZATڎIM znovu sa zoznamova, pôjdem na to takto... Naozaj je to dobrý spôsob, navyše sa cez písmenká dá niečo aj odhali(štýl, koníčky, celkové smerovanie, sklon vymýšža si wink ) a na rozdiel od iných si myslím, že lempli doma inetrnet nemajú a z práce ho síce môžu používa, ale úplní lempli možno ani prácu nemajú... Navyše inetrnetová gramotnos je už isté plus... podža mňa. Ja to môžem len odporúča - s tým, že opatrnos(u mňa vrodená) by sa mala ešte trošku zvýši, ale inak je to úplne OK. tummenupp godlike

Boh nás má rád, keď pracujeme, ale miluje nás, keď tancujeme
Brita

Není tady

#12 14. 8. 2007 15:34

sexynet
♥♥♥♥♥♥-

Abych byl uprimny, pres vsechny vyhody internetu me jedno riziko napadlo - takovy clovek muze prosedet u PC daleko vice casu, nez je obvykle smile
Takze vy se pak divate na TV sami v obyvaku, kdezto on sedi v jinem pokoji u PC smile

Není tady

#13 14. 8. 2007 15:42

Nick3594
Host

Nic se nesmí přehánět rock

#14 14. 8. 2007 15:56

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Nicolas napsal(a):

balonek napsal(a):

Pravdu díš,
těch blbek, líných lemer, nespolehlivých, sobeckých a vypočítavých mrch, zlatokopek bez špetky vlastní energie k životu, co jsem potkal a musel se probrat tím marasmem....
Ach jo.
Ale jako psychotik optimista jsem vytrval a štěstí se nakonec dostavilo :-)

Já jsem si dělal legraci z Balonkovic příspěvku.

Na pravou míru tedy uvádím, že internet je v pohodě a abych se neopakoval, tak Sexynet uz vyjadril temer vse. Cca 1/3 mých přítulkyn jsem potkal na netu a všechny byly fajn - myslím pro to přitulení. Další lidi a kamarady (včetne tady na Babím netu) jsem také občas potkal díky internetu.
Ale je to fakt jen jiná forma komunikace a například pro introverty, kteří potkají v realnem zivote osobu opačného pohlaví a zapředou s ní hovor pouze 1x za rok a půl, to je neco jako vysvobození.

Není tady

#15 14. 8. 2007 16:01

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥

I internet je způsob, jak najít lásku. Spálit se můžeš úplně stejně, jako když si najdeš holku na diskotéce nebo kdekoli jinde. Jistotu, že to vyjde, nemᚠnikdy, ale kdo nic neriskuje, nic nezíská, takže směle do toho. Navíc se můžete pomalu oukávat psaním, než se doopravdy sejdete.

Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

#16 14. 8. 2007 16:25

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

sexynet napsal(a):

Abych byl uprimny, pres vsechny vyhody internetu me jedno riziko napadlo - takovy clovek muze prosedet u PC daleko vice casu, nez je obvykle smile
Takze vy se pak divate na TV sami v obyvaku, kdezto on sedi v jinem pokoji u PC smile

A ja ho oditaž neviem vyhodi!!! dumbom roll

Brita

Není tady

#17 14. 8. 2007 18:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Nevěřím na vztah přes internet a už vůbec ne na velkou vzdálenost hmm

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#18 14. 8. 2007 18:19

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

dumbomdumbomtonguelol

Není tady

#19 14. 8. 2007 18:23

Selima
♥♥♥♥♥♥♥

Mám otázky, Ppavli: Veríš VOBEC na nejaký vzah??? Práve osm si prečátala, že neveríš na vzah s vekovým rozdielom, neveríš na vzah na diažku... (asi ani na víkendový vzah..smile - na aký teda veríš?

Brita

Není tady

#20 14. 8. 2007 18:24

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

vašek napsal(a):

dumbomdumbomtonguelol

Copak Vašíku, něco se ti nelíbí ? reta

Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

#21 14. 8. 2007 18:27

vašek
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Most

ty jsi zapoměla na film Láska přes internet s Meg Ryan a Tomem Hanksem ?? tongueroll

Není tady

#22 14. 8. 2007 18:30

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

Selima napsal(a):

Mám otázky, Ppavli: Veríš VOBEC na nejaký vzah??? Práve osm si prečátala, že neveríš na vzah s vekovým rozdielom, neveríš na vzah na diažku... (asi ani na víkendový vzah..smile - na aký teda veríš?

Jo Selim, prostě si myslím, že když je věkový rozdíl moc velký, nedělá to časem dobrotu...neumím si představit, že bych byla s někým o generaci starším...myslím, že by časem už neměl na to, držet semnou krok...
A na vztah na dálku taky nevěřím....měla jsem takové manželství, ex na tiru věčně pryč, doma jen na víkendy, někdy ani to ne...a jak to dopadlo...
A opravdu nevím, jestli ještě na nějáký vztah věřím, možná už ne.... a možná bude jednou všechno jinak a časem tady popřu všechno, co jsem zrovna napsala tongue a vykřičím do celýho světa, že jsem děsně zamilovaná usch

Upravil(a) PPavlaa (14. 8. 2007 19:25)

Není tady

#23 14. 8. 2007 18:31

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

vašek napsal(a):

ty jsi zapoměla na film Láska přes internet s Meg Ryan a Tomem Hanksem ?? tongueroll

va ajo...na ten jsem zapomněla, ten byl skvělej, úžasnej, krásnej, báječnej a romantickej....ale byl to jen film sad tohle se nestává roll

Není tady

#24 14. 8. 2007 19:35

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Co resite? Poslednich 7 let jinak, nez pres net se neseznamuju ;-)) Neumim to ;-)))

Není tady

#25 14. 8. 2007 19:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥

lol
já raději na živo tongue

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí