Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 16. 8. 2007 9:23

algida
♥♥-----

Re: přítel potkal někoho jiného :(

mona123 napsal(a):

Zdravím v novém dni, tak jsme si včera s "přítelem" několikrát volali, několikrát se mě ptal, jestli si myslím, že to dokážu překousnout a dokážu mu věřit, ale když jsem o tom ted tak sama přemýšlela, tak asi jo. Oba jsme hodně chybovali, já že jsem se nepoučila s věcí které jsem mu naslibovala a pak stejně udělala znova a on že s tou dotyčnou měl sex ještě před tím, než se se mnou rozešel. I když podotýkám, že to chtěl udělat, řekl mi to vše hned v počátku - já jsem se pak hodně snažila si ho udržet a proto jsme myslím spolu dál, dokázala jsem mu, že na sobě chci moc zapracovat a on na základě toho řekl, že jsem báječná a že mi zase věří a chce nám moc dát šanci. No a pak když mi řekl o tom že s ní spal, tak se mi to zhroutilo... Bude to ještě dlouho bolet, ale snad to přebolí. Nemyslím si, že je typ chlapa, který by mě podváděl úmyslně, byl z toho taky dost špatný. Tak uvidíme.
Feurie, tys to dokázala a moc ti fandím, doufám, že nám to dopadne stejně. Ráda bych se o tobě dozvěděla ještě něco víc smile

drzim palecky aby jste to spolu dokazali. vim jake to je odpoustet, kdyz ti ten vztah stoji za to. vsichni delame chyby, at male, ci vetsi. ve vztahu nemuze byt vse idealni, setkali se dva ruzni lidi a vzdy se najde neco co jeden nebo druhy bude muset zkousnout. je dobre ze ty sama se sebou chces neco udelat, a nezustan jen u toho chteni a delej to hlavne kvuli sobe.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí