Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 13. 8. 2007 11:27

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Re: přítel potkal někoho jiného :(

Me napsal(a):

Asi to chce takový kompromis...úplně klidná je na houby, co jen ječí kvůli kravinám, tak taky ... prostě některé věci jsou tolerovatelné, a kvůli některým si člověk musí"dupnout", aby nevypadal jako blbec, co si nechá vše líbit. Já jsem nedávno s tím mým řešila něco podobného, a prostě jsem mu řekla dopředu, které věci mi dost vadí, že když udělá to a to, bude muset počítat s tím, že na něho budu potom křičet wink. Samozřejmě to nesmí být takové blbosti jako v tvojem případě tongue

Ano, presne vim, o cem mluvis. Jsem az moc klidna, misty to ale vypada, ze je mi to jedno. Vsechno zpracovavam v sobe a komunikovat se teprve ucim ;-)

Není tady

#27 13. 8. 2007 11:31

Me
♥♥♥♥♥♥-

Mi se ted vybavily Svěrákovy Vratné lahve, jak tam řešily, proč se jeho zeák rozešel s jeho dcerou/protože byla právě taková až moc klidná apod./a našel si místo toho"hysterku" big_smile
To byl zas opačný případ, než ten od Mony, ale i takové jsou/ že,Vlčice wink/

Není tady

#28 13. 8. 2007 11:34

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

mona123 napsal(a):

No asi proto, že jsem úplně blbá. Já vlastně chtěla, ale nějak mi to nešlo a nešlo a bohužel vím, že jsem ho tím strašně otravovala a strašně ho to mrzelo a já vždy naslibovala a pak přišla situace a sliby byly tatam. Teprve ted jsem se nad vším zamyslela do hloubky, pracuji na sobě, myslím, že už je to pár měsíců lepší, ale asi už s křížkem po funuse. Nedivím se mu, taky jsem mu to řekla, ale chtěla bych to hrozně moc zkusit ještě jednou a vše napravit. Je to bezvadnej chlap. Ach jo, ty vztahy mě jednou zničí...sad

Jaký vztahy "tě" ničí?
Ničíš jen ty sama sebe. Přítel přeci nemůže za to, že jsi blbá a hysterka - promin. Vlčice má "pravdu".

Měl by ti nařezat na zadek a byla bys klidnější - tohle většinou funguje u hysterek a ještě jsou vděčné :-) Tedy, pokud tvé výlevy jsou kvůli služebním cestám, půlhodinovému zpozdení apod. POkud by tě psychicky týral, kradl peníze, vodil si domů zastupy milenek, tak se divoký záchvat možná hodí.

Ale stejně si myslím, že bude nejlepší nebýt tak citově závislá a dle návodu Majkafy si pořádně přečíst pár jiných příspěvků a zamakat na svém sebevědomí - nezdá se mi, že by hysterické chování bylo projevem tvé životní vášně a energie a divokosti, ale výsledkem ovinutí se kolem tvého partnera (který koneckonců nemusí být tak báječný, jak píšeš, ale o partnerovi tohle evidentně není - je to o tobě).

Drž se!!

Není tady

#29 13. 8. 2007 11:38

Me
♥♥♥♥♥♥-

Nicolas napsal(a):

Měl by ti nařezat na zadek a byla bys klidnější

Anebo na to pomáhá dobrý sex! wink

Není tady

#30 13. 8. 2007 11:43

mona123
♥♥-----

Jo jo, přesně tak, je to o mém sebevědomí a věčném strachu z něčeho, ani sama nevím z čeho. Jsem ráda, že je většina z vás na straně přítele, že to co jsem si uvědomila je pravdivé a musím na sobě sakra zapracovat, jen mi ještě poradte jak... Počítání zkusím, jen nevím jestli v návalu vzteku si na to vzpomenu smile snad jo..

Není tady

#31 13. 8. 2007 11:54

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

mona123 napsal(a):

Jo jo, přesně tak, je to o mém sebevědomí a věčném strachu z něčeho, ani sama nevím z čeho. Jsem ráda, že je většina z vás na straně přítele, že to co jsem si uvědomila je pravdivé a musím na sobě sakra zapracovat, jen mi ještě poradte jak... Počítání zkusím, jen nevím jestli v návalu vzteku si na to vzpomenu smile snad jo..

To je blbost :-) Jsem na tvé straně.
Protože s tebou si všichni píšeme... Tvůj přitel je mi ukradený. Na rozdíl od tebe. U tebe je šance, že se časem setkáme a dostaneš nařezáno na zadek v rámci tréninkového programu.

Me,

dobrý sex je vzájemná věc. Ale i skvělý sex s hysterkou nestojí za to, opravdu. Jedině pokud by to byla milenka. Tam pak stačí navléct si kalhoty a vypnout mobil. Anebo jsi měla na mysli, že ji jako přítel umlčí v rámci kouření? :-) Tak to snad ano... :-)

Není tady

#32 13. 8. 2007 12:12

mona123
♥♥-----

Tak to už se ted Nicolasi děsím... Nařezat bych možná potřebovala, ale nevím jestli by to pomohlo. Já bych si ted nejradši nařezala sama! No ale zas tak úplná hysterka nejsem, abyste si zas nemysleli, umím být i normální a v pohodě holka, proto se mnou taky tak dlouho vydržel, říká.. A co se sexu týče, tak ten byl naprosto bez problémů a super jen to bohužel není všechno...

Není tady

#33 13. 8. 2007 12:19

baba
♥♥♥♥♥--

majkafa napsal(a):

baba napsal(a):

mona123: nejsi magor, jses asi jeste hodne mlada.A ten duvod k rozchodu si dala ty, ano, protoze jemu se to hodilo,aby mel ciste svedomi, bude si dokola omilat az to na nej prijde, ze si byla stejne takova a makova.Kontrolovat to v sobe je spravna vec, ale nesmi ti to ublizovat.Clovek se proste radikalne nezmeni.Jak tu nekdo psal, i klidna zena muze byt duvod k rozchodu.Na me zene mi vadi prave to, ze se nechce moc hadat, spis se ji to dotkne a to je na pytel, ja bych se radsi vykecal a pak na to zapomnel.Taky jsme kazdej jinej.Ale k tobe,kdyz si mysli ze ta nova je lepsi, nic s tim neudelas, urcite si casem najdes novyho, zdravyho...

baba, mýlíš se, člověk se dokáže radikálně změnit. Třeba až po tom, co spadne na totální dno, třeba až po nedokonané sebevraždě, ale dokáže. Já jsem zářným příkladem. Mona má hoodně veliký podíl na rozchodu, a ne že ne. Sama píše, že přítel jí několikrát řekl, co mu vadí, měl pravdu a ona s tím nic neudělala. Teď snad konečně.,
babo,když tě tady tak docela často čtu, myslím si, že ani ty ještě nejsi za vodou, že ses nepoučil a nepracoval na sobě. pussa

No jo, nikdy jsem netvrdil, ze za vodou jsem,a ani jsem nesezral salamounovo h****.Ale spoustu jsem pochopil a spoustu jeste ne,a ze to bylo novinek dost a dost.Ano, uplne na dne, treba jako ty, jsem jeste nikdy nebyl.co vim je, ze nevim jestli je to dobre nebo spatne.kapitulation

Není tady

#34 13. 8. 2007 12:33

Me
♥♥♥♥♥♥-

Nicolas napsal(a):

Anebo jsi měla na mysli, že ji jako přítel umlčí v rámci kouření? :-) Tak to snad ano... :-)

lol

Měla jsem na mysli, že mi sex pomáhá, když jsem nervózní, a když ho mám dost a pravidelně, tak na nějaké hysterické záchvaty nemám chu ani náladu, jsem prostě celkově klidnější.
Někde jsem četla, že nedostatek sexu způsobuje u mužů nadměrnou agresi, zatímco u žen nervozitu, depresi a hysterii.
Tím nechci říct, že tohle je záležitost POUZE nedostatku sexu, jen nabízím příjemnější alternativu k seřezání na zadek wink

Není tady

#35 13. 8. 2007 12:57

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Me napsal(a):

Nicolas napsal(a):

Anebo jsi měla na mysli, že ji jako přítel umlčí v rámci kouření? :-) Tak to snad ano... :-)

lol

Měla jsem na mysli, že mi sex pomáhá, když jsem nervózní, a když ho mám dost a pravidelně, tak na nějaké hysterické záchvaty nemám chu ani náladu, jsem prostě celkově klidnější.
Někde jsem četla, že nedostatek sexu způsobuje u mužů nadměrnou agresi, zatímco u žen nervozitu, depresi a hysterii.
Tím nechci říct, že tohle je záležitost POUZE nedostatku sexu, jen nabízím příjemnější alternativu k seřezání na zadek wink

OK.
Dostane na zadek.
Zašukáme si.
Bude pohodička.

PS: bez toho naplácání na zadek to fakt nejde - myslela by si, ze je vse v pohode a ze sex je projevem pohodoveho vztahu, coz by byla lez :-)
Kdezto, obdobně jako u jiných primátů, lze po nazorových konfliktech v rámci "udobrování", využít sex jako intimní spojovadlo.

Není tady

#36 13. 8. 2007 12:58

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

mona123 napsal(a):

Tak to už se ted Nicolasi děsím... Nařezat bych možná potřebovala, ale nevím jestli by to pomohlo. Já bych si ted nejradši nařezala sama! No ale zas tak úplná hysterka nejsem, abyste si zas nemysleli, umím být i normální a v pohodě holka, proto se mnou taky tak dlouho vydržel, říká.. A co se sexu týče, tak ten byl naprosto bez problémů a super jen to bohužel není všechno...

Já vím...že nejsi úplná hysterka od rána do večera.

Není tady

#37 13. 8. 2007 19:41

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Hmm, opravdu si nemyslím, že by se od základu člověk mohl změnit. Může být poté, co dostane od života na pr..., mírnější, uvážlivější, přemýšlivější.. (i bázlivější, aby opět něco nezkazil), možná. Ale základy povahy mu zůstanou.
Zakladatelka vlákna je skvělá ženská, která si něco uvědomila - i když možná pozdě. Taky je možné, že se nehodnotí úplně objektivně - hodila na sebe nálepku hysterky a ...co když to až tak není?.. Kdysi jsem vytkla manželovi, že chodí do práce na 15 hodin denně a doma je malé dítě...a myslela jsem, že jsem hysterka; pak jsem měla tu čest prožít si u známých nějaké ty předrozvodové výstupy a koukala jsem málem s otevřenou pusou i já, natož ten chlap big_smile. Tehdy jsem poznala, že hysterka nejsem big_smile
A na druhou stranu - je fakt, že pokud ten kluk už teď ví, že s Tebou to není pravé ořechové, nemá cenu ho do vztahu nutit a něja se k tomu vracet. Když už teď váhá a rozhlíží se jinde, vymstilo by se Ti to za pár let stejně.

Není tady

#38 13. 8. 2007 19:44

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

mona123: No asi proto, že jsem úplně blbá.

Mono, nejsi blbá. Každý člověk mívá období, kdy jasné a logické argumenty druhého člověka prostě neslyší. Takzvaně "na to nemá". Stává se to úplně každému, tak nepodléhej zbytečné sebekritice.

Není tady

#39 13. 8. 2007 19:48

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Nicolas napsal(a):

To je blbost :-) Jsem na tvé straně.
Protože s tebou si všichni píšeme... Tvůj přitel je mi ukradený. Na rozdíl od tebe. U tebe je šance, že se časem setkáme a dostaneš nařezáno na zadek v rámci tréninkového programu.

Me,

dobrý sex je vzájemná věc. Ale i skvělý sex s hysterkou nestojí za to, opravdu. Jedině pokud by to byla milenka. Tam pak stačí navléct si kalhoty a vypnout mobil. Anebo jsi měla na mysli, že ji jako přítel umlčí v rámci kouření? :-) Tak to snad ano... :-)

fuckyou godlike stolt

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#40 13. 8. 2007 19:56

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

No, ja si dovolím podotknú, že je fuckt ažké ZMENI TEMPERAMENT. Ale djajú sa zmeni priebehy hádok, napríklad. Ja som nehádavý typ, ale občas viem dobre vypusti paru. Lenže som žila 9 rokov s cholerikom a kričím: "Cholerika nebra - ani na zem spadnutého"!!!! On sa vedel kvôli hovadine vytoči tak, že najprv vynadal predavačke(čiastočne právom, povedzme), keďže nedosiahol patričné uspokojenie, následne sfúkol syna alebo mu jednu strelil a potom sa ažko vyhádal so mnou. S tým, že na mňa vytiahol aj moju rodinu, postavu, farbu očí, kamarátov, vzdelanie, zážuby, politické názory - všetko zle. Som sviňa, čo nie je hodna dýcha mu vzduch a komunikova s ostatnými. Takto hádky nemusia vyzera. Dajú sa ukočírova tak, aby si zo seba dostala frustráciu prijatežnou formou a bez toho, že by tvoj komunikačný partner musel by urazený, nasrdený či podobne zničený. Učia to u psychológov.

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

#41 14. 8. 2007 10:49

Sad Hippo
♥♥-----

Zkus si v situaci, kdy budes chtet vybuchnout a zacit nadavat, zacit premyslet : nad tim jak tomu druhemu asi ublizis. Zkus si vzpomenout, kolik jsi toho uz zkazila tim ze jsi se takhle chovala. Zkus si predstavit jak se na Tebe bude divat ten druhy - jak bude z Tebe zklamany a jak mu bude lito to jak se chovas.

Vim ze je to tezke. Ja se taky obcas hadam a jsem desne nastvana a nejde mi prestat. Nejlepsi pro me je jit si zabehat nebo projet se na kole - ze zacatku si na toho druheho nadavam, ale postupne to prestava...nakonec si uvedomim, ze chyba je na me strane a ze si ten druhy mou zlost nezaslouzi...

Není tady

#42 15. 8. 2007 9:05

mona123
♥♥-----

Zdravím všechny, tak ted jsem v pr.... úplně, protože včera ráno jsme se s přítelem definitivně rozešli, chtěla jsem spát u kámošky a on za mnou z ničeho nic přijel asi v 8h večer s kytící slunečnic, že prý mu všechno došlo a chce nám dát ještě jednu šanci, že s ní se rozešel hned potom co se mnou a vybral si mě a brečel jak malý kluk. Nechápu, každopádně poté mi řekl, že mi nechce lhát a že se s ní vyspal.... Bylo to prý z lásky, ale já mu stojím za víc... Pak mi řekl, že už by to nikdy neudělal atd.. No znáte to. Ráno brečel znova a já taky. Ted jsem v práci a nevím, co dál. Moc ho miluju, asi bych mu to i odpustila, ale myslíte, že už to neudělá? Pomoooc... Díky za názory. M.

Není tady

#43 15. 8. 2007 9:22

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Mono, ty jsi samy rozpor a zmatek. Vcera jste se s pritelem definitvivne rozesli a ted se ptas, zda ma cenu odpustit mu neveru. Jaky smysl ma tvuj dotaz, kdyz jste se definitivne rozesli?

Upravil(a) vlcice_samotarka (15. 8. 2007 9:29)

Není tady

#44 15. 8. 2007 9:27

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥

Co mu chceš odpouštět ? va nechápu ???

Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

#45 15. 8. 2007 9:31

mona123
♥♥-----

No vždyt píšu, že za mnou přijel s kyticí růží, že ten rozchod byl unáhlený a brečel jak malý kluk, že ho to mrzí. Takže to chce vzít vše zpátky. a proto, že na celé situaci máme oba obrovský podíl, nevím, jak se mám zachovat, jestli ho mám kopnout do zadku nebo ne... Ale asi jo, co?

Není tady

#46 15. 8. 2007 9:31

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Mono, moc tě obdivuju, že si našla svůj problém a chceš ho řešit, to nedokáže každý. Je těžké si přiznat, že nejsem dokonalí. godlike

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#47 15. 8. 2007 9:37

vlcice_samotarka
♥♥♥♥♥♥-

Mono, zustan s nim. Zkrot si sve hystericke zachvaty a pokuste se to cele dat zase dohromady. Drzim palce.

Není tady

#48 15. 8. 2007 9:37

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

Mona123: ja bych to s nim jeste zkusila.

Není tady

#49 15. 8. 2007 9:38

Martina1980
♥♥♥♥---
Web

souhlasim s Vlcici..

Není tady

#50 15. 8. 2007 10:05

_luca_
♥♥♥----

Bylo to prý z lásky, ale já mu stojím za víc... 

?????

Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, které nám vzaly dech.

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí