Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#26 25. 11. 2007 23:03

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

Re: Ještě lepší začátek

lakino, nesmutni, to hezké ještě určitě přijde pussa stolt

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

#27 29. 11. 2007 23:48

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí

Kairo,děkuji,ještě musím přežít ty vánoce,nevím zda m.bude s námi,nebo budeme už s dětmi sami a když tu bude,tak budu brečet,že to jsou možná poslední vánoce společné,to seznamování mi pomáhá v tom,že jako ženská ještě jsem pro muže k ohlédnutí,to víš ....

Upravil(a) lakina (3. 3. 2009 13:11)

Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

#28 3. 3. 2009 13:13

lakina
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Krabí

Kiara napsal(a):

lakina napsal(a):

ahoj zdravím vás všechny,zatím jsem v sekci -život po nevěře-ale už se seznamuji po netu a budu štastná až se zamiluji a nebudu na tom svém nevěrném tak závislá fakt to jde Viktorko?hjarta

lakino, strašně nerada Ti to říkám, ale napřed se musíš naučit být šastná sama se sebou pussa, to je jedna věc - a druhá věc je seznamka přes net. Holčičko, ani netová seznamka není samospasitelná ve chvíli, kdy do ní jdeš s tím, že na první-druhý-třetí-pátý pokus najdeš svého vysněného prince, který ti jakože VYNAHRADÍ všechny trable, které jsi až doteď díky svému nevěrníkovi zažila. Věř mi, že pokud do seznamky přes net jdeš s tímto úmyslem, zažiješ dost krušné chvilky a pokud jsi až dosud měla určité iluze o mužích, může se ti stát, že se s Tebou sejde exemplář, který Tvoje veškeré zbytky iluzí o chlapech totálně pohřbí skoro dvacet metrů pod zem a na dvacet let dopředu lol
Samozřejmě, že se Ti může stát, že potkᚠčlověka, se kterým si sednete, přeskočí jiskra par a bude noha v nohávě. Nechci se Tě nijak dotknout, ale mě osobně zaráží postoj, se kterým do seznamování do netu jdeš - tzn. že asi očekávᚠpozitivní výsledek během velice krátké doby. lakino, takhle to v reálu skutečně nefunguje a i když bych Ti - jako každé ženské tady, co si prožila svoje trápeníčko - přála hjarta a pussa a par, k vysněnému štěstí nevede příliš lehká cesta, potažmo přes net. V každém případě je to střelba naslepo, což si uvědom stolt

tak nevímkiaro,zda to budeš číst,ale povedlo se....už čtvrt roku mám přítele a jsem štastná,pa

Přítomná bolest je sestrou budoucí radosti.

Není tady

#29 13. 3. 2009 14:13

BB
♥♥♥♥♥♥-

I když nejsem Kiara... přeju ti, a  to tak dlouho vydrží .....   třeba až ... do nejdýl .....   hjarta

BB

Není tady

#30 13. 3. 2009 14:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí

Já taky a Kiaře vyřídím smile
Bude mít radost

Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

#31 15. 3. 2009 13:23

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ

lakino, tak to je moc dobře pussa
Přeji Ti, a zažívᚠs novým hjarta jen vše krásné a dobré stolt

"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí